Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

yazdıklarına bi göz attım da ben de pazartesi oldum çatlatma iğnemi ve bende de hiç göğüslerde değişiklik yok neden ki ? senin kaç mm olmuştu yumurta????

nerde yaa herkes bugün ara ara giriorum kismeler yokkiii ama ayıp oluo kızlar kızıorum hııııııııseda cnm sende kayıplara karıştın valla bende gideyim bari14:

yazdıklarına bi göz attım da ben de pazartesi oldum çatlatma iğnemi ve bende de hiç göğüslerde değişiklik yok neden ki ? senin kaç mm olmuştu yumurta????

cnmcım bende de belirti kaynıo adet oldum bitti bugün ama göğüslerim hala şiş ve ağrıo anlamıorum bu ay iğnede vurunmadım kendiliğinden çatladı ama öle azda hasta oldum herzaman 6 gün sürerdi 1-2 gün anca geldi şimdi kasıklarımda da Sancı var allah allah ben nie böle oldum yaa hiç olmaz idim:26::18::18::18:

hatta o 1-2 gün gelen benden 1 saatte gelen kadar öle söleyim çok değişik şeyler yaşıorum bu ay hayırlısı.

selam arkadaşlar.ben de bugün klomene başladım.9 yıllık evliyim ve iki erken doğumum var.
gelişmeleri sizinle paylaşmak istiyorum.
bana dua edin arkadaşlar ben de çok hamiş olmak istiyorum.

kim bilir belki de hamilesin? normal değil yani yazdıkların ...test yapmadınmı?

selam arkadaşlar.ben de bugün klomene başladım.9 yıllık evliyim ve iki erken doğumum var.
gelişmeleri sizinle paylaşmak istiyorum.
bana dua edin arkadaşlar ben de çok hamiş olmak istiyorum.

geçmiş olsun allah bi dahakini hayırlı sağlıklı verir inşallah...hadi bakalım hayırlısı ...umutlu ol moralini yüksek tut olacak inşallah...

bir düşük var bende de haziranda 2 sene olacak . bakalım tedaviya başladık pazartesi çatlatma iğnesi oldum hayırlısıyla tutar inşallah bu ay ...

umarım en kısa zamanda hamiş oluruz ikimizde canım.ben bu ay dostinex diye bir ilaç kullandım sonra bir gün leke gördüm
ve üç gün hiç bişi olmadı ve 3 gün sonra adet oldum bu ay ve
kistte vardı bende.bide sol kasığımda sürekli iğne batıyo hala.
acaba adet olduğum halde hamile olabilrmiyim ?
bu konuda bir bilgin var mı canım.

allah razı olsun canım inşallah tüm isteyenlere allahım sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin...dediğin ilaç ne işe yarıyo bilmiyorum belki onun bi yan etkisi olabilir belki de hamilesindir kim bilir?çok az ise adetin üstüne görme dedikleri şey olabilir...bi test yap istersen kafana takıldıysa ya da doktora git ama bence adet günün geçmiş kolay yoldan idrarda eğer varsa çıkar bi denemeye değer.....

yok cnm yaa ben o yönünü hiç düşünmemiştim kızz değilimdir herhalde adet gibi bişe oldum ama bilmiyorum valla

ben olsam anormal çok az adetim gelse test yaparım önce ama sen kendini daha iyi biliirsin...damla damla çok azsa test yap bence ...belki kist olmuştur ne bileyim işte ben de bilmiyorum ki...

Son düzenleme:

onun için şüphelendim bende.ama adetimde az deil normal olyo.araştırdım biraz üzerine görmede
normal adet olanlarda varmış ama
çokda ümitli değilim aslında.
sadece hamiş falansam klomene başladım.
yanlışlıkla bir zaraı olmasından korkum.
dediğin gibi doktora gittim bugün ama bu konuda bir şey sormadım.keşke test yaptırsaydım.
aklıma takıldı şimdi.düşük bir ihtimal ama.

ultrason muayenesi yapmadı mı doktor yani olsa görünürdü heralde

hatta o 1-2 gün gelen benden 1 saatte gelen kadar öle söleyim çok değişik şeyler yaşıorum bu ay hayırlısı.

arkadaşım dikkatimi çekti.üstüne görmüş olma ihtimalin var.seni ümitlendirmek istemem ama.
ben iki erken doğum yaptım.ve en son hamileliğimde dediğin gibi dmla damla iki gün oldu ve bi daha olmamıştı.ve iki hafta sonra idrar testinde pozitif sonuç çıkmıştı.
ama maalesef 4,5 ay sonra erken doğum oldu.
biraz bekle bence bir haftaya kdar adet olmazsan hamiş olabilirsin ve
kist olduğunda da böyle lekeler olabiliyo.
bu sebeple biraz bekle derim.eğer bekleyemem dersen hemen bir beta hcg yaptır orda anında çıkıyo.
sevgiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…