Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

iğneden sonraki 12.günüm test yapsam çok mu erken?meraktayım....bekleyemiyorum....:18::18:

belirti falan var mı ? benim iğneden sonra 7. günüm geçen hafta pazartesiydi. iğneninde mi etkisi olmadı bilmiyorum ama göğüslerimde şişme acı yok desem yok yani sadece ateşim yüksek o kadar...

kızlar bebnce bekleyin biliyorum çok zor ama şimdi sonuç pozitif olsaüzülürsünüz yani belkide negatif ama daha erken olduğu için pozitif çıka bilir diye söylüyorum tabi karar sizin..

belirti falan var mı ? benim iğneden sonra 7. günüm geçen hafta pazartesiydi. iğneninde mi etkisi olmadı bilmiyorum ama göğüslerimde şişme acı yok desem yok yani sadece ateşim yüksek o kadar...

bel ağrısı var.göğüslerde hassasiyet ve dolgunluk var son 4-5 gündür.ama iğneden de oluyor bu belirtiler...hamilelikle ilgili değil bence.test için adet günüme kadar beklemek işkence olacak resmen.en erken ne zaman yapmalıyım testi?

bel ağrısı var.göğüslerde hassasiyet ve dolgunluk var son 4-5 gündür.ama iğneden de oluyor bu belirtiler...hamilelikle ilgili değil bence.test için adet günüme kadar beklemek işkence olacak resmen.en erken ne zaman yapmalıyım testi?

bana doktor adet gününde test yap dedi bence sen de öyle yap...

ozaman ben hiç ümitlenmeyeyim klomene başlayayaım ama klomensiz 27mm olunca klomenle çok fazla büyümezmi kendiliğinden çatlayıp bu kadar büyük yumurtası olan varmı(27mm

klomeni kullandım iğnemide cuma günü yaptırdım bakalım tutacakmı progesteron testi istedi cuma günü

geçen ay 14 ünde oldum .25 günde bir adet oluyorum.10 u yada 9 u adet günüm.

benimde aynı senin gibi 25 gündeydi adetim yani hatta birkaç ay hep 7 gün önce damla damla gelip sonra normale dönüyodu fakat geçen ay iyidi.
ama senin az kalmış inşallah buradan bize bir müjde verirsinde seviniriz bizde..

iğneden sonraki 12.günüm test yapsam çok mu erken?meraktayım....bekleyemiyorum....:18::18:
evet canım cok erken, bırazcık daha beklesen daha saglıklı bır sonuc alırsın :nazar:
bişey sorcam herkese bu pregnyl sizde göğüslerde şişkinlik dolgunluk acıma ağrı falan yaptı mı ya:KK53:

Dokunamayacak duruma gelmıştı benımkısıler :KK9: ıgneden oluyor canım.

benim iğne sonraı 10. günde hcg 11 çıkmıştı,iğnenin etkisi sanmıştım. 2 gün sonra 12. günde de 43 olmuştu pozitifti kesin.. iğneden sonra 1 gün içinde çatladıysa 12. günde kan testi sonuç verir. ama daha geç çatladıysa adeti beklemek en iyisi. beklemenin zorluğunu çok iyi biliyorum. Allah ım hepinize nasip etsin bu güzelliği.

canım..merhabalar..bende özledim sizi..evet bugün başladım işe..ablamın yanına yalovaya gittim..bebeğimiz doğdu..18 günlük oldu bile...maşallah..öyle tatlı ki..onu kokladıkça göğsümde uyuttukça çoçuk özlemim ve isteğim iyice depreşti...içim yandı yandı durdu...çok daha sabırsızlaştım..kötü etkiledi yani..bir an önce benimde olsun diye daha cok arzu ettim...bu ay öylesine geçti benim..belirli günlerde zaten eşimle birlikte değildik..bu ay es geçti yani..18 i gibi batım..aşılama düşünüyorum bu ay ama korkuyorum yine de...ercelfim senin olumsuz olunca şevkim kırıldı..burdaki doktorum sen bu kafayla tüp de yaptırsan olmaz diyo..:KK43:((..kafandan at artık diyo..demesi kolay..yaşayan bilir ancak..tahlillerinin temiz cıktığına sevindim..bencede 2 ay dinlenmen yeter..mart uyğun bi zaman canım..fazla beklemenin kime faydası var..ama sende bende rahat olmak zorundayız..sakin ve akışına bırakmalıyız..bunu başarmak zorundayız..

