Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

günaydn kızlarr, bu sabah doktora gittim..miniğim 6+6 da. içim huzur dolu. kalbinide duydum maşlh. folikasit içiyordum bırak dedi. vitamin verdi doktorum. birde iğne verdi 3 tane. düşük tehlikem olduğu için. bebeğimi güçlendircekmiş bu iğneler. haftada bir vurulucam. bilgisi olan varmı bu iğnelerle ilgili. öpüyrm sizleri.:nazar:

günaydn kızlarr, bu sabah doktora gittim..miniğim 6+6 da. içim huzur dolu. kalbinide duydum maşlh. folikasit içiyordum bırak dedi. vitamin verdi doktorum. birde iğne verdi 3 tane. düşük tehlikem olduğu için. bebeğimi güçlendircekmiş bu iğneler. haftada bir vurulucam. bilgisi olan varmı bu iğnelerle ilgili. öpüyrm sizleri.:nazar:

masallah canım mıngn hergecen gün büyüyor. Haftaların cabuk ve saglıkla gecsınkı güzel yawrucuguna kavuşasın ıns. Canım. Bol bol ıstarahat et tadını cıkar hamılelgn:)

:nazar: Ne kadar guzel burda bızımle bebek ıcın ugrasıpda hamıle kalanları gormek, hep umut oluyor bana acıkcası.Saglıklı bı hamılelkık gecırırsın ınşallah.Dua et bıze de canım :KK5:
herkese hayırlı gunler kızlar. Nasılsınız bakalım. Ben cok yoruldum cam kapı yer bırakmadım ewı dıp kose temızledm hazır regl durumundayken yapayım dedım ama yoruldum. Sızlere bır bakayım ne var ne yok dedım ama sakin buralar nednse. Hepınzı sewıyorum

Ben de mısafır gelıcek yatılı, habıre yemek temızlık onunla ugrasıyorum arada dınlenırken hooop netın başına :KK9:

Pazartesı gunu eşimin sperm sayımı yapılacak ınş. Devlet hastanelerı yapıyor dı mı? Bılgısı olan? :44:

:nazar: Ne kadar guzel burda bızımle bebek ıcın ugrasıpda hamıle kalanları gormek, hep umut oluyor bana acıkcası.Saglıklı bı hamılelkık gecırırsın ınşallah.Dua et bıze de canım :KK5:

Ben de mısafır gelıcek yatılı, habıre yemek temızlık onunla ugrasıyorum arada dınlenırken hooop netın başına :KK9:

Pazartesı gunu eşimin sperm sayımı yapılacak ınş. Devlet hastanelerı yapıyor dı mı? Bılgısı olan? :44:

her devlet hastanesı aynı mı bılmem ama bızım yapmamıslardı canım tıp merkezınde yaptırdık bız ama hastanenı arayıp ordan bılgı alabılrsın

her devlet hastanesı aynı mı bılmem ama bızım yapmamıslardı canım tıp merkezınde yaptırdık bız ama hastanenı arayıp ordan bılgı alabılrsın

Öyle mi :44: Aramasam olur. Hep ben çabalıyorum, pazartesı gıdıp çabalasın da öğrensin bakalım, nasıl oluyormuş uğraşması. :KK9:

bugun igneden sonra 17.gunum hala adet olmadım sevgılı sayfam acaba dıorum halen hamılemıyım dıe ama ıdrar testıde yapmıstım2 gun oldu oda negatıfdı sabah atesımıde olctum 35.9 cıktı yanı sonuc hamıle degılım ama gelmıor ıste ah ah sayfam bende hamıle olabılcemmı :KK43:

bugun igneden sonra 17.gunum hala adet olmadım sevgılı sayfam acaba dıorum halen hamılemıyım dıe ama ıdrar testıde yapmıstım2 gun oldu oda negatıfdı sabah atesımıde olctum 35.9 cıktı yanı sonuc hamıle degılım ama gelmıor ıste ah ah sayfam bende hamıle olabılcemmı :KK43:

hepımız olcz ıns canım. Bugundn ıtıbaren ıncıre baslıyorum. Ignenın etkısı daha dwammı edıyor ndr reglımın 4.gunu ama hala kasıklarım agrıyor. Olsun ben her sekılde mutluyum:)

