Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ne demek aşırı büyür ya, zaten 18mm ye falan geldikten sonra iğne vuruyorlar
ne güzel iki tane yumurtan oluşmuş bence başka doktora git ve çatlatma iğnesi vurul canım

arkadaşlar merhaba...3 yumurtam oluştu bu ay.16 mm 18mm ve 19 mm.13.gün gittiğimde böyle idi.dr 14.gün iğne yaptır saat 4 te dedi.bugün iğneyi yaptırdım ama saat 4 te ilacı eczanede bulamadığım için yaptıramadım.5 te yaptırdım..birşey olur mu dersiniz :18::18:

kimse bana cevap vermiyor

10 gün klomenin etkisi oluyor gebelik testlerinde. hemen yapmasaydın
ateş tablona göre ateşin düşmüş, hamilelikte düşmemesi gerekirdi benim bildiğim ama belki yarın gene yükselir. ateş ölçme topiği vardı canım oraya yazsan sana daha doğru cevap verirler.

olmaz merak etme.yumurtaların boyutları iyi ,çok büyük değil

allah yardımcımız olsun rabbim şifalar versin herbirimize , kucaklarımızı doldursun hayırlısıyla...

amın canım hepımızın yardımcısı olsun yıprandık şıkayet deyıl tabı mevlanın gucune gıtmesın insan çok isteyınce hayırlımı dıye düşünmeden ısrarla ulaşmak ıstıyo hakkımızda hayırlısı olsun

rahmetli babam demişsin Ölü diri getirir derler :) İnşallah hayırlara vesile olur rüyan

saol cnm.olur cnm 3te kullanabilirsin sen bilirsin yinede,olur herhalde bi sıkıntı çıkmaz.

Araştırdım 3 tane de kullanan varmış sorun olmaz evet, sağolasın Bugun doktorumu tekrar arayım, baktım cevap alamadım oyle yaparım bır de soğan kurune başladım, gorecegız bakalım ne olacagını bu ay.

kızlar herkeze merhaba

uzun bir aradan sonra tekrar burdayım ama eskisi gibi çok sık uğrarmıyım bilemiyorum
bende hiç değişiklik yok tedaviyi bıraktım.biraz dinlenmek istedim ama tekrar başlamayı düşünüyorum bakalım hayırlısı.
güzel haberler varmı?
görüşmek üzeeere hoşçakalınnnnn

merhaba arkadaşlar hormonlarımda birşey çıkmadı yumutalıklarım polikistik görunumdeymiş kist vardın bu ay koyboldu hiç ilaç falan vermedi klomene başlamadan önce rahim filmi çektirmek gerekiyormu rahim filmide sıra çok doluymuş 2ay sonra falan anca olurmuş bu aylarım boşa gidecek filimden önce başka ne tedaviler uygulanıyor bilgisi olan varmı başka dr mı gitsem bilemedim

özelde çektir rahim filmini.acaba tüpler mi tıkalı demezsin. 2 ay sıra beklemek ilginç yani anlamadım...bence çektir. ondan başka da tedavi yok yani . aslında klomen öncesi rahim filmi isteniyor. eşinin de sperm testinin iyi çikması lazım ...yaptırmadıysanız onu da yaptırın..allah yardımcın olsun..

kimse benide kale almıyor neden bida danışmıycam hiçbirşey valla(((

sen daha tecrübelisin yani ne iş yaptığını bilmiyorum ama adetin geçtiyse hamilesindir yani niye hamile kabul edilmesin ki? yeniymiş daha neye bakcak ki doktor 5. hafta ya da 6. haftada bakılıyo genellikle . yani şimdi kese görünmez daha . rapor al istersen...ya da bildir çalıştığın yere...ne bileyim yani karşıdan akıl vermeyle de olmaz bu işler...

selam canım..yazdıklarını okudum.ben de 6. günü başladım klomene..güde 2 kez aldım.bugün 12. günüm.sen hangi günler ilişki denemiştin?gün aşırı mı?üst üste mi?bebişin hayırlı olsun.bizim de tutar inş.soracagın şeyleri ben cevaplayamam çünkü hiç hamile kalamadım.

