Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım yaptım bi test daha öğle arası ama tahmin ettiğim gibi önceki testler bozukmuş tek çizgiyi gördüm.umudum yoktu zaten o aptal testlerden:)doktordanda randevu alamadım yokmuş ilaçta içmedim bu ay koyverdim gitti zaten artık umudum bile yok düşünün testi yapıorum heyecanlanmıorum bile:KK50::KK50:
insan 2 test yaparda 2sidemi bozuk yaa :KK43: şans işte üzülme canım herşeyin hayırlısı ne diyeyim ki :KK5:
klomen kullanıp 8.günde yumurtası 6mm olan var mı doktor pek beğenmedi.yoksa benimki çok mu küçük.sizin kaçtı arkadaşlar
canım evet küçükmüş yumurtan canım bir sonraki klomen kullanmanda kuru incir yemeni tavsiye ederim benimde ilk klomende gelişmedi ama okadar küçük değildi 11mm idi..Bir sonraki ay kuru incir yedim hep ve yumurtam gelişti incir takviyesi ile inş. sende dene olumlu sonuç alırsın umarım :KK34:
kızlar klomen+ovitrelle tedavisi sonrası kist oluşan varmı aranızda
varsa ne gibi belirtileri var ben ateş ölçüyorum ve ateşimdende çatlamadığım anlaşılıyor.bu ay sanırım kist oldu yumurtam çatlamadı oysaki 10.günümde yumurtam 17mm 14mm 10mm idi
ve iğnemi oldum.ama bu ay ne akıntı ne ağrı hiçbişey olmadı aksine çok kuruyum ama göğüslerim çok acıyor.

canım allah korusun hiç kist olmadığı için bilemiyorum ama endişelenme kist olmamıştır inş. ama olduysada adetle altılır temennim kist olmamıştır inş.

cnm evet küçük gelişmemiş bnmkler 8.günde 18 le 20mmdi 25 olan bile var

hadi canım ya valla moralim bozuldu.senin 3 tane mi yumurtan olmuştu.birde ben bu ay ilk kez kullandım günde 1 tane.sen ne zamandır kullanıyoodun canım.birde geç yumurtla yüzünden olabilir mi yani büyüme olmazmı yumurtlayana kadar.

canım allah korusun hiç kist olmadığı için bilemiyorum ama endişelenme kist olmamıştır inş. ama olduysada adetle altılır temennim kist olmamıştır inş.

tatlım ateş ölçme yöntemini biliyormusun ben 6 aydır ölçüyorum ve hep belliydi çatladığım ama bu ay bi gariplik var ateşim yükselmedi.
peki sence 17mm 14mm 10mm olan yumurtalarım küçükkenmi vurulmuş iğnem.
birde diyelimki 17mm çatladı diğerleride büyümeden mi çatlar yoksa büyümeye devam edermi.
haftaya doktora gidicem inşallah olmamıştır canım.

Dün baya yoğundu işlerim haftasonuda ankaradaydım pek giremedim nasılsınız bakalım kızlar.seda napıosun cnm sende yoğunsun galiba pek girmemişin bende 2 tane test yaptım cnm ikisindede yarım saat 1 saat sonra silik çizgi çıktı bilmiyorum dahada yapmadım bakmadım testin bozuk olma ihtimali çok galiba.çünkü sonra çıktı ikinci çizgi gerçi iğne vurundugumda bile ben hiç çift çizgiyi görmedim,biliosunuz bu ayda iğne vurunmadım kendiliğinden çatladı hayırlısı olsun bakalım haftasonu doktora gitcem.baya yeni katılanlar var valla şöle bi okudumda geçmişi,hepiniz hoşgeldinizzzz:KK16::KK16:

memleketıme geldın bana ugramadan gıttın haa alacagın olsunn durusell:KK43:(((

canım test konusundada buyuk sanssızlık ,kısmet ınsallah en yakın zamnda bebişinlede aankaraya gelırısn..

ben aynıyım hasta olmayı beklıyroumm..

sonra hep aynı doktor ılac tırı vırııııııııııı...

seddacım sneıde kocaman opuyorum kızlar kıbkaınnnnnn

selam arkadaşlar,
bu ay klomen kullandım, doktorumda gün aşırı ilişki verdi uyguluyorum ama ilişki sırasında çok ağrım oluyor durulacak gibi değil,
ve gün içerisinde de ara ara kasıklarımda ağrılarım oluyor.
Sizlerle benimle aynı durumla olan varmı bana yardımcı olursanız sevinirim.

