Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

inşallah...hayırlı kandiller sana da allahım dualarımızı kabul etsin birbirimizi unutmayalım olur mu dua edelim bol bol....

evet haberleşelim burdan inşaallah.ve dua edelim çok.

sende inşaallah hayırlısıyla hamiş olursun bu ay.
canım bilgisayarda çok otuma uzan ve bol bol dinlen.
bazen çok araştırmak insanı ümitsizliğe düşürebiliyo.
onun için sen dinlen ve moralini yüksk tut.
ve şunu untma her şey rabbimin ol demesişne bağlı .
o ol der ve olur.
ve dua müslümanın silahıdır.
allaha emanet ol.
en kısa zamanda görüşmek üzere.

evet haberleşelim burdan inşaallah.ve dua edelim çok.

sende inşaallah hayırlısıyla hamiş olursun bu ay.
canım bilgisayarda çok otuma uzan ve bol bol dinlen.
bazen çok araştırmak insanı ümitsizliğe düşürebiliyo.
onun için sen dinlen ve moralini yüksk tut.
ve şunu untma her şey rabbimin ol demesişne bağlı .
o ol der ve olur.
ve dua müslümanın silahıdır.
allaha emanet ol.
en kısa zamanda görüşmek üzere.

e güzel şeyler yazmış sın sağolasın dua edelim inşallah canım sağolasın tekrar hayırlı kandiller....

ben olsam anormal çok az adetim gelse test yaparım önce ama sen kendini daha iyi biliirsin...damla damla çok azsa test yap bence ...belki kist olmuştur ne bileyim işte ben de bilmiyorum ki...

cnm bende bilmiyorumki idrarda yapsam çıkmayabilir zaten yapıp hayal kırıklığı yaşamak istemiorum,cnm doktora gittim 14. gün yumurtalarım kendiliğinden çatladı ve 2 gün erken adet gördüm eğer kist olsa dktr görürdü ve adetim gecikirdi die düşünüorum yaa aslında aklımda soru işareti olmazdı klomenin etkisiyle bazen böle az olunabilio ama göğüslerimin ağrısı aklımı bulandırıo:KK43:

arkadaşım dikkatimi çekti.üstüne görmüş olma ihtimalin var.seni ümitlendirmek istemem ama.
ben iki erken doğum yaptım.ve en son hamileliğimde dediğin gibi dmla damla iki gün oldu ve bi daha olmamıştı.ve iki hafta sonra idrar testinde pozitif sonuç çıkmıştı.
ama maalesef 4,5 ay sonra erken doğum oldu.
biraz bekle bence bir haftaya kdar adet olmazsan hamiş olabilirsin ve
kist olduğunda da böyle lekeler olabiliyo.
bu sebeple biraz bekle derim.eğer bekleyemem dersen hemen bir beta hcg yaptır orda anında çıkıyo.
sevgiler.

bencede biraz bekleyim inşallah olumlu olur ama sanmıorum bu arada sende aramıza hoş geldin rabbim şu mübarek günde dualarımızı kabul etsin hepimize hayırlı evlatlar versin inşallah.hayırlı kandiller.

kızlar yaa kafam çok karıştı kimse yok muuuuuuuuuuuuuuu test aldım yaptım tek çizgiyi gördüm attım çöpe sonra 1 saat sonra tuvalete gittim bakım bi daha dedim baktım bir silik çizgi çıkmış,2. yaptım şuan oda tek çizgi nie öle olduki acaba yaa şimdiye kadar ben çoookkk test yaptım sabah bile kalkar bakardım ama hiç 2. cizgiyi görmedim uff ümitlenmek istemiorum çünkü yok biliorum ama nie böle oldu acaba:44::44::44::44:

bence sen bı saglık ocagına gıt kan tahlılı yaptır bende gecen aylarda cok umutlendım ama test yapıyodum cıkmayınca cok uzuluyorddum sımdı artık alıstım cunku sımdı zamanı olmadıgını anladım

bence sen bı saglık ocagına gıt kan tahlılı yaptır bende gecen aylarda cok umutlendım ama test yapıyodum cıkmayınca cok uzuluyorddum sımdı artık alıstım cunku sımdı zamanı olmadıgını anladım

cnm bilmiorum bende aynı test yapmaktan yoruldum yapmıodum aylardırda zaten ama kızlar aklıma düşürdü aldım geldim adetin 6. günü acaba belli olurmu bilmiyoeum rabbim şu mübarek günün yüzü suyu hürmetine bizimde yüzümüzü güldürsün inşallah kurban olduğum Allah benim ve burdaki tüm yüreği yananların yüzünü güldürsün inşallah eşimde dio 5 dkkadan sonra test geçerli deil sen ne umutlanıon aman umutlanmıom zaten o bile yasak bize umutlanıncada yıkım büyük oluo haklı:KK43:

