Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Üzülme der Hz.Mevlana ve devam eder;
"Bir yandan korku bir yandan ümidin varsa iki kanatlı olursun,
Tek kanatla uçulmaz zaten.
Sopayla kilime vuranın gayesi kilimi dövmek değil,
Kilimin tozunu almaktır.
ALLAH sana sıkıntı vermekle tozunu, kirini alır.
Niye kederlenirsin?
Taş taşlıktan geçmedikçe parmaklara yüzük olamaz.
Yüzük olmak dileyen taş, ezilmeyi yontulmayı göze almalıdır...

gece2009 kullanıcısından alıntı
en sonunda isyan bayrağını kaldırıcam kızlar nerdesiniz sizz yaaa kayıplardasınız çoğunuz yapayalnız kaldım buralarda

günaydın kızlar seda cnm valla işlerim öle yoğunki giremiorum ama aklım hep sizde arada girip yazdıklarınızı okuorum,beklemedeyim işte bakalım ayın 25 i oldu 6 gün var bata pek umudum yok ama hayırlısı bakalım rabbim büyük.çoookkk öpüyorum seni ve burdaki herkesi kalbim sizinle:KK1::KK1::KK52::KK52::KK52:

kızlar bu ayda olmadı koy verdim gitti artık tedaviyide bıraktım bu ay gitmiyorum olmuyor olmuyor işte allah hayırlısını nasip etsin herşeyde vardır bir hayır eşimde problem yok bende yok vardır bir hikmet olmayışında ne yapacagımıda bilmiyorum eşimle birbirimizemi yaramıyoruz neee..........:KK53:

allah büyük cnm hiç ummadığın anda göbüşüne kondurur bebişini inşallah umudunu yitirme bu ay biraz dinlen bakalım:KK16::KK16:

ay canım benım sen yalnızmı kaldın buralarda ben ıse basladım pek gıremıorum buralara ama bende burdayım bende sızdenım ıykı basladım ıse kafam dagılldı valla yoksa paranoya olcaktım sen napıosun kuzum bebısın nasıl yegenımızın cınsıyet ne zaman bellı oluo tatlım ıns allah kalbınden gecenı verır hayırlısıyla
sorma yaa kaldım tek başıma burlarda kimsecikler yok :KK14: Valla canım çok şükür iyiyim arada bulantılar kasık ağrıları falan idare ediyoruz bebeğimizde iyidir inşallah bu pazar günü kontrolümüz var bakalım inş. sağlıklı bir şekilde görürüz yine bebeğimizi canım bu hafta 3.ayı bitiyor sanırım 4.ayda görürüz inş. sağlıklı olsunda inşallah rabbim ne verirse razıyım canım inşallah rabbim sizlerede nasip eder en kısa zamanda :KK34:
Üzülme der Hz.Mevlana ve devam eder;
"Bir yandan korku bir yandan ümidin varsa iki kanatlı olursun,
Tek kanatla uçulmaz zaten.
Sopayla kilime vuranın gayesi kilimi dövmek değil,
Kilimin tozunu almaktır.
ALLAH sana sıkıntı vermekle tozunu, kirini alır.
Niye kederlenirsin?
Taş taşlıktan geçmedikçe parmaklara yüzük olamaz.
Yüzük olmak dileyen taş, ezilmeyi yontulmayı göze almalıdır...
paylaşımlarını beğenerek okuyorum teşekkürler gerçekten..Rabbim dualarını kabul etsin inş. sorun yokmuş artık dediğin gibi vardır rabbimin bir bildiği canım kısa zamanda bebeğine kavuşursun inş.

günaydın kızlar seda cnm valla işlerim öle yoğunki giremiorum ama aklım hep sizde arada girip yazdıklarınızı okuorum,beklemedeyim işte bakalım ayın 25 i oldu 6 gün var bata pek umudum yok ama hayırlısı bakalım rabbim büyük.çoookkk öpüyorum seni ve burdaki herkesi kalbim sizinle:KK1::KK1::KK52::KK52::KK52:
en azından sesim duyuldu sanırım :KK1: Hadi bakalım bişey kalmamış hayırlısı allahtan canım ummadığın anda geliyorlar zaten inşallah bu ay olur canım en güzel hediyen olur arada gelin çok boş kaldı buralar kimsecikler gelip gitmiyor neredeyse sana kolay gelsin canım işleri kolayla koş gel buralara :KK34::KK54:

merhabaaaa,,nasılsınız bakalıımm..bende pek giremiyrm günde 1-2 kere bakabiliyorum ancak. çalışınca pek mümkün olmuyor..güzel bir gün geçirmemiz dileğiyleee...sevgiyle kalın..:KK16:

günaydın canım hepimize inşallah hayırdır tıcker koymuşsun bişelermi var yoksa :KK55::KK36:

canım benim inş. o da olur ama bu ovülasyon- test çizelgesi aylık periyot için:)

merhabaaaa,,nasılsınız bakalıımm..bende pek giremiyrm günde 1-2 kere bakabiliyorum ancak. çalışınca pek mümkün olmuyor..güzel bir gün geçirmemiz dileğiyleee...sevgiyle kalın..:KK16:

merhaba çok şükür canım sen nasıl bebiş nasıl ? sana da canım:)

Günaydın canım iyi diyelim iyi olsun bende gün içinde çok uğrayamıyorum patronlarla aynı ofiste olunca kaçak göçek işte birde sürekli bişeler istiyolar başımda 1 değil 2 kişiler :13:
İnşallah hepimize mutlu günler olsun canım hoşçakal :KK66:
canım benim inş. o da olur ama bu ovülasyon- test çizelgesi aylık periyot için:)
inşallah canım allah yardımcın olsun :KK34:

bende iyiyim çk şükür kızlar..ya bu aralar ofisdeki kimsye tahammül edemiyrm. işten ayrılmak istiyrm.. sizdede oluyormu bilmiyrm :) şu 7. ayım hayırlısı ile gelseydi. iple çekiyrm.
sevde sen elevit kullanıyormusun?? yada vitamin ek birşey?

bende iyiyim çk şükür kızlar..ya bu aralar ofisdeki kimsye tahammül edemiyrm. işten ayrılmak istiyrm.. sizdede oluyormu bilmiyrm :) şu 7. ayım hayırlısı ile gelseydi. iple çekiyrm.
sevde sen elevit kullanıyormusun?? yada vitamin ek birşey?

Sevde değil canım Seda :)) Önemli değil evet elevit kullanıyorum canım hamileliğimin başından beri..Sorma bendede var o tahammülsüzlük ama napıcan ben 8.ayda çıkarım ozamana kadar çalışabilirsen tabi canım

Selam kizlar ben senophene kullandım bu ay bugun doktora gittim adetimin 11.gunundeyim sag ve solda 11 mm ve12mm olmak uzere 5 6tane yumurtam olusmus ve cuma tekrar gidecem sizce nasil sonuclarim bana iyi deyip gectiler

Selam kizlar ben senophene kullandım bu ay bugun doktora gittim adetimin 11.gunundeyim sag ve solda 11 mm ve12mm olmak uzere 5 6tane yumurtam olusmus ve cuma tekrar gidecem sizce nasil sonuclarim bana iyi deyip gectiler

slm cnm bence de 11. gün iyi boyutların iyi..Asıl 14.gün önemli ozamana kadar 18 fln olursan yumoşlar işe yarar inş..hadi hayırlısı..

teşekkür ederim canım yaaa doktorlar tam blgi vermiyorlar ve burda çok şeyler öğreniyoruz sizden gelen cevaplar beni daçok tatmin ediyor cuma yine gidecem inşalllah 18mm olur incir ve hayıt içiyoum faydası oldumu bilmiyorum ama devam edecem

teşekkür ederim canım yaaa doktorlar tam blgi vermiyorlar ve burda çok şeyler öğreniyoruz sizden gelen cevaplar beni daçok tatmin ediyor cuma yine gidecem inşalllah 18mm olur incir ve hayıt içiyoum faydası oldumu bilmiyorum ama devam edecem

Rica ederim cnm ne demek..Hepimiz burdan çok şeyler öğrendik yeri geldi dr ların hatarını öğrendik ona göre yönlendirildik gerçekten faydalı burası..Ama şu soralar pek bi sessiz burası..:KK5:
Cnm inş yumoşların ozamana kadar büyücekler cnm merak etme..ikisini bir arada yapman ne kadar doğru bilmiyorum ama incirin faydalı olduğu kesin..