hoşgeldin canımm gözünüz aydın maşallah büyümüş bile bebek sen de artık kendi tedavine konsantre olabilirsin.valla aşılama dan artık umudum kalmadı birdaha yaptırırmıyım bilmem anca kendim hiç hamile kalamicam tüp bebek raporu için devlette 3 ez yapılması gerekiyor öyle yaptırırım ama inşallah gerek kalmaz.zaten erek infertilitesinde etili daha çok aşılama ben 1 kez kendim hamile de kaldım.o yüzden düşünmüyorum birdaha sağlıklı yumurta gelişiminden sonra kendim denicem yine.şubatta tedavi yok bu ay gitmicem canım istemiyo üst üste dediğin gibi olmaz.martta gidicem yine.ben şuan iyiyim kafamdan da attım başa şeylerle ilgileniyorum kitap okuyorum geziyorum temizlik yapıyorum :KK70: boş olsam bile zamanı var diyorum kendime bunu anladım değilmi ki bu 1 kez oldu yine olacaktır sadece zamana ihtiyacım var ayrıca yaşım da müsait eşimde odaklanma üzerine düşme diyor.senin için de aynı şey geçerli canım sen de 1 kez hamile kaldın unutma yumurtayla sperm buluştu döllendi ha kimyasal oldu o ayrı ama her seferinde böyle olucak diye bir kural yok.sen sıkı bir takip yaptır canım.yumurta gelişimi ve sonrasında çatlatma iğnesi ve düzenli ilişki ben inanıyorum olacak gülüm.aşılamayı ertele istersen hem maddi hem manevi kayıp.ama bu spontane esgeçilen aylara bir son ver.doktora git ilacına başla ve takip yaptır.zaman akıyor sevde yine de aynı zamanda düşük yaptık bak nisanda 1 sene dolucak.kendine çok iyi bak.arayı açma sen ve demos dan başka kimse yok derdimi anlatabileceğim.öptüm canım..

hoşgeldin canımm gözünüz aydın maşallah büyümüş bile bebek sen de artık kendi tedavine konsantre olabilirsin.valla aşılama dan artık umudum kalmadı birdaha yaptırırmıyım bilmem anca kendim hiç hamile kalamicam tüp bebek raporu için devlette 3 ez yapılması gerekiyor öyle yaptırırım ama inşallah gerek kalmaz.zaten erek infertilitesinde etili daha çok aşılama ben 1 kez kendim hamile de kaldım.o yüzden düşünmüyorum birdaha sağlıklı yumurta gelişiminden sonra kendim denicem yine.şubatta tedavi yok bu ay gitmicem canım istemiyo üst üste dediğin gibi olmaz.martta gidicem yine.ben şuan iyiyim kafamdan da attım başa şeylerle ilgileniyorum kitap okuyorum geziyorum temizlik yapıyorum :KK70: boş olsam bile zamanı var diyorum kendime bunu anladım değilmi ki bu 1 kez oldu yine olacaktır sadece zamana ihtiyacım var ayrıca yaşım da müsait eşimde odaklanma üzerine düşme diyor.senin için de aynı şey geçerli canım sen de 1 kez hamile kaldın unutma yumurtayla sperm buluştu döllendi ha kimyasal oldu o ayrı ama her seferinde böyle olucak diye bir kural yok.sen sıkı bir takip yaptır canım.yumurta gelişimi ve sonrasında çatlatma iğnesi ve düzenli ilişki ben inanıyorum olacak gülüm.aşılamayı ertele istersen hem maddi hem manevi kayıp.ama bu spontane esgeçilen aylara bir son ver.doktora git ilacına başla ve takip yaptır.zaman akıyor sevde yine de aynı zamanda düşük yaptık bak nisanda 1 sene dolucak.kendine çok iyi bak.arayı açma sen ve demos dan başka kimse yok derdimi anlatabileceğim.öptüm canım..

