Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

herkese günaydın kızlar
canım hayırlı olsun çok sevindim al

Herkese günaydın kızzlaaarrr!!karlı bi sabaha uyanmak,bide yağmur yağmış altına yerler vıcık vıcık gripte olmuşum bi yandan :2::2:

allah sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin inş. tebrik ederim Bende klomensiz geçirdiğim ay hamile kalmıştım darısı diğer arkadaşlarımızın başına inş.
hadi bakalım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.İnanılmaz bir duygu duyduğunda şaşkınlıktan naparsın bilmiyorum anlatılmaz bir duygu denir ya o şekil işte
girip girip kaçıyorsunuz artık herkes yıldı sanırım ben bu siteye üye olalı sanırım ağustosdu evet ramazan bayramında da bu topiği buldum o günden beridir burdayım çok şükür rabbim çok aratmadı tedavi aşamasında ve meleğimi gönderdi bana inşallah sizler içinde duam bir an önce sizinde annelik duygusunu yaşamanız diliyordum rabbimden burdaki isteyen arkadaşlarımın hepsine nasip etsin bu duyguyu..
Canım umarım en kısa zamanda hamile kalırsın ne diyeyimki de neden hiç anne olamicakmışınsın düşünüyorsun tmm bende zamanında dşündüm öyle ama hep bir umut vardır dedim rabbim dermansız dert vermez dedim dualara sığındım sen biliyorsun zamanını rabbim bekletme bizi die yalvardım zamanı var demekki deytip hep önümüzdeki ay dedim ve sonunda o zaman geldi canımm sabrett hem ben hiç bir zaman anne olamicam falan saçma şeler düşünme..Ama çok kafaya takıyorsun sanırım bu çok önemli gerçekten bebek stresini düşünmeden ilişkiyi özlüyor insan ve onu yakalamak okadar zor oluyorki benim dr. bu ay hayır gelmez demeseydi benimde eşiminde kafa yine bebeğe çalışacak o çalışmalar sonucundada koca bir sıfır olabilirdi..Yer gök aşk mıı o bade gibi olursan topikte alır eline silah dıkşın dıkşın terketmemiz lazım buraları Şaka bir yana kafayı rahatlatmak en iyisi canım ama olmuyor biliyorum bir sebeb olması lazımki insan bilemiyor neyle uğraşsa kafasında bebek allah yardımcınız olsun umarım en kısa zamanda bebekleriniz sizinle olur canım bunu temmenni edebiliyorum
vayyyy canına yaa yasaklanması lazım bu dizilerin öyle bir geçer zamankideki aylinde hamile tek kere yapan hamile kalıo bizse taklalar atıoz yine tık yok sinir oluyorum1:
sormaaa yaaaa birde iffet vardı ayakta tecavüze uğradıda hamile kaldı yaa kırk takla atıyoruz bizde yataktan kalkmayalım sıcak duralım yatakta ayakları dikelim yok yan yatalım kadın yağmurun altında ayakta hamile kaldı aylin desen oda tek seferde ne yumoş varmış bunlar patadanak kapıyor
canım ben sana cvp vermiştim benim olmadığından bişe diyemiyorum..Dr. kontrolüne gitmiyormusun sen dr. bakmıyormu çatlayıp çatlamadığına ben gidiyordum geliştiyse vuruyordu iğneyi sonra en geç 5 gün içinde çağırıyordu çatlayıp çatlamadığına bakıyordu seninkininde bakması gerekti hem her bünyede bir değil canım burda arkadaşlar dese bile belki sonradan çatlayacaktır yada ne biliim bence dr. kontrolüne git derim

amiiinn amiiinn allah burd aisteyen tüm arkadaşlarıma yaşatsın o duyguyu inş.Kızlar gerçekten umudunuzu kaynetmeyin beklemediğiniz düşünmediğiniz bir anda oluyor gerçekten bende öle oldum biliyorsunuz..
Senide tebrik ediyorum canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.allah seni bebeğini korusun

Herkese günaydın kızzlaaarrr!!karlı bi sabaha uyanmak,bide yağmur yağmış altına yerler vıcık vıcık gripte olmuşum bi yandan :2::2:
günaydın canım sorma burdada kar var ama vıcık vıxık değil sen enrde oturuyordun ist. canım ??
Bu arada geçmiş olsun allah şifa versin

herkese günaydın.........
hamile kalan arkadaşlar varmış aramızda Allah hepsine bebişlerini kucaklarına almayı nasip etsin inşallah,

kızlar bende bişey somrmak istiyorum doktorum bana demiştiki ilk adetinin gününden 5gün sayacaksın ve 5'inci günde başklıyacaksın klomene ve 5 gün kullanıp bana geleceksin dedi..
fakat benim adetim pazar günü tek damla geldi dünde öyle ve bugünde sabah kalktığımda yine geldi tek damla ama bende hiç 1 belirti yok şuanda..
ben şimdi hangi günü dikkate alıcam..
ve birde aranızda böyle adeti olanlar varmı yani böyle 1 kaç gün damla damla gelip sonradan normale dönen ?..
.

canım istersen bi doktoruna sor,
benimde 2 ay önce öyle gelmişti damla damlaydı, ama doktor o şekilde kanamayla olmaz dedi.
adetimin gelmesi için ilaç kullandım normal bir kanamam olduktan sonra klomen kullandırdı.

