Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım arkadaşım bana umut ışiığı olduğun için saol gerçekden ya alttan bakmasa olmaz mı bak sana karnından bakmış ama yılmaycam bebeşim olucak inanıyorum inancımı yitirmiyorum

canım arkadaşım bana umut ışiığı olduğun için saol gerçekden ya alttan bakmasa olmaz mı bak sana karnından bakmış ama yılmaycam bebeşim olucak inanıyorum inancımı yitirmiyorum
canım adetliyken zaten alttan bakmazki..Büyük ihtimal karnından bakıcak bana öyle yapmıştı..Ama alttan adet olmadığım zamanlarda çok baktı ama allahı var benim dr. hiç görmedi yani kızlar var yardımcısı onlar hazırlıyorlardı beni..Dr. bir tek ultrason cihazını tutuyordu ama eğer yapılması gereken bunlarda bakılacak canım hiç birimiz hoşlanmıyorduk bundan ama napıcaz deyip mecburuz deyip gidiyorduk..

Tabiiki eşininde sonuçları önemli canım..Bizim ilk onlar yapıldı..Bir tek hsg yapılmamıştı bana eşiminde bütün tahdilileri benimde yapılmıştı,dr. söle derim istersen belki eşindede allah göstermesin bişeler olabilir onunda çaresine bakılır canım..

Son düzenleme:
canım arkadaşım adetliyken gittim geçenlerde ilk zaman alttan baktı ama ben adetliyken çekiniyorum alttan bakılırmı her yer afadersibn kan oluyor rahatsız oluyorum....her giyttiğim de alttan baktı bana yumurtalarım çatladığı gün bu akşam münasebet yapın dedi ama yapamadık 3 gün
n eşimden dolayı sanıırm ondan olmadı ...
tamam bugün söyliceğim eşimde sorun olabilirmi diye testler fiyatlımı ne kadara yaptırdınız

canım arkadaşım adetliyken gittim geçenlerde ilk zaman alttan baktı ama ben adetliyken çekiniyorum alttan bakılırmı her yer afadersibn kan oluyor rahatsız oluyorum....her giyttiğim de alttan baktı bana yumurtalarım çatladığı gün bu akşam münasebet yapın dedi ama yapamadık 3 gün
n eşimden dolayı sanıırm ondan olmadı ...
tamam bugün söyliceğim eşimde sorun olabilirmi diye testler fiyatlımı ne kadara yaptırdınız
Ne diyim canım seninkide kötü allahtan benim öle bişe olmadı yaa sor canım benim eşim 180tl miydi ne öle bişeye yaptırdı ama özelde yaptırdı canım sskda değil sskda ücretsiz sanırım bilemiyorum.
slm kızlar herkese mutlu bir hafta diliyorum:)
günaydın canım cümlemize inş. :KK66:

slm kızlarrrr bn hala adt olmadım yaaaaaa:KK52: yarın tam 10. gün kan testi yaptırmaya giderim heralde artıkkınnn..5 .gün iidrar testi yaptım negatif çıkmıştııı inş.. vardırda kanda barii çıkarr nolur dua edin banada ümitlerim boşa çıkmasın size yarın güzll mutlu haberlerr verirm inş.... kasıklarımda ara ara ağrılarrr oluyo bugüne kadarda hep adett olucm diye bekledm inş. hayırlısıyla bu ay olurrrrrrrrr:KK31:
mlk canım sen çatlatma iğnesi mi kullandın canım iğnenin 10. günündemisin şuan?
eğer öyleyse çok acele ediyorsun 5. günü kan testi yaptırmak da çok erken zaten bebek rahme 7-9 gün arası yerleşiyor hormonlar sonra salgılanmaya başlıyor.ben iğnenin 14. günündeyim bugün 2 gün daha beklemeyi düşünüyorum ayrıca aşılama oldum ümitliyim de hala adet de olmadım belirtilerim de var ama hepsini bir kenara koyup beklicem iyi netice alabilmek için biraz zaman tanımalıyız vücudumuza canım.ben de aşılamamın 14. günü kendim tes yapıcam evde yani çarşamba günü.çok heyecanlıyım şimdi de yapsan çıkar diyenler var belki de çıkar ama ben yine de beklicem tam doktorumun dediği günü.nazichane fikrimi paylaşmak istedim çok erken daha seninki bence bekle.

