Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım cevabın için çok teşekkür ederim. infertilite merkezine gidiyorum. oradan böyle bir ay kullan bir ay kullanma şeklinde söylediler. kullandığım ay yumurta takibi falan oluyor. canım benim kan pıhtılaşma sorunu vardı. aspirin kullanmaya başladım. aspirine başladıktan sonra tam bebeğin tutunduğu yerde kanama oldu. bebek beslenemediği için kalbi durdu. rahimde incelme yoktu. doktorum da çok arka arkaya kullanılınca rahimde incelme yaptığını söyledi. o yüzden 1'er ay ara vererek kullanmamı önerdi. bakalım hayırlısı olsun

seni de hatırladım tabiii... geçmiş olsun,üzüldüm.. Allah kimseye yaşatmasın,mutluluğumuzu daim etsin.işte en son martta tedavi oldum sonra ocaktı son adetim..işte böyle..Allah hepinize ve hepimize sağlıklı hamilelikler bebekler nasip etsin inşallah...

ercelf mesajım sanaydı...

şöyle bir haber okudum...

bu arada günaydın...

ABD’deki Massachusetts General Hastanesi’nden Dr. Jonathan Tilly, rahimdeki kök hücreleri ayırıp, “oosit” denen “gelişen yumurta hücreleri”ne dönüştürdü.

Bu hücreler, insan yumurtalık dokusuna enjekte edildikten 14 gün sonra, “yumurta hücreleri” oluşmaya başladı. Dr. Tilly, “Gelecekte sınırsız insan yumurtası kaynağına sahip olabiliriz. Kadınların yumurtalıklarından alacağımız hücrelerden milyonlarca yumurta yapabiliriz” dedi.

Canım 15 ay boyunca HSG neden çektirmedin ki ? Benim doktorum hemen verdi bir an önce çektirelim bakalım rahimde sorun varsa boşa kürek çekmeyelim dedi ve gittim çektirdim.
Benimde bu ay 13. ayım oldu Napalım olmuyor bekleyeceğiz Rabbim ol dediginde olacak demek ki zamanımız var daha, üzülme diyecem ama ewet olmuyor insan üzülüyor Allahım hepimizin hakkında hayırlısını versin inşallah...

canımmm inanmıyorummmm geldimi bebişşş çok sevindimm allahım kucağına almayıda nasip etsin inşşşş.benim artık umudum kalmadı tedaviyide bıraktım,kafaya takmayım,stres yapmayıım belki olur dedim ama yok olmadı galiba ben anne olmıcam

yok tatlım aşılama yaptırmadım ama aralık,ocak gibi yaptırmayı düşünüyordum şehir dışına çıktım sonra biraz ara verip dinlenmek istedim halada dinleniyorum :)

cnmm seni o kadar ii anlıorumki bende oldum olacam karnım ağrıo dün bi test yapım dedim dündü günüm geçen ay 29unda olmuştum ama hep 2 gün erken oluorum testi yaptım tek çizgi yanındada yarım ve silik çizgi çıktı 2 aydır aldığım her test benle oyun oynuo resmen bozuk çıkıo neyse yok dedim bıraktım işe gittim eşim benden önce çıkıo işten o geldi lavaboda bırakmıştım testi ikiside kıpkırmızı olmuş dedi şaşırdım,akşam gittim baktım gerçekten öle ama ikinci çizgi biraz yamuk kıpkırmızı bi daha yapım dedim ama hiç umut yok çünkü geçen ayda silik 2. çizgiyi görmüştüm 3 kezyaptım ve tek çizgiyi gördüm anlamıorum bu kadar aptal testler nie satılıo yaa 30 lira olsun ama gerçeği 1 günlük bile olsa yansıtsın şimdide hafiften karnım ağrıo yoruldum artık.......

cnm yaa ne kadar sevindim allah tamamına erdirsin inşallah ne güzel rabbim bizede nasip etcekmi acaba bilmiorum gün geçtikce içimdeki o kıvılcım sönüo kapana kısılmış gibi hissediyorum kendimi içimde ne kadar bebek özlemi var anlatamam dünde kuzenim doğurdu 2. çocugunu 22 yasında şöle bi mahsunlastım onu duyunca rabbim banada nasip eder inşallah, bebek kokusu özlemim var bassam bağrıma bebeğimi bende(neyse uzattım galiba seni ve bütün anne adaylarımızı rabbim korusun inşallah tekrar tebrik ederim.

