Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım neden bukadar umutsuzluğa kapıldın gün doğmadan neler doğar.. Allahtan umut kesilmez ki.. bellimi olur bu işler sen hayırlısı olsun diye duanı et gerisi rabbime kalmış belkide oluyodur şuanda bebek inşallah

sevdem canım arkadaşım çok sevindim senin adına inan dediğin gibi herşeyin bir zamanı var RABBİM hayırlısı neyse onu versin hakkımızda inşallah.ama birazda uğraştığına değdi galiba en azında güzel haberlerle döndün tabii ben senin yerinde olsam o doktorun ağzına şöyle bi çakardım sanki çok kolay gidip gelmesi o geçen zamandaki stres hani bi laf varya ALLAH sağ eli sol ele düşürmesin diye o hesap RABBİM kendinden başka kimseye el açtırmasın inşallah. bence sen bu ay o erzurumdaki doktoru dinle ne zaman çağırdıysa git belki daha erken verirsin güzel haberleri canım benim.. öpüyorum seni ALLAHA emanet ol.

canım benim oh be çoksevindim netleştirdigin için ve temiz çıkmasına . ne lakayıt bi merkezmiş kendi işleri olsa kılı kırk yararlar şikayet etseydin rapor yazmadan filmmi verilir . erzurumdaki dr. güvendiysen ona devam 7. gün belki ilaç kullanadan ne durumda onu görmek istemiştir . ay çok sevindim sevde. bende yarın ögleden sonra gidecegim herrü merrü çıkacak ortaya hayırlısı . çok öptüm canım.

arkadaşlar doktora gittim bugün.5 gün boyunca 3 er tane yuttuğum klomen işe yaradı sanırım.4 yumurtam büyümüş.bi tanesi şekil yönünden de güzel hem de 19 cm. çatlatma iğnesi verdi.hemen vuruldum.ovitrielle.inşallah mayıs annelerinin arasına girebilirim.nasıl bekleyecem mayısa kadar bilmiyorum.doktorum umutlu konuştu.bakalım nasip dua edin.

sağol canım tek tesellim o zaten tüp bebek yapılırsa sağdaki yumurtalarımda toplanabilir o tarafta tüpüm olmadığı için işe yaramıyorlar ama tüp bebekte işe yararlar belki de oraya doğru gidiyoruzdur kim bilir. Allah bilir..

yani bilemiyorum dün aa soldaki de büyümüş dedi çok güzel rahim de iyi dedi yarın yapıyoruz dedi bugün de zaten şekli de bozuk gibiydi biraz dedi ben anlamadım öoralimi bozdu ama ben yılmicam çalışmaya devam edicem. belli mi olur sağ madem bu kadar güzel tepki verdi belki de sağdaki o yumurtalardan birisini soldaki tüpüm yakalar. nadir de olsa olabiliyormuş. işte bu Allahın bileceği iş...Allahım Ol derse o mucize bu şekilde gerçekleşir. yani moralim bozuk ama yine de içim rahat.

evet canım sende mi tek tüplüsün, çok sağol napalım en azından bir rahmimiz var yumurtalığımız ve tüpümüz var ben yinede şükrediyorum. zamanı gelince rabbim isterse verir.

evet ama ona büyümez demiş. benimki büyüdü ama şekilsizmiş. artık ne diyim ya tabiki Allah istedikten sonra olur.ben çalışıcam tabiki bırakmicam.bugün kasıklarım çok ağrıyor aşılamam tam 24 saat sonra yapıldı.yumurtalar çatlamıştır inşallah.bu kasık ağrısı ve şişkinlik de o sağdaki yumurtaların çatlarken yarattığı etki sanırım. doktor da dün diyor sağdaki yumurtayı soldaki tüp de yakalayabilir.kimi doktor nadir zor diyor. kimi doktor da 1 tüp yeterli neden yakalayamasın diyor. artık o iş Allaha kalmış. olacaksa o mucize gerçekleşir.

