Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

hoşbulduk
hayırlı olsun..
inşallah sende bebişine kavuşursun canım
testelrin bozuk olma ihtimaline katılıyorum çünkü beni bikeresinde yanltılar..
yani yokken var gösterdiler

amiiinnnnnnnnnn cnm rabbim yüzümüze baksın hepimizin inşallah bencede bende güvenmiyorum testlere aptal şeyler

senin normalde nezaman adet olman gerekiyor peki?

cnm benim bu ay işler karışık benim normalde 31 ocakta olmam gerekiodu 29unda oldum ama nasıl oldum sadece 1 gün çok az kanamam oldu yok denecek kadar az yani hiç böle olmamıştım burda paylaştım üstüne görmüş olabilirsin dediler test yaptım cuma 5.günü 2 tane o şekilde çıktı.:44:kafam karıştı valla normal bi adetimde 1 saat gelen bu adette 3 günde gelmedi yani.

canım hoş geldiinn nasılsın bakalım nasıldı ankara :) Valla bir tane test bozuk çıkarda 2.de 3.demi bozuk olur dr. git bakalım inş. vardır bişeler umutlanma canım herşeyin hayırlısı olsun inş.
Evet aramıza bayaa bayaa arkadaşlar katıldı ben giremedim hem işler fırasat vermedi hemde giriyorum kimse yok fazla girmiyorum bende canım herkes terketti sanki buraları kimse kalmadı eskilerden üzülüyorum valla Dr. gidince haber ver canım yaa
hiç belli olmaz canım allahtan umut kesilmez bende hamilelik testini zorla yapmıştım ilk kez nede olsa hamile değilim boşa dedim ama çift çizgiyi görünce şoklara girdim titremekten kramplar girmişti vücuduma o derece inş. hayırlı olsun tedavin canım sende yee sende incirden bende yiyordum ben yerken eşimde katılıyordu bana takılıyorduk kuru incirlerle öle inş. en kısa zamanda rabbim nasip etsin sizlerede amiin

gerçekten ilginç olmuş canım.
istersen kan testi yaptır diyecem ama biraz fiyaytlar yüksek
yada bu idrar testlerininde daha güvenilir olanı vbar yada onlardan ala bilirsin bitane bencesen bugün tekrarla
çünkü seninki adet değil bence ve bayağıda zaman geçmiş canım..
inşallah güzel haberlerini paylaşırsın bizimle..

çok sağol
canım bakalım ..
inşallah hayırlısı olur
allahım hayırlı olacaksa versin en kısa zamanda..
peki kızlar doktorlarınız size nekkadar denemeden sonra klomen başladı ?

çok sağol
canım bakalım ..
inşallah hayırlısı olur
allahım hayırlı olacaksa versin en kısa zamanda..
peki kızlar doktorlarınız size nekkadar denemeden sonra klomen başladı ?

canım ben 2 yıl korunmadım olmadı..Dr. gitmedim ha bugün giderim ha yarın giderim derken baktım 2 yıl olmuş biraz ihmal anlayacağın ama tabiiki vardır bundada bir hayır..
Ben ilk dr. gitme vesilem adetim 1 hafta geçti gebelik yok ama adette yok..Annemlere gitmiştik eşimle annem hadi gidelim bizim dr. dedi..Annemlerin yıllardır kadın doğum ile ilgili gittiği güvendiği dr.
Neyse gittik baktı ertesi gün adet oldum zaten..Adet olduğunda 2.günü gel dedi..Gittim ultrasonla karnımdan baktı klomen verdi bana..Yumurtaların gelişmiyor dedi..Klomene o şekilde başladık.Sonrasında 2 kez kullandım ve ilaçsız gittiğim ay hamile kaldım canım şuan 14.haftamdayım çok şükür inş.rabbim sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin sağlıkla darısı başınıza inş.

inşallah canım bebişini hayırlısıyla kucağına
almayı nasip etsin alllahım
negüzel bende merak ediyorum bakalım ne olacak.

işallah bugünde bişey yok çatlamak üzereyim

canım sen biran önce doktorundan randevu al bence ona göre bakarsın en azından tekrar klomen başlarsın belki

klomen kullanıp 8.günde yumurtası 6mm olan var mı doktor pek beğenmedi.yoksa benimki çok mu küçük.sizin kaçtı arkadaşlar

kızlar klomen+ovitrelle tedavisi sonrası kist oluşan varmı aranızda
varsa ne gibi belirtileri var ben ateş ölçüyorum ve ateşimdende çatlamadığım anlaşılıyor.bu ay sanırım kist oldu yumurtam çatlamadı oysaki 10.günümde yumurtam 17mm 14mm 10mm idi
ve iğnemi oldum.ama bu ay ne akıntı ne ağrı hiçbişey olmadı aksine çok kuruyum ama göğüslerim çok acıyor.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…