Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım o akıntı herkeste olmayabilir.sende de vardır muhakkak ama dışarı çıkmıyordur.sana en büyük tavsiyem iğneyi olduktan sonra adete 5 6 gün kalana kadar çalışman.
çünkü ben iğne olduğum halde geç çatladım ve kaçırdım.halbuki herşey çok güseldi.

Rabbim herşeyui gönlüne göre versin inşallah canım. kullanan arkadaşlarım hep akıntım oldu ağrım oldu deyince kendime baktım hiçbiri yok. telaşe memuruyum zaten. tavsiyelerin içinde çok teşekkür ederim canım benim

canım buay benım nerdeyse normal akıntım bıle yoktu kı normalde olurda azda olsa ve hamıle kaldım ama düşürdüm artık ya doktorun yada benım hatam karambole geldı ama sıkıntı yapma bende olmadı akıntım yok dedım ve olmuştu yanı hamılelık:KK34:
inşallah canım yaa tez vakitte mevlam sizlere ve bizlerede nasip etsin inşallah. eşimin dediği gibi geç olsun ama cümle alemin gıpta ettiği hayırlı evlatlar olsun inşallah

moralini bozma canım her bünyede aynı belirtileri verecek diye bir kaide yok bazı arkadaşlarımızda karın ağrısı olmuyor ama yumurtası çatlamış oluyor..Stres yapma kendine dr. kontrole çağırdımı çatlayıp çatlamadığını sölemedi için ozaman inş. iyi haberler alırsın:KK66:
bendede hiçbir belirti yok bazende acaba hemşire iğnenin içindekini tam bitirmedimi diye bile kuruntu yapıyorum :KK1: :KK1: kendimi hep hamile gibi görüyorum artık çünkü niyette çok önemli diye düşünüyorum.doktorum ayın 18 ine çağırdı bakalım hayırlı haberler alırız inşallah canım :KK16:

kızlar ii dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim.rabbim olmayanlara göstersin sizlerede nasip etsin.inş sağlıklı bi şeklde kucağıma alırım.:emir_bebek:çok mutluyumm 8 aydır zor günler yaşadım çok ağladım bu ayda beklemiyodum ama süpriz yaptı işte bebiş.:KK1: hiç belirtimde yoktu yani belirtileri kafaya takmayın.sadece az göğüslerimde hassasiyet vardı hepsi o.

arkadaşlar bişi sormak istiyorum bugün aşılamamın 9. günü belirtileri kafaya takmak istemiyorum fakat çok merak ettim benim aşırı derecede beyaz akıntım olmaya başladı acaba ilaçların etkisimi yoksa hamilelik belirtisi olabilirmi ya normaldede olur tabi her normal kadın gibi ama bu ara o kadar çokki bembeyaz ve afedersiniz altıma kaçırmışım gibi geliyo:))))) bu konuda bana verbileceğiniz bi bilgi varmı acaba bende bunu yaşadım ve hamileymişim diyenleriniz çıkarsa bol miktarda öpüyorum onu:)))))

eses canım benim de beyazdı akıntım sonra da sarıya döndü rengi şimdi de kesildi yok gibi bütün bunlar 3-4 gün içinde oldu.sarıya dönerse akıntı tuttu derler genelde ama ben neye inanacağımı şaşırdım en iyisi beklemek canım.

canım ne güzel şeyler anlatmışsın sen öyle valla hiç ümidim yoktu yazını okuyunca mutlu oldum.senin içinde çok sevindim hadi idrarda gördüysen olmuştur bu iş.senindemi aşılamaydı????

yk cnm, aşılama filan yk..çk şükür bi problem yk bende. 2 aylıkken ilk bebeğimi düşürdüm..zaten başka bebekde yk. 2 yıllık evliyim..doktor korunma dedi. ne kadar doğru bilmiyrm. 31 ekimde oldum kürtajımı..ınş cnm senden de güzel bi haber alırız...

merhabalar kader arkadaşlarım bende aranıza yeni katıldım 2.5 senelik evliyim sekiz ay önce düşük yaptım doktorlar bisorun olmadıgını sölüyolar ama halen hamile kalamadım buay klomen kullandım ayı 30nda çatlatma iğnesi oldum bugün sekizincigün ama burdan okudugum kadarıyla buyöntemle az kişi hamile kalmış:KK43: çok stresliyim sonuç alamazsaM diye kasıklarmda şişlik hissi var nedense arasırda agrı rabbim hepimize hayırlısını versin işte böle bende derdimi sizlerle paylaşmak istedim...

