Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım bide güzel tarafından bak olaya sanırım 1 tane çocuğun var burdaki insanların çoğu o 1 taneye ulaşmak için neler yapmıyor.vardır bundada bir hayır de cnm sağlıklı olmana eşinin çocuğunun sağlığına şükret.

çok üzüldüm yazdıklarını okudukça allah ,dediğin gibi verse sana sabrettiğin zamanda sabretmediğin zamanda verirdi en azından 1 evladın varmış allah uzun ömür versin sağlık versin üzülme :KK43:

Evet arkadaşlar Allahıma çok şükür 1 tane kızım 9 yaşında :) , ben yıllardır çok uğraştım, çok tedavi gördüm ama dilimde tekbir dua vardı ve hep o dua olacak, Yarabbim önce hiç olmayanlara, sonra benim gibi 2.yi isteyenlere var Alllahım, birkerede olsa herkes annelik duygusunu yaşasın, bu duyguyu tatsın, yüreğim hep bundan yana dilerim Allah herkese nasip eder.

evet cnm ağrıda yapıyor klomen hiç etkilememişti beni ne iştahsızlık ne halsizlik ama iğne etkiledi iyikide etkiledi iğneden sonraki ilk ilişkide tuttu şimdi 5+1 günlük hamileyim[/QUOTE

merhabaler
önccelikle seni kutlarım bebeğini sağlıkla kucağına almanı diliyorum
ben de klomen kullandım ardında da çatlama iğnesi..iğneden 3 gün sonra da progestana başladım. bugün iğnenin 15.günü hala progestana devam ediyorum. sen de progestan kullanmış mıydın? kullandıysan kaç gün kullandın? iğneden kaç gün sonra bhcg ye baktırdın? kusura bakma bir sürü soru sordum:))

evet arkadaşlar allahıma çok şükür 1 tane kızım 9 yaşında :) , ben yıllardır çok uğraştım, çok tedavi gördüm ama dilimde tekbir dua vardı ve hep o dua olacak, yarabbim önce hiç olmayanlara, sonra benim gibi 2.yi isteyenlere var alllahım, birkerede olsa herkes annelik duygusunu yaşasın, bu duyguyu tatsın, yüreğim hep bundan yana dilerim allah herkese nasip eder.

amin inşallah dilerim birgün sende 2 evladına kavuşursun her gece yatarken 10 defa el mütefekkürü de çok saygı duyduğum bi büyüğüm söylemişti bende yapıyorum kötü bişey değil sonuçta allahın 99 isminden biri

:2: Evet aynen bende öleyim şu iğne kasıklarda batma gibi bişey yaparmı ben bu ay ilk defa kullandımda

yapabilir cnm bende yaptı bende bu ay ilk defa kullandım nerdeyse hergün akşamüstüleri batıodu kasığıma bişiler
o batma hissi bende de olmadı değil oldu ama iğneden sonraki 2 3 gün devam etti sonrasında devam etmedi yanii...

Evet arkadaşlar Allahıma çok şükür 1 tane kızım 9 yaşında :) , ben yıllardır çok uğraştım, çok tedavi gördüm ama dilimde tekbir dua vardı ve hep o dua olacak, Yarabbim önce hiç olmayanlara, sonra benim gibi 2.yi isteyenlere var Alllahım, birkerede olsa herkes annelik duygusunu yaşasın, bu duyguyu tatsın, yüreğim hep bundan yana dilerim Allah herkese nasip eder.
arkadaşım yüce rabbim in takdiri böyleymiş bunlarda bizim sınavımızmış. sabretmekten başka dua etmekten başka birşey gelmiyor inasanın elinden... hala senn için umut bitmiş değil allah ım nasip edicekse vardır bi zamanı. maşallah 9 yaşında kızın varmış ne güsel, bizede rabbim 1 tane de olsa nasip eder inşallah.. artık rüyalarımda bebk görmekten bi hal oluyorum ama bi uyanıyorum ellerim bomboş. dünde rüyamda bebk emziriyordum allah hayırlara cıkarsın.

rüyada bebek emzirmek tabirine baktım da...Çocuk emzirdiğinizi görmek, yakında bir çocuğunuz olacağına işarettir. insan rüyanın tabirinden bile ümit edip sevinçduyar mı yaa.. ama napiyim çok istiyorum :KK14:.
neevercare sordugun sorular süper olmuş agzımdan almışsın resmen:))) inşallah bizimde bu ay gelir meleklerimiz

rüyada bebek emzirmek tabirine baktım da...çocuk emzirdiğinizi görmek, yakında bir çocuğunuz olacağına işarettir. Insan rüyanın tabirinden bile ümit edip sevinçduyar mı yaa.. Ama napiyim çok istiyorum :KK14:.
Neevercare sordugun sorular süper olmuş agzımdan almışsın resmen:))) inşallah bizimde bu ay gelir meleklerimiz

canım benim ben o rüyaları çok gördüm ama sanırım bilinç altı keşke rüyalar gerçek olsa değilmi :KK9:

merhabaler
önccelikle seni kutlarım bebeğini sağlıkla kucağına almanı diliyorum
ben de klomen kullandım ardında da çatlama iğnesi..iğneden 3 gün sonra da progestana başladım. bugün iğnenin 15.günü hala progestana devam ediyorum. sen de progestan kullanmış mıydın? kullandıysan kaç gün kullandın? iğneden kaç gün sonra bhcg ye baktırdın? kusura bakma bir sürü soru sordum:))

merhaba cnm teşekürler iyi dileklerin için evet bende sen gibi 3 gün sonra başladım progestana günde 1 tane vajinadan attım hala kullanıyorum bırakma devam dedi doktorum cnm iğneden 15 sonra idrarda 16 gün sonrada kanda baktırdım bhcg 132 çıkmıştı adetime 4 gün vardı

