Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım çok sağol açıklaman için ben kist olur diye üzülüyorum,
inşallah senin dediğin gibi yumoşlarım büyüdüğü için oluyordur ağrım öyleyse katlanırım ne yapalım :)
senin bebişinde hayırlı olsun ,
ne güzel hamile kalmışsın rabbim bizlere verir inş.

ama ben bu ay başlıyacaktım zaten canım daha önce hiç kullanmadım..
peki sen neden 1 ay kullanıp 1 ay kullanmamıştın?

ee madem kı sorun yok neden ılaç kullanmanı ıstıyor kı doktorun, sorunsuzsa dogal yoldan olur elbet :44:
benım mecburıyetten ara verıldı, yumurta takıbımın bırı bayrama denk gelıyordu,dr.bakamam dedı o ay kullanmadım.bır de öğretmenım ben 15 tatılde sehır dışına cıktık yumurta takıbı yıne olamayacagı ıcın kullanmadım. Sekteye ugradı yanı.
Başka bır dr.a gıtmeyı deneyebılırsın, ılaç vermesı ılgınc.bu benım 3.doktorum mesela.

Canim berabalar yazismalariniz ilgimi cektide bende serophone kullandim ay acaba issue rahim duvarlari ni inceltiyor mu

cnm malesef klomen serophene gibi ilaçlar bunu yapıo bende 4 ay kullandım bu ay bıraktım doktorumdan randevu alamamıştım özel başka doktora gitmiştim o dedi rahim baya incelmiş die ondan sonra uyandım işte amaaann cnm rabbim bizi korusun

saol cnm keşke içseydin devam etseydin ama nasip işte olacağı varmış olur inşallah bende kullanmam herhalde daha klomen bu gidişle, korkuorum.

günaydınlar herkeseee:
canım ben 32 yaşındayım sanıyorum yaşımın ilerlemiş olmasından dolayı daha fazla vakit kaybetnmiyelim dedi..

herkese günaydın kızlaar ne güzel karlı bir istanbul sabahına uyanmak her şey mevsimde güzel derler yaa İstanbul bu sene ne güzel tam mevsiminde yaşanıyor Tabii birde her taraf kilitlenmese

herkese günaydın kızlaar ne güzel karlı bir istanbul sabahına uyanmak her şey mevsimde güzel derler yaa İstanbul bu sene ne güzel tam mevsiminde yaşanıyor Tabii birde her taraf kilitlenmese

günaydın canım nasılsın benim bu gün kontrolum var saat 2 de artık hiç istemiyorum gitmeyi sonu hep boş

dün akşam geldi adetim kızlar,çok mutsuzuum umutsuzum bugun.Yine o akdar çok ümitlenmiştim ki,sorun ne ya bi bilsem,olacakmı olmayacak mı onu bi bilsem.Kilometrelerce yolu koşup koşup sürekli başa dönüyor gibiyim,ne zaman kavuşacağız ya...Bıktım klomenden

canım üzüldüm ama kaybetme umudunu bak bana ben hep enaz 3 çocuğum olsun derdim ama kaç gündür yorgunum bitginim allahımmm inş ikinçisini nasip etsin birdaha getirmeyi düşünmicem ben neler atlattım ama binlerce şükür ki bir kızım var şimdi aynı olayları ikinsinde bin kat zorlukla cekiyorum

günaydın cnm:
haklısın ama lütfen umutsuzluğa kapılma sen klomen kullanıyordun değilmi?
peki nezamandır kullanıyodun?
allahım çok büyük ve herşeyin hayırlısı..
mutlaka bi zamanı vardır bol bol dua edelim olurmu..

2 aydır kullanıyorum kist oluşmuştu en son henüz doktora gitmedim yarın gidicem ama görünen bu ay kide kist olmuş,bende saf saf hayallere kapılmışım.birde herkes beni rüyasında görmüş oğlum oluyormuş,onlar yüzünden de büyük hayaller kurdum,ve yine sonuca ulaşmadna başa döndüm.Kalbim çok acıyor bugun bir kaç güne geçer biliyorum yeniden ümitlenmeye başlarım ama bu hayal kırıklıkları çok üzücü.doktoruma desem artık klomen istemiyorum aşılamaya geçelim desem kabul eder mi ki?GEçen ay 4 ay yapmak zorundayız demişti

bence bikere konuş doktorunla istersen cnm.
Ama dediğim gibi umutsuzluğa kapılma.
Evet insan öyle olunca çok umutlanıyo gerçekten ama kısmet..
Peki sana hangi sebeple klomen verdi doktorun?
Yani normal olarak nekadar denemiştiniz?

biz normal olarak 1 sene denedik,sonrasında dra gittik kontrollerini testlerini yaptı klomen verdi

anladım canım hayırlısı bence umudunu yitirme
bak hem burda klomen kullanıp sonrabırakınca hamile kalanlar var zaten sende okumuşsundur oyüzden çok zor ama sabırlı olmamız lazım:

biliyorum teşekkürler,bugun böyle üzülürüm üzülürüm akşama kadar,yarına düzelirim.Allah herkesi çok fazla üzmeden nasip etsin inşallah

klomen kullanan arkadaşlara bir sorum olacak klomen kullandığım hafta çok fazla akıntım oldu sizlerde de aynısı oldumu ben ilk kez kullandım geçen hafta aşırı yoğun bir akıntım oldu hiç böyle olmazdı normalde :44:

bende hiç bir değişiklik olmadı cnm akıntı felan ağrı sızıda olmadı kişiden kişiye farkedebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…