Canım için hep huzurlu olsun bebişin seninle hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah kendine dikkat et ağır iş yapma allahım bebişlerimizi bize bağışlasın. Umarımkii bu sitedeki ve isteyipte çocuğu olmayan herkess isterse 10 yıl sonra olsun birgün çocuk sahibi olsun bu duayıı hergün içimden 5 defa geçiriyorum bu acıyı çekmiş biri olarakk.. :nazar::nazar:

yinee kimseciklerrr yok::KK43:(((( neyse ben yinede sorumu sorim bariii::))) perşembe günü nasip olursa rahim filmi çektiricem kızlar randevu aldım ama anesteziliçekilicemm bunun için doktor aç karnına gitmemi söylediii bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım varmıdır acepp sizde aç karnınamı gittiniz yardımcı olursanız sevinirimmm....kız cemre gezmeler gidiyomuşsun iyi kafanı dağıtta gell biz buralardayız soğuktan çıkamıyoruz biyeree::KK43::KK43:((

yinee kimseciklerrr yok::KK43:(((( neyse ben yinede sorumu sorim bariii::))) perşembe günü nasip olursa rahim filmi çektiricem kızlar randevu aldım ama anesteziliçekilicemm bunun için doktor aç karnına gitmemi söylediii bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım varmıdır acepp sizde aç karnınamı gittiniz yardımcı olursanız sevinirimmm....kız cemre gezmeler gidiyomuşsun iyi kafanı dağıtta gell biz buralardayız soğuktan çıkamıyoruz biyeree::KK43::KK43:((

anestezi olacağın için aç karnına gitmen gerekiyor. dolu mideyle gidersen kusma, tansiyon çıkması vs olur

hepımız olcz ıns canım. Bugundn ıtıbaren ıncıre baslıyorum. Ignenın etkısı daha dwammı edıyor ndr reglımın 4.gunu ama hala kasıklarım agrıyor. Olsun ben her sekılde mutluyum:)

evet birşeyler yapmak insanı mutlu ediyor inşallah güzel sonucunu alırsın ..ama sanki bu sefer olmayacakmış gibi düşün,o zaman daha rahat olursun ve daha kolay hamile kalırsın

canım çok geçmiş olsun istirahate çekilmişsin çok korktum birden yazdıklarını görünce Allahım korusun sizi izne ayrılman çok iyi olmuş yeter artık kendini ve bebeğini düşün bol bol yatak istirahati yap sakın ayakta fazla durma benim kuzenimin de bebek hep aşağıdaydı kanamaları bile oldu 9 ay boyunca ama zamanında aldı bebeğini kucağına.7 ayınız bitmiş Allah 9 ayı doldurmayı nasip etsin canım ama erken doğum riskine karşı hazırlıklı ol sen artık önce doğum çantanı hazırla sonra gittiğin hastanenin yeni doğan yoğun bakımı var mı onu öğren ayrıca tamamen ücretsiz olması gerekir özel hastane bile olsa devletimiz yeni doğan küvez masraflarını karşılıyor aklında bulunsun hiçbir özel hastane senden günlük küvez parası isteme hakkına sahip değil.herşeye hazırlıklı olmalısın canım bebeğini hep dinle hareketlerini günde 10 defa hareket etmeliymiş eğer hissedemezsen hemen git doktora.ben de telaşlandım saydım hemen herşeyi sana yaaa :))) bunlarda korkulucak bişey yok ama hazırlıklı olmalısın.kendine tam teşekküllü ve yeni doğan yoğun bakımı olan bir hastane bul.olaki Allah göstermesin ama bebişimiz erkenden gelirse ve yeni doğan yoğun bakımı olmayan bir hastanede doğum yaparsan küvezli bir yere aktarılması riskli olabilir.sen zaten biliyorsundur bunları.içini ferah tut.bol bol dinlenerek gün saymaya devam et.zamanında doğacak bebeğin.çok fazla uzanma gerilme hareketleri yapma hatta hiç yapma.sonradan pişman olacağın şeyler yapma şuan sadece bebeğine konsantre ol.
bu arada ben de adet oldum.3. günü de zeynep kamile gittim hormon tahlillerimi yaptırdım.ama öğrendik ki aşılama raporu orda çıkarsa tedaviye orda devam etmek zorundaymışız.sonra ssk ile anlaşması olan her özel hastanenin zaten aşılama raporu çıkartma yetkisi varmış.sonra kendi hastanemi aradım biz de çıkartıyoruz dedi.vazgeçtik biz de geri döndük zaten uzak orası bize.sadece hormonum eksikti onu da yaptırdım önümüzdeki ay rapor çıkartıcam.
yine folikül kistlerim olmuş diane 35 kullanıcam bu ay tedavi yok önümüzdeki ay ilaçlar için rapor çıkartıcam doğal yolla denicem.
herşeyin hayırlısı artık sıkmıyorum canımı kistler de önemli değil zaten tiroidim 2 seviyelerine düştü çok şükür.önümüzdeki birkaç ay içinde herşeyin çok güzel olacağına inanıyorum kendimi de hiçç sıkmıyorum.bebek odaklı yaşamamaya karar verdim.bir yere iş başvurusunda bulundum eğer olursa çalışmaya başlicam :)
kendine çok dikkat et canım ALlaha emanet ol miniğn ve sen..
cnm kistler derken pko lu musun sen de? metformin (glukofen ,glifor) kullanıyo musun ? çok işe yarıyor pko da.