bu ay dinlenmek istiyorum deseydin keşke.
evet yöntem öyledir 3. kutu serophene den sonra rahim filmi ve iğneli tedavi. doktorun doğru bir yol izliyor(eğer eşinin değerleri normalse) ama ben yine de sana bu ay dinlen derim 3 ay üst üste bunları yaşamak çok bunaltıcı ,üstelik çok yüklenince kist oluşabilir. vücudun stresi atmadan hamile kalman da zor. şu gün ilişki, bu gun ilişki, insan çok bunalıyor. bana doktor 2.serophene den sonra arada dinlenme zamanı verdi iki ay. stres atmak da tedavidir demişti.
her ne olursa olsun rabbim istediğinde olacak sen tedavini yap gerisi tevekkül.. Allah çok bekletmeden versin inşallah

doktoruma güvendim ve bu ayda kullanmaya devam edicem sonra dediğin gibi ara vericem ama hsg yi çektiricem çünkü eger bişey varsa bir an önce ortaya cıksın boşa kürek çekmemiş olurum.. artık insan herşeyden ümit eder oluyor böyle durumlarda.. şuana kadr kistim olmadı hiç, umarım da olmaz.. şu m übarek günde rabbim dualarımızı kabul etsin. hepimize dua ediyorum tez zamanda gelsin meleklerimiz..

meraba arkadaşlar bende klomen kullanıyorum iki aydır bu ay adetim iki gündür gecikiyo acaba hamilemiyim diye çok soruyorum kendime ama bilmiyorum :18:

arkadaşım dikkatimi çekti.üstüne görmüş olma ihtimalin var.seni ümitlendirmek istemem ama.
ben iki erken doğum yaptım.ve en son hamileliğimde dediğin gibi dmla damla iki gün oldu ve bi daha olmamıştı.ve iki hafta sonra idrar testinde pozitif sonuç çıkmıştı.
ama maalesef 4,5 ay sonra erken doğum oldu.
biraz bekle bence bir haftaya kdar adet olmazsan hamiş olabilirsin ve
kist olduğunda da böyle lekeler olabiliyo.
bu sebeple biraz bekle derim.eğer bekleyemem dersen hemen bir beta hcg yaptır orda anında çıkıyo.
sevgiler.

neden erken doğum yaptın canım geçmiş olsun,eşinle kan uyuşmazlığınız mı var yoksa

canım bugün iğneden sonraki 9.günüm.adet olunca adetin 3.günü gidiyorum dr a.çatlama iğnesinden sonra gitmiyorum.gel demiyor daha doğrusu.adet olmazsam kaçıncı gün test yapsam acaba?
ilaçlar adetini bir kaç gün geciktirebilir canım 1 hafta gecikirse test yap ben öle yapmıştım :))
nerde yaa herkes bugün ara ara giriorum kismeler yokkiii:KK33::KK33::KK20::KK20: ama ayıp oluo kızlar kızıorum hıııııııı:KK47:seda cnm sende kayıplara karıştın valla bende gideyim bari:KK43::-)14::KK14:
bende dr. gittim dün söyleyemedim işlerin yoğunluğundan giremedimde maşallah bebeğim çok iyi sağlıklı ikili testini verdik sonuçları beklicez
kızlar yaa kafam çok karıştı kimse yok muuuuuuuuuuuuuuu test aldım yaptım tek çizgiyi gördüm attım çöpe sonra 1 saat sonra tuvalete gittim bakım bi daha dedim baktım bir silik çizgi çıkmış,2. yaptım şuan oda tek çizgi nie öle olduki acaba yaa şimdiye kadar ben çoookkk test yaptım sabah bile kalkar bakardım ama hiç 2. cizgiyi görmedim uff ümitlenmek istemiorum çünkü yok biliorum ama nie böle oldu acaba:44::44::44::44:
hadi hayırlısı inş. biraz daha bekle sonra tekrar test yap canım allah gönlüne göre versin inş. :KK34: işim var aceleden yazdım kızlar kusura bakmayın ben kaçıyorum öptüm sizi :KK34:

tünaydın biri bana yardım etsin ben bu ay hsg cetirdim ve 3 4 günüm gecti 3 gündür adetliyim bilmiyorum önce kahve rengi akıntım geldi arkası gelir dedim ve hala sökülmüş değilim tollasm bir pet kirletmedim acaba kistmi oldu ve ara ara çok şiddetli kasık ağrısı olyu ama 2 dakika sürer devam etse ölürüm acıdan :KK43::KK43:

Son düzenleme:
tünaydın biri bana yardım etsin ben bu ay hsg cetirdim ve 3 4 günüm gecti 3 gündür adetliyim bilmiyorum önce kahve rengi akıntım geldi arkası gelir dedim ve hala sökülmüş değilim tollasm bir pet kirletmedim acaba kistmi oldu ve ara ara çok şiddetli kasık ağrısı olyu ama 2 dakika sürer devam etse ölürüm acıdan :KK43::KK43:

yok canım bence değildir kist ben de çektirdim dediğin gibi bişey olmadı.kafana takıldıysa git bi doktora . belki de hamişsindir ne dersin...seni ümitlendirmeyeyim de olabilir dediğin gibiyse...