hadi canım ya valla moralim bozuldu.senin 3 tane mi yumurtan olmuştu.birde ben bu ay ilk kez kullandım günde 1 tane.sen ne zamandır kullanıyoodun canım.birde geç yumurtla yüzünden olabilir mi yani büyüme olmazmı yumurtlayana kadar.

evet cnm 3 tane bnm soldaki gelişmemiş sağda 2 tane gelişmiş cnm hiç bilmiyorum bende daha yeni uğrasmaya basladım mutlaka bu soruna cevap vereblcek biri vardır ben iğnemi vuruldum 1 hafta önce şimdi progestanımı kullanıorum bakalım hayrlısı cnm akıntı felan gelmedi bnm yumurtam çatlamamışta olablr

selam arkadaşlar,
bu ay klomen kullandım, doktorumda gün aşırı ilişki verdi uyguluyorum ama ilişki sırasında çok ağrım oluyor durulacak gibi değil,

merhaba canım evet ya bende yeni başlıyacağım için biraz korktum şimdi .
gerçekten kullananlar varsa yanıtlarlarsa çok iyiyi olacak...
ben kasık ağrılarının çok olduğunu duymuştum ama ilişki sırasında ağrıyı ilkdefa duydum..

merhaba canım evet ya bende yeni başlıyacağım için biraz korktum şimdi .
gerçekten kullananlar varsa yanıtlarlarsa çok iyiyi olacak...
ben kasık ağrılarının çok olduğunu duymuştum ama ilişki sırasında ağrıyı ilkdefa duydum..

merhaba canım burdada buluştuk seninle ne güzel :)
ya ben geçen ay da klomen kullandım ardından aşılama yapılmıştı, ama ilişkilerde böyle ağrı yoktu,
bu ay duramıyorum çok sancım oluyor. kıvranıyorum resmen ağrıdan...

selam arkadaşlar,

evet cnm bendede oluo arasıra ağrı ve iğneden beri öğleden sonraları kasıklarım feci ağrıo bide doktorun verdiği günlerde geriliorum sıkılıorum ilişki sırasında sanki zorla yapıorum gibi oluo

ya ben geçen ay da klomen kullandım ardından aşılama yapılmıştı, ama ilişkilerde böyle ağrı yoktu,

aynen cnm burdada buluştuk
peki doktorunu arayıp sorsan bu ağrılar normalmi diye?

canım kafanı karıştırmayayım ama kist olabilirmi acaba.
daha önce bi yerde okumuştum eğer kist büyürse ilişki esnasında ağrı olur diye.
ben bu ara kafayı kistle bozdum.sen yine de doktoruna sor derim.

canım kafanı karıştırmayayım ama kist olabilirmi acaba.
daha önce bi yerde okumuştum eğer kist büyürse ilişki esnasında ağrı olur diye.
ben bu ara kafayı kistle bozdum.sen yine de doktoruna sor derim.

:KK43: bilmiyorum canım ama inş. yoktur kist falan,
doğru diyosunuz ben yinede bi doktoru arıyayım bakim.

bencede ara canım ama sonra bizede gelişmeleri yaz olurmu cnm?
umarım bu ay bebişi yakalarsın:

sordum canım çatlamamış yumurtan olabilir dedi,
kendini kontrol et eğer ki devam ederse ilişki sırasında mutlaka gel ultrasonda bi bakmalıyım dedi,
bana yine doktor yolu gözüktü arkadaşlar galiba :KK43:

sordum canım çatlamamış yumurtan olabilir dedi,
kendini kontrol et eğer ki devam ederse ilişki sırasında mutlaka gel ultrasonda bi bakmalıyım dedi,
bana yine doktor yolu gözüktü arkadaşlar galiba :KK43:
umarım birdahakinde olmazda gitmek zorunda kalmazsın cnm
ama eğer devam ederse bencede git geç olmadan..

kızlar bende buralarda cok care aradım 4 senelık evlıyımm 3 yıldır cocuk ıcın ugrasıyordum drlar hocalarr neler neler... pkoluyum son 5 ay klomen tedavısı gordum olmadı gebelık gecen ay son klomenımı ıctım olmayınca dr gıtmeme kararı almıstımm ve bu ay hamıleyımmm Allaha sukurrr. dr klomenı bıraktıgı ay hamıle kalan cok var demıstı bana oyle oldu sukurler olsun dun ogrendım gebe oldugumuu ınsallah hayırlısıyla kucagımada alabılırım . rabbım hepınızın yardımcısı olsun umudunuzu kaybetmeyın

X