canım bazen giriyordum takip ediyordum ama yazmadan cıkıyordum cok zaman ayıramadım ailem bendeydi..sedacım sen niye nickini degiştirdin..bu arada hamilelik haberini de okudum cok mutlu oldum canım Allah tamamını erdirsin..
bende hala ugrasıyorum iştee nasip bakalım ne zaman olacak Allah bilir :KK16:

eğer öyleyse çok acele ediyorsun 5. günü kan testi yaptırmak da çok erken zaten bebek rahme 7-9 gün arası yerleşiyor hormonlar sonra salgılanmaya başlıyor.ben iğnenin 14. günündeyim bugün 2 gün daha beklemeyi düşünüyorum ayrıca aşılama oldum ümitliyim de hala adet de olmadım belirtilerim de var ama hepsini bir kenara koyup beklicem iyi netice alabilmek için biraz zaman tanımalıyız vücudumuza canım.ben de aşılamamın 14. günü kendim tes yapıcam evde yani çarşamba günü.çok heyecanlıyım şimdi de yapsan çıkar diyenler var belki de çıkar ama ben yine de beklicem tam doktorumun dediği günü.nazichane fikrimi paylaşmak istedim çok erken daha seninki bence bekle.

canım az kaldı...nasıl belirtiler var..eminim cok heyecanlısındır..ben de senin adına cok heyecanlıyım...bir bir yaz durumunu...14. gün mü oldu..ben 11 inde 14 gün olacak sanıyordum...bekliyorum haberlerini..

cansucuk bişe sorcam şimdi hsg çekıldımya merak ettım bendekı sorunu şimdi beraber olduktan sonra sperm önce tüplerdenmı geçıuo yoksa dırek yumurtayamı gidiyo tam olarak sölermısın hemen kalırmıyım ya çok sabırsızlandım

canım bıldım kadarıyla ılk tuplerden sonra yumurtaya gecıyo...
hsg sonrası ılk 3 ay da hamıle kalma oranı yuksekmıs doktor oyle demıstı kuzucukkkkk

gece 2009 çok üzgünüm geldi dün inan ağlıyasım geliyor 15 gündür ağrılarım vardı hamile olduğumu hisetmiştim ama üzüldüm .bu akşam doktora randevu alıcam eğer adet olursan 2.gn gel dedi napıcak bana şimdi

canım ultrosandan bakıp kıst olusmadıysa klomene baslıycaksın..

uzulme canımmm aynı agrılar bendede var benımkılerde bugun yarın yold agelıyoo

aglasak ne fayda???

canım adetliyken zaten alttan bakmazki..Büyük ihtimal karnından bakıcak bana öyle yapmıştı..Ama alttan adet olmadığım zamanlarda çok baktı ama allahı var benim dr. hiç görmedi yani kızlar var yardımcısı onlar hazırlıyorlardı beni..Dr. bir tek ultrason cihazını tutuyordu ama eğer yapılması gereken bunlarda bakılacak canım hiç birimiz hoşlanmıyorduk bundan ama napıcaz deyip mecburuz deyip gidiyorduk..

Tabiiki eşininde sonuçları önemli canım..Bizim ilk onlar yapıldı..Bir tek hsg yapılmamıştı bana eşiminde bütün tahdilileri benimde yapılmıştı,dr. söle derim istersen belki eşindede allah göstermesin bişeler olabilir onunda çaresine bakılır canım..

canım valla benim dr um adetliyken alttan bakıyor.geçen gittiğimde baktı.yumurtalıkları daha net görebilmek gerekiyor dedi.kist oluşumu varsa tedaviye ara vermek lazımmış.onlar alışmış zaten de.ben de çok tedirgin oldum.işkence gibi geldi.gözlerini kapa sabret canım bebeklerimiz için katlanıyoruz işte ne yapalım.