Canım seni üzmek istemem ama gebelik varsa anında çıkardı geçen gün dayımın gelini şüphelendi ve test aldı pozitif çıktı ama aynı gün kan testi yaptırdı ve dr a gitti ama gebelik yokmuş bazen oluyor öyle ama umarımkii bebeğin seninledirr kendine iyi bakkk...

Canımm bende hsg çektirdiğim ay aynı şeyi yaşadım dr a gittim ne gebelik ne kist hiçbişe yoktu dr hormonlardan dedi onun üstüne bidaha dr a gitmedim ertesi ay hamile kaldım umarım en kısa zamanda bebeğine kavuşursunn....

kızlar mrb,

Yeni üye değilim ama bir süredir giremiyorum. Ben hikayemi kısaca anlatmak istiyorum: ) 4.5 yıllık evliyim ve 29 yaşındayım. 1.5 yıldır bebek için tedavi görüyorm. Eşimde hiçbir sorun yok çok şükür ama tüm olumsuzluklar bende :)
Yapılan tüm hormon tahlillerinde sadece 3 ay prolaktin tedavisi gördüm. ( 48 di 3 ay parlodel kullandım son 8 aydır 12 ila 8 arası değişiyor)
Rahim filmi çektirdim sonuç: rahim y şeklinde (bikornuat uterus) daha sonra dr um böbrek ve yumurtalık için detaygörüntüleme istedi onun sonucunda da PKO olduğu anlaşıldı.
En son açlık ve tokluk daha sonrada 75 gr ogtt yüklemesinde insülin direnci olduğum ortaya çıktı ve Glucophage kullanıyorum.

Şuan dr um klomen e başlatt. perşembe yumurtalık kont var, sonrası çatlatma ve birliktelik. sonraki ay aşılama olmadı tüp bebek o da olmadı artık bilemiyorummmm : ) ) )

benimle tedavi için tecrübelerinmizi paylaşırmısınız.

klomen inanılmaz baş ağrısı ve mide bulantısı yaparmı?? Glucophage kullanan varmı aranızda???

kızlar mrb,

Yeni üye değilim ama bir süredir giremiyorum. Ben hikayemi kısaca anlatmak istiyorum: ) 4.5 yıllık evliyim ve 29 yaşındayım. 1.5 yıldır bebek için tedavi görüyorm. Eşimde hiçbir sorun yok çok şükür ama tüm olumsuzluklar bende :)
Yapılan tüm hormon tahlillerinde sadece 3 ay prolaktin tedavisi gördüm. ( 48 di 3 ay parlodel kullandım son 8 aydır 12 ila 8 arası değişiyor)
Rahim filmi çektirdim sonuç: rahim y şeklinde (bikornuat uterus) daha sonra dr um böbrek ve yumurtalık için detaygörüntüleme istedi onun sonucunda da PKO olduğu anlaşıldı.
En son açlık ve tokluk daha sonrada 75 gr ogtt yüklemesinde insülin direnci olduğum ortaya çıktı ve Glucophage kullanıyorum.

Şuan dr um klomen e başlatt. perşembe yumurtalık kont var, sonrası çatlatma ve birliktelik. sonraki ay aşılama olmadı tüp bebek o da olmadı artık bilemiyorummmm : ) ) )

benimle tedavi için tecrübelerinmizi paylaşırmısınız.

klomen inanılmaz baş ağrısı ve mide bulantısı yaparmı?? Glucophage kullanan varmı aranızda???

mrb canim bende de pko var. Ben de glucophage benzeri glukofen kulandim ve klomen benzeri serophene. 6ay olmadi tam tedaviyi biraktigim ay Cok sukur hamile kaldim. Glukophage mide bulantisi yapar, yatarken icmeni tavsiye ederim. Ama cok faydali sakin birakma optum

mrb canim bende de pko var. Ben de glucophage benzeri glukofen kulandim ve klomen benzeri serophene. 6ay olmadi tam tedaviyi biraktigim ay Cok sukur hamile kaldim. Glukophage mide bulantisi yapar, yatarken icmeni tavsiye ederim. Ama cok faydali sakin birakma optum

merhaba.ben de srephone kullanıyorum.bu 2.ayım.yine umudum yok ya neyse...serophene kaç ay kullanılabiliyor üst üste..sen kaç kullanmıştın...Allah tamamına erdirsin inşallah.

X