kızlar ben pkoluyum uzun zamandır bebek gelmedi aşılama yaptırdık klomen
ve gonalf kullandım hiperstimülasyon gecirdim... şimdi bu ay ve gelecek ay klomenle yumurta takibi yapcaz.. yarın hormon testlerim var bugün adet oldum...:KK54:

rüyada bebek emzirmek tabirine baktım da...Çocuk emzirdiğinizi görmek, yakında bir çocuğunuz olacağına işarettir. insan rüyanın tabirinden bile ümit edip sevinçduyar mı yaa.. ama napiyim çok istiyorum :KK14:.
neevercare sordugun sorular süper olmuş agzımdan almışsın resmen:))) inşallah bizimde bu ay gelir meleklerimiz

inşallah rüyaların gerçek olur hatta bi kızın olursa adını rüya koyarsın:)))
allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
kaç günün var bata?

canım benim ben o rüyaları çok gördüm ama sanırım bilinç altı keşke rüyalar gerçek olsa değilmi :KK9:
ahh keşke gerçek olsa... umarım rabbim hepimizin kalbindekini verir tez zamanda
inşallah rüyaların gerçek olur hatta bi kızın olursa adını rüya koyarsın:)))
allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
kaç günün var bata?

ayy canım inşallah kız erkek farketmez saglıklı ömürlü hayırlı olsun, bat a 5 6 gün var işte ama öyle bi belirtim bişeyim yok yani nebiliyim ne adete nede hamileliğe yoracağım bi belirtim yok:KK37: dur bakalım 2 gün geçsinde ozaman bi idrar testi yaparım dayanamazsam.

merhaba cnm teşekürler iyi dileklerin için evet bende sen gibi 3 gün sonra başladım progestana günde 1 tane vajinadan attım hala kullanıyorum bırakma devam dedi doktorum cnm iğneden 15 sonra idrarda 16 gün sonrada kanda baktırdım bhcg 132 çıkmıştı adetime 4 gün vardı

ben de yarın baktırıcam ama sadece doktorumun ve eşimin gönlü olsun diye. çünkü hiçç umudum yok..kendimi gayet zinde ve iyi hissediyorum. adet öncesindeki yaşadığım hiç bir şeyi yaşamıyorum..hayırlısı:))

ben de yarın baktırıcam ama sadece doktorumun ve eşimin gönlü olsun diye. çünkü hiçç umudum yok..kendimi gayet zinde ve iyi hissediyorum. adet öncesindeki yaşadığım hiç bir şeyi yaşamıyorum..hayırlısı:))

senn ne zman adetin. dktora bhcg baktırmak için mi gidiyorsun. inşallah pozitif haberlerle dönersin.

ben adetim ne zaman bilmiorum doktor ne derse onu yapıorum..25 inde baktır dedi ama cmt.ye geldiği için 1 gün öncesinde yaptırıcam. yani iğneden sonraki
16.gün oluyor.

ayy 16. günde baktır dediğine göre demekki belli oluyor ozaman bende bi topikte okumuştum iğneden sonraki 16. günde belli oluyor diye. inşallah arkadaşım meleğin seninledir.benim iğneden sonraki 13. günüm bugün ozaman bende 3 gün sonra bi test yapiyim..

kızlar allahım ınsallah tez zamanda mınık bebışlerınıze kavuşturur sızı

bugun ruyamda bende bebegı emzırıyordum okadar guzeldıkı anlatamam allahım hayırlara çıkarsın

ayy 16. günde baktır dediğine göre demekki belli oluyor ozaman bende bi topikte okumuştum iğneden sonraki 16. günde belli oluyor diye. inşallah arkadaşım meleğin seninledir.benim iğneden sonraki 13. günüm bugün ozaman bende 3 gün sonra bi test yapiyim..

amin cnm inşallah..
sen de herhangi bir değişiklik var mı? her zaman bahsedilen hamilelik belirtilerinden var mı?

kızlar ben de çatlicam çok sıkıldım ama doktor illede klomenle takip yapmak istedi... sizce klomen ve catlatma iğnesi çok kilo aldırır mı?:emir_bebek:

moralini bozmak istemem ama ben klomen iğne ve progestan üçlüsünden dolayı kilo aldığımı düşünüyorum..kilo olmasa bile şişkinlik yaptığı kesin. ama bu benden de kaynaklanmış olabilir..

kızlar allahım ınsallah tez zamanda mınık bebışlerınıze kavuşturur sızı

bugun ruyamda bende bebegı emzırıyordum okadar guzeldıkı anlatamam allahım hayırlara çıkarsın
umarım rüyamız gerçek olur. tabirine baktın mı yakında bir bebeği olacagına işarettir diyor... inşallah gerçekten emzirmek nasip olur.

amin cnm inşallah..
sen de herhangi bir değişiklik var mı? her zaman bahsedilen hamilelik belirtilerinden var mı?
yok canım benim valla ne biliyim artık 15 ay oldu benimde önceleri her bi belirti buşurdum ama artık belirti melirti hiçbişey yok yada ben hissetmiyorum uyuştu vücudum sanırım:KK1: sende var mı bi belirti bişey

kızlar ben de çatlicam çok sıkıldım ama doktor illede klomenle takip yapmak istedi... sizce klomen ve catlatma iğnesi çok kilo aldırır mı?:emir_bebek:

canım ben klomen değil ama serophene kullandım şimdi progestan a başladım doktor çok tuzlu yeme dikkat et şişersin dedi. ama sen yediklerine dikkat et fazla kaçırma bişey olmaz diye düşünüyorum.

X