kızlar merhaba,

benim bu ay hsg çekildi ve klomeni bu ay kullanmadım biliyosunuz. işi dolayısıyla bu yumurtlama döneminde sadece1 defa birlikte olabildik eşimle. bugün adet günümdü olmadım. ve bir kaç gündür sürekli ağlıyorum ota .oka ağlar oldum. gece uyanıp ağlıyorum eşime sarıyorum falan. bi de geçen hafta acayip gaz vardı bende. ara sıra kasıkta batmalarım oluyo. tavuk ve et kokusuna karşı aşırı hassasiyetim var hemen midem bulanıyo. ev dubleks eşim tavuk yaptığında ben hep üst kata yatak odasına çıkıp kapıyı kapatıyorum kokuda duramıyorum. sizce bunlar gebelik belirtisi olabilir mi? pek sanmıyorum gerçi ama ALLAH BÜYÜK ...

eses canım benim de beyazdı akıntım sonra da sarıya döndü rengi şimdi de kesildi yok gibi bütün bunlar 3-4 gün içinde oldu.sarıya dönerse akıntı tuttu derler genelde ama ben neye inanacağımı şaşırdım en iyisi beklemek canım.

ercelfcim nasıl gidiyor ??? son dört günümüz nasılsın ben sanırım adet olucammmmm biliyordum zaten:KK43:((( adet olucam hissi başladı anlıyorum olucamı....

kızlar çok şükür hsg temız bısıkıntımız yok inşallah geriside gelir

canım cok sevındım bısı cıkmadına ama zaten ben bılıyoudm senın hsg nın ıyı cıkcanı.sen ıkı kere dollenme yasadın zaten.neyse kafandan cıkmıs olduuu..en yakın zamnda hamıs haberı beklıyozz

kızlar merhaba,

benim bu ay hsg çekildi ve klomeni bu ay kullanmadım biliyosunuz. işi dolayısıyla bu yumurtlama döneminde sadece1 defa birlikte olabildik eşimle. bugün adet günümdü olmadım. ve bir kaç gündür sürekli ağlıyorum ota .oka ağlar oldum. gece uyanıp ağlıyorum eşime sarıyorum falan. bi de geçen hafta acayip gaz vardı bende. ara sıra kasıkta batmalarım oluyo. tavuk ve et kokusuna karşı aşırı hassasiyetim var hemen midem bulanıyo. ev dubleks eşim tavuk yaptığında ben hep üst kata yatak odasına çıkıp kapıyı kapatıyorum kokuda duramıyorum. sizce bunlar gebelik belirtisi olabilir mi? pek sanmıyorum gerçi ama ALLAH BÜYÜK ...

olabılır canım nıye olmaısn ılla 10 kere ılışkıye gırenmı hamıle kalacak..ınsalllah umutlusundur .anlattıkların hamılelık belırtısı adetın ayın akcında??

kızlar merhaba,

canım moralını bozma yaa ınan burda bu anlattıkalrını herkes yasıyo..
ne yedımın ne gıydımın ne gezdımın tadı var ınanırmısn=? hersey bosunaymıs boşa yasııyomusum gıbı gelıyo ama uzulerekte bısı elde edemıyosun.
mesela 2 gun sonra bebk gormeye gıdıcez ne zamandır kacıyoruz ve arkadaslarda gıdıcekk onlarda bebeklı sırf onalr once gıtsın dıye kackere ısım vavr dedım gıtmemısler benı beklemısşlerr suan ne bahane uydursamda gıtmesem dıye dusunuyorum...
emınım orda tuzluk gıbı kalıcam ne oldu bebek soruları ınan bıktım..herkese bebk lafı acılınca sanane dıyesım gelıyoo.aglamanobetlerı normal agla agladıkca ınsan acılıyoo

selam arkadaşlar bende ilk defa ocak 20 klomene başlayacagım çok heyecanlıyım inşallah olur gerçi ilk seferde olmuyor galiba sizlerin yazılarınız okudum Allah yardımcımız olsun ben aslında klomene başlamadan önce rahim filmi çektiriyim dedem ama geç kalmışım adetten 1 hafta sonra dediler nasip bakalım ne olacak

slm kızlar başlığı okuyunca buraya girmem gerek diye düşündüm. klomen kullanmaya başlayacak olan varsa lütfen ama lütfen mutlaka yumurtalık takibi yaptırsın. ben klomen kullandığımda yumurtalık takibi yapılmadı ve çok normal olan hormonlarım alabora oldu. ben o doktoru Allah'a havale ettim. lütfen benim düştüğüm hataya düşmeyin...

