Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

inşallah RABBİM hayırlısıyla bu sefer sana bu duyguyu yaşatır canım

canlarım günaydın,

bugün kolmen kullanmaya başlıyorum ne olur bana dua edin....
canım..dualarımız seninle..umarım güzel güzel yumoşların gelişir ve sonundada güzel haberlerini alırız gülüm..hadi bismillah..
gelişmelerden haber ver bize..

canım işte budur ya...güzel gelişmeler bunlar..12.günde 10-12 ise 16.güne kadar umarım 18mm kadar ulaşabilir..Allahım sen büyüksün.sağlıkla döllensin ve tutunsun ...zahmetindeki rahmeti göster ya rabbil............

Olacak canım bu sefer olacak inşallah. Gelişmeler güzel bak. Uzun zamandır alamadığımız bebiş haberini senden alırız inş. Moralini yüksek tut gelişmelerden de bizi haberdar et. Sonrasını da düşünme şimdiden. Rabbim büyük bi kolaylığını verir. Bir gün yerine geçmez bebeğini kucağına alıverirsin.

canım been 20 yaşındayım 18 aydır evliyiim ilk zamandan beri istiyoruz bende yumurtlama tembelliği olduğu için acele ediyorum ben

aynı zamanlar evlenmişiz cnm benim aslında cok acelem yok aslında ama esimin yası var 39yasında onun ailesi cok baskı yapıolar bunlarda korunma falan yok direkt evlenince bırakıyolar olsun diye e bizde korunduk basta tabii vah vah olmuyor diolar simdi stres yaptılar beni canım...
senin yasın daha cok genc Allah gönlüne göre versin insallah

kızlarrr ben 2 ay ust uste klomen+ovıtrella ıgne kullandım yumurtalarımda hıc sorun yok kendı basımada yumurtluyorum ...hatta doktorum olursa eger ıkız olma ıhtımalın yuksek demıstı ama kısmet degılmıs tutmadı..tabı bununn streslede cok alakası var.ılıskı gunlerını bılıosun bıldıgın ıcınde o gun kendını mecbur hısedıyosun ,ee 1 hafta onemlı oyuzdende hergunun ona odaklı gecıyor ve yumurtalarını etkıleyebılıosun...dusunmemeye calısıp rahat olmalıyız aslında gercı elımızde degıl ama.benım esımde bıraz problem cıktı sıvılasma suresınde hafıf uzunluk tabı bızımkısınde o da etkılı oldu kısmet tabı...
Bnm doktorum prof. Ve ureme alanında cok basarılı.zaten soyledıgı tek sey eger bı doktorun odasında ureme dıplomasıda varsa sakın korkma kızım...
Bıde dedıgı baska bısey varkı eger kı 2 ~3 kez bu yumurtlama takıplerı yapılıp klomen yada gonofen sonuc verılmedıyse bosuna 3 4 kez daha denemekle zaman gecırılmemelı,dıgeer yontemlere gecırılmelıdır. Bosuna zaman kaybıdır dıyor...dıceım su kı, stressız sıkıntısız deneyın hatta 1 ay klomen uygulayıp basarı elde edemıyorsanız 1 ay ara verın.zaten klomenın etkısı 1 ay daha devam edıyormus.

teşekkür ederim doktorun çok haklı ben 6 defa denedim ama boşuna tutmadııı bende 3 ay kendim denicekmişimm inşallah tutar tedavisiz ve evet o 1 hafta neler çekiyorum kendimi mecbur hissediyorum off daha neler neler

canım been 20 yaşındayım 18 aydır evliyiim ilk zamandan beri istiyoruz bende yumurtlama tembelliği olduğu için acele ediyorum ben

tuğçe canım sende benim gibi küçüksün :)) banada kızıyolar acele etme diyolar ama olmuyo işte acele etmesem tedavi olmasam kim bilir ne zamana kadar beklicem bunu anlatamıyosun işte herkese

