Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

amin canım allahım hepimizin yardımcısı olsun inş. en kısa zamanda hamile haberini alırız tatlım inş. bu ay bende hamile kalırım inş.

amin canım allahım hepimizin yardımcısı olsun inş. en kısa zamanda hamile haberini alırız tatlım inş. bu ay bende hamile kalırım inş.

amiiin bitanem gönül isterki hepimiz hemen hamile kalalım allahım böyle bi derdi sorunu kimseye vermesin düşmanıma bile göstermesin yaşadıklarımız çektiklerimiz çok zor...
inşallah canım bu ay senin yüzün güler :) kavurşun bebeğine

evet canım çok zor amin çok saol tatlım :)

selam kızlar 12.günde doktor yumurtam çok küçük (12mm) belkide büyümüyor diye önümüzdeki adet dönemimin 5. gününde başlamam için klomen verdi. Progestanda vermişti adet dönemi gelene kadar kullanmam için. Ben tabi bu ay umutsuzdum klomene bağlamıştım işi adet dönemimi bekliyordum sabırsızlıkla bekle bekle gelmedi bir türlü göğüslerim ağrımaya başladı, belim ağrıyor adet sinyallerim geldi ama kırmızılar gelmedi. Olmam gereken günü 3 gün geçince ben bir umut dedim olmaz ya bir test yapayım dedim 2 çizgi çıkmasın mı şoook dedim olmaz ya öbür gün bir test daha yaptım sabah yine 2 çizgi. Dün akşam da gidip kan testi yaptırdım evet hamileyiim ama hala şoktayııım. Ulturasonda da gördüm mü rahatlıcam iyice. Hafta içi gidicem artık doktora. İnanamıyorum hala Allahım ol diyor oluyor işte hiç düşünmemiştim bu ay olabileceğini klomensiz 3 yıl olmayınca. Allahım sağlıkla doğurmayı nasip eder inşallah. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah sağlıklı bebişler.

hayırlı olsun allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin inşallah darısı hepimizin bütün isteyenlerin başına :)

sevde üzülme en azından artık buna göre hareket edersin

Son düzenleme:

Son düzenleme:

canım..saol...batıda olsak bu kadar sorun etmezdim aslında...zor geliyor artık..yoruldum..film cektirmeye başka şehire..yok aşılamaya başka şehire.yıpratıyor bizi...ama buna da şükür..imkanımız var hamdolsun..doktorlardan hastanelerden hep nefret ederdim..olabildğince kaçardım..şimdi bununla imtihan oluyorum..özel hastanede catır catır para veriyoruz.uslüpları tavırları o kadar çirkin ki..kavga etmemek için zor tuttum kendimi..kaprisli kaprisli çalışanlar..başımda narkoz verecek uyutacak beni ..off puff edip duruyor..yorulmuşta..hali yokmuşta..bilmem ne...elimden damar yolu acıcak altı üstü..şimdi inanırmısınız elimin üstü komple mosmor..nasıl yapıyorlarsa artık...her neyse canım..şimdi evet burdaki doktoruma göstereceğim filmi salı günü..umarım anlar..trabzonada mail atacağım..dediğiniz gibi büyük bir ihtimalle labroskopi diyecekler..sanırım bu ay olmaz artık..bi dahaki aya kaldı..offf..zaman ilerliyor..depelenip duruyoruz bakalım..Allah dermansız dert vermesin..selamete ulaştırsın hepimizi..

kızlar çatlama iğnesini yaptıralım 2-3 gün oldu agrı sızı birşey hissetmiyorum sizdede böylemi oldu

evet benimde öyle olmuştu çok hafif kasık ağrım vardı klomen kullanırken bile daha çok ağrım olurdu ama benim yuumurtam iğneden 5 gün sonra çatlamışş

selam kızlar,
doktor banada seraphone verdi 5. günü başladım. yalnız size sormak istediğim birşey var. yardımcı olursanız çok sevinirim. ben doğadan form kayısı çayı içiyorum çayın içindeki bitki karışımları ilacın etkisini azaltırmı acaba?????

ilaçlarla birlikte bitki çayları kullanma

ne kadar zor şeyler yaşamışsın canım allahım sana hepimize sabır versin...keşke hiçbişey bu kadar zor olmasaydı bu kadar koşturmak zorunda kalmasayadık ben kolay hamile kalanlara imreniyorum aklım almıyo bu kadar kolay basit bi olayı biz ne kadar eziyet çekerek yaşayacaz galiba işte allahım bizleri imtihan ediyo sabrımızı deniyo
canım galiba senin dr hastane bakımından şansın yok gibi aslında çok zor bi durum sürekli dr kontrolünde olmamız gerekiyo ve insan da gittiğin de rahat huzurlu olmak istiyo valla senin adına çok üzüldüm canım yaşadığını çektiğini bi sen bilirsin...

canlar bu gün reglinin 3. günü dr. gittim ignelere bu gün başlıyorum . ignelerin yanına 4 günlük famera diye bir ilaçta ekledi .perşembe günü çagırdı bakalım umarım cevap verir yumurtalıklar bu hafta seyir belli olacak . ecelf sende kullanmıştın galiba femara yoksa yanlışmı hatırlıyorum. öptüm

canım RABBİM inşallah bu sefer nasip eder sanada hayırlısıyla bi evlat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…