canım istersen bi doktoruna sor,
benimde 2 ay önce öyle gelmişti damla damlaydı, ama doktor o şekilde kanamayla olmaz dedi.
adetimin gelmesi için ilaç kullandım normal bir kanamam olduktan sonra klomen kullandırdı.

yok canım öyle olmaz biliyorum ama benim adetim geçen ayda böyleydi normal gelmeye başadığında say demişti fakat ben ozaman klomene zona geçirdiğim için başlayamadım bu ay başlıyacam fakat iyice kafam karışıyo.. her ay aynı şey oluyo önce 3 4 gün damla damla geliyo sonra normale dönüyo..
ve bu adetimle ilgili 2 ay öncesi dıphastonda kullanmıştım.. peki canım senin adetinde böyle önce az az gelip sonramı normale dönüyodu..

o göğüs sıkıntısı bendede var benimkiler 95 aldı başını gidiyor daha 4.aydayken bunalıma girmezsem iyidir ama bebeğimi düşünüp teselli ediyorum kendimi bebeğim sağlıklı olsunda gerisi önemli değil diyorum..

o diziler adamı öldürüyor zaten
özel msjını aldım canım

Bir ara ver bakalım kafanı rahat tut inşallah olacak öyle isyan yok anne olamicam demek bile isyan canım bir gün olacak de hep Kızlar ben şimdilik kaçıyorum öpüyoruzm sizleri kendinize iyi bakın şu işleri topliyim az biraz patronlar bu kız oturuyor çene çalıyor demesin ama napiyim :118:bırakılmıyor görüşmek üzere gelirim yine öpüldünüz

Herkeze merhaba.. benı de aranıza alırsanız cok sevınırım. bende bu ay ılk klomenımı kullandım. bıtelıde 2 gun oluyor bugun cuma gunu yanı 14. gunumde kontrolum var.ç. bakalım yumurtalarım buyumus catlamısmı ona bakıcaz.. reglının 5. gununden ıtıbaren sabah aksam 2 doz kullandım 5 gun.. sat 29 ocak bat ıse 25 subat.. hayırlısıyla saglıklı sıhatlı evlatlar nasıp eylesın allahım ugrasan herkeze ınsallah ..

merhaba canım inşallah sende bebişine kavuşursun en kısa zamanda:
Bu arada aramıza hoşgeldin..
Zaten bende yeni katılanlardanımm.
Bu arada sende gelişmeleri bize yazarsın değilmi?

merhaba canım inşallah sende bebişine kavuşursun en kısa zamanda:
Bu arada aramıza hoşgeldin..
Zaten bende yeni katılanlardanımm.
Bu arada sende gelişmeleri bize yazarsın değilmi?

hosbulduk cok tesekkur ederım ıyı dıleklerın ıcın yazarım tabıkı gelısmelerı. hayırlısı olur herkez ıcın ınsallah. gercı benım bu aydan umıdın yok bakalım .. sende mı klomen kullanıyorsun? reglıne ne kadar var ?

bende bu ay başlıyacam inşallah canım..
ama adetim biraz anormal benim yani önce 2 3 gün damla damla geliyor sonra normale dönüyor örneyin pazardan beri öyle bilmiyorum yani adet olursam 5inci günü başlıyacam inşallah
ama kafam klomenle ilgili çok karışık
peki sana doktorun ney için klomen verdi?

aramıza hoşgeldin cnm hayırlı olsun tedavin inşallah rabbim fazla uğrastırmaz seni ve hepimizi

bende polıkıstık over var .. belırtısı olarak sadece adet duzensızlıgı yasıyordum 40 gunde bazen 2 ayda bır reglı oluyordum dogum kontrolu bıraktıgımdan berı 7 ay denedık olmadı oyle oluncada doktorum zaten teshısın bellı dedı reglını duzen koymak ıcın glucophage 850 yazıyorum reglının 5. gunu 5 gun gunde ıkı defa klomen dedı. benım yumartalarım olusuyor 3-5 tane buyuyemıyorlar buyuyende bazen kıste cevırıyor. reglımın 3. gunu testler yapıldı herseyım normal cok sukur.. ınsulın dırencım varmıs ondan yumurtalarım buyuyemıyorlarmıs kor dongu yanı anlıycagın .. sımdı 2 aydır gluycophage kullanıyorum bu ayda klomene basladım bıtırdım.. yumurtlama gunlerım bu gunler yumurtluyorum sankı anlıyorum vucudumdan ama bakalım cuma doktorum baksın bırde .. ayrıyetten belırtmek ısterım benımde senın gıbı damla damla gelmstı doktorumu aramıstım 5. gune kadar bekle damlalar kesılıpte reglın gelmesse 5. gun basla ama ger 5. gune kadar sokulurde reglı olursan sokuldugun ılk gunu baz al demıstı ..

aramıza hoşgeldin cnm hayırlı olsun tedavin inşallah rabbim fazla uğrastırmaz seni ve hepimizi

hoşbuldumm... ınsallah hepımızın bu ay kucagında bebıslerı olur saglıkla hayırlısıyla ... ıyı dıleklerın ıcın cok tesekkur ederım .. ınsallah hıcbırımız ugrasmadan anne oluruz ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…