çatlama iğnesinden sonraki 7.günümdeyim.umudum yok ama zaman yine de geçmek bilmiyor. :KK43::KK43:

kızlar hepınıze hayırlı gunler. Catlatma ıgnemın 5.günu ama hatta burda yazmıstım agrılarım dındı dıye nazar degdırdım kendıme heralde bugun yere dogru egılırken sancı gbı agrımaya basladı. Ignemın 14.gunu doktra cıkcam merak edıyorum sonucumu dayanamıycm :KK70: goguslerımde sıstı hadı hayırlsı

canım senın yerıne ben catlıcam mrktan bı bellı olsaydı hayırlısıyla ben 12. gun evde yaptım cıkmamıstı 13. gun kanda cıktı hastanede ama evde yapma bence kanda baktır ben evde cıkmayınca cok uzulmustum heyecanla senı beklıorum ıns bı guzel haber verırsın ınsss

canım sen yanlış anladın sanırım beni iğnedim değil adetim geçeli 10 gün oldu iğne vurulmadım yani erken test yapmayı bende istemem zaten çünkü yanlış ssonuç verebiliyor kendimi okadar yıpratmamm...inş.Rbbim herkesin gönlünün muradını verirrrrrrr....

canım 10.gun yanı okadarmı geçtı gunun yoksa iğneden sonrakı 10.gununmu inşallah vardır

cemreciim adetim 10 gün gecikti 5.gün idrar testi yapmıştım çıkmamıştııı bugün tam adetim geçeli 10 gün oldu kan tahlili yaptırmaya gittim ama sabah yapıyolarmışş üzüldüm ama nasip yarın inş. yaptırcaz bakalm kan tahliliii...Rabbim inş. bu defa ümitlerimi boşa çıkarmaz yüzümüzü güldürür inş...

