Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım çatlama iğnesi vurulupta çatlarsa sorun değil yumoşun bayaa büyükmüş ama olsun önemli olan çatlaması eğer iğne vurulmadıysan ve kendi kendine çatlamasını bekliceksen kist oluşmaz cnaım iğne vurulupta çatlamazsa olur

Sağol canım içimi rahatlattın. Çatlatma iğnesi olmadım ama sanki bi şeyler ters gidiyor gibi. Akıntım hiç yok. Vajinal kuruluk var. Göğüslerde hiç hareketlilik yok. Bu klomende bi ayar tutturamadım gitti. Bu 6. ayım klomende. Klomen kullanmasam 14mm yi geçmiyor yumurta. Kullansam 24 den aşağıya inmiyor.

Sende hamilesin sanırım. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. :nazar:

Kızlar cumatesi günü çatlatma iğnesi oldum zaman zaman sancılarım oluyor iyi bir şey mi birde 36 saatte ilişki diyorlar tam 36 saat te olmak zorun damı çünkü ben işteyim 36 saatı yakalayamacam izin mi alsam ki

saol cnm benim öle cok üzüldüm iyiki varsınız yaa hiç kimseye söleyemediklerimi sizlerle paylasıyorum ben duygularını pek belli eden bi insan değilim özellikle üzüntümü kimseye anlatamam bi annemle kardeşim bilio tedavimi onlarada sadece sölüyorum adet oldum die üzüldüğümü falan belli etmiyorum hatta dün kısır yaptım anneme diom ben kısır o kısır yaptım yiyorm bakalımi,nasıl gülüyor yavrum kurban olurum olur inşallah dedi sadece üzmek istemedim dalgaya devam ettim:KK1::KK1:bi eşim bi siz içimde ne fırtınalar koptuğunu biliosunuz:KK1:cnm bebişide görmüşün yine maşallah rabbim nazarlardan saklasın demek hareketli bi bebek olacak:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek: böle taklalar atacak oyy yerim onu ben:KK16::KK16::KK16:
Napıcaksın birde dertlerimizle annelerimizemi kıyalım onlar hiç dayanamıyor bize zaten :KK43: Sorma canım taklalar falan allah o günleri göstersin hepinize inş. hamile haberinizi alırımda öyle giderim doğuma inşallaaaah allahın izniyle
gece 2009 canım nasılsın
canım nasıl olayım..2 Porsiyon mevsim salata yedim..20 Adet ayıptır sölemesi yaprak sarma yanına çeğrek ekmek ve portakal suyu şişşştiiiiiiiiiiiiiimmm :))) Benimki obur olcak sanırım :)) Senden nbr canım napıyorsun bakalım..
Sağol canım içimi rahatlattın. Çatlatma iğnesi olmadım ama sanki bi şeyler ters gidiyor gibi. Akıntım hiç yok. Vajinal kuruluk var. Göğüslerde hiç hareketlilik yok. Bu klomende bi ayar tutturamadım gitti. Bu 6. ayım klomende. Klomen kullanmasam 14mm yi geçmiyor yumurta. Kullansam 24 den aşağıya inmiyor.

Sende hamilesin sanırım. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. :nazar:
Evet canımm amiinnnn inşallah rabbim sizlerede nasip etsin..Benim yumoşum ilaçsız kendiliğinden gelişti ve dr. çatlamadı dedi bundan hayır gelmez dedi bu ay..Ama meğersem çatlamış çünkü hamile kaldım o ay inşallah seninde öle olur canım..Peki laç içmişmiydin eğer ilaç içtiysen ve çatlamadıysa kist olur??

ooooo kimler gelmiş nerelerdesiniz siz yaa koptunuz gittiniz burlardan allahtan umut kesilmez cnaım yumoşun iyi eğer olacağı varsa kimse geçemez önüne ümidini kaynetme canım benim hamilelik iyi baş ağrılarım çok oluyor bu ara o beni mahfediyor ama çok şükür bebeğimde sağlıklı allahım sizlerede nasip etsin inş. :KK34:

vaaay vaaayy yaprak dökümünden sonra birer birer geliyorsunuz valla :) İnşallah bu ay olumlu sonuçlar alırsın canım sorununda yok artık çok şükür inş. kaliteli yumoşun olur tutar artık birileri hamileyim desin yaa durgunluktur gidiyor :KK43: Yok canım aramızda hamiş olan falan yok bu ay pek durgun geçtik..

