Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Tesadufen gordum mesajinizi... Ben by doktor milletini anlayamiyorum hepsi auto telden caliyo... Bendede subat ayinda7 yumurta ole asilama oldum... 3 yumurtayla tedavimi iptal edilirmis.. sanki Cok ucuz ve kolay bi tedaviymis gibi... Ben forum icinde benimgibi fazla yumurtayla asilama olan gordum.. benim gibi tek bebekleri... Bence saline iptalettirmeyin by benim fikrim... Benim ilk asilamamda tuttu belkide 7 yumurta sansimi arttirdi..

merhaba kızlar
aranıza yeni katldım bende klomen kullananlardanım.24 nisan regl zamanım 4 gunum var . ayın 7 sinde karından iğne yaptım ve ilişki.. acaba suan kanda baktırsam çıkarmı ?.. gecen ay da klomen kulandım olmadı bu ay 2 ser tane kullandım ve igne bazı belirtiler var ama adet öncesi gibi kendimi ümitlendirmek istemiorum ama çokta merak ediorum ne dersiniz c.tesi 14 gun oolmus olucak kanda baktırsam cıkarmı ????
Allah herkesin gönlüne göre versin..isteyen herkese hayırlı evlatlar versin insallah..

kızlar çokkkkkkk üzgünüm herser dahada kötü canım acıyor adetime 2 3 gün karken idrar test yaptım malesef negatif

kızlar çokkkkkkk üzgünüm herser dahada kötü canım acıyor adetime 2 3 gün karken idrar test yaptım malesef negatif

günaydın hazancım,

dur bakalım hemen umdunu kaybetme daha hiç bir şey belli değil canım benim içimden hayırlı şeyler geçiyor RABBİMde sana gönlünden geçeni versin inşallah

için rahatlayacaksa idrardada yapabilirsizn canım ama kan testi daha garanti olur ben cok sabırsızım bu kpnularda hemen öğrenmek isterim

canlarım günaydın,

bugün kolmen kullanmaya başlıyorum ne olur bana dua edin....

hayırlı olsun canım allahım hakkına hayırlısını versin sağlıklı sıhatli bir bebeğe hamile kalmanı sağlıkla sıhatle büyütüp doğurmanı nasip etsin öbür türlü yok boş gebelik yok kürtaj falan olacaksa her ay düzenli adetini ol inşallahh :)

günaydın hazancım canım benimm üzülme bu kadar yıpratma kendini ne diyeyim ne söyleyeyim rabbim ne zaman yazdıysa olacak canım biliyorsun,birgün duaların kabul olacak ama sen böle yıkılıp bitersen olmazki Canımm üzüldüm ama umudumuzu kaybetmek yok biliyorsun şimdi silkelenip kızına sarıl sonra bekle kırmızıların gelsin önce ondan sonra kaldığımız yerden devam allahım yolunu açık etsin inşallah birgün nasip eyleyecek canım..

Tedaviye devam eden arakdaşlarımız var aramızda rabbim inşallah bu ay bekledikleri müjdeli haberleri vermeyi nasip eder hepinize..

Son düzenleme:

inşallah canım çok teşekkür ederim RABBİM hepimize nasip eder inşallah

hepinize ayrı ayrı tşk sizler benim için çok önemlisiniz hiç kimselere anlatamadıklarımı anlattım içimi döktüm hepimizin ortak bir isteyi var hayırlı evlatlar ben doğunun tam içindeyim neler yaşadığımı ALLAH BİLİR İNMŞŞŞŞŞŞŞ ŞU MÜBAREK GÜNLERİN HATRINA HEPİMİZ ÇOK TEMİZ VE HAYIRLI EVLATLARA SAHİP OLURUZ AMİNNNNNNNN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…