Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

hayırlısı cnm benim 2 tane gelişmiş biri 20mm diğeri 18.8 inş.bu ay güzel sonuçlar alırız

canım dün akşam tekrar dr gıttım 19.5 olmuş bugün çatlatma iğnesi oldum artık çalışmalar var merakla bekliyuorum,inş sende hayırlı haber verirsin dua ediyorum

canım dün akşam tekrar dr gıttım 19.5 olmuş bugün çatlatma iğnesi oldum artık çalışmalar var merakla bekliyuorum,inş sende hayırlı haber verirsin dua ediyorum

inş. cnm regli günüm 18i umarım son regli günüm olur 9 ay ara veririz :) iğneden kaç gün sonra ilişki dedi sana bide progestan verdimi cnm

inş. cnm regli günüm 18i umarım son regli günüm olur 9 ay ara veririz :) iğneden kaç gün sonra ilişki dedi sana bide progestan verdimi cnm
tatlım buakşam,çarşamba ve perşembe akşamları dedi progestorn vermedi benimde son adetm 15indeydi :)

tatlım buakşam,çarşamba ve perşembe akşamları dedi progestorn vermedi benimde son adetm 15indeydi :)

o zmn güzel haberi inşallah aynı zamanlarda alıcaz ben dün gttim doktora iğnemi dün vuruldum bugünle perşembe dedi doktor cumada progestana başlıcam günde 1 tane vajinadan

o zmn güzel haberi inşallah aynı zamanlarda alıcaz ben dün gttim doktora iğnemi dün vuruldum bugünle perşembe dedi doktor cumada progestana başlıcam günde 1 tane vajinadan

ay hadi hayırlısı canım vajınadan ilkdefa duydum benım bıldığım sadece normal jel şeklınde bır haptı ,ikimizde mutlu haberı alırız inş

ay hadi hayırlısı canım vajınadan ilkdefa duydum benım bıldığım sadece normal jel şeklınde bır haptı ,ikimizde mutlu haberı alırız inş

evet tatlım vajinadan ben duymuştum burda daha önce akşamları yatarken al dedi doktor eğer ilişkiye grcekseniz sabahına al dedi

bende cumartesi çatlatma iğnesi vuruldum ama progestana vermedi niye vermedi acaba birde birşey soracam size ya ben malesef sigara kullanıyorum bu aralar fazla içmemeye özen gösteriyorum ama bırakamıyorum ben bir dolu bir boş yerine hergün mü yapsam çünkü sigara spermlere zarar verdiği için 48 saat canlı kalmıyorlardır ne yapayım

bende benimki nie verdi die düşünmeye başladım şimdi hergün yaparsanda spermler verimli olmaz die billiyorum gün aşırı en sağlıklısı cnm bence sigarayıda olabildiğince azaltmaya çalış cnm hem senin hem bebeğinin sağlığı için

inşallah canım rabbim hayırlısını nasip etsin amiin dileyen herkese nasip etsin inş..

canım klomen kullandın yumoş büyüdü çatlama iğnesi vurulmadın ölemiii dr. neden iğne vurmadı sana yaa allah allah şaşırdım inş. kist olmamıştır endeksleme kendini öyle bir kontrolüne git bakalım ne dicek inş. olmamıştır olmuşsa bile inş. adetinle birlikte atarsın canım
canım ne diyim bu ay herkeste değişik belirtiler var bende artık kendi belirtilerimi hatırlamıyorumki sana söliyim hayırlısı olsun inş.

arkadaşlar kist klomenden sonramı oluşuor iğneden sonramı
klomeni içtikten sonra yumoşun büyürde çatlama iğnesi yapıldığı takdirde çatlamazsa kist oluşuyor canım
Canım listeyi göremiyorum artık. Takip ediyormusun hala.
frinendly uzun zamandır sık girmiyor canım görünce sölerim sorduğunu

banada bi cevap veren yok mu (((
mrb canım..Benim hikayemi artık anlatıyorum sürekli bilmeyen kalmamıştır artık ama sanada anlatayım canım..

Sana tavsiyem ara verme dr. danış konuş..2,5 yıllık evliyim..2 yıl boyunc korunmadım bebeğim olmadı..Evliliğimde 2 sene bitince dr. gittim ve tedaviye başladım..Bende 2 ay klomen kullandım 2.klomende yumoş büyüdü ve çatlama iğnesi yapıldı gebelik olmadı..Sonra ilaç içmeden gel dedi dr. içmedim o ay ilaçsız gittim yumoşum büyümüşhemde daha büyük o ay kuru incir çok yemiştim ama neyse yumoş büyümüş kendi çatlar dedi iğne vurmadı bende bekliyorum çatlasın kontrole gittik çatlamamış dedi hayaller yıkıldı tabi
ilaç içme yine dedi dr. önümüzdeki ay için bekliyorumki adet gelsin 6 gün gecikti ama hiç umut yok bende çünkü çatlamadı yumurtam patronumun karısı zorladı test yapta yap die yok dedim gerek yok üzülürüm bugün yarın hastalanırım dedim yap bak var görüceksin dedi hatta neyse gittim yaptım çift çizgi inanamadım şok oldum rabbim herkese yaşatsın inş.
Ya diyorum benim dr. çakamadı yada yumoş geç çatladı..Dr. çakamadı derken başhekim benim dr.da öle tırt biride değil yılların dr. artık ama vesile sonradan çatlayıpta tutması olacağın önüne kimse geçemiyor..Şuan 4.ayımızdayız bebeğimizle..Allah sağlık sıhhat versin kucağıma alacağım günleri görmeyi nasip etsin inş.
Bence ara veripte sil baştan yapma vakit kaybı oluyor dr. görüş daha ilaçlara ne kadar devam ediceksin falan die bu arada kafanıda rahatlatman en önemlisi en büyük aktör beyin çünkü canım