hoşgeldin rojdacım bayadır yoktun evetbende bu ay bıraktım tedaviyi gitmedim doktora marttada tam ovulasyon tarihimde memlekete gidecem daha hsgde çektirmedim vakit olmuo bi türlü nisanda da seminerim olur kesin ankaraya giderim gitti 3 ay daha ne kadar beklicem bilmiorum 5 ay içtim klomen 2 ay şanssızlıklar yüzünden olmadı 3 ayda çabalamaktan öldüm ama olmadı rabbim duysun sesimizi inşallah o kadar çok istiorum ve burdaki herkesi o kadar çok ii anlıorumki rabbimden dileğim hepimizin bir an önce bebişlerine kavusması.bugün internette hamile kıyafetleri satılıodu nasıl heveslenerek baktım görmeliydiniz bende giyebilecem mi acaba dieo canı içimde hissetmek istiyorum artık........Allahım sesimizi duysun inşallah...

aminn rabbim aynı şeyleri ben ve burdaki tüm arkadaslarımız istiyor sen nasip et

bugünde pek kimse yok bi kaç gündür bende fazla giremiodum elimden geldiğince yazmaya çalıştım kendinize ii bakın öpüyorum hepinizi

selam kızlar kiseleri tanımıyom ama olsun bazılarına göz aşinalığım var...beenim 2. ayım bu ay 11. gün çatlatma iğnemi oldum yumurta 25mmdi ama ne olur bilmem bekliyorum...allah yardımcımız olsun...

işte ben de bunu merak ediyordum coraspini doktorlar kan akışı hızlansın bebek daha hızlı beslensin diye veriyolar ama kan akışı hızlanınca kan sulanınca bu rahimdeki kanama ihtimalini de arttırıyo olabilir mi?
bana doktorum aşılamamdan sonra progestan verdi jel olarak.coraspin i sordum ikiye bölünmüş durumda doktorlar dedi kimisi kullandırıyor kimisi kullandırmıyor gebelik olmadan dedi.bence gebelik olmadan kullanmana gerek yok gebe kaldıktan sonra düşüğü olan kadınlara zaten veriyoruz demişti. ama içimden de ne zararı olabilir ki diyorum kanın hızlı akması bütün vücudun daha iyi beslenmesi demek belki o zaman yumurtalıklara giden damarlarda iyi beslenir de benim zorla büyüyen asi yumurtalarım bol bol kan gelince büyüyüverir:)
aşılama raporum çıkarsa ve tedaviye başlarsam kullanıcam valla.insanlar sağlık için günde 1 tane içiyor zaten aspirin biz içmişiz çok mu??

8-9 ay bekledin yani sende canım.benim de bir yanım bırak herşeyi at kafandan bi 6 ay gitme doktora kendi haline bırak diyor.bi yanım da olsa olurdu 1 sene korunmadık demekki sorun var zaman kaybetme diyor.e istek de var hat safhada...benim rahim anomalim olduğu için ve tek yumurtalığım olduğu için zayıf sanırım.yumurtalarım çok dirençli zor büyüyor o yüzden devam edicem tedaviye mart nisan mayıs aylarında düşünüyorum bakalım kısmet...senin de inşallah sağlıkla sıhhatle geçer gebeliğin.bizlere yaz bol bol.bu arada düşük olmasın diye ne kullanıyosun doktorun hangi ilaçları kullandırıyor?

yok tatlım aşılama yaptırmadım ama aralık,ocak gibi yaptırmayı düşünüyordum şehir dışına çıktım sonra biraz ara verip dinlenmek istedim halada dinleniyorum :)

anladım canım ben de birdahaki ay zeynep kamil de aşılama raporu çıkartıp başlamak istiyorum tedaviye gerekli evrakları hazırlıyorum. dinlenmek de önemli ben 2 aydır dinleniyorum yetti artık :) daha fazla sabredemiyorum biran önce başlamak istiyorum tedaviye.umarım bu bahar, geçen bahar giden bebeğim geri gelir....