cansu mılk çok saolun canlarım bende bişe yoktur belkı ama kafam rahat olsun dıye istedım bıde bu hsgde eğer azda olsa sumukumsu bişe olursa tutunmaya engelya kesın çözum varsada gitti çok şükür oyuzden daha umıtlıyım buay kendı halımdeyım beklemıyorum ama inşallah son dozu önumuzdekı ay kullanmayı süşünüyorum inşallah güzel haberlerle gelırım siz naptınız şekerler varmı bi durum cansu sen 11de mı yapıcaktın testi? bide bana hiç korunmana yada ılışkı yasak demedı sordum yok yapabılırsın dedı gerek yok falan ama çok rahat oldu mılk sakın kasma canım secede belımde azbı adet ağrısı oldu kasıklarımda hiiiiç olmadı sadece biraz utandım ama kadınlar ıkıtanesı özellıkle başımdaydı bi utandım sora aman zaten bu azöncede gördü baksın falan oldum eyvah eyvah nehallere düştük:))

Son düzenleme:
cansu mılk çok saolun canlarım bende bişe yoktur belkı ama kafam rahat olsun dıye istedım bıde bu hsgde eğer azda olsa sumukumsu bişe olursa tutunmaya engelya kesın çözum varsada gitti çok şükür oyuzden daha umıtlıyım buay kendı halımdeyım beklemıyorum ama inşallah son dozu önumuzdekı ay kullanmayı süşünüyorum inşallah güzel haberlerle gelırım siz naptınız şekerler varmı bi durum cansu sen 11de mı yapıcaktın testi? bide bana hiç korunmana yada ılışkı yasak demedı sordum yok yapabılırsın dedı gerek yok falan ama çok rahat oldu mılk sakın kasma canım secede belımde azbı adet ağrısı oldu kasıklarımda hiiiiç olmadı sadece biraz utandım ama kadınlar ıkıtanesı özellıkle başımdaydı bi utandım sora aman zaten bu azöncede gördü baksın falan oldum eyvah eyvah nehallere düştük:))

banada korun demedı 3 gun ılışkı yok sonra devam calışmaya dedı ama yıne bısı cıkmaıd:KK43:((((((((((
benım ayın 13 adet ama olacak gıbıyım kasıklarıma agrılar gırıp gırıp cıkıyo hayır yanı sonunda bısı cıksada bu kadar agrı cekıyroum oda yok yok yok:KK43:((

cemrecım canım ıcımdekı sese guven senın yakın bı zamanda bıdaha olucak bu sefer sagsalım elıne alırısn ınsallahhh

kızlar merhaba,

benim bu ay hsg çekildi ve klomeni bu ay kullanmadım biliyosunuz. Işi dolayısıyla bu yumurtlama döneminde sadece1 defa birlikte olabildik eşimle. Bugün adet günümdü olmadım. Ve bir kaç gündür sürekli ağlıyorum ota .oka ağlar oldum. Gece uyanıp ağlıyorum eşime sarıyorum falan. Bi de geçen hafta acayip gaz vardı bende. Ara sıra kasıkta batmalarım oluyo. Tavuk ve et kokusuna karşı aşırı hassasiyetim var hemen midem bulanıyo. Ev dubleks eşim tavuk yaptığında ben hep üst kata yatak odasına çıkıp kapıyı kapatıyorum kokuda duramıyorum. Sizce bunlar gebelik belirtisi olabilir mi? Pek sanmıyorum gerçi ama allah büyük ...

kızla ben halaadetolmadımyaaa :

peki test yaptın mı canım hiç.

cuma günü idrar testi yaptım o zaman zaten adet tarihimden önceydi ve negatif çıktı. Zaten olsa bile idrar testinde çıkmaz daha. Yarın da olmazsam yaptırıcam kan testi... Inşallah vardır... Allah büyük...

X