Son düzenleme:

canım özellerdede baya pahalı çekiyorlarmış eşimdende sperm testi istediler ıkısını yaptırın sonra tedaviye başlayalım dedı dr egitim araştırma hastanesinde tedavi oluyorum çok kalabalık bu ay sıra dolmuş bir dahaki adetin 1. günü ara dediler o zaman dolmıcagı ne malum anlamadım gitti ankarada araştırıyorum başka nerlerde çekildini bakalım mecbur yaptırcaz artık

cevap için teşekkürler ambulansta çalışıyorum sedye indir kaldır arkadada hertürlü sarsıntıya açığız anlıycan 5 gün rapor aldım ama 2 haftada kimse rapor vermiyo ki canım ya ena az 2 haftam var kalbi atcak mı atmıycakmı valla stres oluyo insan saol cevap için

ewt canım bende 6. gün başladım bi tanwe günde 12 .gün bitti 13. gün çalışma yaptık adetlerim 28 günde bir olduğu için bide ovulasyon testi yapmıştım daha önceden onda da gördümki 14. gün yımırtlama :)oluyo diye 2. çalışmayıda 14 .gün yaptık bakalım inşallah becerebilmişizdir 5 tane idrar testi yaptım hepsi+ çıktı bazıları net değil ama tam adet günümdede kanda baktırdım 104.8çıktıbu arada bilgin olsun adete 3 gün kala eczaneden aldığım pyro clinic marka bi testle erken öğrenmek bana danasip oldu tavsiye ederim inşallah seninde +++++ları peşpeşe görürsün canım Allah isteyen herkese bu duyguyu tattırsın

benim bu ay kistim oldu ama adetim gecikmedi hatta erken bile geldi.
fakat adetim çok kısa sürdü ve az miktarda geldi.rengide hep kahve kahveydi.

ya canım benim ilk hamileliğimde öle erken geldi adet çikolata rengi akıntım oldu bide test yaptımki hamileyim sen genede bi test yap derim çünkü bu olay bazen hamilelik belirtisi olabiliyo yerleşme kanaması deniyo bu arada:)

Bir kere net pozitif gormek istiyorum hamilelik nasil bir duygu hic tatmadim onu tatmak istiyorum pesinden yavrularimi saglikla kucagima alip kalbinin kalbimde attgni hissetmek ve kokularini icime cekmek istiyorum. Onlarla oyun oynamak istiyorum. Igne olup agladiklarinda icimin ciz etmesini istiyorum. Onlarla cemaat olup namaz kilmak istiyorum. Okul yillarindaki kostrmacalarinda onlarla birlikte yorulmak istiyorum. Askere ugurlarken\Gelin ederken tatli bir goz yasi akitmak istiyorum. Kisacasi Ya Rabbim bana ANNE,ANNECIM diyecek hayirli evlatlar ISTIYORUM. SEN TEZ VAKITTE NASIP ET.

2011 yılı ocak şubat mart aylarında burada çok yazdım.. bebek peşinde 3 ay koştum o bile yıpratmıştı..sonra vazgeçtim,oluruna bıraktım.. hiç ama hiç aklıma bebek gelmedi. adetim gecikse b,le acaba sorusunu hi,ç düşünmedim..sanki evli değilmişim gibiydi.. sonra öğrendim sürpriz yumurtamı...

biraz önce de yazmış olduğum mesajlara baktım 600lü sayfalarda...güldüm,ne günlerdi.. beklemekten geberiyordum...bu arada kilo vermek gibi bi hedefim vardı o da olmadı,şimdi hem kilolu hem de hamileyim:) ve çok mutluyum. allahım herkese bekleyen isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın.. bizim gibi hamile kim varsa da bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah.. aşağıda 30.03.2011 de yazmış olduğum mesajı kopyalamak istedim..bu arada kafanıza takmayın.. gerçekten beklemediğin anda geliyor...stres yapmayın,başka şeylere yönelin...

işte o mesajım 30.03.2011.3 aylık serophene ovitrelle tedavisini son deneyişim...

günaydın kızlar... dün 15.günümdü doktordaydım bir çok yumurta var ama en büyüğü 10 mm daha.. bu saatten sonra büyümez bence.. c.tesi bir daha gel dedi.. 3. ayım da böylelikle geçmiş oldu.. nasip diyorum.. zaten biz bu yaz şehir değiştireceğiz tayinimiz çıkarsa.. diyorum ki kilo verme işini hızlandırayım.. gittiğim yerde devam ederim iyi bir doktor bulup.. eylüle kadar doktorsuz bu şekilde devam edeceğim.kilo verince polikistiğin bazı etkilerinden de korunmuş olurum diyorum..hem oluruna bıraktığında hamile kalan çok.. belki onlardan olurum..doktor takibini bıraksam da burayı bırakamam artık.. hastalık gibi:) girmeden olmuyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…