Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım senin adına çok sevindim ALLAH kucağına almayı nasip etsin

yok cnm ben zeten konu hakkında yorum yapmamıştım ben ara vermedim hiç bilgimde yok sil baştan olurmu olmaz mı die.sadece yazdıklarınızı okudum ve site adına üzüldüm çünkü bu portalda herkes aynı durumda ve birbirine destek olmakla meşgul tatsız durumlar yaşansın istemem

yok cnm ben zeten konu hakkında yorum yapmamıştım ben ara vermedim hiç bilgimde yok sil baştan olurmu olmaz mı die.sadece yazdıklarınızı okudum ve site adına üzüldüm çünkü bu portalda herkes aynı durumda ve birbirine destek olmakla meşgul tatsız durumlar yaşansın istememgücenmedim yani olur tabi yanlış anlasılmalargeçmiş olsun bu arada:2::2:

ben sadece o arkadaşa destek olmak amaçlı negatif düşüncelerini atsın umutlan sın diye yazmıştım önemli değil gerçekten burada çok güzel destek oluyoruz beni sizden başka kimse anlayamaz metformine gelince buradan edindiğim bilgiler üzerine doktora talapde bulundum gelecek ay başlayacam inşallah. geçmiş olsun sana

bende bu bal tarcın çörek otunu bilmiyorum onu nasıl yapıp yiyosunuz?

tarifi başka bi arkadaş aynı benim yaptıgım gibi acıkca yazmış... tadı gercekten cok acı bende mecbur zar zor suyla yutuyorum... ama topiğinde faydasını gören cok olmuş.. ben gecen ay ilk defa denedim bu ayda devam ediyorum adetin 2. günü başladım 10. güne kdr yemeye devam edicem.. sonrası ALLAHın takdiri....

ayy evet iğrenç birindede benim başıma geldi güzelce yıkadım doğradım attım kaynattım bardağa alcam aman allahım suyun yüzünde kurumuş kurtlar yüzüo onun üstüne 2 ay hiç incir yemedim

ayy benimde başıma geldi kurtlu incir demekki bütün kuru incirlerde bu durum söz konusu.. bide farkedilmiyorda illa kaynadıktan sonra su yüzüne cıkıyorlar bütün cektiğimiz bu eziyetlere deger inşallah rabbim yüzümüze güler inşallah,meleklerimizi verir AMİN...

öyle cnm allah yardımcımız olsun bende yaptım ballı karışımı aksam bi kaşık sabah bi kaşık yedim zorla suyla yuttumbu ay içmicem klomen biraz vücut dinlensin incir ve bala devam,incir konusunda katılıyorum bööögg

günaydın kızlar :)

bende bal tarçın çörekotu yaptım ama sadece 3 gün yiyebildim aman tadı çok kötü ya ama umarım size faydası olur

durusel24,gecce2009 tamam kızlar anlaştığımıza çok sevindim

sağol canım
tamam metformine kesinlikle başla inş fayda göreceksin canım öptüm

meraba lar 1 hafta öne çatlatma iğnesi olmuştum ya kafama takıldı benden yumurtladığımın belirtisi olarak o sıvı akıntı gelmedi ama çok akıntım var acaba çatlama olmadımıki? gibi bir akıntı var devamlı sanki idrar kaçırıyormuşum gibi yapışkanlık yok artı çok idrara çıkıyorum iğneden i kaynaklanıyorki inan 10 dk dedimi wc gidiyorum

kızlar mrb. Bugun baska bır doktora gttım öncekı doktorum asılama dmıstı bırde baska doktora gdeyım dedım oda muayene ettı tahlıllerıme baktı HSG cekılmesi lazım dedı eger tupler acıksa aşılama kapalıysa tûp bebek dedi bende kapaliysa laparoskopi yapilmiyormu dedim oda hayir deyip tekrarladi lafini. Normalde yapilmasi lazim dglmi yoksa ben mi yanlis biliyorum. Neyse Esime soyledim daha yasin genc ben inaniyorum sadece zaman lazim dedi bende ayni dusuncedym Ramazana kadar dogala biraktik yazin birde tatile cikariz dahada kafa dagtr o enerji 2013e kadar yeter bize :) :)

evet canım kapalıysa laporaskopı oluyosun.hatta rahımın ıcını en ıyı en genıs kapsamlı gosteren laporaskopı dır.ben olmadım ama ust komsuma yaptılar.tuplerın bırı tıkalıydı .ama hamıle suan:))
belkı tup bebek merkezıne gıttıysen para ıcın tup bebek demsılerdır benım bu dokotrlara hıc gguvenım yokk..,
bakalım hsg cektır bakalım ınsallah acıktırda gerek kalmaz..gobek delıgınden gırıp bakıyolarmıs lakorakopıde..

tup bebek merkezı dgl canım ozel hastane benımkı doktor hayır olmaz dyınce tırstım oluruna bıraktm belkı olur ramazana kadar eger olmazsa tedaviye baslarim zaten o siralardada HSG cekilir nasil olsa. Cevabin icin cok tesekkur ederim

pekı gıttın hastanede tup bebek yapıyorlarmı???

canım geçen ay benim de iğneden sonra çok akıntım olmuştu.adet kanaması gibiydi neredeyse.kist falan oluşmadı geçen ay.tam zamanında adet oldum.bu ay da tam tersi doğru dürüst akıntım yok.çok az.ben de anlamadım.bu ay mı kist oluştu acaba diyorum.kasıklarımda da öyle belirgin bir ağrı yok.gögüslerimde desen hiç belirti yok.kafayı sıyıracam kendimi dinlemekten.:18::18::18:

hayır canım sadece asılama var tup bebek ıcın sehır merkezındekı tup bebek merkezlerıne gonderıyorlar. Tupler tıkalı olsa ınsan nasıl adet olurkı o zaman kafam cok karıstı

tek tüp tıkalı olabilir
ne kadar zamandır deniyordunuz canım? çok denediyseniz hsg çektirmen iyi olur en azından ne var ne yok öğrenirsin

evet iğne yapıyor böyle

tek tüp tıkalı olabilir
ne kadar zamandır deniyordunuz canım? çok denediyseniz hsg çektirmen iyi olur en azından ne var ne yok öğrenirsin

15aydır evlıyız canim ewlendgmizden beri korunmuyoruz 2aydir klomen tedavisi gordum ama yinede olmadi hap ve surekli ultrasondan sıkıldım icimden bir ses cok fazla gosterme kendini olur diyor bende biraktim artik mola veriyorum kendime canim

evet canım dinlen.. çok olmamış zaten ,stres yapma kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…