Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canlarım,

dün gittim doktora bu cuma klomene başlıyorum hayırlısıyla haftaya perşembede kontrole gidicem bi gel bakalım dedi ALLAHIM hayırlısı neyse onu versin inşallah. İnanırmısınız heyecandan adet sancılarımı bile hissetmiyorum :)) öpüyorum hepinizi

canım devlet hastanesinde yaptırdım dedinya ücret ne kadar ödedin ??

canım büyümemiş demek ha..ama asıl bundan sonra sı önemli ..önümüzdeki 6 gün..umarım gelişme gösterir soldaki yumurtalar..moralini bozma tabi canım..yanlış biliyorsam 3 kez aşılamadan sonra tüp bebek yapıyor devlet değil mi?ve birde kaç kez yapabiliyorsun ücretsiz ? aşılama olmassa da dedidğin gibi tüp bebek denersin..bi bakarsın ikiz olur ve bir seferde iki tane bebek verir rabbim..bilemeyizki..bizi neler bekliyor..Allahım selamet versin..
canım seni görmek ne güzel..ingilteredemisin hala..neler yaptın..mayıs ayında aşılama yapacakmışsın..hadi bakalım..bende ikinci aşılamamı bi aksilik olmassa inşallah mayısda yapacağım canım..ve sonrasındada uzunca bırakacağım sanırım..evet cok şükür ki bi tane oğlum var..hayırlısı bundan sonrası için..içim buruğ hala bi türlü normale dönemedim bu sefer..umarım sabrımızın karşılığı selametle sonuçlanır..

klomen tedavin hayırlı olsun canım benim..kaç tane ile başladın?günde kaç tane içeceksin yani...ilk kez mi kullanıyorsun sen canım..biraz kendinden bahsetsene.öpüyorum.

günde 3 dozluk klomenden sonra 13. günde 29 mm lik bi yumurtam oluşmuş, ama moralim bozuldu, dr bu kadar büyük yumurtalar catlamayabiliyor dedi, daha sonra tanıdık bi kadın doğum uzmanına sorduk oda eger döllenme olmayıp regl olursan mutlaka dr git, kist olma ihtimali yüksek dedi. kendi dr um da bugünden itibaren 10 gün boyunca gün aşırı ilişki önerdiiiii. daha önce böyle bi durumla karşılaşan oldumu??
Allah ım lütfen bu ay yüzümüzü güldürrrrrr...

kılzar merhaba bu ay ben rahim filmi çekildim hmde klomen kullandım 11.gün gittiğimde 16 mm yumoşum vardı bugün yani 13. gün 19 mm olmuştu doktor Ovitrelle çatlatma iğnesi verdi yarın 11 gibi vurul dedi 36 saat sonrada ilaşki ve ondan sonra gün aşırı ilşki dedi bu arada rahim kalınlığında çok güzel dedi doktorum dua edin kılzar inş. gelir bebeğim

inşallah canım hamile kalırsın.sanırım sende benim gibi ilkkez klomen kullanıyorsun.

teşekkür ederim sevdecim sağolasın... ben 27 yaşındayım 4,5 yıllık evliyim özel bir şirkette çalıyorum muhasebeciyim yaşım çok geçmeden bir yada birkaç bebek daha isitiyorum evet canım klomeni ilk defa kullanıyorum günde 1 tane ile başladık şimdilik tabi ne olur bilemiyorum. seninde bi tane oğlun varmış ne güzel benim de bi oğlum var şuanda 3 yaşında ona kardeş yapmak istiyoruz olursa bakalım bende pcos var o yüzden normal yolla hamile kalamıyorum mecburen tedavi ilk hamileliğimde gonaphone kullanmıştım ve çatlatma iğnesi vuruldum ilk denemede tutmuştu çok şükür ama adını bile hatırlamıyorum şimdi :) şimdi yeniden bu heyecanı yaşamak çok garip geliyor insana, o yüzden seni çok iyi anlıyorum heyecanlarını üzüntülerini ama kendini çok fazla üzme biz yinede şanslıyız ki rabbim bize o duyguyu yaşattı hiç yaşamayan birinin yerinde olmak istemezdim ne yalan söyliym inşallah RABBİM bütün bebek isteyen kardeşlerimin kucaklarını doldurur seninde benimde inşallah.

evet burdayim adet tarihimi bekliyorum adet olursam ignelere baslayacagiz artik hepimiz icin hayirlisi olsun insallah sanirim seninle ayni zamanlarda gun sayacagiz ama benim ertenlenme gibi bi durumumda olabilir doktorum 3 fazla yumurtan olursa asilama iptal olur dedi bakalim nasil olacak insallah bu sefer olacak diye hazirliyorum kendimi umitli olmayi istiyorum umarim guzel haberleri aliriz :119:

merhaba aynı işlemden geçmişiz bende rahim filminden sonra klomen ve iğne oldum aynen 12. gün 2 tane olmak üzere biri 18 biri 15 mm olmuştu 14. günde iğneyi vurdum hala beklemedeyim... inşallah sonuç alırız ikimizde

tüğçe daha önce klomen kullandımı ?? kistin varmı benimkiler küçük küçük kistler adetlerimde çook düzensiz

kızlar çatlama iğnesini yapacam iğnenin içindeki bütün doz kullanılacak değilmi zaten kullanımlık diyor acil cevap bekliyorum

tüğçe daha önce klomen kullandımı ?? kistin varmı benimkiler küçük küçük kistler adetlerimde çook düzensiz

canım ben bu ay ilk defa kullanıyorum benimde normalde yumurtalığımda küçük küçük kistler var ama arada doktorlar geçmiş diyo yani bu ay varmıydı bilmiyorum benim adetlerimde aşırı düzensiz pko var bende 8-9 ayda bir oluyorum ilaçla genelde adet oluyorum cnm inş. bu ay pozitip sonuç alırız

canım bende saat 11 de vurulcam ama kendim vurabilirmiyim nasıl vurcam bide göbektenmi koldanmı napcam şaşırdım

ya canım ben şimdi kendim yaptım iğne tam ileri itemedim derim şişti birşey olurmu ilaç kana geçermi bence yakında eczane falan varsa yada hastanenin acili orya yaptır ilaç ziyan olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…