Canım bende sordum dr'a bunu. Yumurta olması gerekenden fazla büyüdüğü için iğne verirse yumurtanın daha da büyüyüp kist olacağını söyledi. Çatlatma iğnesinin özelliği yumurtayı büyüterek çatlatmasıymış. Büyük yumurtalarda uygulamıyoruz dedi.

bencede yarıda bırakma cnm tedavini biraz daha dene hsg çektir hayırlısını bekliyelim rabbim ol dediği zaman olur mutlaka

canım benim bence tedavini yarıda bırakma genel de tedavinin 3. ayında hamile kalan çok ara verdiğinde doktorlar tekrara ynı ilaçlarla başlıyor yine bir kayıp oluyor en iyisi tedaviye devam

ara verince sil baştan falan olmuyor, niye insanlara yanlış bilgi veriyorsunuz?
serophene ilacı ne kadar ara verilirse verilsin kaldığı yerden devam eder.
çünkü klomifen sitrat ilaçlar sadece kullanıldıkları o ay için etki gösterir.
ben 2 ay içtim sonra 3 ay ara verdim. sonraki gidişimde kaldığı yerden devam etti doktor, 3. ve son kutumu içtim. çünkü serophene ile sadece üç hakkımız var.
dinlenmek hem psikolojik hem de fiziksel olarak faydalı oluyor ben çok doktorla görüştüm hepsi aynı fikirde. ara verilen dönemde hamile kalan daha çok diyorlar. sonuçta vücuda ilaç yükleniyor dinlenmesi lazım.
arkadaşım sen doktoruna "dinlenmek istiyorum biraz, tedavi boşa mı gider" diye sor, cevabını alacaksın.

ben bilmeden yazmadım 3 ay klomen kullandım geçen yıl ara vermek zorunda kalıdım tekrar doktora gittiğimde başka doktora gittim ve 3 ay klomen kullandığımı belirttim herhangi bir gebelik olmadığınıda belirttim şimdi tekrar bana serophene (klomenin eş değeri) verdi.her doktorun her hastanenin nasıl uygulaması var bilemem ayrıca bu kadar sert tepki vermen ben de 16 y aşımdan itibaren pko hastasıyım en az 20 doktorla görüştüm yanlış olabilir ama bu kadar sert tepki niye ve tek ben değilim o arkadaşa kendini bırakma sapret doktora git diyen ya gerçekten çok üzüldüm. bu siteye yeni üye olmuşdum bilgilerimizi tecrübelerimizi paylaşalım diye ama artık hiç birşey yazmayacağım

canım benim bence tedavini yarıda bırakma genel de tedavinin 3. ayında hamile kalan çok ara verdiğinde doktorlar tekrara ynı ilaçlarla başlıyor yine bir kayıp oluyor en iyisi tedaviye devam

3. ayda hamile kalan cok diyince içime bi umut serptin saoI arkadaşım. allah hepimize nasip etsin

bencede yarıda bırakma cnm tedavini biraz daha dene hsg çektir hayırlısını bekliyelim rabbim ol dediği zaman olur mutlaka

hsg cekilmek istedim doktorum ilk aşama hsg değil o sonraki aşama önce ilaca başlıcaz dedi. bende 2 ay önce serophene e başladım bu ay devam edersem 3. ayım olucak kısmet bakalım..sanırım aşılamadan önce çekicek hsg yi anlamadım ( allah bu yoldaki herkesin yardımcısı olsun cok zor cokkk

benim de her ay yumurtam oluşuyor zaten normalde de ilaç kullanmadan da yumurtam olup çatlıyordu hiç kistim olmadı bu zamana kadar.. doktorum her hafta kontrole cagırıyor ve catlatma iğnesine gerek olmadıgını hepsinin kendiliğinden çatladıgını söylüyor yani ben hiç çatlatma iğneside vurulmadım artık bu ay ne yapıcak bilemiyorum... benimd e merak ettiğim ara verirsem en başa mı dönmüş olucam devam edersem bu ay daha mı cok şansım var diye kafam karıştı işte saolun cvp verdiğiniz için... bilgilerinizi değerlendiricem... ALLAH ım sanada bebeğini sagsalim kucagına almayı nasip etsin... bu arada eşimin tahlilleri yapıldı ilk tahlil biraz düşüktü ama 2. tahlil cok iyi cıktı. doktor da sorun yok dedi.. umarım bende de bi sorun yoktur..:44:

öncelikle rabbim sagsalim evladını kucagına almayı nasip etsin... bende 1 ay incir denedim. gecen ay çörek otu baş tarçın denedim. şimdi bu ay yine çörek otu bal tarcın içmeye başladım, ne güsel rabbim sana meleğini vermiş inşallah bende ve isteyen herkes bu duyguyu yaşar.. bende 2.5 yıllık evliyim 14 ay oldu işte korunmayalı cok sitiyorum bi evladım olsun ama her ay adet oluncaa içim kararıyor karamsarlaşıyorum sonra hemen akabinde kendimi toplayıp önğme bakıyorum ama yine de cok zor bi süreç bu rabbim hepimize sabır versin. evlat hasretiyle sınamasın kimseyi. hepinize tşk bilgilendirdiğiniz için

doktorumdan perşembeye randevu aldım adetin 4. günü gitmiş olucam doktora görüşücem bakalım durumum nereye gidiyor ne olucak...kafamda rahatlar hem:44:

kızlaaar slm uzun bi uğraş ve çabadan sonra bi gün buraya bende hamileyim yazabilecek miydim? diye kendime hep sorardım ama içinizi ferahlatmak için yazıyorum 2 yıldır uğraşıyoruz eşimle birlikte ve 2 gün önce kan testine hamile olduğumu öğrendim lütfen inanın ve asla vazgeçmeyin sizleri çok iyi anlıyorum ve sürekli yazdıklarınız okuyarak kendimi teselli etmeye çalışıyordum ama yılmadım dua ettim bol bol biliyor musunuz, hiç ümidim yoktu tedaviye başladığımızda doktorumda zaten aşılamada şansın çok az olduğunu kendimi kaptırmamam gerektiğini söledi ben hep hayırlısını diledim zor bi bekleyişti aşılamadan sonraki 2 hafta vee hamileyimmmm allahıma binlerce şükürler olsun:)))) o yüzden doktorlara güvenin ve tedav,den vazgeçmeyin allahım herkese nasip etsin dualarım sizinle:))

Dr. sorman iyi olmuş canım kafan rahatlamıştır inşallah hayırlısı olsun kendiliğinden çatlar ve tutar şimdiden sonra bekliceksin artık rabbim hayırlısını nasip etsin..
Bu dille belirtmene gerek yokk sen çok bildiğin için söylemişsin gerekeni, sana bişey diyimmi istersen tedavini hiç bırakma vermeyen rabbim vermez ne yazıldıysa o..Yanlış bilgi vermiş olabiliriz kendi kullandığımız ilaca görede konumuş olabiliriz ama ne demişiz sonunda okudunmu yinede dr. konuş demişiz..Bence bu sıcak topiğimizde tepkilerine biraz daha dikkat edersen sevinirim.........
meraba canım bişey sorabilirmyim konuyla ilgili bende bu ay klomenkullandım ama çatlatma iynesi yapmadan aşılama yaptı neden iyne yapmadı acaba bilgn varmı?
merhaba canım aşılama ile ilgili bilgim olsa inan yardımcı olurdum ama burda aşılama yaptıran arkadaşlarımız var sorunu gördüklerinde cvp verirler sana canım
Seni çok iyi anlıyorum canım ve burdaki tüm arkadaşlarımız hepimiz yaşadık bu hayal kırıklıklarını allahım daha fazla bekletmeden nasip etsin sanada bu duyguyu yaşamayı allah aratmasın çok zor gerçekten yaşamayan bilmez allah büyüktür sabırdan duadan başka bişey gelmiyor insanın elinden
Tebrik ederim şubatın ilk gününde aldığımız güzel bir haber oldu inşallaahh uğurlu gelirsin ve bu ay topiğimiz hamiş dolar canım allahım bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin gerçekten umudun tükendiği zaman geliyor bu sıpalar rabbimden ümidi kesmememiz gerektiğinin göstergesi diyorum ben çünkü bende hiç beklemediğim ummadığım anda hamile kaldım allahım 40.haftaları doğdukları günleri görmeyi nasip etsin inş.

Son düzenleme:
günaydınnn kızlarrr hepinize mutlu bi gün diliyorum.benim kafam çok karışık,bu ay değisik şeyler yaşıyorum şimdi klomeni içtim yumurta kendiliğinden çatladı,normalde adete 3-4 gün kala ağrırdı göğüslrim ve oluncada gecerdi herkeste genelde böledir.ama bu ay iğne vurunmadığım halde 10-12 gün önceden başladı göğüsler şişti sonra 31inde olmam gerekirken 29unda hasta oldum ama yani toplasan diğer adetlerime kıyasla 1gün bile kanamam olmadı çok az ve göğüs ağrılarım hala geçmedi bugün 4. günü akşam koydum pedi inanın bembeyaz böle olan varmı ya neden olurki acaba bi akıl verin:44::44:

cnm tebrik ederim Allahım sonunu getirsin inşallah hayırlısıyla kucağına al

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…