tuğçe canım sende benim gibi küçüksün :)) banada kızıyolar acele etme diyolar ama olmuyo işte acele etmesem tedavi olmasam kim bilir ne zamana kadar beklicem bunu anlatamıyosun işte herkese

aynen canım benim eşimin ailesi çok istiyo kendi annem kızıyo assında acele ediyorum diye daha çok gençssin hayatını yaşa diyo ama olmuyo insan evlenince bi bebeği olsun istiyo evet canım bende öyle diyorum valla acele etmesemde hemen olcakmı olmıcakmı belki senelerce beklicem göze aalamam bunu

saol canım amin inş. allahım hepimizin gönlüne göre versin benim eşim başlarda kızıyodu acele ediyorum diyo yumurtlama tembelliği olduğunu öğrenince bende bide 1 sene dolunca bende artık istiyorum napılması gerekiyosa yapalım aşkım dedi bizdee anca bu ay tedaviye başladık işde benim eşim 25 yaşında eşimin aileside çok istiyo bi bebeğimiz olsun hayırlısı artık

olucak kızlar allahın izniylee bebeklerimiz gelmek için zamanlarını bekliyorlar... Kısmet Allah herkese hayırlısını versin inşallahh

bende 2 aydır gidiorum doktora daha test v.s. bişe yaptırmadı klomen ve folicasit verdi sadece tugce sana ve esine test falan verdimi doktorun?

bende 2 aydır gidiorum doktora daha test v.s. bişe yaptırmadı klomen ve folicasit verdi sadece tugce sana ve esine test falan verdimi doktorun?

canımm ben daha tedaviye başlamadan benim elime bi kağıt verdiler burdaki butün herşeyi yapıp bize gelceksin dediler ben smear testi ilaçlı rahim filmi hormon tahlili eşime sperm testi falan yaptılar smear testi temiz çıktı rahim filminde tüplerim açık çıktı hormon tahlilimde yumurtlama tembelliği çıktı yani yumurta oluşuyo ama istenilen büyüklüğe gelmediği için çatlamıyo eşimin sperm testide normal çıktı ssadeece hafif morfolojide düşüklük çıktı ama doktorlar o pek önemli değil dediler ben bi ünv. hastanesinde tedaviye başlıcaktım ama ondan önce bi özel hastanede klomen ve çatlatma iğnesi deniyim dedim bakalım iki ay içinde bu şekilde olmassa ünv. hastnesinde aşılamaya geçerim canım

bize bu testleri vermediler smear testi kendim istemiştim yaptırdım sadece ama diğerlerini vermedi doktor ilk ay dedi bu ilacı kullan olmazsa esinle sana bi takım testler yaptırıcam dedi ama olup gittiğimde bana yine aynı ilacı daha yuksek dozda verdi artık bekliorum işte bugun sabah idrar testi yaptım negatif cıktı kanda baktırıcaktım vazgectim beklicem adet günümü

bende sizin gibi yıllardır bebek hasreti çekiyorum neler yaşadığınızı neler çektiğinizi çok çok iyi anlıyorum.ben 3 yıllık evliyim 2009 da 8 haftalık hamileydim malesef dış gebelik teşhisi kondu ve ameliyatla sonlandırıldı sağ tüpümü de kaybettim.... 6 korunmadan sonra hsg çekildi çok şükür sol tüpüm temiz çıktı :) bende klomen +iğne tedavisi görüyorum çok sıkıldım dr hastanelerden inşallah hepimiz en yakın zaman da evlatlarımıza kavuşuruz...

canım bu ay olmassa kesin yaptır bunları ben doktorumun bunları istemesini mantıklı buldum rahim filmini istedi çünkü tüplerim kapalıysa bu klomen çatlatma iğnesi falan boşuna eşinde bi problem varsa gene boşuna çünkü onunda tedavi görmesi gerekir o zmn erteleme canım bence bütün testleri yap ona göre bi tedavi uygulasınlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…