sorma kız bizim kafa dağıtmamız ımkansız eşimle 3 gundur konuşmuyom ve öyle gıdıcem artık nakadar dağılırsa kafam canım neden anestezı istedın ınan hiç bişe anlamadım yattım bıde kalktım okadar keşke anestezısız çektırsen korunmanda gerekıcek şimdi hakkında hayırlısı olsun şeker hepınızı öpuyom ıyı bakın kendınızı sızı çoook sevıyorum canlarım bayyyyyyyyy

anestezi olacağın için aç karnına gitmen gerekiyor. dolu mideyle gidersen kusma, tansiyon çıkması vs olur

evet birşeyler yapmak insanı mutlu ediyor inşallah güzel sonucunu alırsın ..ama sanki bu sefer olmayacakmış gibi düşün,o zaman daha rahat olursun ve daha kolay hamile kalırsın

zaten bu ay bıraktım artık 15 ay kendımı yıprattım sadece elde yıne bırsey yok sabredıcem ve takmıycam herseyı akısına bıraktım:)

zaten bu ay bıraktım artık 15 ay kendımı yıprattım sadece elde yıne bırsey yok sabredıcem ve takmıycam herseyı akısına bıraktım:)
merakla beklemek çok zor Allah yardım etsin tüm bekleyenlere ama benim genelde duyduklarım en ümitsiz anlarında hamile kalmışlar. bebek fikrini atmak imkansız zaten o olmaz, ama ümitsiz olmak işe yarıyormuş. bir de klomeni bir-iki kez kullandıktan sonra biraz ara vermek en iyisi.

sorma kız bizim kafa dağıtmamız ımkansız eşimle 3 gundur konuşmuyom ve öyle gıdıcem artık nakadar dağılırsa kafam canım neden anestezı istedın ınan hiç bişe anlamadım yattım bıde kalktım okadar keşke anestezısız çektırsen korunmanda gerekıcek şimdi hakkında hayırlısı olsun şeker hepınızı öpuyom ıyı bakın kendınızı sızı çoook sevıyorum canlarım bayyyyyyyyy

korunmanın anesteziyle ilgisi yok ki.. bazı doktorlar rahim filminden sonra korun diyor bazıları korunma diyor.ama sonrasında kesinlikle 3-4 gün korunmak gerek mikrop kapmamak için

