Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

hoşbulduk canım benimmm.evet başladık yine hepimiz için hayırlısı olsun.
inş. büyümüştür yumoşlar.takma kafana doktor kist için önemli değil demiş.
pis kist çekil aradan :)))))

canım bu kadar fazla klomen kullanman hiç iyi değil. maksimum 6 kere kullanılır diye boşuna demiyorlar. kesinlikle başka doktora git. rahim çok zorlanıyor sonra,burda bir arkadaş vardı rahimde incelme mi yapmış kalınlaşma mı yapmış,fazla kullanınca iyi olmuyor. aşılama daha az stresli.
glukofen neden verdi kilon mu var pko lu musun

hoşbulduk canım benimmm.evet başladık yine hepimiz için hayırlısı olsun.
inş. büyümüştür yumoşlar.takma kafana doktor kist için önemli değil demiş.
pis kist çekil aradan :)))))

Aminnnn cnm inş büyümüştür incirle takviye yapıyorum pazartesi gününden beri:))) Aslında daha önceki klomen içişimde günde 2 tane almama rağmen kist olmamıştı busefer olucağı tutmuş işte..Gebelik olursa kendi kendine gidermiş ama olmazsa mecburen bi de onun için ilaç vericekmiş..ve bana ultrasonla bakarken dediki çok ince görünüyo rahim dedi yani bebeğin tutunacağı yer çok ince dedi ben de dedim gebelik olsa bile bebek yerleşemiycek ozaman dedim e napıcaz peki dedim..Yumoşlar çatladıktan sonra kalınlaştırmak için de ilaç vericekmiş heralde progestan verir onun içinde...Bence benim rahim soğan suyundan dolayı inceldi çünkü 3 ay adet olamadım ben ve dr söktürücü vermediği içinde ben de soğan suyu yapmıştım sonrasındada klomene başlamıştım..soğan suyu inceltir ya rahmii oyüzden olmuştur..

evet onu görüştüm doktorumla ama en masum ilaç bu diğerlerinin yan etkileri daha fazla dedi içini rahat tut bişey olmaz dedi.bu tedaviyi 2 sene uygulayanlar bile var dedi.
doktor değiştirme konusunu bende düşündüm aslında ama tekrar başaa sarmak gibi olcak,o doktora alışmak falan alışkanlıklarımdan kolay kolay vazgeçemiyorum

glukofenide kilom var dye verdi yumurtaların yavaş çalışıyo zaten üstüne birde kilo olunca daha yavaşlıyo dedi.

merhaba arkadaşlar hepimizin değişik sıkıntıları var ama sonuçu aynı bebiş olması benımde geçen ay yumurtalıklarım polikistik görünümde çıktı gecen ay kist vardın koybolmuştu yumurtlama zamanımda tekrar gittim yumurtam gelişiyormu diye yine kist oluşmuş acaba bu ay adetten sonra klomen kullansam kendım faydası olurmu dr hiç bir ilaç vermiyor hormaonlarımda çok ıyıyımış pcos varmı bilmiyorum birşey demiyorlar 2 aY içinde 5-6 tane dr değiştirdim hiçbirinden sonuç alamıyorum en son rahim filmi çektirmemi istedi dr eşimden test istedi bunlardan önce klomen kullanmam gerekmiyormu sanırım yumurtam gelişmiyor napcam bilemiyorum ayrıca ben de romatıma var sürekli ilaç kullanmam gerekiyor ilaçları bebek için azalttık suan aktifleşmek üzere bir an önce bebekim olması lazım ama dr hep başından atıyor 1.5 yıl önce düşük yaptım ondan sonra olmadı nopcam ben hep yıkılıyoz

bu seferki incirler kurtlu değil dimi bencede olacağı tutmuştur çünki ben günde 4 kez içtiğimde bile bişey olmamıştı.inş.gebelik olurda bide kistle uğraşmazsın.doktor rahimin inceliğinin neden olduğunu söylemedimi?soğan suyunun incelttiğini bilmiyordum

hoşgeldin...klomen doktor kontrolsüz kullanılmaz.
ben tedaviye ilk başladığımda bütün tahlillerimi rahim filmini falan çektirip gitmiştim ve ondan sonra klomen kullanmaya başlamıştım.bence en sağlıklısıda bu diye düşünüyorum.
geçmiş olsun

