Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

merhaba:
inan çok sevindimmm:
nekadar rüzel inşallah alahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin
bebeğiğini..
tebrik ediyorum..

mrb arkadaşlar inşallah hepimiz hayırlı haberlerle döneriz buraya geçen salı hamile olduğumu öğrendim telefonu kapattım 3 gün kahverengi lekeler geldi doktor yerleşme kanamasıdır yada lutenyl kullanıyorum onun etkisidir dedi baya bi tedirgin oldum çok şükür yok bidaha perşembe günü gidicem nasipse bakalım keseyi ve kalp atışlarını duymadan ben inanamam bi belirti sorarsanız adet sancısı gibi sancılarım oldu ve çok sık ter basması ateş basması midem çok kötü ekşiyo 2 gün kadar çok değil az baş dönmesi oldu bunun dışında aynı yani herşey hayırlısı allahtan 2 gün kaldı çok heyecanlıyım inşallah hayırlı haber duyarım inşallah hepimiz duyarız rabbim herkesin gönlüne göre versin :18:

merhaba:
inan çok sevindimmm:
bebeğiğini..
tebrik ediyorum..

merhaba
saol tatlımm rabbım ısteyen herkese nasıp etsın. bu ay da olmasaydı pko ıcın amelıyat olcaktımm. ruyada gıbıyımm sımdı hıc bısey hıssdemıyorum ınanamıyorumm...

oyyy kıyamam cnm benim valla cumartesi geldim pazar aksam döndüm bi koşuşturmaca insallah bidahaki sefere:)valla aynı bıktım bende içmiyorum ilaç bu ay içsem neeeeeee içmesem neeee aynı şimdide incir yiyip oturuom napım ya bizim istediğimizi rabbim istemiyorsa konu kapanmıştır.ne deyim....

ne güzel cnm tebrik ederim:))çookkkk sevindim o saydığın belirtiler varyaaa ben her ay yaşıorum eşimede diorum nasıl gülüo her ay hamişim ama ortada bebiş yok hahaha:))

merhaba:
inan çok sevindimmm:
bebeğiğini..
tebrik ediyorum..

mrb
bende dun ogrendım hamıle oldugumu bende senın gıbıyım ınanamıyorum kanamam felan olmadı benım ama butun adet belırtılerını yasadım ozellıkle goguslerım cok fena durumda . yarın gıdıcem tekrar bı de dr keseyı gordu kan da da cıktı ama ne kadarlık olduunu soyleyemedı dr um. kan sonucuna gore keseyı goremıycemız kadar kucuk dedı yarın tekrar kan verıcem cok tedırgınımm
senınkı ne kadarlıkmıs bısey soledımı dr.

oooo hamişler çoğalıo çookk tebrik ederim cnm Allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah

hayırlı olsun cnm
ylaşmaya devam olurmu?
:)rim..
paozaman perşembe günü buradan güzel haberlerini bekliyoruz
inşallah allahım hayırlısıyla bebişini kucağına almayı nasip eder sanada..
tebrik ede

göğüslerde şişlik ve acı mı hissettin canım?nasıl birşey hissettiğin?Allah tamamına erdirir inşallah.

kızlar cevap yokmu sorumaaa

KAÇ TANE KLOMEN KULLANDIN KAÇ YUMURTAN OLDU BOYUTLARI NEYDİ? NELER hissediyosun göğüslerde falan belirti bişey var mı?

10 ilaç var zaten içinde günde 2 tane kullandım sağ yumurtam 19 du sanırım iğne vuruldum daha 5 gün oldu iğne vurulalı sancı yaptı baya ertesi günü bakalım bekliyorum

vayyyy canına yaa yasaklanması lazım bu dizilerin öyle bir geçer zamankideki aylinde hamile tek kere yapan hamile kalıo bizse taklalar atıoz yine tık yok sinir oluyorum1:

vayyyy canına yaa yasaklanması lazım bu dizilerin öyle bir geçer zamankideki aylinde hamile tek kere yapan hamile kalıo bizse taklalar atıoz yine tık yok sinir oluyorum1:

aynen valla ama gerçekte böyle olan var canım benim arkadaşın ilk gecelerinde hamile kaldı alklah verince veriyor işte

selam kızlar!! hikayemi dinlerseniz umut olacağını düşünüyorum..biz 2009 temmuzda evlendik ve birkaç sene çocuk düşünmüyorduk ama korunmayı bıraktık çünkü polikistik over var anca olur diye düşündüm.sonra sürpriz bir şekilde aralık 2010 da test yaptım ve çooooooook silik 2. çizgiyi gördüm. beta hcg değerleri de 16 çıkmıştı. bu çok düşük bir rakam. zaten birkaç gün sonra artması gerekirken düşmüştü.tam 24 aralık 2010 da adetimle son buldu. ondan sonra bir bebeği ne kadar çok istediğimizi anladık ve ocak şubat mart 2011 de serophene + çatlatma iğnesi kullandım olmayınca kendimi yıpratmamak adına bıraktım. nisandan beri yine korunmadık ve hiç bir şekilde doktora gitmek istemedim.hiçbir hesap yapmadan ilişkiye girdim. ne rahatmış. bu sene son adet tarihim 24 aralık ve ocak ayının sonuna kadar adet bekledim(bu arada 24 aralık 2010daki düşükten sonra adetlerim çok düzensiz) ocak bitti şubat 6 oldu gelmedi.aklıma acaba hamile miyim gibi bi düşünce hiiiiççç gelmedi.sabah ecza dolabını açtım tamamen amaçsız olarak önüme gebelik testi düştü anaaaaa yapayım bari dedim ve 2. çi,zgi bariz ortada. tabi ben şok. bugün de doktora gittim beta hcg 1280 çıktı. hamileyim!!!! kesem yok daha 10 gün sonra tekrar gidip Allahın izniyle görebilirim inşallah..Allah ne zaman ol derse o zaman oluyor bu.hiçbir zaman umudunuzu yitirmeyin ve hayatı sadece bebeğe odaklı yaşamayın. bu stres yapıyor.en azından ben de öyleydi. bir de ne garp tesadüf 24 aralık 2010 da düşük yap 24 aralık 2011 son adet tarihiyle hamile kal..Allah herkese bu mutluluğu yaşatsın ve tüm hamilelerin bu süreçlerini kolaylıkla atlatıp bebeklerine kavuştursun

aynen valla ama gerçekte böyle olan var canım benim arkadaşın ilk gecelerinde hamile kaldı alklah verince veriyor işte

evet cnm benimde var çevremde hemde bi çok düşük yapıp ertesi ay hamile kalan mı dersinilk geceden kalanmı nişanlıyken kaçamak yapıp kalanmı

Canım süpermiş Allah tamamına erdirsin inşallah sağlıcakla kucağına alırsın umarım bebeğini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…