Son düzenleme:
canım çok geçmiş olsun istirahate çekilmişsin çok korktum birden yazdıklarını görünce Allahım korusun sizi izne ayrılman çok iyi olmuş yeter artık kendini ve bebeğini düşün bol bol yatak istirahati yap sakın ayakta fazla durma benim kuzenimin de bebek hep aşağıdaydı kanamaları bile oldu 9 ay boyunca ama zamanında aldı bebeğini kucağına.7 ayınız bitmiş Allah 9 ayı doldurmayı nasip etsin canım ama erken doğum riskine karşı hazırlıklı ol sen artık önce doğum çantanı hazırla sonra gittiğin hastanenin yeni doğan yoğun bakımı var mı onu öğren ayrıca tamamen ücretsiz olması gerekir özel hastane bile olsa devletimiz yeni doğan küvez masraflarını karşılıyor aklında bulunsun hiçbir özel hastane senden günlük küvez parası isteme hakkına sahip değil.herşeye hazırlıklı olmalısın canım bebeğini hep dinle hareketlerini günde 10 defa hareket etmeliymiş eğer hissedemezsen hemen git doktora.ben de telaşlandım saydım hemen herşeyi sana yaaa :))) bunlarda korkulucak bişey yok ama hazırlıklı olmalısın.kendine tam teşekküllü ve yeni doğan yoğun bakımı olan bir hastane bul.olaki Allah göstermesin ama bebişimiz erkenden gelirse ve yeni doğan yoğun bakımı olmayan bir hastanede doğum yaparsan küvezli bir yere aktarılması riskli olabilir.sen zaten biliyorsundur bunları.içini ferah tut.bol bol dinlenerek gün saymaya devam et.zamanında doğacak bebeğin.çok fazla uzanma gerilme hareketleri yapma hatta hiç yapma.sonradan pişman olacağın şeyler yapma şuan sadece bebeğine konsantre ol.
bu arada ben de adet oldum.3. günü de zeynep kamile gittim hormon tahlillerimi yaptırdım.ama öğrendik ki aşılama raporu orda çıkarsa tedaviye orda devam etmek zorundaymışız.sonra ssk ile anlaşması olan her özel hastanenin zaten aşılama raporu çıkartma yetkisi varmış.sonra kendi hastanemi aradım biz de çıkartıyoruz dedi.vazgeçtik biz de geri döndük zaten uzak orası bize.sadece hormonum eksikti onu da yaptırdım önümüzdeki ay rapor çıkartıcam.
yine folikül kistlerim olmuş diane 35 kullanıcam bu ay tedavi yok önümüzdeki ay ilaçlar için rapor çıkartıcam doğal yolla denicem.
herşeyin hayırlısı artık sıkmıyorum canımı kistler de önemli değil zaten tiroidim 2 seviyelerine düştü çok şükür.önümüzdeki birkaç ay içinde herşeyin çok güzel olacağına inanıyorum kendimi de hiçç sıkmıyorum.bebek odaklı yaşamamaya karar verdim.bir yere iş başvurusunda bulundum eğer olursa çalışmaya başlicam :)

Canım verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederimm beni çok aydınlattın gerçekten bunlardan hiç haberim yoktu geçen cuma bebeğimi akşama kadar hiç hissetmedim çok ağladım bişey olacak diye hep diyordum ya kucağıma almadan rahatlamicam diye evet iş yerindende rapor aldım çünkü işler çok yoğun bebeğim o tempoyu kaldıramicak anladık dr daha önce söylemişti ama bu kadar ciddi olduğunu bilmiyordum neyseki anladım hiçbirşey bebeğimden önemli değil.... Canım çok şükürkii kendi dr una gidebileceksin bu çok önemli aldığın kararlar çok güzel ve yerinde hem tedavini ol hem çalış aklın biraz bebek fikrinden uzaklaşmış olur herzaman diyorum allahtan umut kesilmez inaniyorumki en kısa zamanda tekrar hamile kalacaksın bu kadar pozitif olman çok iyi canım.. Benim bir arkadaşım da bana demişti çalışıyorsun ama bir kursa falan git düşünceni değiştir biraz hem eşimle aram kötüydü ehliyet kursuna yazıldım ve gerçekten o sırada hamile kaldım kısmet işte umarım sende en kısa zamanda güzel bir iş bulursun seni seviyrumm dualarım hep sizinle canlarım sizde bana dua edin görüşmek üzere öpüyorum..