Valla busefer en güvenilir yerden ve en pahalı olanını aldım bunlar güzeller ama ben gene de bakıyorum tabi içlerine:)))) Rahimin neden incelmiş olabilceğini söylemedi ama ben konuşmamın başında soğan suyuyla adet oldum dedim bişey demedi o da bilmez belki o tıp dr.uysa biz de şifalı bitkiler uzmanıyızz dimi amaaaD Ben de gene formlardan okumuştum rahmi incelttiğini...Bu adetten sonra gene içicektim ama çok incelmiş dediği için yapmıycam bebiş tutmaz tutmaz sonunda tutacağı tutar sonra benim yere bebişim yerleşemez düşer aman Allah korusun yani:))))

saol canım inş bu ay rahim filmi falan geçtircem ondada sorun çıkmaz inş bakalım hayırlısı

kızzz bendemi içsem şu soğan suyunu bi kere denemiştim çok önceden ama içememiştim.aklıma gelmedi bak ilaçsız geçirdiğim aylarda kullansaydım keşke şimdi glukofen de kullanıyorum ya mide bulantısından kafayı kaldıramam ben bide üstüne soğan suyu bilemedim

içme içmeee amannn allah korusunnnn

Ya içilmiycek bişey değil cnm ya nefesini tutup içiyosun ztn koku fln gelmiyoki..Bikaç içmeden sonra alışırsın ztn..15 gün içiliyo ya normalde ben 14.gün adet olmuştum ama 15 e tamamladım gene de..Aslında glukofen tarzı ilaçlarda kullananlar hamile kalmış burda yazıyodu..Merformin kullanmış ve ilk ayında hamile kalmış...İnş sen de hemen hamile kalanlardan olursun cnmm..Ben de yrn sorucam dr.uma kullanimmi diye bakalım ne dicekk..

mrb arkadaslar kımyasal gebelıkten sora ben yıne bu ay asılama yaptırdım ve yıne tuttu ama pazartesı test yaptırdım 33 cıktı bhcg salı gunu ısteyken lavaboya gıttım bırde ne goreyım kanama var dru aradım yarın gel yıne bakalım bhcgye dedı bugun baktırdık bhcg 132 dr cok ıyı deger dedı cogul gebelım olabılır o yuzden yerlesme kanaması olabılır dedı benı eve yolladı ama hala damla damla gelıo ayaga kalktıkca rapor falanda vermedı ayyy cok kotuyum buda gıdecek gıbı gelıo

bilmem ki canım ya :44:araştır biraz bunu. bir doktorla sınırlı kalma. evet alıştığın doktoru değiştirmek zor oluyor ama önemli olan doğru tedaviye ulaşmak, zarara uğramamak

Ayyyy cnmm çok güzel bi haber çok sevindim tedaviye çok güzel cvp vermiş yumoşların..Korkma cnm ya bak değerin de çok iyiymiş..Aşılamada ikiz ihtimali olduğu için dr.un doğru demiştir cnm ondan kanaman oluyodur ama çok dikkat et yatmaya çalışşş..

selam rojda canım hoşgeldin yeni tedavin hayırlı olsun umarım en kısa zamanda kavuşursun bebeğine. ama ben de klomenin bukadar sıklıkla kullanılmasına karşıyım doktorum bana istersen 1 sene ara ver yine de 3 kezden fazla kullanılmamalı demişti kaç ay averdiğin önemli değil toplamda 3 kezden fazla denenmemeli zaten etkisini yitiriyor demişti sende takip et bakalım vücudun ilk zamanlardaki gibi reaksiyon göstericekmi? bende göstermemişti mesela en son kullandığımda.bu arada bu kaçıncı klomen kullanışın?

frendly canım hoşgeldin senin de yeni tedavin hayırlı olsun sen gittin liste miste kalmadı biliyomusun.kisti kafana takma sen çalışmalarını aksatma mutlaka 3 günde bir ilişkide bulun umarım bu sefer çok fazla bekletmez bebişin seni.

canım öncelikle tebrikler maşallah hiç boş geçmiyorsun darısı başımıza hcg yükseliyor bu iyi bişey belki de çoğuldur olabilir istirahat et mümkünse rapor al umarım herşey yolunda gider..

şuanda bütün evin çamaşırsuyu kokmasını istiyorum.bütün evi temizlemek kendimi bişeylerle meşgul etmek bir süreliğine herşeri unutmak istiyorum.sizlerden gelen güzel haberlere sevinirken kendim için oturup ağlıyorum.çok canım sıkkın klomenle bile gelişebiliyor yumurtanız ne güzel kıymetini bilin çünkü bana artık hiç işlemiyor. bebeğimin olması için 1 yumurtam bile büyümüyo kendiliğinden ben de koskoca ay düzenli ilişkide bulunup belki kendiliğinden olur diye kendimi kandırıyorum.bir çıkmazdayım.bedenim tedavi istemiyor iğne istemiyor gün aşırı yumurta takibine gitmek istemiyor. ama içim anne olmayı istiyor.
bir yanım bırak herşeyi diyor Allahım verir isterse. biryanım da boş durma zaman kaybediyorsun diyor.çok kararsızım..çok.

saol canım ınss darısı sıze olur ıcım korku dolu ama bı taraftanda hayılısıysa olur dıorum ıns bu duyguyu hepımız yasarız allah kımseyı aratmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…