Canım benim yaa doğum günün kutlu olsun canım üzülme neden anne olmaya layık değilmişsin ki isyan etme canım demoşunda dediği gibi sabır lazım bizimde sınavımız bu yapma öyle iyi anlıyoruz ki burdaki herkes dahil ama ne yapalım be canım sabretmekten başka bekleyip dilemekten başka ne çaremiz var bu günlerde geçecek Rabbım bir sınavın bu sabrın mükafatını verecek..

gerçekten Allahtan ümit kesilmiyor hayırlısı olsun onun içinde inşallah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip eder..

Herşeyin hayırlısı allahtan canım üzülme hayırlısı ne ise o olsun hakkında..

Canım bebiş çok şükürr çok iyi sağlıklı dün kontroldeydik bir hareketler hoplamalar zıplamalar ne diyim şok oldum gözlerim doldu nasıl şaşkınlık içinde kaldık eşimle beraber çok şükür sorunumuz yok teyzesi 13.haftamıza adım attık dün allahım sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin inş. seninki nasıl canım inşallah sende sağlıkla kucağına alırsın canım allahım burdaki tüm arkadaşlarımızada bu duyguyu yaşamayı nasip etsin inş.

inşallah canım kısmetse önumuzdekı ay hamıle kalıcakmışım gıbı gelıyo ılaca başladım dun artık kısmet senın cınsıyet noldu şeker vardı daha bellı olmasına merak edıyorumyaa:KK1:

aslina bakarsan ben de bebek istedigim icin isten ayrildim, gecen sene düsük yaptigimda calisiyordum, yorgun olmanin da bebek sahibi olmayi etkileyecegini dusundum ve ayrildim, simdi cok bunaldim calismamaktan. ama onumuzdeki ay ilac tedavisine baslayacak olmam biraz rahatlatiyor beni. ilac kullanmaya baslamani erken bulmamin bir sebebi de su, düsük yaptiktan sonra bence birkac ay beklemeliydin, korunmak anlaminda degil ama vucudun belki biraz daha toparlansa iyi olurdu. gerci benim doktoruma gore ilk aydan sonra gebe kalinabilir, ancak ben hala kalamadim. rahim filmi cektirmedim rahim kanallarim acik. yani ondan cektirmemi istemedi saniyorum doktor. ama hormon testleri filan istedi, prolaktin olcumu filan. bir sorun yok. zaten bir kez hamile kaldigim icin tekrar rahat kalabilirim diye bekledik. bu ay yumurta olusmayana kadar da ilac tedavisi taraftari olmadik ama belki de yasimdan dolayi artik yumurta olusmasi daha zor oluyor. bilmiyorum(30 yasindayim). yine de sen birkac ay daha bekleyebilirdin. tabi bir an once anne olmak istemenin nasil oldugunu biliyorum, ozellikle de bir kez hamile kalabildiysen daha cok istiyorsun... ( bu arada tez filan yaziyorsun hamile kalmak etkilemeyecek mi bu sureci??)

düşük yaptıktan sonra kaç ay bekledin? Kaç aydan sonra ilaç tedavisine başlayacaksın?Tezimin en zor kısmını bu birkaç ayda atlatmış olacağım. Tabiki hamile kalmak tezimi yavaşlatacak ama tezin bitmesini beklemekte istemedim.
Daha gençsin, neden 30 yaşında yumurta oluşumu zor oldu ki. bende 29 yaşındayım. hayırlısı artık...planlamaya gelmiyor bu iş. sabır lazım sabır...benim gibi planlı yaşayan bir insan da tepe taklak oluyor işte. neyse yapacak bir şey yok. Önce Allaha sonrada doktoruma bıraktım herşeyi

düşük yaptıktan sonra kaç ay bekledin? Kaç aydan sonra ilaç tedavisine başlayacaksın?Tezimin en zor kısmını bu birkaç ayda atlatmış olacağım. Tabiki hamile kalmak tezimi yavaşlatacak ama tezin bitmesini beklemekte istemedim.
Daha gençsin, neden 30 yaşında yumurta oluşumu zor oldu ki. bende 29 yaşındayım. hayırlısı artık...planlamaya gelmiyor bu iş. sabır lazım sabır...benim gibi planlı yaşayan bir insan da tepe taklak oluyor işte. neyse yapacak bir şey yok. Önce Allaha sonrada doktoruma bıraktım herşeyi

