Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Canım öncelikle geçmiş olsun adetlerin düzenlimi benim de problemim aynı bence acele etmemiş teşis kymak için yeterlii sen şükret klomen vermiş ben 3 dr a gittim 1 yılı doldurmadan ilaç vermediler en son dr um progestan verdi sadece adet düzenli olsun diye ve 8 ay yumurta takibi yaptı ama malesef hiç yumurtam oluşmadı klomene başladığım ay yumurta oluştu ama gebelik oluşmadı rahim filminden sonra hamile kaldım umarım senin ilk ayında yumurta ve gebelik oluşur canım..

slm kızlarrr bana bişe diyin yaa daha adetime 11 gün var dün 12 gün vardı gögüslerim patlıcak nerdeyse nasıl ağrıo ve şişanlamıorum dünden başladı ağrı 12 gün öncesi böle oluomuydu yaa beynim durdu bide bu ay çatlatma iğnesi olmadım kendi çatladı yani onun etkiside yok sadece klomen böle yapıo mu yaa valla kafam karıştı silikon gibi patlıcak memişler:)):44::44:

adetim düzenlimi bende bilmiyorum anlamıyorumda bu ay 28 geldiyse gelecek ay 32 gelebilio hep böle yani umarım faydalı olur banda en başta erken dedi yaşın erken evliliğin yeni dedi ama yumurtlamadığımı görünce ilgilendi biraz seninde bebeğin ömürlü olsun cnm allah analı babalı büyütsün

cnm devlet hastanesinemi gidyorsun özelemi acaba bunları vermeden önce neler yapması gerekiodu bişlen arkadaşlar varmı paylaşırlarsa sevinirim

Ben muayenehanesıne gıdıyorum canım bursada en ıyı kadın dogm drlarından bırı yanı ama tahlıl falan yaptrmadı hıc sadace vajınal ultrasonla baktı.aslında bende merak edıyrum yapmalımıydı dıe

bende bilmiyorum ne kadar da tecrübesiziz yahu arkadaşıma doktoru genel kan tahlili yapmış hormonları nası die prolaktinine felan bakmış sonra ilaçlara gecmiş bizimki heralde hemen hamile kalalım die direk konuya girdi :)

:)bencede dırek oldu off ya sıkıldım keske olsa bu ayy

Canım seni umutlandırmak istemem ama benim en belirgin belirtilerim göğüslerimin ağrıması ve akıntımdı umarım bebişin seninledirrr.

adetin düzenli bence 3 5 gün erken yada geç önemli değil ben progestan içmesem 2 3 ay gelmezdi umarım tedavin iyi gelir. Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım darısı en kısa zamanda tüm isteyenlere olsunn innşallahhhhhhh..

cnm sende kıst olmusmuydu hıc.klomen kullanıp.eger olduysa agrın falan oldumu?ben taktım bıraz kafaya acaba catladımı yoksa kıstmı oldu dıyede?

benim klomende kistim olduğunda,ilişki esnasında yumurtalıklarımda ağrı hissediyordum sanki bişi orada şişmiş gibiydi.Onun dışında belli bir ağrı yaptığı yok,ağrısından sızısızndan değilde çok sinir bozucu hele birde adet gecikmesi yapıyorsa

Amın ayy nekadar guzel olur ya bakalım benm 3 subat beklenmeyen tarıh ıste salı gunu ıgne oldum.senın nezaman?

ohooo cnm ben daha bugün doktora gittim adetliyim pazartesi klomene başlıorum diğer pazarteside kontrole gidicem vajinal ultrasonla bakıcak doktor bide iğneni getir gelirken dedi senin mutlu haberini önce alıcaz inşallah cnm

Insallah tatlım ya cok ısterım bı umutlanıyorum bı cokuyorum yok ya hıc bı farklılık yok dıyrm ruh halım cok degısıo ama cok guzel olr artık olsn yaa

Merhaba kızlar bende bu ay yumurta takibine başladım klomen ve glukofenle 12.gün gittiğimde 13mmde yumurta doktorum normal dedi çünkü ben polikistik over hastasıyım.Fakat rahim incelmiş dedi bana ilaç yazdı.Daha sonraki günlerde doktorum konferans için il dışına gitti beni takip edemedi malesef ve yumurtam 16.günde kendiliğinden çatladı.Doktorum günde 1mm büyür dedi yani 17mm iken çatladı sizce durumum nasıl ?

Insallah tatlım ya cok ısterım bı umutlanıyorum bı cokuyorum yok ya hıc bı farklılık yok dıyrm ruh halım cok degısıo ama cok guzel olr artık olsn yaa

bende heray adetim yaklaştıkça tuvalete girdiğimde ilk işim ona bakmak gecen ay sırf bu endişeden adetim gecikti 1 hafta duphastonla 15 gün sonra geldiki hiç yaşamadım 2011 yılı ben ve cevremdekiler için düğün yılı oldu ve aynı dönemde evlendiğimz herkes hamile böle oluncada insan üzülüo işte allahım geç olsun güç olmasın diorum

kızlar pek gıremıyom ıkıgun çok yoğunum sorada 15 tatılde armutluya gidiyom kafa datırım bırazda sızı özlıycem inşallah ben gelene kadar burası hamıle dolar taşar benım dedığım genelde oluyo benı yabana atmayın ona göre hepınızı öpuyorum

Delisin sen yaa ağzından bal damlıyor inşallah sen gelene kadar dediğin gibi olur canım..Sana iyi tatiller diliyorum canım kendine iyi bak öpüldün canım

Günaydın kızlaaarr yaa nedir bu sessizlik bu topikte son zamanlar kış olduğu için herkes köşesine çekildi sanırım soğukta yaz gelsin bir an önce:131: üşümekten sıkıldım artık

gunaydınnnnn evet bu ara sessız, herkesın işi var sanırım. bugun hava daha ıyı ama o keskın soguk yok buralarda

herkese hayırlı gunler kızlar. Nasılsınız bakalım. Ben cok yoruldum cam kapı yer bırakmadım ewı dıp kose temızledm hazır regl durumundayken yapayım dedım ama yoruldum. Sızlere bır bakayım ne var ne yok dedım ama sakin buralar nednse. Hepınzı sewıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…