svede çok sevindim üşenmedin gittin halettin o özel hastaneyi dava etmek lazım canım. yaşattıkları hiç hoş bişey değil neyle oynadıklarının farkında bile değiller. işte devlete güvenmenin bir sebebi daha. devlette olabilir mi böyle bir açıklık asla olmaz bence. herşey sistemli.ben de ikinci rahim filmimi olursa devlette zeynep kamilde çektiricem.sen bence acele etme dinlen bu ay canım. sonrasında gidersin erzurum a. çok sevindim inan.
benim de işte görüyorsun durumumu. dün sol da iyi dedi büyümüş dedi tamam yapıyoruz rahim de iyi dedi.bugün de biraz şekli bozuktu dedi. keşke söylemeseydi. belki de bilerek söyledi bilmiyorum. orda amaçsızca yattım. kendime acıdım o anda. öğlen paydosuna girdiler. herkes çıktı hiç ses yok ben tek başıma kaldım muayne odasında.ümidim de kırılmıştı. fazla yatmadım. allahım isterse sağda madem bu kadar güzel yumurtalar oldu bu ay belki sol tüpüm onlardan birisini yakalar. o yüzden çalışmaya devam. biliyomusun eşime söylemedim yumurtanın şekli bozuktu dediğini. hevesinin kırılmasını istemedim. üstelik 3-4 gün ilişki de bulunmamız gerek. o yüzden sustum.hakkımızda hayırlısı olsun gülüm. eğer olmazsa mayıs da 2. raporumu çıkartıcam. haziranda da ikinci aşılama. ama rahim filmi de isticem.

aynen canım dediğin buna da binlerce kez şükürler olsun çok şükür sağlam tüpümüz rahimimiz var allahım başka dertler vermesin senin galiba doğuştanmış benim de gebelikten sonra gitti neyin ne olacağı hiç belli olmuyo canım benim ameliyatım sırasında komple rahimimi ve tüplerimi alacaklardı o ameliyattan çok büyük mücizeyle çıktım rabbim demek ki niye bana anne olma şansını nasip edecek allahım çok büyük kimselere dermansız dert vermesin

maşallah canım inşallah hep böyle güzel haberlerini alırız tatlım rabbim mayıs annesi olmayı nasip eder inşallah

günaydın canlarım,

çok çok çok çok heyecanlıyım birazdan doktora gidicem bakalım yumoşlar büyümüşmü ilaçlarım bitti ama bende bittim heyecandan ne olur bana dua edin kızlar müslümanın müslüman kardeşine ettiği dua kabul olurmuş sizde beni dualarınızda eksik etmeyin hele bugün daha çok edin çok öpüyorum sizi..

yaa kızlar bana biraz anlatsanıza ne demek bu 4 yumurta büyümesi:44: ne yani 4 üz olma ihtimali mi var anlamadım:26: şimdi doktor bende neye bakıcak.. kaç yumurta oldu yada şekli düzgünmü diyemi bakıcak :18: ay çok endişelendim şimdi ya olmazsaa :18: bie mesela bu mm ler ne? nekadar olması gerekir yani büyüklüğü :26:

günaydın bu aradaaaa

inşallah hayırlı haberler alırsınn canımmmm amiinnnnn

saol canım benim..vallahi öyle sevindim ve rahatladım ki sanki sinirlerim alınmış gibi gülücük dağıttım..kızacağım yere...böyle bişey işte canım..tüpün tıkalı olmasından ziyade inan bana önümde duran laparoskopi beni cok bunaltmıştı..öyle yorulduki ruhum ve bedenim gözümde dağ gibi büyüdü küçücük operosyonlar bile..Allah sonumuzu hayır etsin..senin de bugün kontrolün var canım..Allah yardımcın olsun umarım güzel haberler verirsin..dualarımız elbetteki seninle...bende öpüyorum seni..
bende sevindim canım ya..öyle rahatladımki omuzlarımdan koca bir yük kalktı sanki..vallahi şikayetle bile uğraşmak istemedim..arkamı dönüp cıktım gittim..bi daha Allah mecbur etmesin inşallah..evet erzurumdaki doktora güveniyorum..gideceğim önümüzdeki ay..artık durum ne olur ne olmaz bilmiyorum..dinlenmek istiyorum zaten..ne igne nede ilaç hiç bir şey istemiyorum..hadi bakalım asıl haberler sende..yumoşlar ne kadar oldu cok merak ediyorum..

