Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cnm hayırlı olsun.ben 14.günde evde yaptığım testle 2. çizgiyi hafif görmüştüm.adetime 5 gün vardı.şuan 6 haftalık hamileyim.çabuk döllenirse görürsün cnm döllenmeye bağlı.allah herkesin gönlüne göre versin

cnm arkadaşıma yazdığım gibi ben aşılamadan 14 gün sonra evde yaptığım testle öğrendim.ama bu dölenmeye bağlı bişey hemen çıkmayabilir tam terside çıkabilirde sen bilirsin cnm üzülmek istemiyorsan en azından adet gününün geçmesini bekle derim.biliyorum çok zor beklemek

29 nisansa daha çıkmaz boşyere üzülürsün canım. yapma bence test bekle adet gününü.. aynen dediğin gibi oluyor insan.. bi an geliyo içi içine sığmıyor acaba .. ardından hemen tekrar kendi düşüncelerini çürütüp üzülüyor

evet canım para bazen umrumuzda bile olmuyo ama herşeyde paraya bakıyo tedavimiz gerçekten çok masraflı allah hepimizin yardımcısı olsun.hem maddi hem manevi bakımdan yıkılıyoruz valla
ben 2 senedir hiç daha kan testine gitmedim çünkü orda ki bekleyiş tarifisz bi duygu sanki kalbim yerinden çıkacak gibi oluyodu ve sonra dr yanına girdiğim de kocaman negatifi yeyince bidaha tyk dedim asla gitmem
ben 2 sene diyorum ama benim 6 ay korunmayla 6 ayda eşim burda yanımda yoktu işinden dolayı yani mecburen 1 sene ara vermek zorunda kaldık...
inşallah canım dr hayırlı haber alırısn :)

arkadaşlar ben 10 aydır korunmuyorum.ilk kez bu ay klomen verdi doktorum.5 gün boyunca 3 er tane içtim.yarın kontrole gidiyorum.inşallah büyümüştür yumurtalarım.rabbim hepimize hayırlısıyla evlat sevgisi tattırsın.bu ay artık olsun istiyorum.BAT 15-20 mayıs gibi. o zamana kadar neraktan çatlarım herhalde

canım ne güzel herşeyin yolunda şimdilik inşallah sonucu da böyle olur:) ama diğer kızların da dediği gibi bence de daha yapma daha çok erken birden yıkılırısn sabret zaten 5 gün kalmış düşünmemeye çalış :)

tedavin hayırlı olsun canım :) inşallah yarın da yumurtaların büyümüştür amiiiin canım allahım hepimize bütün isteyenlere evlat sevgini yaşatsın :))
hepimiz meraktan çatlıyoruz valla ay sonun da kimimiz üzülüyo kimimiz de seviyo rabbim kime nasip ettiyse...

canım rahim filmini çeken kişi rapor yazmadımı yada yazdıysa aldıysan dr gördümü.?? ilk gösterdigin dr bölümü farklı diyordun belki bilememiştir . bu dr un raporla beraber filmi görüp tekrar rahim filmi çektir diyorsa çektir canım . belki 2. filimde baloncuk falan açılır yada daha net anlarsın ne oldugunu dr dogru söylemiş. laparoskopinin riskiyle hsg nin riski arasında fark var bence laparoskopide oluşabilecek riskleri göze almadan risksiz bir rahim filmi ni ben olsam tercih ederdim yinede sen bilirsin bana soracak olursan tekrar hsg ardın dan inşallah gerek kalmaz lap derim . işte sevde bende başladım güzel dileklerin için teşekürler arkadaşım allah hakkımızda hayırlısını versin çokk öptüm.

aminnn canım inşallah hepimiz yakın zamanda hayırlı haberler alırız..

çok basitya çektirmesi parası ucuz ne olacak nefret ediyorum saçma salak dr çok sinirlendim ne demek tekrar çektir o filmlerin 3-5 yıl süresi var her dakka çekilecek birşey olsa bu kadar zaman koymazlar

canım bir damlada gelse o gün 1 gün sayılıyor onun üstüne say işte dr sor hadi hayırlısı olsun

adet günü geçmeden yapılan testlere karşıyım sonuç pozitif çıksa ne olacak ondan sonra bir sürü şey var

ah o olacakmış gibi gelen aylarr ne cok canımızı yakıyor..
inşallah canım neden olmasın bizim için zaman belli değil elbett bi gün olucak..
çatlatma ignesinden sonra olursa olur inşallah ..

canım lekelenme siyah olur
eger değilse o regl dir.
ama sen bi git bakalım doktor bakar yumurta durumuna göre verir
sen bunu regl say ve git bence..

Hayırlı olsuuun :)))
test yapma adetin gecmeden varsa bile cıkmama ihtimali var..

bak benim adetler çook düzensiz ilaçsızz olmam mümkün değildi iğnemi oldugum ay gününde adet oldum hiç beklemediğim bişeydi bigün bile geçmedi saat olarak erken bile oldum yani eğer hamileysen 3 gün gesin test yap çıkar değilsen zaten iğnenin etkisiyle erken adet olursun benim göğüslerim ağrıyodu azıcık zaten sonra adet oldum ne yazıkkii

canım zaten bu benim 2. iğne oluşum o zaman bata 2 gün varken olmuştum ama şimdi yok normal de bat yarın bilmiyorum belki yarın yada sonraki gün gelir kafam çok karıştı bide bu ay soğan kürü de yapmıştım bi ta ne yumurtma olmuştu 19mm artık nasip kısmet
yine aynı hiç bi belirti yok ne karın ağrısı ne göğüs sancısı ne de bel ağrısı gerçi ben ilk hamileliğimde de hiç bi belirti yaşamamıştım allahım hayırlı neyse onu nasip etsin:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…