ne kullandı.............................. Muhtemel doğum tarihi

1.babyface:::::::::::::::::::::::::::::::::::klome n
2.tuse2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::klomen
3.giznur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
4.cocosh:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::klo men
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::kl omen
6.eylul166 :::::::::::::::::::::::::::::::gonaphene
7.beyazbulut:::::::::::::::::::::::::::gonaphene
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::gonaphene
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::gonap hene
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::gonaphe ne
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::gona phene
12.yiğido17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ılaçsız
13.sema3455:: :::::::::::::::::ilaçsız::hoşgeldinçağatay bebek
14.rosem:::::::gonaphene ::::::::::hoşgeldin mert bebek
15.beyaz melek:::::::::ilaçsız ::::::::::hoşgeldin öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
18.milkshake :::::::::klomen:::::::::hoşgeldin selin bebek
19.başak 35:::::::::klomen ::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::klomen :::::::::::hoşgeldin kıvançbebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
25.arzu38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::ilaçsı z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :klomen
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::ilaçsız
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::gonaph ene
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :klomen
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
36.beyaazz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::aşılam a
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::klomen
42.applearzu::::::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::ilaçsız
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
51.26eser26::::::::: ::::klomen ::::::::::::::::17 aralık 2009 elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::k lomen
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::ilaçsız
55.zuzucuk82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :klomen ::::::::::::::::::::::11 ocak 2010
56.rana.able. :::::::::::::::::::::::::::::::metformin:::::::::: :::::::::::::19 ocak 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 ocak 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::ilaçsız ::::::::::::::::::::::13 ocak 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:ilaçsız:::::::::::::::::::::: 20 ocak 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::klomen
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::ser ophene
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::klomen
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::menogon
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::ilaçs ız::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.totem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::ilaçsız
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::klomen
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::ilaçsız
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::klomen:::::::::::::13 nisan::::::::::.hoşgeldin melis bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::ilaçsız
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::klomen::::::::::::::::::::nisan 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::klomen
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen ( ikizi olacak)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen::::: Hoşgeldin zümra neva bebek
83.bebeğimiz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::klomen ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::ilaçsız (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::klomen
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::klomen
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::ilaçsız (adaçayı içti)
90.sevra:::::::::::::::::::::::::::.:::::::::::: ::.:...:::klomen ...........hoşgeldin asila bebek
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::ilaçsız
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::ilaçsız
93.stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::klomen
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::klomen.........hoşgeldin efe bebek
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::klomen
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::klomen
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::klomen
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::ilaçsız
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::ilaçsız (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::ilaçsız
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::y.çatlatma iğnesi
102.civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
103.kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::klomen (ikizi olacak)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::ilaçsız .................4 agustos ……hoş geldin dora revna bebek
105.özlem147...................................... ...............klomen+ıgne
106.a&s........................................... ................... Bcg
107.sultan1984.................................... ...............ılacsız kür ile .........13 eylül....hoşgeldin kerem bebek
108.ipekyol51..................................... ................serophene+iğne......7 eylül....hoşgeldin ebru bebek
109.özemek........................................ ................klomen
110.ceydammm...................................... .............klomen
111.nurtopu....................................... ..................tüp bebek
112.emine kaya.............................................. .....klomen...........13 ekim
113.firstmoonxxx.................................. ...............merional 75(ikizi olacak)hoşgeldın rüya ve rüzgar bebek
114.testere(balsurat)............................. ..........ilaçsız
115.maviyesil1999................................. ...........
116.rufeydeserra.................................. ........ilaçsız..............28 kasım
117.jujumm........................................ ................klomen
118.aymuel........................................ ................ilaçsız
119.denvir........................................ ..................
120.hedarzu....................................... ................klomen
121.hayran........................................ .................klomen (ikizi olacak)
122.karakaya...................................... ...............
123.nurzul........................................ ..................klomen
124.gyshnky....................................... ................klomen
125.asya_deniz.................................... ................klomen......08/02/2011....hoşgeldin deniz bebek........
126.gultun........................................ ..................klomen
127.daisy84....................................... ...................klomen
128.yasmngu....................................... .................ilaçsız(soğan kürü)
129.kuzu84........................................ ..................aşılama......11/11/2011......hoşgeldin derin bebek.......
130.delfino....................................... ...................ilaçsız
131.esila_tr...................................... .... .............
132.aysima04...................................... ..................ilaçsız
133.bsbirkin...................................... ....................
134.eceiremnur.................................... ..................
135.betus19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......hoşgeldin özay bebek
136.masal07....................................... ....................klomen
137.yakamozzz33................................... .................klomen
138.defhne........................................ ......................klomen
139.melike_ecesuu................................. ..................serophene
140.zazez......................................... .......................klomen
141.gamzelikiz.................................... .....................
142.exorcist_trex................................. ..................serophene
143.smallangel.................................... ....................aşılama
144.masal800...................................... .....................klomen
145.minimini...................................... .......................klomen
146.fatma0000..................................... .....................ilaçsız
147.pretty9217.................................... .....................serophene
148.berranur...................................... ......................serophene
149.swcnprlk...................................... ......................klomen
150.gulaykorkmaz.................................. ...................klomen...................3 eylül
151.aktasozlem.................................... .....................klomen....................iki zi olacak
152.tiin.......................................... ...........................klomen
153.dess.......................................... ..........................klomen (ilk ayında hamile kaldı)..14 eylül
154.duygucandan................................... ....................klomen
155.moontorrent................................... ....................klomen...................ikizi olacak
156.ozlemnisandoğan............................... ..................ilaçsız (2 ay önce klomen kullandı)
157.rabbiss....................................... ..........................serophone ve ovitrelle (ilk ayında hamile kaldı)
158.drgks......................................... ...........................serophene ve pregnyl (ilk ayında hamile kaldı)
159.pnr30......................................... ..............................klomen
161.yorgungonul................................... .........................klomen
162.simiramis..................................... .............................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
163.feyzakt....................................... .............klomen
164.hagam......................................... ............ Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
165.canocan85..................................... ..........(1 ay önce klomen kullandı)
166.serselo....................................... ..............ilaçsız
167.asktutkunu.................................... .........serophene
168.ilkaycocuk.................................... ...........klomen
169.fatma1986..................................... ...........gonal f (ikinci aşılamada hamile kaldı)
170.kalbimin...................................... ...............ilaçsız (bir ay önce klomen kullandı)
171.eass...........klomen+pregnl y (ilk ayında hamile kaldı)......8 ocak 2012
172.penloya.........................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
173.gull.................................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
174.sarisheeker................ Klomen (ikinci ayında hamile kaldı)
175.tuanatay...................................... ................klomen
176.mestannn...................................... ...............klomen
177.donser........................................ ................tüp bebek
17.ecrin....................................... .....................tedavisiz
179.rana20..............................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
180.bihter07...................................... ....tedavisiz
181.gözde_szr..................................... Klomen(ikizi olacak)
182.umutluyum 78................................................ Klomen
183.mesya............................. Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
184.demos84..................................rahim filmi çekildi 2 ay önce
185.aynisefa.................................klome n( ilk ayında hamile kaldı)
186.butka................................ ....klomen (2.ayında hamile kaldı)
187.eyay.......................................
188.seymadem...............................klomen (4 kullanımdan sonra)
189.mrym3009..............................klomen+ç atlatma iğnesi( 3.kullanımdan sonra)
190.ednaaa...................................klome n (2 kullanımdan sonra 2 ay tedavisiz)
191.harman...................................klome n+çatlatma (2 ay kullanımdan sonra 1 ay tedavisiz)
192.agustos2011..........................klomen ( 1 ay kullanımdan sonra 2. Ay tedavisiz)
193.oznur_u.................................klomen ( 2 ay klomen kullandı)
194.kıdy........................................kl omen
195.bulut_bebek............................klomen
196.bankem..................................
197.hellalu....................................klo men (3 ay kullanımdan sonra)
198.piXie86...................................klom en (ilk ayında)
199.kadis......................................klo men+duphaston
200.gece2009................................Tedavi siz (4 ay önce 2 ay klomen+ovitrella,1 ay tedavisiz)
201.maviyaz..................................
202.selocan..................................gonal f ve aşılama
203.bonbeneçiceği..........................
204.efsanee..................................Klome n (2 ay)