evet canım ya..üşenmedim ..zor geliyor asılnda her gidiş dönüş ama katlanıyoruz ne yapalım..elimiz mahkum..Allahım bırakmasın bu doktorların eline inşallah..cok sevindim bende..cok rahatladım..bakalım önümüzdeki aylar neler gösterecek ..filmlerde gördüğü her ne kadar hava kabarcığı gibi görünsede küçük bir polip denilen et parcasıda olabilir dedi..bu da aklımaza takılmasın dedi..ofis diye bişey den söz etti...ofisle rahime bakacağım dedi..onu bilmiyorum...araştıracağım netten..o yüzden adet bitiminde gel dedi..heralde zaten aşılama için geç kalınacağından olmayacak bişey...olmassada önemli değil..dediğim gibi dinlenmek istiyorum canım..cok yoruldum..umarım önümüzdeki ay temiz cıkar rahim de...
senin yaşadıklarında cok ağır cok derin canım benim..inan bana o anda hissettiklerini öyle iyi anlıyorum ki..keşke yanında olabilseydim..keşke yalnız bırakmama imkanı olsaydı..günahlarımıza kefaret olur inşallah bu sıkıntılar...ve R abbim umarım daha fazla sıkıntı vermeden muradımıza erdirir..

canım ben çok kötü oldum dün aşılamadan sonra dün sabah çatlatmadan 24 saat sonra bir kasık ağrısı başladı bende dedim çatlıyor yumurtalar aşılamadan sonra arttı akşam da kasıklarım şişti çatlicak gibi oldum hala da öyleyim sanki içeriye hava basmışlar boşluklarıma vuruyor dik duramıyorum iki büklüm yürüyorum gece soldan sağa dönerken bile battı hep acıdı ne oluyor içerde anlamıyorum. aşılama sırasında hiç acımadı canım. son ultrason kontrolünde doktor artık çatlatalım yoksa histerol..... bilmem ne olucak dedi. sanırım kist olucak demek istedi. acaba çatlamadılar da kist mi oldular.sağda çok güzel ve büyük yumurtalarım vardı çünkü. dedim ya kist olursalar olmaz dediler iğneyi kesince onlar normal büyümez daha falan dediler. zaten moralim bozuktu şimdi bunları düşündükçe daha da sinir oluyorum. hiç bilgi de vermediler. kaç milyon spermle yapıldı aşılama falan bilmiyoruz. enjekte ettiler 10 dk yat dediler reçetemi yazdılar sonra öğlen yemeğine gittiler.devlet başka dert özel başka. sinir oldum. bozuk da olsa yumurta keşke söylemeseydi ya. yok böyle bişey. zaten doktor asistan her ay değişiyomuş.anlamadı mı naaptı büyüttü yumurtaları.kafamda bir sürü soru. ama hiçbişey düşünmek istemiyorum.hiçbişey.

canım 3 gibi dr. olacagım bu gün bi test te yapacagından bahsetti bu gün ignenin 4. reglinin 6. günü igneyi akşam 6 da vuruluyorm 3. say . sanırım e2 ye bakacak . yanlız pazartesi ve salı bi kıpırdanma hissettim ama dün ve bu gün hiç birşey hissetmiyorum onun içinde hiiiiç umudum yok yine aynı cevabı alacagım yani yanıt yok gibi geliyor . allah hayırlısı ne ise onu versin olmayacaksa büyüyüp umutlandırmasın dr. gelince yazarım canım dua edin öptüm.