düsük yaptiktan bir iki ay sonra korunmamaya basladik zaten, ama doktorum tedaviye baslamak icin erken oldugunu dusunuyordu, 10 ay filn gecti, ben de tedavi ile olsun istemedim hemen, ama bu ay yumurtam olmayinca artik tedavi dedi. cunku benim de sabrim azalmaya basladi. tabi 30 cok gec degil, ama 20li yaslarin baslarinda cok daha kolay hamile kalinabiliyor. ki o zaman da ben de senin gibi okulla ugrasiyordum ve zaten cocuk hic dusunmuyordum bile. gecen seneki düsükten sonra cok fazla istemeye basladim, yani yasim daha fazla gecmeden yapmam gerektigini hissettim. zaten dediklerine gore kadin hissediyormus annelik zamani geldiginde. oyle de oldu, ama olacaksa da zor olacak. umarim hicbirimizi fazla bekletmez, cunku her ay adet oncesi birkac gun kabus gibi oluyor, acaba bu ay gebe kalmis olabilir miyim diye dusunmekten, ve ilac bu hissi iyice artiracak ihtimal kuvvetlendigi icin. benim buradaki yazilardan anladigim kadariyla artik ilac tedavisine gecip de hamile kalmayi beklediginde daha cok yipraniyorsun olmayinca. yine de sonunda hamile kalinca her seye degecek umarim.
ilac tedavim bir iki hafta icinde baslayacak, gelismelerden haberdar ederim.

merhaba arkadaşlar 6 aylık evlıyım bebek ıstıyoruz ama 5 aydır korunmadıgımız halde olmadı..
dr gıttım serephone verdi kullandım yıne olmadı..son 3 adetım düzensız oldu şöyle anlayıyım..
16.ekim.7kasım.7aralık ve 31 aralık.. 22 gun 30 gun ve 25 gun arayla oldum.şimdi bu ay hala olmadım geçtimi günüm geçmedimi anlamış değilim.
böle bi durumla karşılasan varmı..şimdi benim günüm geçiyomu bıraz daha beklıyımmi?

demos senin durumun nasıl oldu bebeğin iyimi canım bi ara erken doğumdan bahsediyodun

Canım valla işte işten erken ayrılmak zorunda kaldım evdeyim çok şükür hareketleri iyi bu hafta kntrolümüz var bakalım dr ne dicekk. sen neler yaptın nasılsın...

ooooo kimler gelmiş nerelerdesiniz siz yaa koptunuz gittiniz burlardan allahtan umut kesilmez cnaım yumoşun iyi eğer olacağı varsa kimse geçemez önüne ümidini kaynetme canım benim hamilelik iyi baş ağrılarım çok oluyor bu ara o beni mahfediyor ama çok şükür bebeğimde sağlıklı allahım sizlerede nasip etsin inş. :KK34:

vaaay vaaayy yaprak dökümünden sonra birer birer geliyorsunuz valla :) İnşallah bu ay olumlu sonuçlar alırsın canım sorununda yok artık çok şükür inş. kaliteli yumoşun olur tutar artık birileri hamileyim desin yaa durgunluktur gidiyor :KK43: Yok canım aramızda hamiş olan falan yok bu ay pek durgun geçtik..

Canım benim yaa doğum günün kutlu olsun canım üzülme neden anne olmaya layık değilmişsin ki isyan etme canım demoşunda dediği gibi sabır lazım bizimde sınavımız bu yapma öyle iyi anlıyoruz ki burdaki herkes dahil ama ne yapalım be canım sabretmekten başka bekleyip dilemekten başka ne çaremiz var bu günlerde geçecek Rabbım bir sınavın bu sabrın mükafatını verecek..

gerçekten Allahtan ümit kesilmiyor hayırlısı olsun onun içinde inşallah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip eder..

Herşeyin hayırlısı allahtan canım üzülme hayırlısı ne ise o olsun hakkında..