dualarım hep seninle şimdi yine seninkine benzer bir haber aldım arkadaşım 8 aylık hamile kasık ağrısı varmış normal sanmış nts ye girmiş sancı gözlemiş doktor normal değil demiş erken doğum yapabilirsin doğuma kadar yatıcaksın demiş 35 haftalık o da en azından 2 hafta daha içerde durması iyi olur yoksa küveze almak zorunda kalırız demiş kilosu da 2750 imiş.sadece yemek yemek ve tuvalet için kalkacaksın demiş.günümüz bebecikleri sabırsız hemen doğmak istiyolar.sen de dikkatli ol bebek şuan yerçekimine karşı savaş veriyor aşağı inmemesi lazım o yüzden bol bol sırtüstü yat aydınlatabildiysem seni ne mutlu ben de işte hamile insanlardan duyduklarımı yazdım.ben kendi hastanemde devam edicem tedaviye doktorumu da hemşirelerimi de çok seviyorum.ilaçlar için rapor da çıkartıcam önümüzdeki ay sonra da bakıcaz işte yine yumurtlamama sonra doğal yolla hamile kalmış birisi olarak kendimizi strese sokmadan yine doğala bırakmak istiyoruz birdaha aşılama düşünmüyorum rabbim muhtaç bırakmasın tabiki.her olumsuz tecrübe bana dir ders kazandırıyor.artık kendimi sıkmicam saha 26 yaşındayım ben de bebeğimin olacağına inanıyorum hatta tiroidim düzene girdiği için normal yolla bile kalabileceğimi düşünüyorum.kısmet artık herşey. sevde de girmiyor ne zamandır.napıyor acaba adet olacaktı o da 20 sinde inşallah olmaz :) kendine ve kızımıza iyi bak.he bu arada bol bol et balık tavuk ve salata ye böyle protein ağırlıklı beslenirsen sen değil daha çok bebek kilo alırmış hamiş olan arkadaşımın doktorunun tavsiyesi :))

cnm kistler derken pko lu musun sen de? metformin (glukofen ,glifor) kullanıyo musun ? çok işe yarıyor pko da.

ben pko lu değilim çok şükür sadece folikül kisti 1 ay doğum kontrol hapı kullanınca gidiyor canım..

gunaydınnnnn :KK19: evet bu ara sessız, herkesın işi var sanırım. bugun hava daha ıyı ama o keskın soguk yok buralarda
sorma bu 1-2 haftadır çok ağır gidiyor bizim burası sen nerde oturuyorsun canım ist.damı ?? Yoksa başka şehirmi?
günaydın hepinize
ooy ooyy kimle gelmiş günaydın sanada canım hoşgeldiin :KK66:
canım yaa çok sevindim ne güzel duymuşsun bebeğinin kalp atışınıda inş. dünyaya sağlıkla geldiği günleride görmek nasip olsun canım..Hiç kasma kendini yat dinlen bol bol iş güç kalsın bırak yapma canım yat bütün gün annen falan yada kayınvaliden yardımcı olur bu dönemde sanırım streste yok herşeyin hayırlısı canım :KK66:
ilaçların etkisidir rihana ve streste en büyük etken tabiiki bugün yarın yoklar seni merak etme inş. geç döllenme olurda hamilesindir ama test negatifmiş hayırlısı allahtan artık ne diyim canım
baak baak kafa dinlemeye gidiyor ama nasıl gidiyor bir allah bir sen biliyor..Hayırdır canım nolduda konuşmuosun eşinle önemli bişe demekki 3 gündür konuşmuyorum diosun ??:KK53: Ama düzelir biliyorsun bende az feryat etmedim burda :KK34:Hadi bir an evvel gitde gel hayırlısıyla inşallah :KK34: bekliyoruz seni burda..

nasılsınız kızlar, iyisinizdir ınş. yeni bir gün, yeni bir hafta, yeni umutlar, yeni beklentiler..Rabbim gönlümüze göre versin İnşallah..sağlıcakla kalın...:KK54:

gece 2009 sen tatile gitmedinmi canım minik nasıl :emir_bebek::nazar:
yok canım tatile gidecek olan cemretibet :KK34: ben burlardayım inş. çalışmaya devam
nasılsınız kızlar, iyisinizdir ınş. yeni bir gün, yeni bir hafta, yeni umutlar, yeni beklentiler..Rabbim gönlümüze göre versin İnşallah..sağlıcakla kalın...:KK54:

saolasın canım amiiinn cümlemizin inş. öpüldün :KK54:

X