Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bu arada iki gündür de ovulasyon testi kıp kırmızı çıkıyor diğerinden bile koyu neden acaba yaa

selam kızlar nasılsınız... ben 10 şubatta çatlatma olmuştum bugün karnımda bi sancı mı desem şişkinlik mi desem ortasında bişiler oluyor sanırım çatlamaya çalışıyor benm yumoşlar :))) sizde haberler nasıl inşallah hepimiz meleklerimizi sagsalim kucagımıza alırız. bol hamişli günler diliyorum

evet adet günüm yarın ama bir aceyiplik var bir türlü gelmedi karın ağrısı ve kahve rengi leke bakalım ..........

slm bizde aşılama yaptırıcaz ama karar veremedim özelemi gitsem devletemi diye sizce hangisi daha iyi, ne kadar masraf gidiyo aşılamya cevaplarmısınız

kızlar mrb YENI DOKTORUMA GITTIM VE ILK DEFA KAFAMDA SORU ISARETI OLMADAN EVE DONDUM.Tabı sunuda analdım hersey paraya bakıyomuşşşşş(resmen 8 ayım bosa gecmiş ben artık o doktorlara dıycek hıc bısı bulamıyroum zaten bılıyodum ama konduramıyodum.benım yumurta rezervım dusuk dedıler yanı en fsh:7 kusur cıktı 9lardaydı.bus efer baska bı ınfertılıte doktoruna gıttım belkı tanıyanalrınız vardır ankarada ıbrahım esınelr dıye.gıttımde fsh gore yumurta rezrevın az olup cok oldu bellı olmaz dedı ayrıca kullandım dhea hapı vardı onu hemen kes dedı erkeklık hormonu salgıaldını soledı.yanı 8 ay bosa kurek cekmışım(((( dun amh testı verdım carsamba alıcam bu sonuca gore yolumuza devam etcezz dedı.sonuc kotuyse zaman kaybetmeden tup bebek dedı ıyse ıgneye baslıycaz dedı klomen vermedı ve 3 ay klomen kullanmıstım cok yalnıs oldunu soledı..bakalım sonucu beklıyroum doktorum umutlu konustu sonuc ı cıkıcak dedı cunku yumuratlıkalrıma baktı 4-5 folıkul gordu ama amh ıle bellı olucak dedı..

yanı su acıkalmayı yapan bı ALLAHIN kuluna denk gelmedım.kullandım 3 aylık klomende tersıne etkı yaparmsı herkese hap gıbı klomen verıyolar cocuk sıtıyoz dıyosun yaz klomenı bu mıllete ALLAH yardım etsın suan durmum avrdı gıttım yarın olmasa ne olcak bılmıyorum.hasta grupları ıcınde en ıyı olan benmısım esın sperm ı sneın folıkul olusyo ınsallah tupe gerek kalma z dedı amınnnnnnnnnnn
rabbım hepımız eyardım etsın

çok geçmiş olsun...bende 2 aydır klomen kullanıyorum bu ay çok kötü oldum az öncede kırmızıları gördüm çok ağladım ama hayırlısı buymuş...inş tez zamande hamiş oluruz artık dayanacak gücüm kalmadı

canım senın sorunun nekı klomen ıcıyosunn

hiç bir sorunumuz yok 8 aylık evliyiz korunmadığım halde hamile kalamadım ...çok istediğim için dr klomene başladı

evet cnm ateş topiğinde konuşmuştuk
cnm çoook haklısın iğnemi oldum 37.saatte ilişkim oldu ve kontrole gittiğimde yumlar duruyodu
tekrar ilişki oldu ve tekrar çağırdı biri çatlamış diğeri hala oradaydı
kısmet cnmm dediğin gibi fazla kaptırmamak lazım çünkü hiç bir belirtim yok aynıyım
şimdiki korkum çatlmayn yumurtanın kiste dönüşmemesi inşallhh

canım bende pkoluyum geçen ay klomen kullandım yumurta oluştu ama büyümedi geçen senede bir sefer kullanmıştım böle olmuştu yumurta oluşmuştu büyümemişti bu ay yine klomen kullandım bakalım kontrole gitmedim daha sen daha önce klomen kullandında gelişmedimi yoksa direk femeraylamı başladın bu ilacı daha öncede duymuştum bu ayda büyümezse söyleyim doktora bunu yazsın...

canım inş bu doktor hayırlı uğurlu gelir sanada bebeğine kavuşursun biran önce doktorun hacettepedemi netten arattım hacettepe çıktıda bende ankaradayım ama daha doktor konusunu netleştiremedim...

Son düzenleme:
kızlarrr iğneden sonraki 13. günüm ve hiçbir belirtim yok çok üzgünüm sanırım hamile değilim

ben 4 gün önce yaptım tek çizgi idrar da genelde adetin 3 gün eçikince çıkıyor demişlerdi diğer arkadaşlarım oyüzden en iyi kanda baktırmak yanıltıcı olabiliyor idrar testi

kan içinde daha erken cnm evde tek başına üzülmek daha iyi adetime 6 7 gün felan var bakalım 1 hafta daha beklememiz lazım sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…