Canım bebiş çok şükürr çok iyi sağlıklı dün kontroldeydik bir hareketler hoplamalar zıplamalar ne diyim şok oldum gözlerim doldu nasıl şaşkınlık içinde kaldık eşimle beraber çok şükür sorunumuz yok teyzesi 13.haftamıza adım attık dün allahım sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin inş. seninki nasıl canım inşallah sende sağlıkla kucağına alırsın canım allahım burdaki tüm arkadaşlarımızada bu duyguyu yaşamayı nasip etsin inş.

Ayyyy çok şükürr canım gözün aydınn sevindim senin adına aminnn canımm aminnnn inş sağ salim kucağımıza alırız bebişlerimizi... Kurban olduğum allahım isteyen herkese nasip etsin en kısa zamanda...:nazar::nazar::nazar:

inşallah canım kısmetse önumuzdekı ay hamıle kalıcakmışım gıbı gelıyo ılaca başladım dun artık kısmet senın cınsıyet noldu şeker vardı daha bellı olmasına merak edıyorumyaa:KK1:
hadi bakalım inşallah canım bu ay artık hamiş haberi almak istiyoruz Allahın izniyle..Benim cinsiyete baktıda dr. bir şansımız var dedi ama malesef 19 şubatta gidicez kontrole kesin görürüz ozaman dedi inşallah bebeğim gösterirde kendini öğreniriz cinsiyetini Rabbim sizlerede tattırsın canımm..Kız bu melteemmmmden umudu kestim ben ilk zamanlar internet mağduru diodum ama baksana gelmiyor hiç inşallah hamileliği iyi gidiyordur sorun yaşamıyordur..
merhaba arkadaşlar 6 aylık evlıyım bebek ıstıyoruz ama 5 aydır korunmadıgımız halde olmadı..
dr gıttım serephone verdi kullandım yıne olmadı..son 3 adetım düzensız oldu şöyle anlayıyım..
16.ekim.7kasım.7aralık ve 31 aralık.. 22 gun 30 gun ve 25 gun arayla oldum.şimdi bu ay hala olmadım geçtimi günüm geçmedimi anlamış değilim.
böle bi durumla karşılasan varmı..şimdi benim günüm geçiyomu bıraz daha beklıyımmi?
Ben karşılaşmadım ama ilaçlar adeti etkiliyor canım bende klomen kullandığımda adetlerim düzensizleşmişti bekle derim hemen test yapma 30.gün bugün son adetinden sonra 2-3 daha bekle adet olmazsan yap testi derim inşallah bebişin seninledir canım :KK34:
Canım valla işte işten erken ayrılmak zorunda kaldım evdeyim çok şükür hareketleri iyi bu hafta kntrolümüz var bakalım dr ne dicekk. sen neler yaptın nasılsın...

Ayyyy çok şükürr canım gözün aydınn sevindim senin adına aminnn canımm aminnnn inş sağ salim kucağımıza alırız bebişlerimizi... Kurban olduğum allahım isteyen herkese nasip etsin en kısa zamanda...:nazar::nazar::nazar:
amiinn canım amiiinn:nazar::emir_bebek::nazar:

bende 1,5 yıllık evliyim.8 ay önce 2 aylık bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum.Daha sonra bekledik ama olmadı.Tdeaviye başladık.Bu ay klomen + pregenly kullandım regl günümü bekliyorum 7 şubat son regl günüm.Dularınızı bekliyorum.İnşaallah hamileyimdir.Rabbim isteyen herkese nasip eder inş.

herkese rabbimden saglıklı evlatlar diliyorum öncelikle... bende 2aydır serophene kullanıyordum. 2,5 yıllık evliyim 14 aydır bebek istiyoruz ama olmadı, 2 aydır doktor kontrolündeyim yumurta takibi yapıldı... benim ve eşimin bi sorunu yok ama yinede doktora gitmek istedim. rahim filmi bende cekilmek istiyorum ama doktorum sonraki aşama dedi ve şimdilik beklemedeyim çekilsem içim rahatlıcak şimdi böyle her ay acabatüpler tıkalı da ondan mı olmuyo diye düşünüyorum. asıl sormak istediğim şu şimdi ben bu ay tedaviye devam etsemmi yoksa biraz ara mı versem bilemiyorum. ara verince yeniden başlamak istesem durumda değişiklik olur mu. mesela ilk ay günde 1ilaç almıştım,sonraki ay günde 2 ye cıktı.şimdi gene artıcak mı bu doz anlamadım. kafam cok karışık dogrusu bugün adet oldum malesef:KK43:( o yüzden kafam allak bullak...

