Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar ben bugün doktora gittim vajinal ultrasonla yumurtalarıma baktı doktor iki tanesi gelişmiş dedi fakat büyüklüklerini sormak hiç aklıma gelmediultrason çıktısının üzerinde yazarmı bilen varsa söyleyebilrmi çatlatma iğnemide vuruldum şimdi ayın 18ni bekliyorum allahım herkese hayırlı evlatlar nasip etsin

cnm bazen yazıyor doktorun işaretlemişse eğer tam o görüntünün üzerinde yazıo tam gelişmemişse zaten iğne vermezdi için rahat olsun:)

aynen öle cnm yaşamayan bilemez....;Rabbim kimseye yaşatmasın bizlerede daha fazla yaşatmasın inşallah 3şubatta mevlit kandili bol bol dua edelim.

adetim bu günlerde ama ben her şeye rağmen ümitlenmemek için kendi kendime 3 şubata kadar beklim dedim inan aklımda mevlüt yoktu inş hamile kalır isteyen herkes innnnnnnnnnşşşşşş

günde bi tanemi aloyosun canım bana doktor yarım verdi günde ve bitanede aç karnına demir hapı alıyorum acaba ondanmı yarım verdi.demir hapım gynoferon diye bi hap...

evet cnm önceki doktorum günde 2 tane folic die bi hap verdi öldürüordu beni bulantıdan bu folbiol verdi günde 1 tane alıyorum rahatımda.olabilir başka ilaçta kullanıosun ya ondan yarım demiştir.

cnm bazen yazıyor doktorun işaretlemişse eğer tam o görüntünün üzerinde yazıo tam gelişmemişse zaten iğne vermezdi için rahat olsun:)

evet 2 tanesi gelişmiş dedi doktor ultrason görüntüsünde sağ altta dist 18.8 mm yazıoda onu merak ettim acaba omu büyüklüğü die

adetim bu günlerde ama ben her şeye rağmen ümitlenmemek için kendi kendime 3 şubata kadar beklim dedim inan aklımda mevlüt yoktu inş hamile kalır isteyen herkes innnnnnnnnnşşşşşş

bende ümitlenmeyeyim die beklicektim ama beklememe gerek bile kalmadı 2 gün önceden oldumnasip ne diyeyim artık rabbim ol desin olsun inşş.inşallah senin batta hiç gelmez hamiş haberini alırız bu ay

aslina bakarsan ben de bebek istedigim icin isten ayrildim, gecen sene düsük yaptigimda calisiyordum, yorgun olmanin da bebek sahibi olmayi etkileyecegini dusundum ve ayrildim, simdi cok bunaldim calismamaktan. ama onumuzdeki ay ilac tedavisine baslayacak olmam biraz rahatlatiyor beni. ilac kullanmaya baslamani erken bulmamin bir sebebi de su, düsük yaptiktan sonra bence birkac ay beklemeliydin, korunmak anlaminda degil ama vucudun belki biraz daha toparlansa iyi olurdu. gerci benim doktoruma gore ilk aydan sonra gebe kalinabilir, ancak ben hala kalamadim. rahim filmi cektirmedim rahim kanallarim acik. yani ondan cektirmemi istemedi saniyorum doktor. ama hormon testleri filan istedi, prolaktin olcumu filan. bir sorun yok. zaten bir kez hamile kaldigim icin tekrar rahat kalabilirim diye bekledik. bu ay yumurta olusmayana kadar da ilac tedavisi taraftari olmadik ama belki de yasimdan dolayi artik yumurta olusmasi daha zor oluyor. bilmiyorum(30 yasindayim). yine de sen birkac ay daha bekleyebilirdin. tabi bir an once anne olmak istemenin nasil oldugunu biliyorum, ozellikle de bir kez hamile kalabildiysen daha cok istiyorsun... ( bu arada tez filan yaziyorsun hamile kalmak etkilemeyecek mi bu sureci??)

Ovulasyon-Yumurtlama tarihi hesaplama
Bir sonraki adet tarihiniz : 26 Şubat 2012

Tahmini Ovulasyon tarihiniz : 12 Şubat 2012

Eğer ovulasyon tarihinde hamile kalmış iseniz bebeğinizi kucağınıza alacağınız muhtemel tarih : 05 Kasım 2012 Pazartesi

ne güzel sölüyorrr demiii aminn inşallah bu ay olurda bebişim daha fazla bekletmez beni

hımmm anladım cnm 4 tane görüntüm var 20.0 18.8 14.4 6.7 yazıo sağdakiler gelişmiş soldaki gelişmemiş dedi

benimde öle oluyor genelde sağdakiler gelişiyor soldakiler zayıf kalıyor iyiymiş senin yumoşlarda bende bu ay ne yapacağımı bilmiyorum inan cumartesi gideceğim doktoruma bakalım ama hiç ilaç kullanmak gelmiyor içimden

ben 5 gün klomen kullandım adetten sonra cnm geçen ay hiç yumurtlamam olmamıştı sen yinede kullan ilacını sonrasını allaha bırakalım hepimizin hakkında hayırlısı cnm sen hiç vuruldunmu çatlatma iğnesi ?

vurundum cnm 3 kere vurundum her ay 12. gün gidiodum olgunlasıyordu yumurtam iğne vurunuodum bu ay bekledim 14. gün gittim çatlamıştı kendiliğinden vurunmadım iğne.bu ayda 14 gün gitcem ama cumarteside gitcem hsg çektirmedim bi o kaldı çekerse çektircem ama pazarda ankarada toplantım var nasıl yapcam bilmiyorum nasıl gitcem nasıl etcem :44::44::44:

hsg zor oluor die biliorum hayırlsı cnm iğneden sonra ilişki günü söyledimi doktor

hsg zor oluor die biliorum hayırlsı cnm iğneden sonra ilişki günü söyledimi doktor

anestezili yaptırcam cnm napım artık bide ona baksınlar çünkü başka problem yok valla benim doktorlar iğneden sonra 10 gün sık ilişki diolar,bende 5-6 gün hergün sonra gün aşırı yapıodum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…