Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

teşekkürler cecabın için canım.akşam üstü inanılmaz bir ağrı çektim tam 4 saat sancılı adet olur gibi hala biraz var.bende kendimi dinleye dinleye psikolojik midir nedir.beklemek çok zor 15 şubata daha çok var. inşallah hayırlı bir haberdir canım ikimbilir :)

evet canım dinlen.. çok olmamış zaten ,stres yapma kendine

Rabbim size hayirsiyla kolay bir dogum verip yavrunuzu kucaginiza almayi nasip etsin tez vakitte bizlerede gostersin Mevlam o zamanlari. Yarin hem cuma hem kandil birbirimize dua edelim canlarim muminin mumine ettigi dua kabul olurmus cunku. Hepinze hayrli geceler

aminnn, dua edelim yarın inşallah

öncelikle şimdiden hepinizin KANDİLİ MÜBAREK OLSUN,ettiğiniz dualar kabul olsun inşallah... bugün ben doktora gittim serophene kullanıyordum 2 aydır bu son kullanışım olucakmış 3 kez kullanılıyormuş serophene. sonraki aşama ne diye sordum rahim filmi çekip iğneye başlıcaz dedi ama ben bu ayda olmassa hsg yi çekilip biraz dinlendiricem vücudumu. akışına bırakıcam belki zamanı gelmemiştir rabbimin yazdıgı hepimiz birbirimize dualar edelim bu mübarek günde, insan başkası için iyi ne dilerse kendisine de kat kat geri döner dilekleri...

arkadaşım senin ve burdaki bütün arkadşalarımın kandili mübarek olsun allahım bu mübarek günde dualrımızı kabul eylesin işallah.ben de 2 aydır serephone kullandım bu sabah adet oldum olmuyor çıok üzüldüm doktorum bana rapor çıkarmıştı aşılama iğneleri aldırdı pahalıydı onu dolabına koy eğer kullanmamaız gerekirse kullanıcaz dedi bana bu ay hamile olailrisin demişti ama olmadım arkadşaım inan bıktım göster göster dediğin gibi nereye kadar allahım ne zman isterse ozman olur ama daha benim eşime bakmadı şimdik yarın tekrar dıoktora gidicem

herkese günaydın kızlar hayırlı kandiller rabbim bu mübarek cumaya denk gelen mevlid kandilinde hangimizin gönlünde ne dileği varsa kabul etsin insallah,hayırlı,sağlıklı,akıllı evlatlar nasip etsin Yüce Rabbim bu mübarek günde biz aciz kullarının kendine açılan ellerini geri çevirmesin.merhameti bol rabbim bizlere merhamet etsin inşallah amin.

cnm 15 AYLIK evlisin bende 17 aylık evliyim bencede erken tüp bebek için yani laparoskopi yapmaları lazım valla bu doktorları anlamıorum benimde biri rahim ince dio biri normal dio biri klomene gerek yok dio biri var dio anlamıorum.bende bu ay içmedim klomen bugün 6. günüm 3 gündür bal çörek otu karışımını yiyorum arda incir yiyorum akışına bıraktım bende hsg çektirmedim bi türlü nasip olmuo her ay bişe çıkıo yumurta oluşuo çatlıo gününde adet oluyorum prolaktinim yüksekti adetim rötarlı oluodu 1 yıldır oda düştü eee dua ve sabırdan başka bana yapacak bişe kalmıo aklıma takılan tek şey tüpler benimde acaba tıkalımı bilmiyorum rabbim versinde hayırlı eylesin inşallah....

amin arkadaşım amin bu güzel mübarek günde ellrimizi boş çevirmesin rabbim hayırlı evlatlar versin bizlere arkadşaım bugün kandil ama ben sabah o kadar üüzldüm kü sanki herşey benim için bittiğini anladım çok üzgünüm

üzülme cnm rabbim büyük elbet verir yeterki biz isteyelim kaç aydır istiosun bebek ne kadarlık evlisin?eninde sonunda olucaak inşallah öle koyverme kendini bıktım die biz her ay hüsranı yasayıp küllerimizden yeniden doğmaya alıştık bu imtihan süreci bizi güçlü yaptı,ama tabi insan çok duygusal oluo bende dün gece dayanamadım ağladım bi sürü babam vefat edeli 3 ay oldu hem o geldi aklıma hem bu yaşadıklarımız rabbime bolca dua etmekten başka bişe gelmio elinden insanın eşindede bişe yoktur umarım

