Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

yok canım benim valla ne biliyim artık 15 ay oldu benimde önceleri her bi belirti buşurdum ama artık belirti melirti hiçbişey yok yada ben hissetmiyorum uyuştu vücudum sanırım sende var mı bi belirti bişey

bende de hiç bişey yok arada bel ağrısı falan oldu o da geçti...bu ilaçlar zaten bi garip yapıor insanı..insan kendine yabancılaşıyor bence..ama napalım mecburuz. 2 aydır kullanıyorum bu ay da olmazsa bir ay ara vericem ilaçlara kendi haline bırakıcam

hakkımızda hayırlısı olsun arkadaşım.. illa belirti olcak diye bişey yok bunuda aklından cıkarma... bende bu ay olmazsa artık hsg ve ardından dinlenmeye çekilicem

hakkımızda hayırlısı olsun arkadaşım.. illa belirti olcak diye bişey yok bunuda aklından cıkarma... bende bu ay olmazsa artık hsg ve ardından dinlenmeye çekilicem

evet ya haklısın ben de rahim filmi çektiricem bu ay olmazsa. doktor geçen ay çekelim demişti. ben one gerek yok bu ay inanıyorum olacak demiştim:)) rahim filmi iyi bişeymiş zaten. zarar gelmez onu yaptıralım eksik kalmasın:))

tabi eger küçük yapışıklıklar tıkanıklıklar varsa basınçla açılıyormuş ve hsg den sonra hamile kalanda cok kişi var.. umarım bebeklerimiz gelir de hsg çekilmek zorunda kalmayız. bende incir kürü yatakta bacak dikme bal çörekotu tarcın macunu gibi şeyler denedim ama işte en önemli olan hsg eksik. yoksa hormon tahlillerim falan iyi cıktı

amin inşallahhhhhhh hepimize versin Rabbim onun hazinesi zengindir hepimize verir

amin inşallahhhhhhh hepimize versin Rabbim onun hazinesi zengindir hepimize verir

öle cnm rabbime sığınmaktan başka bişe gelmio elimizden inşallah olur,kızlar bende geçenlerde rüyamda balık gördüm böle berrak bi dereden rahmetli babamla tutup pişirip yiyoduk aklıma takıldı baktım tabirler bir çocugunuz olacak demekmiş.rüyalara kaldık artık sevindim bende:))

cnm evet baktım olumlu seyler yazıyordu hep ben 2 aylık hamıleyım cnm allahım ınsallah emzırmeyı nasıp eder

uzun zamandır gırmıodum buraya ama tekrar basladık bakalım y-tedavılere bı profa gozuktum oda asılama yapalım yıne dedı bende acıbademdekı druma devam etmeye karar verdım gene basladık ıgnelere ama bıras umıtsızım sankı ılkı sansımdan tuttu ama sankı o bıkere olur derler ya sankı bıda tutumucak gıbı gelıo yarın kontrol var bu kez pek heyecanımda kalmadı umıdımde olursa yıne kımyasal gebelık olurmu acaba

cnm evet baktım olumlu seyler yazıyordu hep ben 2 aylık hamıleyım cnm allahım ınsallah emzırmeyı nasıp eder

allah saglıkla kucagına almayıda nasip etsin arkadaşım. ne güsel şimdi minicik göbüşün vardır.. keşke bnmde olsa valla ayy
rabbim bebeğine ve sana saglıklı bi hamilelik ve uzun ömürler versin... bol bol sütün olsun emzirmek te nasip olsun annesi

Son düzenleme:
arkadaşlar bişi sorcam.bugün 9. günüm.6 günümden itibaren klomen kullanıyorum.bugün acaip fazla krem gibi akıntı vardı.ilaçta dolayı mı oluyor bu?sizde de olmuşmuydu?

bir daha olmaz merak etme ben de kimyasal gebelikten 2 ay sonra hamile kaldım şimdilik güzel gidiyor elhamdulillah

Ey Rab, şu mübarek cuma günü yüzü suyu hürmetine peygamber efendimiz (s.a.v.)'i aracı koyarak senden istioruz dualarımızı kabul eyle yarabbim.Ey Rabbim.İbrahim'e İsmail'i,Zekeriya'ya Yahya'yı,Meryem'e İsa'yı müjdelediğin gibi bizlerede göz aydınlığı ve şükür vesilesi olacak evlatlar müjdele.Evlatları ana babaları için salih birer amel, salih birer kul kıl.Onlara hakkı,güzelliği salatı emretmemiz için bizlere güçi ihlas ve imkan ver.amiiinnn

amin insallah canimbenim ne guzel bir dua agzina saglik Allah razi olsun. Her ay bir umit bizim icin. Bu saydign mubarek isimler bizim icin bir ibret ve sabir ornekleri Rabbim bizlerede nasip etcek insallah. Gecen annem ruyasinda beni takim elbise gydirdgm bir oglan cocuguyla gormus. Bu benim oglum ve adida emre demisim. O kadar heycanlandimki Rabbim bu mubarek gunun yuzusuyu hurmetine tez vakitte nasip eder insallah bizlere yavrularimizi AMIIIIIIN

amııııın canım saol guzel duan için üçüncü serophenede bıttı ve hastalandım tam gunumde iğnenın 15.gunu butun etkısı gıttı anladım zaten olucamı şimdide iğneye geçelım dıyo doktor kafayı yıycem olmuyo olmuyo bıde hiç bı sıkıntın yok dıyo çıldırcam benden sonra gelenler hastaneye hamıle rabbı yardım et hayırlısıyla cumanın hurmetıne en kısa zamanda bızede nasıb et layıkıyla anne olalım bızde belkı bımuddet daha gelemem kızlar çok takmaya başladım manyaga bağladım dua edın

amin cnm dediğin gibi her ay bi ümit bizim için resmen küllerimizden yeniden doğup güçlü bi şekilde sarılıoruz hayata sırf bebek için şimdi limangoda bebek kıyafetlerine falan baktımda yarabbim göğsüm sızladı ne kadar çok istiorum rabbim diyor ya siz isteyin ben vereyim Meryem suresindede "hz.zekeriyya ben yaşlıyım karımda kısır bu nasıl olacak diyor rabbim geleceğimden endişeliyim bana bir evlat ver diyor rabbimde diyorki bu benim için çok kolay sende hiç ortada yokken yoktan varoldun ol derim olur" diyor.şu mübarek cumada inşallah rabbim bizim içinde ol der olur cnm,rüyanda inşallah gerçek olur.

cnm benim seni öle ii anlıorum ki bende 5 ay içtim klomen 2 ay zaten babamdan dolayı boş geçti bu ay ilaçsız deniyorum adetime 4-5 dün var rabbime her gün yalvarıyorum müjdenle müjdelendir beni ve bebek hasretiyle yanan herkesi die.takma cnm dua et bol bol demekki bi günü var biraz kendini dinlendir derim hem kafan rahatlar

okadar güzel dua etmişsinki cnm AMİNNNN diyorum inş. rabbim isteyen herkeslere evlatlarını verir.umarım rabbim peygamber efendimiz s.a.v. hatrına bu duanı kabul eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…