slm canlarım giremiyorum uzun zamandır yine ama arada hep durumunuzu takip ediyorum.hepinizin sıkıntısını sevincinı umudunu içimde hissediyorum inanın.ben hala film çektiremedimşubat martta doktorada gitmedim yine olmadı 30marttı batım, olmadım aylardır hiç gecikmemişti tabi ümitlendim hemen ama fos çıktı değilmişim.gittim doktora adet olduktan sonra bugün 13. günüm işte yine klomen içiyrum yarın bitio cumartesi kontrolüm var.bide bişe sorcam bi arkadas var 3.5yıllık falan evli çocukları yok sır gibi saklarlar her şeyi,akşam eşimi aradılar hastaneye iğne vurunmaya gidelim arabayla götür die ,sabah akşam aynı saatte vurunması gereken bi iğne varmı bizler için? sölemiolarda ne için oldugunu böle ilaç kullanan varmı,beni aydınlatın nolur,merak ettim.benimde aklıma takılanlar var kaç aydır klomenli klomensiz yumurtam gelişio hep sağda gelişiyor solda bi kere falan gelişti neden böle acaba bunu soracam doktora artık yoruldum klomen 6. oldu ama kullanmanda bi sakınca yok dedi anlamıyorum şimdiye kadar kist falan oluşmadı şükür rabbime bide o olsaydı kalırdım tamamen ortada ama sakıncalı die biliorum klomeni fazla kullanmak.anlıcanız aklım çok karısık kızlar,önümüzdeki ayda allah nasip ederse artık filmi çekincem.ben ya aşılama ya tüp bebek yaptıralım diyorum ama bilmiyorum nasıl olacak eşimde bekle biraz daha erken dio ama sabretmek çok zor her ay aynı hayal kırıklığıyla yıkılmak çok zor.rabbim hepimize sabır versin burdaki tüm arkadaslarıma sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin bizi evlatla sınamasın inşallah.

allah yardımcın olsun cnm olur inşallah

cnm bende öle oluyorum klomenin son günlerinde çatlatmayıda vurunursam tüm gün sanki içimde balon şişirmiş gibi oluyor,çok kötü bi his afedersin büyük tuvaletimi bile yaparken çok cnm yanıo sonra biliorumki çatladı rahatlıorum hatta çatladı diorum bazen iğne vurunmadan doktora dio ne biliosun bakıo gercekten çatlamış dio:) o yüzden korkma kist falan deildir yumosların iice olgunlasıp gelişmiştir bence:)o beynimizdeki sorular değilmi zaten bizi yiyip bitiren inşallah tutmuştur cnm aşılaman hayırlı olur

cnm aynen benim prolaktinim yüksekti ilaç kullanıorum düştü çıkmıo artık günümde adet oluorum 6 ay zorla klomen verdiler bu 6. ayım klomensizde yumurtam oluşuor bi rahim filmim kaldı ondada sorun yoksa neyden kaynaklanıor bilmiyorum,sebepsiz mi yani?bu doktorlar insanı çatlatır.bide geçenlerde bişe duydum bazı eşlerin birbirine bağışıklığı varmış hiç bi problem olmasa bile kadın erkeğin spermlerini içine girince düşman gibi görüp bi salgı salgılayıp öldürüomuş bunuda sadece gelişmiş belli başlı hastaneler ve doktorlar test yaparak buluolarmış yani neymiş hiç bişe sebepsiz deilmiş.bencede kaç yıl daha beklicez???

inşallah canım güzel haberlerle dönersin.bol şans.

ecelf bazı yumoşlar yeni çatlıyor olabilir canım ignenin etkisi 72 saat ona göre agrın var diye yaramazlıgı bırakma . spermler 2 - 72 saat arası yaşıyor . o 72 saate bide yumoşun yaşama süresi 24 ü ekle etti 92 sat 36 saat geçti diye bırakma . yumurtlama akıntısı oldumu takip ettinmi?

kızlar dr.dan geldim ama sıfırım moralim çok bozukkk gerçekten ağlamak istiyorummm...

sağ taraffımda sadece bir tane yumurta var oda 12 mm doktor cumartesi tekrar çağırdı öyle çatlamaya hazır bi yumurta gibi görünmüyor dedi 2 günde ne kadar büyür yumurtam yada ne yapmam lazım büyümesi için ne olur yardım edin çatlıycam pazar günü 14.günüm galiba bu ay bende tık olmayacakkk ((((((((
öptüm hepinizi.

cnm üzme kendini ben bir ay hiç yumurtlayamamıştım doktorum evdeki çalışmalara devam dedi ve doktorum benim ilk oğluma hamile kaldığım ay benimde hiç yumurtam olmamıştı dedi allah veriyorsa gerisi hepsi boş dedi beni o kadar çok mutlu etmiştiki.benimde bir ay yine senin gibi 12 mm ken 2 gün sonra 16 olmuştu seninde olur umarım ama beni doktorum illaki 2 yumurta istiyor tekle aşılama yapmadı hiç.allahıma çok şükür 2. tuttu.c.teside kalp atışlarını inş görürüm.allah isteyen herkese versin.ama bu işlerde doktor çok önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…