**************klomen veya gonaphene kullananlar***************

..............................ocak ayı listemiz...............................

ceza83........................................... ................................10 ocak
golge_çiçeği...................................... ..............................10 ocak
ercelf............................................ .... .............................11 ocak
cansu26.......................................... ..... .........................13 ocak
kuzey1............................................ ... ............................16 ocak
sevde1........................................... ............ ...................20 ocak

Son düzenleme:
canım sen yanlış anladın sanırım beni iğnedim değil adetim geçeli 10 gün oldu iğne vurulmadım yani erken test yapmayı bende istemem zaten çünkü yanlış ssonuç verebiliyor kendimi okadar yıpratmamm...inş.Rbbim herkesin gönlünün muradını verirrrrrrr....

cemreciim adetim 10 gün gecikti 5.gün idrar testi yapmıştım çıkmamıştııı bugün tam adetim geçeli 10 gün oldu kan tahlili yaptırmaya gittim ama sabah yapıyolarmışş üzüldüm ama nasip yarın inş. yaptırcaz bakalm kan tahliliii...Rabbim inş. bu defa ümitlerimi boşa çıkarmaz yüzümüzü güldürür inş...

canım benımde 10 gun geçmıştı kesın vardır benım idrarda 5 gun gecıkınce çoook sılıktı düşün sonra dıkkat edınce görduk sende onu yapsaydın kesın 10 gunluk çıkar benımkı ıkı haftayı geçıodu düştü inşallah vardır sende buay inan şaşırmıyorum hamıle haberıne herkes buay patlama yaptı senınde vardır emın ol canım sonucu söyle çoook merak ettım öpüyorum

Son düzenleme:
canım bıldım kadarıyla ılk tuplerden sonra yumurtaya gecıyo...
hsg sonrası ılk 3 ay da hamıle kalma oranı yuksekmıs doktor oyle demıstı kuzucukkkkk

ay hadı inşallah tüplerede bakıldı mesela sumukumsu yapı oluyomuş tüplerde onu anlamıyolarmış ılacı verınce kendısı açılıyomuş oyuzden şimdi olur belkıya öpüyorum şeker saol:KK34:

canım benımde 10 gun geçmıştı kesın vardır benım idrarda 5 gun gecıkınce çoook sılıktı düşün sonra dıkkat edınce görduk sende onu yapsaydın kesın 10 gunluk çıkar benımkı ıkı haftayı geçıodu düştü inşallah vardır sende buay inan şaşırmıyorum hamıle haberıne herkes buay patlama yaptı senınde vardır emın ol canım sonucu söyle çoook merak ettım öpüyorum

canımmm sağolll inş. vardırrr bu ay ümitlerimiz boşa çıkmaz çünkü hiçbukadar gecikmemiştiii.Rabbim hepimize nasip etsin inş....

X