Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Gece 2009 nasılsın yumurtam 18mm olmuş salı günü doktor yumurtam çatlamadığı için çatlatma iğnesi vurdu ve 36 saat sonra ilişki önerdi bugün kontrolum var işallah hamiş kalmışımdır.

bende 21i başladım hapa 30unda gel dedi doktor muayeneden sonramı ilişki zamanını söylüyor doktor bana hiç bişi sölemedi şimdilik

bende 21i başladım hapa 30unda gel dedi doktor muayeneden sonramı ilişki zamanını söylüyor doktor bana hiç bişi sölemedi şimdilik

canım adetin 3.günü sserephone klullanmaya başladım doktor adetin 10.günü muayeneye gelmemi söyledi gittim yumurtalarıma baktı 18mm di .doktor yumurtalama zamanını söylüyor sana söylemedimi ilşki zamanlarını veriyor bana çatlatma iğnesi yaptı 36 saat sonra sabahı ilşki yapın dedi bakalım bugün tekrar kontrol var

kızlar selam 3 aşılama ve 2 tüp denemesi yapıp hepsinde negatifi gördüm eylül ayında normal yolla hamile kaldım fakat düşükle sonuçlandı yeni bir doktora başladım o normal yolla denemeye devam etmemiz gerektigini söyledi fakat reglimin 5.günü klomene başladım hergün 1 tane içtim 4 günlük verdi bana c.tesi kontrole gittim 19 mm olmuştu yumurtam solda 3 sagda 2 tane yumurta olmuş çatlatma ignesi vermicem dedi pazar salı perşembe cumartesi ilişkiye gireceksiniz dedi bakalım sonuç ne olacak inşallah herşey hepimiz için çok iyi olur rabbim saglıkla hamilelik geçirip saglıkla bebeklerimizi kucagımıza almamızı nasip etsin inşallah.

Canım tedavin hayırlı olsun umarım en kısa zamanda güzel sonuçlar alırsın bebişine kavuşursun...

Bugun eşim tahlıl oldu, ama durum pek iç açıcı degıl Ne yapalım sımdı?
mıktar 2ml.
sperm sayısı 9mmılyon
gorunum opak
vizkozite normal
ph 7
%10 ilerı hızlı
%1 yerınde hareketlı
%80 hareketsız
normal form %55
baş anomalisi %20
boyun anomalisi % 15
kuyruk anomalisi % 10

hareketlılığı ve sayısında sorun var dı mı?

yerınde hareketlı %10 olacak yanlış yazmışım

Son düzenleme:
Tatıl ya herkes bır yerlerde heralde.ben de gıdıcem ve 10 gun kadar gıremem artık gezmekten Bursa'dayım canım.
sanırım tatile çıktı bu millet dediğin gibi oohh sende gezicen biz çalışmaya devam tatil matil yok bize
Gece 2009 nasılsın yumurtam 18mm olmuş salı günü doktor yumurtam çatlamadığı için çatlatma iğnesi vurdu ve 36 saat sonra ilişki önerdi bugün kontrolum var işallah hamiş kalmışımdır.
inşallah canım ama bu kadar kafanı yorma derim kafandan at biraz bu düşünceyi gerçekten çok etkiliyor bunlar çünkü hayırlısı olsun

gerçekten kolay şeyler değil yaşadıkların ama deemkki kendiliğinden hamile kalabiliyormuşsun tedavin hayırlı olur inş. ve bebeğine kavuşursun inş.

Kızlar dün doktora gittim yumurtalartım çok ii gelişmiş bana 8 gün progeston verdi kullan diye o ne işe yarıyor birde hamile olabilrisin dedi ama emin değikl çünkü daha adetime 10 gün var

slm cnm, bak aşılama olmamış tüp denemesi boş çıkmış ama daha sonra kendi kendine kalmışsın. ne güzel bir duygu. sonuç hüsran olsada sakın üzülme. en azından yardım olmadan kalabiliyorsun. ınş bu sefer sağlıklı bir hamileliğin olur. tutar bebişin. duanada kocaman bir AMİİNNN...

canım aslında düşügü yaptıgımda üzüldüm mü evet üzüldüm ama sevindigim konu dedigin gibi hamile kalabilmiştim 9 yıldır bekledigim duymadıgım görmedigim şeyi yaşamıştım ben bu yaşadıklarımı bazen oyuna benzetiyorum 1 level daha atladım dedim kendime artık hakkımızda hayırlısı iyi dileklerin için çok sagol canım

Amin canım bu yolda gidenlerin yaşadıgı hiçbirşey kolay degilki rabbim inşallah tez vakitte isteyen herkese nasip etsin

kızlar bu ayda olmadı koy verdim gitti artık tedaviyide bıraktım bu ay gitmiyorum olmuyor olmuyor işte allah hayırlısını nasip etsin herşeyde vardır bir hayır eşimde problem yok bende yok vardır bir hikmet olmayışında ne yapacagımıda bilmiyorum eşimle birbirimizemi yaramıyoruz neee..........

Amin canım bu yolda gidenlerin yaşadıgı hiçbirşey kolay degilki rabbim inşallah tez vakitte isteyen herkese nasip etsin
inşallah rabbim dualarınızı kabul edecek bir gün emin ol canım..İnşallah çok beklemez bebeğine kavuşursun
Allahın dediği olur canım ne diyim sorun yoksa zamanı var demekki inşallah en kısa zamanda Allah sizlerede nasip etsin öyle iyi anlıyorumki sizleri umudunu kaybetme canım o günlerde gelecek inş.

en sonunda isyan bayrağını kaldırıcam kızlar nerdesiniz sizz yaaa kayıplardasınız çoğunuz yapayalnız kaldım buralarda

canım bundada vardır bir hayır rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin vakti zamanı gelince olacak tabiki hepimizin

Üzülme cnm ya bende seninle aynı durumdayım :) Hormon tahlilleri, klomenler, HSG, Spremiyogram, incir kürleri, adaçayları, Herşey süper sorun yok ama olmuyor :26:
Sen ne kadardır korunmuyorsun? Benim 1 snee olacak şubatta bırakmıştım korunmayı Allahın bir bildiği vardır Bekleyeceğiz napalım

en sonunda isyan bayrağını kaldırıcam kızlar nerdesiniz sizz yaaa kayıplardasınız çoğunuz yapayalnız kaldım buralarda

ay canım benım sen yalnızmı kaldın buralarda ben ıse basladım pek gıremıorum buralara ama bende burdayım bende sızdenım ıykı basladım ıse kafam dagılldı valla yoksa paranoya olcaktım sen napıosun kuzum bebısın nasıl yegenımızın cınsıyet ne zaman bellı oluo tatlım ıns allah kalbınden gecenı verır hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…