işte ben de bunu merak ediyordum coraspini doktorlar kan akışı hızlansın bebek daha hızlı beslensin diye veriyolar ama kan akışı hızlanınca kan sulanınca bu rahimdeki kanama ihtimalini de arttırıyo olabilir mi?
bana doktorum aşılamamdan sonra progestan verdi jel olarak.coraspin i sordum ikiye bölünmüş durumda doktorlar dedi kimisi kullandırıyor kimisi kullandırmıyor gebelik olmadan dedi.bence gebelik olmadan kullanmana gerek yok gebe kaldıktan sonra düşüğü olan kadınlara zaten veriyoruz demişti. ama içimden de ne zararı olabilir ki diyorum kanın hızlı akması bütün vücudun daha iyi beslenmesi demek belki o zaman yumurtalıklara giden damarlarda iyi beslenir de benim zorla büyüyen asi yumurtalarım bol bol kan gelince büyüyüverir:)
aşılama raporum çıkarsa ve tedaviye başlarsam kullanıcam valla.insanlar sağlık için günde 1 tane içiyor zaten aspirin biz içmişiz çok mu??

8-9 ay bekledin yani sende canım.benim de bir yanım bırak herşeyi at kafandan bi 6 ay gitme doktora kendi haline bırak diyor.bi yanım da olsa olurdu 1 sene korunmadık demekki sorun var zaman kaybetme diyor.e istek de var hat safhada...benim rahim anomalim olduğu için ve tek yumurtalığım olduğu için zayıf sanırım.yumurtalarım çok dirençli zor büyüyor o yüzden devam edicem tedaviye mart nisan mayıs aylarında düşünüyorum bakalım kısmet...senin de inşallah sağlıkla sıhhatle geçer gebeliğin.bizlere yaz bol bol.bu arada düşük olmasın diye ne kullanıyosun doktorun hangi ilaçları kullandırıyor?

anladım canım ben de birdahaki ay zeynep kamil de aşılama raporu çıkartıp başlamak istiyorum tedaviye gerekli evrakları hazırlıyorum. dinlenmek de önemli ben 2 aydır dinleniyorum yetti artık :) daha fazla sabredemiyorum biran önce başlamak istiyorum tedaviye.umarım bu bahar, geçen bahar giden bebeğim geri gelir....

mrhb arkadaşlar ben tam 3 yıldır evliyim 1 yıl önce çikolata kistinden ameliyat ıoldum. 4 ay boyunca klomen kullandım 2 ay öncede ovitrelle çatlatma iğnesi yapıldı. ama sonuç sıfır. şimdi ise adetimin üzerinden 15 gün geçti idrar tahlilinde çıkmadı bugün kan tahlili yaptırdım sonuçlar yarın bana dua edin size haber verecem

cemrecım nasılsın bu kullandın ıgneler asılama ıcnmı?**
cnm bende docernt ınfertııtede uzman doktora gozuktum benımde esımnde sorunumuz yokmus drek aşılama gecce ded.bend ekafayı yıycem hıc sorun yoksa nıye olmuyo dedım acıklanamayan ıfertılıte dedı. bu durumda cok kotuu.suan sıvılceler cıktı yakında adette olurum rabbım acaba hıcmı vermeyecek dıye dusunmedende edemıyorumm

cnmm cemrecım sende sakın ol artıktup bebeten bıle korkmuyorum sadece oda tutmazsa dıye korkuyorumm

rojdacım arada gır konusalımm

canım geçen yıl mayıs ayında rahim filmi çektirmiştim..zaten aynı ay hamile kalıp düşük yaptım ben...bi sorun yoktu...zaten doktorumda heralde tüplerde bi sıkıntı vardı ki akabinde hamile kaldın demişti..daha 1 yıl bile olmadı üzerinden geçen süre..eşime de geçen sana ocak ayında yapıldı sperm testi..ondada sorun cıkmamıştı...yani ne yapmalı ki artık bu saatten sonra ...bende aşılama kapısana geldim dayandım işte senin gibi gülüm..ikimizede başka seç enek kalmadı..ama işte dedigin gibi bu psikolojide olmaz ..ikimizinde aşılama yaptırsak bile rahat olmamız şart..ben bu ay çalışıyorum bakalım...Daha ne yapayım yaw...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…