banada bi cevap veren yok mu :KK43:(((

Canım klomen kullandım. İlaç kullandığım aylar yumurta çok büyük oluyor. Bu ayda öyle oldu. Sanırım kist oluştu. Her ay ovulasyon testi kullanırdım bu ay ona bile elim gitmedi. Hiç bir yumurtlama belirtisi yaşamadım.

canım çok teşekkür ederim. sanırım ben çok acele ediyorum. ilaç kullanmazsam ve daha aylarca beklersem diye ilaç kullanmak istiyorum. doktorumda çok aceleci davranıyor sanırım. sen ne zamandan beri bebek düşünüyorsun? ve klomen kullandın mı? klomen kullanan kadınların asıl sorunu ne oluyor?

klomen yumurta gelişimi için veriliyor yumurtlaması az olan kadınlara ben 1 yıl korunmasız ilişkinin ardından doktora gittim olmayınca sonrasında tedaviye başladık klomen ile 1 kez gebe kaldım geçen sene mayıs ayında tedavinin 2. ayıyıdı malesef sevinemeden üzüldük kalbini bile duymuşken 8 haftalık düşük yaptım o zamandan beri de uğraşıyorum yumurtalarım çok dirençli kolay büyümüyorlar son 4 ay da 2 kez büyüdü zorla 2 kez de kist oldu büyüyen yumurtalar aralarda doğum kontrol hapı kullandım kistler gitsin diye.bu ay aşılama oldum eşimde sorun olmamasına rağmen sırf psikolojik olarak rahatlamak için onu da deneyelim dedik yumurtam da çatlamıştı aşılama yapıldı ama tutmadı malesef bu ay dinleniyorum.hormonlarım normal seviyede biraz tiroid problemim vardı onun için de ilaç kullanıyorum Allahıma dua ediyorum zamanı var olacak elbet..

Nasılsınız arkadaşlar ben çalışmadığım için nete pek giremiyorum varmı hamiş olan arkadaşımız kızlar size moral olsun diye hemen yazmak istedim eltimin kardeşi6 yıllık evli zor bir tedavi süreci geçirdi 8 9 ay öncede aşılama yaptırdı ama malesef tutmadı ve tedaviyi bıraktı 2 gün önce haberini aldım hamileymiş kız halaa inanamıyor yanii allahtan umut kesilmez canlarım sabır lazım allahım isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsinnn...

demosss özledim seni ya canım çok sıkılıyo sevde de yazmıyo artık ben de girmek istemiyorum ne yazıcam ki yazasım bile gelmiyor.sevde sanırım istanbul da ablasının doğumu falan vardı özledik onu da en kısa zamansa girer de bize güzel haberler verir inşallah.
ben diane 35 i içmeye devam ediyorum 7 tane kaldı sonra adet olucam heralde bi 10 gün sonrayı bulur.zeynep kamil de yaptırdığım hormon tahlillerimin hepsi temiz çıktı tiroidim de 1.82 çok güzel yani eğer yükselmez se 50 mg ilaç yetiyor gibi gözüküyo şuan.demos bana yardım et ne yapıcamı bilemiyorum.bir yanım diyor ki gitme doktora yüklenme ilaçlara şuan herşey normal basit mantıkla düşün rahim, yumurtalık ve tüp var hepsi temiz tiroidim de düzgün ken zamanı var olacak 3-4 ay zaman tanı kendine diyorum.benim tedaviye başlamadan önce geçirdiğim 1 yıllık korunmasız süreçte tiroidim 4 seviyelerindeydi hep tabi haberim yokmuş en son ölçtürdüğümde 3.8 miş düşün beni hiç uyarmadı doktor.gebelik düşünen bir kadında 2- 2,5 seviyelerinde olması gerekiyormuş.benim de şuan 2 seviyelerinde işte o yüzden içim rahat.