slm kızlar kimseler yok yine benimde moralim bozuldu faceye girdim bi arkadas bebeği olmuş foto koymuş birinin küçük kızı var zaten sürekli böle cnm kızım iiki varsın anne olmayan bilemez bu duyguyu çok güzel,prensesim olmasa ben naparım falan böle seyler yazıo eşimin akrabası arkadasım deil face eşimin olmasa hemen silip engellicem valla,tamam valla kıskanmıorum allah herkesin evladını bağışlasın tabii ama üzülüyorum işte rabbim bilio kalbimi beni en ii siz anlarsınız allahım tez zamanda bana ve burada evlat özlemi ile yanan herkese bebek nasip etsin herkesin gönlündekini versin aminnnn:KK43:((:-)43::KK43::KK14::KK14::KK14:

slm kızlar kimseler yok yine benimde moralim bozuldu faceye girdim bi arkadas bebeği olmuş foto koymuş birinin küçük kızı var zaten sürekli böle cnm kızım iiki varsın anne olmayan bilemez bu duyguyu çok güzel,prensesim olmasa ben naparım falan böle seyler yazıo eşimin akrabası arkadasım deil face eşimin olmasa hemen silip engellicem valla,tamam valla kıskanmıorum allah herkesin evladını bağışlasın tabii ama üzülüyorum işte rabbim bilio kalbimi beni en ii siz anlarsınız allahım tez zamanda bana ve burada evlat özlemi ile yanan herkese bebek nasip etsin herkesin gönlündekini versin aminnnn:KK43:((:-)43::KK43::KK14::KK14::KK14:

Günaydın canım sabah sabah üzdün beni :KK5: Sende demişsin zaten seni en iyi anlayanlardanız biliyorsun sende canım ama elden ne gelir Rabbim zamanı var diyor demekki canım bende 2,5 yıl neler neler düşündüm gördüm imrendim hep benimde olacakmı die karnımı tuttum bak sonunda oldu..Rabbim inşallah bir gün sizlerede nasip edecek buna inanıyorsun biliyorum bu zamanlarda geçecek inşallah çok fazla bekletmesin rabbim..Her tarafı birbirine katsakta herşey olacağına varıyor zaten canım güçlü olmaktan başka çaremizmi var :KK43: üzülme bakalım bu sabah böyle mutlu umutlu bir şekilde gel yanımıza :KK66:

Günaydın canım sabah sabah üzdün beni :KK5: Sende demişsin zaten seni en iyi anlayanlardanız biliyorsun sende canım ama elden ne gelir Rabbim zamanı var diyor demekki canım bende 2,5 yıl neler neler düşündüm gördüm imrendim hep benimde olacakmı die karnımı tuttum bak sonunda oldu..Rabbim inşallah bir gün sizlerede nasip edecek buna inanıyorsun biliyorum bu zamanlarda geçecek inşallah çok fazla bekletmesin rabbim..Her tarafı birbirine katsakta herşey olacağına varıyor zaten canım güçlü olmaktan başka çaremizmi var :KK43: üzülme bakalım bu sabah böyle mutlu umutlu bir şekilde gel yanımıza :KK66:

günayyydıınnn cnm öle işte akşam yine buhranlardaydım düzeldim bak şimdi:KK33::KK36::KK52:evet cnm dediğin gibi güçlü olmaktan başka ne çare var ne yol rabbime güvenip beklicez yapcak bişe yok ama insan imrenmekten kendini alamıo işte ne diyim rabbim büyük.sen nasılsın bakalım bak bugün tek kalmadın:)):KK1::KK1:

kızlar günaydınn ....benm bugün reglin 23.günü sanki ara ara kasıklarm agrıyo birde göğüslerde hafif değişiklik war ama akıntı sıfır zaten bu ay hiç olmadı klomen ve ovitrelleye ragmen ...cok sabırsızlanıyorum ama umutsuzum çünkü iğneden sonra yumurtanın çatladgna dair bende bişey olmadı sadece iğne uyku yaptı:)offfff yaaa test yapmamak için kendimi zor tutuyrum ilk başta çok umutluydum yumurta 19,5 olunca ama şuan kendimde hiç bir değişm göremeynce canm sıkılıyorrr

X