Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bana c.tesi ilişki pazar sabah iğne ve pazar günü ilişki verdi sadece cnm Allah allah hepsi aynı vermiyormuki :)

canım bana iğneden 36 saat sonra ilişki ve ondan sonra gün aşırı ilişki bide ilişkiden sonra 15-20 dk ayaklarını yukarı dik ve bacak bacak üstüne at dedi ama ben dün iğneyi 11:40 da yaptırdım dün akşam 9 da ilişki ve bu sabah ilişki oldu erken çatlarsa kaçırmak istemedim açıkcası

bilemiorum ki cnm gecen ay verdiginde ilaç bittikten sonra 2 gun ara 1 hafta gun asırı ilişki vermişti bu sefer 14.gunu gittim sol da 3 tane sagda 1 tane olusmus o gun ilişki verdi ve sabah igneyi yap dedi o gun içersinde de ilişki dedi saat falan sölemedi daha sonra da olsun falan demedi.. belki büyümesine göremi sölüyorlar

olaabilir canım açıkcası doktorları anlamak zor hepsi farklı farklı konuşuyolar

canım nolur üzüllme bu ay değilse bidaki ay pes etmek yok tamam mıı tatlım ben biraz önce sağlık ocağında vuruldum geldim dua edicem senin için

sağol canım napalım üzülsekte sonuç değişmezki.. senin adetler düzensizdi değilmi bak benimde felaket düzensizdi bu ay beklemiyodum adet olmayı tam gününde oldum şok geçirdim sonra anladımki iğnenin etkisiymiş ve biliyomusun bu iğne gelecek ayada etki yapıyomuş tedavisiz hemde inşallah ben tuttururum gelecek aya çünkü 3 ay dinleneceğimm

iyi yaptın canım bende öyle duymuştum ...

olaabilir canım açıkcası doktorları anlamak zor hepsi farklı farklı konuşuyolar

evet herkesin yontemi farklı olsun da gerisi önemli değil :) ya simdi doktoruma desem baktırmak istiorum diye bu ne manyak karı ne acelesi var demezmiii çekiniyorum birde negatif cıkarsa hüsrann ((

tuğçe sağol canım napalım üzülsekte sonuç değişmezki.. senin adetler düzensizdi değilmi bak benimde felaket düzensizdi bu ay beklemiyodum adet olmayı tam gününde oldum şok geçirdim sonra anladımki iğnenin etkisiymiş ve biliyomusun bu iğne gelecek ayada etki yapıyomuş tedavisiz hemde inşallah ben tuttururum gelecek aya çünkü 3 ay dinleneceğimm

inş. canımm evet benim adetlerimde çok düzensiz yumurtlama tembelliği var inş. bende bu ay ya hamile yada adet olurum kiste dönüşmesinde evt canım bu ilaç ve iğnelerin etkisi bidaki ayda sürüyomuş çok duydum tedaviye ara verrdiği ay hamile kalan

evet herkesin yontemi farklı olsun da gerisi önemli değil :) ya simdi doktoruma desem baktırmak istiorum diye bu ne manyak karı ne acelesi var demezmiii çekiniyorum birde negatif cıkarsa hüsrann ((

canım tam olarak kaç gün geçti çatlatma iğnesinden sonra

inşallahhhhhhhh canımm korkma adet olursun hamile değilsen ben adete 15 gün kala soğan suyu içtim

hazan cım sakın kendini üzme eğer olmadıysa da daha zamanı gelmemiştir nasip böyleymiş Allahımın vardır bir bildiği sakın üzülüp de ağlama. adetini olursun sonra yeniden başlarsın. bak ben üzülmemeyi artık öğrendim inan senden çok daha zor durumdayım zor bir tedavi sürecim var. bebeğim olsa bile doğuma kadar gidebilecekmiyim o bile belli değil. ama ben yine de şükür ediyorum. her şeyde bir hayır vardır unutma canım. yılmak yok.

selam kızlar tedavimin 12. gününde nihayet solda 10 mm ve 12 mm iki tane yumurta oluştu. sağdaki güzel yumurtalarım hiçbir işe yaramıyor çünkü sağda doğuştan tüpüm yok. o yüzden soldan cevap almaya çalışıyoruz.önümüzdeki 4 gün boyunca 112,5 doz puregon iğnemi vurulmaya devam edicem.salı günü tekrar kontrolüm var sanırım o zaman 16 mm yi geçer. ve 16. günüm oluyor rahim duvarı 5 mm de şuan. iyi dedi doktor. ilaç vermeye gerek duymuyor. ben de çok soru sormuyorum artık öyle kendim de sıkılıyorum. düşünmüyorum hiçbişey. salı günü çatlatma iğnemi vurulurum inşallah herşey yolunda giderse.hepinizi öpüyorum. bana dua edin.çok uzun zamandır bekleyenlerdenim...:)

canım dualarım seninle inşallaah rabbim sana nasip eder ve umarım olumlu cvp alırsın inşallaah yumoşların iyi derecede gelişir ve bu aşılaman tutar canım rabbim yar ve yardımcın olsun canımm..

amiinn canım amiiinnn inşallaah cümlemize hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…