evet allahıma sığındım arkadaşım 8 aya giricez işallah bu ay ve hiç korunmadık bu zamana kadar 1,5 aydır doktora gidiyorum aralık 15 den itibaren 2 kere serephone kullandım ilkden hormanlarım yükselkti dostinex kullandım BU AYDA PROGESTAN KULLANDIM OLUR SANDIM DOKTORDA MUAYNEYE GİTİTĞİMİZDE HAMİLE OLAİLRİSİND EMİŞTİ ÇATLATMA İĞNESİDE OLDUM BU AY HERŞEY İYİ GİDİYORDU YUMURTALAIN ÇOK İİ DEMİŞTİ AMA OLMADI ADETİN 2.GÜNÜ OLMASSA GEL DEDİ NAPALIM KISMET BUGÜN BU MÜBAREK GÜNDE BOL BOLDUA EDİP ALLAHIMIZA SIĞIMAKDAN BAŞKA ÇARE YOK HAYATTA ÇOK BAŞIN SAOLSUN ARKADAŞIM ALLAHIM GERİDE KALANLARA UUZN ÖMÜRER VERSİN ALLAH YARIDMCIN OLSUN ACIN ÜYÜK ARKADŞAIM EŞİME BAKMADI DAHA BİLMİYORUM NAPICAM

canım dr. kontrolün ne zaman senin gitmdinmi dr. kist oluşmamıştır inş.da bu kadar takma kafana elinde değil biliyorum ama yapıcak bişey yok hep yaşadık bunları umarım dr. kontrolün yakındırda için bir an önce rahatlar ve umarım iyi haberler alırsın.
Saolasın canım seninde kandilin mübarek olsun..Rsbbim bu mübarek günde dualarımızı kabul eylesin inş.Benimde sizin için duam aynı biliyorsunuz umarım rabbim sizlerede en kısa zamanda anne olmayı nasip eder..
Üzülme canım herşey olacağına varıyor..Rabbim ne yazdı ise o yaşanıyr önüne kimse geçemiyor..Artık klasik aynı kelimeleride kurmak istemiyorum elden gelen bişey yok Rabbim dualarını dualarımızı kabul etsin inş.
Saol canım seninde..Amiiiinn amiiiiiiinnn inşallaah canım..

TÜM İSLAM ALEMİNİN KANDİLİ MÜBAREK OLSUN..

canım bugün iğneden sonraki 9.günüm.adet olunca adetin 3.günü gidiyorum dr a.çatlama iğnesinden sonra gitmiyorum.gel demiyor daha doğrusu.adet olmazsam kaçıncı gün test yapsam acaba?

cnm benim prolaktin yüksekliği adetlerimi geciktirdi o zmn bebek düşünmüoduk gittim doktora adet düzensizliği için dostineks verdi haftada yarım içtim çok güzel düştü.(aslında haftada 2 içilio ama ben öle içtim) işte bu ilacın bi kötü yanı var çok güzel düşürüo ama bırakınca 1-2 ay sonra tekrar yükseliyor.haziranda bıraktım temmuzda adetim gecikti yine yükselmişti ağustosta bebek düşünmeye başladık işte eylülde parlodel içmeye başladım buda günde 2 kere yarım yarım içilio oda ii geldi düştü 2 ay kullandım bıraktım.ama korkuom şimdi tekrar çıkar die bu hafta yine yarım dostineks içtim çünkü doktorumun biri hamile olana kadar içceksin bu ilacı demişti.çünkü prolaktin süt hormonu vücut hamile gibi süt salgılıo yükselince oda hamileliği engellio,ama hamile kalırsan coookk bol sütün olur dedi doktor öyle işte cnm Allah yardım etsin hepimize doktor kadar bilgili olduk

hayır canım sadece asılama var tup bebek ıcın sehır merkezındekı tup bebek merkezlerıne gonderıyorlar. Tupler tıkalı olsa ınsan nasıl adet olurkı o zaman kafam cok karıstı

cnm o tupler sneın adet olmanla alakalı tupler dgll..

oyle dusunme 2 taraflı tupun tıkalıda olsa yıne adet olursunn

bu ay dinlenmek istiyorum deseydin keşke.
evet yöntem öyledir 3. kutu serophene den sonra rahim filmi ve iğneli tedavi. doktorun doğru bir yol izliyor(eğer eşinin değerleri normalse) ama ben yine de sana bu ay dinlen derim 3 ay üst üste bunları yaşamak çok bunaltıcı ,üstelik çok yüklenince kist oluşabilir. vücudun stresi atmadan hamile kalman da zor. şu gün ilişki, bu gun ilişki, insan çok bunalıyor. bana doktor 2.serophene den sonra arada dinlenme zamanı verdi iki ay. stres atmak da tedavidir demişti.
her ne olursa olsun rabbim istediğinde olacak sen tedavini yap gerisi tevekkül.. Allah çok bekletmeden versin inşallah

Son düzenleme:
bu ay sarophene kullandım günde 2 tane solda 15. gün 22mmlik 2 yumurta oluştu o gün çatlatma iğnesi vuruldum iki tane bakalım bekliyorum ne olacak????

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…