ama bir yandanda zaman kaybetme olsaydı olursu 1 sene içinde tiroidi 7 ile hamile kalan insanlar okuyorum buralarda. yumurtalığım da zayıf tepki veriyor ilaç içerken bile dirençliydi.takip yaptırmaya devam et diyorum.kararsızım.eşim de 3 ay gitmeyelim diyor tatile çıkalım zaman tanı vücuduna diyor.bilemiyorum.ama bu ay adet olduğumda gitmicem en azından şubat ayında dinlenmek istiyorum doğum kontrol hapının üzerine hemen tedaviye yüklenmek istemiyorum.
en çok istediğim şöyle gitmesem 3-4 ay sadece tiroid ilacımı içsem ve doğal denesem..ama ya olmaz sa çok zor bir durum kafamın içi sorularla dolu.daha düşünücem en azından şubat ayında gitmicem belki olur :) olmaz sa da başlicam yine tedaviye mart ayında sanırım.hayırlısı ne ise o olsun ne diyim..

kızlar bu ay klomen ve çatlama iğnesinde 2. ayım.geçen ay çatlama iğnesinden sonra gögüslerimde ağrı olmuştu çok fena.bu ay çatlama iğnemi yaptıralı bugün 6.gün oldu gögüslerimde ağrı falan yok.sizde de oldu mu böyle birşey?

slm kızlar moralim bozuldu dün yine doktorda geçti bütün günüm 13 ay oldu geçen ay hsg çektirmiştim 37,gün adet oldum bu ay beni takip eden doktorum eğer adet görürsen ilaçlı tedaviye başlıycaz demişti şehir dışına çıkmış bende devlet hastanesine gittim ultrasonda sağ overde 63*53 kist çıktı daha önce eylülde solda 22*22 kist vardı ekimde yokolmuştu. inş. geçer buda hemen...birtek bu değil benim tsh eylülde 14,küsür çıkmıştı trodim yavaş çalışıyordu sorun buydu geçen aya kadar iyiydi hap fayda etmiş 1,14 e düşmüştü bu ay 1 hafta kadar ilacımı içemeddim geçerli sebeplerden ötürü düşünün birden fırlamış 15,küsür şok oldum dr.kızdı ihmal ettiğime ben bu ilacı birömür kullanıcam heralde neyse dr.a dedim klomen falan vermiycekmisiniz dedim hayır kistin var verirsem patlayabilir tehlikeli olur dedi... bu ay da bişey yok hiç umudum yok çarşamba günü bi kan testi daha yapıcam dedi ne olduğunu bilmiyorum ne olabilir acaba kan testi dedi başka bişey demedi ve yaşadığım şehirde yaklaşık 10 eczaneye gittim ovulasyon testi sordum çoğu o ne dedi onuda alamadım getirtirim dedi birtanesi bakıcaz artık ortalama fiyatı nedir ovulasyon testinin bilen varmı??? bu durumda ne öneriyorsunuz bana klomen için kist olmamalımıydı bide bende adet düzensizliği başladı heralde saçmaladı döngülerim 30-31 günde olurdu genelde... :26::26::26:

banada bi cevap veren yok mu :KK43:(((

canım ben de serophene kullandım madem 2 ay kullandın kesinlikle ara ver bu ay. çünkü bünyeye çok fazla yüklenmek iyi değil. dinlendirmen lazım vücudunu. sonra kist oluşuyor.
zaten serophene ilacını en fazla 3 kez kullanabiliyorsun. burdaki arkadaşlar klomen kullandılar 6 kereye kadar kullananlar oluyor. ama serophene 3 ay kullanılır. sonra daha masraflı tedaviler var iğneyle tedavi gibi.
eşinin sperm tahliline bakıldı mı? kesinlikle baktırmalısın. ayrıca tüplerim tıkalı diye düşünme demek zamanı gelmemiş.
ben 2 ay serophene kullandım. yumurta oldu gebelik olmadı.2.ay sonunda kist oldu 1 ay doğum kontrol hapı verdi doktor kistin geçmesi için. sonra da 2 ay dinlendim. 3.serophene e başladım sonra. o ay da olmadı. tekrar dinlenmek istedim artık rahim filmi çekecekti doktor. hemen dinlendiğim ilk ayda hamile kaldım. demek istediğim şu ki, dinlenme sürecinde de önceki ay kullandığın ilacın etkisi sürebiliyor ve gene hamile kalma şansın var. sana tavsiyem sakın bu ay serophene kullanma. dinlen. bana neden klomen vermedi dersen, serophene daha yeni ve daha etkili bir ilaç.

Son düzenleme:
X