canım aynı anda netteyiz..evet cok zaman oldu canım..sabır sabır ama inan benimde gücüm de yok..tam 2 yıl olacak benim her ay gözüne baktığım..her ay olurmu olacakmı diye umitlenip olmayınca hayal kırıklığına uğradığım..ne bilim canım..doktora git diyorsun ama 5 seans oldu klomen benim..6 dan sonrası zarar diye biliyorum ben...ayrıca aşılamayı ben birazda eşimle yaşadığım kısır döngü yüzünden istiyorum..cok bunalıyor eşim..sağlıklı bir ilişki dönemi geçiremiyoruz..her ay aynı sıkıntıyı yaşamaktan bunaldım..aşılama olursa en azından bir ay şu işkenceden kurtuluruz diye de istiyorum..belki değişiklik iyi gelir diye..ne bilim..evet cok zor olacak eğer olursa..bide başka bir ile gitmemiz gerekecek..125 km.git gel işin yoksa...bide hava şartları iyi değil..karlı dağlar var arada..biraz düşündürüyor beni...benimde pek ümudum yok ama başka çarem yok gibi görünüyor..eşimin bu psikolojik durumu olmasa ben hiç düşünmeyeceğim bu aşılamayı...sende iyi yapmışsın...kendine vakit ayırmana sevindim canım..bende öpüyorum..

canım sanada günaydın ben bu sabah çok kötü bir sancıyla uyandım ve adetim tam anlamıyla başlamış ama kasıklarımdaki arıya dayanamıyorum dr gitcem eşim görevde hava çok soğuk kapının önüne çıksan 2 dk ya donarsın bizde durumlar böyle ben kızken bir adet ağrısı cekerdim ve bu gün aynı ağrıları cekiyorum sence bunun bir acıklaması varmı arkadaşlar sizlerde yazın bir bilginiz varsa
canım ne diyim dr. gitmen en iyisi snein içinde zor hava şartları malum sizin oralarda allah yardımcın olsun umarım ağrıların geçmiştir ama neden bu ay böyle oldu çözemedim bende hsgden olabilirmi acaba dr. gittiğinde haberdar et bizi olurmu :KK66:
kızlar 27mm yada daha büyük yumurtası olup çatlama iğnesi olmadan hamile kalan varmı benim 12. günü 27m yumurtam vardı dr bugün çatlar dedi çatlamamış olabilirmi sizler klomen kullanıp takip yaptırıyorsunuz diye soruyorum benim ilk kontrolümdü klomen verecekti dr ben istemedim bidahaki aya kullancam 27mm çokmu büyük ilaçsız adetime 6 gün var belimin ortası ağrıyor kasıklarımda hafif ağrılar var acep çatlamadımı yumuşum
Bu kadar büyük yumartan varken ilk kontrolünde senin dr. neden klomen veriyor çözemedim..Yumurta gelişiminde bir sorun olsaydı yumurtan okadar büyük olurmu??Çatlayıp çatlamadığına gelince onu malesef bişe diyemiyorum benimde 2 mm yumurtam olmuştu dr. çatlar dedi bugün yarın 1 hafta sonra gittim çatlamamış dedi ama o ay hamile kaldım allah izlerede nasip etsin inş. en önemlisi şunu öğrendim kafayı rahat bırakıcaksın sürekli düşünürsen herşey yolunda gitse bile olmuyor en önemli etken bu bence allah yardımcınız olsun ama dr. konuş derim yumurta gelişiminde sorun yokken nedne klomene başvuruyor bu benim aklımı karıştırdı bu arada yumurtan baya büyük ama bazı arkadaşlarımızın dahada büyük olmuştu burda inş. çatlar ve tutar hayırlısı olsun :KK34:
biri bana yardım etsin klomen kullanıyorum ve 5 gündür regli olmadım klomende ikinci ayım hiç hastalık belirtisi yok bende
adetini 5 gün geçtiyse idrar testi yap bakalım belki hamilesindir hadi inşallah diyelim :KK34:
kızlar merhabalar:
bende bu ay klomene başlıyanlardan olacam ve doktorum sonrasında yumurta takibi yapıcak bakalım ben nasıl sonuç alıcam..
açıkçası çok merak ediyorum bir birimizle paylaşımda bulunursak içimizin çok daha rahat olacağını düşünüyorum..
bende bundan sonra benimle ilgili gelişmeleri size yazıcam..
Tedavin hayırlı olsun canım..Klomen kullanmaya başladığın ayda kuru incir yemeni tavsiye ederim ben hergün en fazla 3-4 tane yiyordum ve etkisini gördüm yumoşlara iyi geliyor inşallah çok fazla bekletmez bebeğin seni ve gelir allah hayırlısını nasip etsin inş. :KK34:

Dün baya yoğundu işlerim haftasonuda ankaradaydım pek giremedim nasılsınız bakalım kızlar.seda napıosun cnm sende yoğunsun galiba pek girmemişin bende 2 tane test yaptım cnm ikisindede yarım saat 1 saat sonra silik çizgi çıktı bilmiyorum dahada yapmadım bakmadım testin bozuk olma ihtimali çok galiba.çünkü sonra çıktı ikinci çizgi gerçi iğne vurundugumda bile ben hiç çift çizgiyi görmedim,biliosunuz bu ayda iğne vurunmadım kendiliğinden çatladı hayırlısı olsun bakalım haftasonu doktora gitcem.baya yeni katılanlar var valla şöle bi okudumda geçmişi,hepiniz hoşgeldinizzzz:KK16::KK16:

canım ne diyim dr. gitmen en iyisi snein içinde zor hava şartları malum sizin oralarda allah yardımcın olsun umarım ağrıların geçmiştir ama neden bu ay böyle oldu çözemedim bende hsgden olabilirmi acaba dr. gittiğinde haberdar et bizi olurmu :KK66:

Bu kadar büyük yumartan varken ilk kontrolünde senin dr. neden klomen veriyor çözemedim..Yumurta gelişiminde bir sorun olsaydı yumurtan okadar büyük olurmu??Çatlayıp çatlamadığına gelince onu malesef bişe diyemiyorum benimde 2 mm yumurtam olmuştu dr. çatlar dedi bugün yarın 1 hafta sonra gittim çatlamamış dedi ama o ay hamile kaldım allah izlerede nasip etsin inş. en önemlisi şunu öğrendim kafayı rahat bırakıcaksın sürekli düşünürsen herşey yolunda gitse bile olmuyor en önemli etken bu bence allah yardımcınız olsun ama dr. konuş derim yumurta gelişiminde sorun yokken nedne klomene başvuruyor bu benim aklımı karıştırdı bu arada yumurtan baya büyük ama bazı arkadaşlarımızın dahada büyük olmuştu burda inş. çatlar ve tutar hayırlısı olsun :KK34:

adetini 5 gün geçtiyse idrar testi yap bakalım belki hamilesindir hadi inşallah diyelim :KK34:

Tedavin hayırlı olsun canım..Klomen kullanmaya başladığın ayda kuru incir yemeni tavsiye ederim ben hergün en fazla 3-4 tane yiyordum ve etkisini gördüm yumoşlara iyi geliyor inşallah çok fazla bekletmez bebeğin seni ve gelir allah hayırlısını nasip etsin inş. :KK34:

günaydın herkese kızlar:
güzel dileklerin için çok teşekkür ederim ben inciri eşime yediriyordum ama hemen bende başlıyayım.
bakalım
ben en son cumartesi doktora gittiğimde beni muaine etti ve bana yumurtalarında bir haraketlilik görüyorum dedi ama bi anlam veremedi yani adet olacağın içinde ola bilir yada gebelikte oluşa bilir dedi.adetimede
3 4 gün var dı bekleyelim bakalım dedi adet olunca inşallah hemen başlıyacam 5inci günü yani klomene
bu arada pazar günü biraz gelir gibi oldu ama şuan için bişey yok
ama bence adet olucam yani hamile kalmış olabileceğimi sanmıyorum hayırlısı bakalım...

Dün baya yoğundu işlerim haftasonuda ankaradaydım pek giremedim nasılsınız bakalım kızlar.seda napıosun cnm sende yoğunsun galiba pek girmemişin bende 2 tane test yaptım cnm ikisindede yarım saat 1 saat sonra silik çizgi çıktı bilmiyorum dahada yapmadım bakmadım testin bozuk olma ihtimali çok galiba.çünkü sonra çıktı ikinci çizgi gerçi iğne vurundugumda bile ben hiç çift çizgiyi görmedim,biliosunuz bu ayda iğne vurunmadım kendiliğinden çatladı hayırlısı olsun bakalım haftasonu doktora gitcem.baya yeni katılanlar var valla şöle bi okudumda geçmişi,hepiniz hoşgeldinizzzz:KK16::KK16:

hoşbulduk
hayırlı olsun..
inşallah sende bebişine kavuşursun canım
testelrin bozuk olma ihtimaline katılıyorum çünkü beni bikeresinde yanltılar..
yani yokken var gösterdiler

X