Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

hanımlar merhaba,

herkese hayırlı cumalar bu mübarek cumanın hürmetine Rabbim tüm isteyenlerin kucaklarını bebeklerle doldursun inşallah. benim sorum olucak klomen tedavisinde bu 2. ayım adetin 10. günü 10mm tek yumurta oluştu bugün doktora gittim 14. gün 12. mm yine tek yumurta dedi pazartesi tekrar gel bi atak olmazsa artık iğnelere başlarız dedi. sizce direk iğneye geçmesi normal mi çünkü klomen i 2 şer tane içiyorum dozu yükseltmesi gerekmezmiydi. birde iğnelerin fiyatları ne kadar acaba ssk karşılıyor mu ve kaç tane vurulmam gerekiyor.bilgisi olanlar yanıtlarsa çok sevinirim

merhaba cnm bende bu ay 2.klomenımı kullandım ve yanında progestan da verdı klomene reglımın 3.gunu basladım progestana 10.gunu basladm devam edıyorum su anda 11.gun doktora gıttım 18mm olmus benımde senın gıbı bir tane yumosum varmıs:)bende gunde 2 tane ıctım banada doktor onumuzdekı ay iğneye baslarız dedi ama ssk fln karsılıyormu bılemem inş bu ay hamiş kalırız da gerek kalmaz:)

canım az kaldı...nasıl belirtiler var..eminim cok heyecanlısındır..ben de senin adına cok heyecanlıyım...bir bir yaz durumunu...14. gün mü oldu..ben 11 inde 14 gün olacak sanıyordum...bekliyorum haberlerini..

canım şöle söliyim ovitrelle nin 14. günü bugün geçen ay ovitrelle nin 10. gününde işaret gelmişti sonra da adet olmuştum bugün 14. gün bitti hala tık yok.
11 0cak aşılamamın 14. günü oluyor ovitrelle nin de 16. günü heralde iğnenin etkisi geçer o yüzden sabah idrarda bi bakıcam sonra da hastaneye kan vermeye gidicem eğer pozitif se tabi.
belirtler kuvvetli.7. günden sonra hiç dinmedi diyebilirim.9. günümde yerleşti sanki bebişim çok şiddetli kalça bel ve kasık ağrım oldu (ilk meleğimde de aynı günde aynı ağrıyı yaşamıştım bu belirti beni çok ümitlendiriyo) bacağıma kadar vurdu üstüne basamadım.1 saatte geçti.ara sıra adet sancısı giriyor sanki adet olmuşum gibi kasıklarım ağrıyor belim falan ama bişey yok.akıntım beyaz bazen de sapsarı.göğüslerimin sadece uçlarında hassasiyet var.bugün de marketteydim bir ağrı girdi kasıklarıma adet oluyorum dedim ama yine bişey yoktu kasık batmaları falan oluyor hiçbişey yok adet beklemekten yıldım valla gelmesin zaten wc ye girmeye korkuyorum.bir de progestan fitil kullanıyorum ya o geciktirir mi onu araştırıyorum şimdi.acaba bu kasık ağrıları adet olacakmış gibi ağrılar progestan yüzünden gelemeyen adetim yüzünden mi??
bilemiyorum sevdecim karışığım.erken yapmicam test 11 ocak tam aşılamanın 14. günü oluyor önce idrarda bakıcam sabah kendim çıkmazsa bile gidip kan vericem çünkü eğer yoksa bişey progestanı bırakmam lazım.hala adet olacakmışım gibi düşünmek istiyorum ümitlenmemek için ama biliyorum aslında bebeğim benimle.Allahım yardım etsin.hayırlı olsun haber.benimle olsun meleğim.geçmiyor sevde geçmiyorrr bugün zor geçti yarın akşam alıcam testi çarşamba sabahı da yapıcam.dua et..
belki de olmadı ne biliyim en kötüsünü düşünelim de pozitifse daha çok sevineyim.progestan çoğunda adeti düzenlermiş ayrıca aşılama sonrası çoğu insan da erken adet olurmuş.bu bilgilere ulaştım.ki benim de ovitrelle ile kistimin olduğu o ay erken adet olmuştum.yani herşey belli aslında ama Allahın takdiri.stresli bir 48 saatim kaldı diyelim :) bugün çıktım ip aldım dantel başlicam valla zaman geçsin..

canım sen yanlış anladın sanırım beni iğnedim değil adetim geçeli 10 gün oldu iğne vurulmadım yani erken test yapmayı bende istemem zaten çünkü yanlış ssonuç verebiliyor kendimi okadar yıpratmamm...inş.Rbbim herkesin gönlünün muradını verirrrrrrr....

cemreciim adetim 10 gün gecikti 5.gün idrar testi yapmıştım çıkmamıştııı bugün tam adetim geçeli 10 gün oldu kan tahlili yaptırmaya gittim ama sabah yapıyolarmışş üzüldüm ama nasip yarın inş. yaptırcaz bakalm kan tahliliii...Rabbim inş. bu defa ümitlerimi boşa çıkarmaz yüzümüzü güldürür inş...

pardon canım.o zaman kanda baktır hemen adet olamıyorsan doktoruna git.ama inşallah herşey istediğin gibi olur.

kızlaaaarr :KK43: fenalardayım artık kafamı kaşicak vaktim yok artık neredeyse koptum iyice ve mide bulantılarından ölüyorum :KK14: Çalışmak istemiyorum ama mecbur maddi durumlardan idare edicem bir zaman daha :KK14:

Kızlar merhaba,

bişey sormak istiyorum bu ay 2. klomen ayım bugün adetimin 17. günü tek yumurtam oluştu o da hala 12.mm doktorum duphaston verdi önce adet ol ondan sonra adetin 3. günü femara kullanmaya başlayalım o daha etkili dedi . başından bu şekilde bişey geçen ve bu ilacı kullanan var mı ? çok moralim bozuldu ya

slm kızlarrr sızlere bıey sorucm suan atesımı ölçdum 36.8 cıktı ve catlama ıgnesı vurundum 2.defa acaba bugun catlarmıkı

06.01.2012 de vurundum ıneyı suan 4.gun ve atesım 36.8 bence catlamısmıkı :KK43:

slm kızlarrr sızlere bıey sorucm suan atesımı ölçdum 36.8 cıktı ve catlama ıgnesı vurundum 2.defa acaba bugun catlarmıkı

06.01.2012 de vurundum ıneyı suan 4.gun ve atesım 36.8 bence catlamısmıkı :KK43:

canım pek ates olayına gırme...ates olayına taa adetın basından ıtıbaren her sabah aynı saatlerde olcceksınkı ona gor ebı sonuc elde edesın ates olcme yontemı dıye bı sayfa avr orda daha ayrıntılı bılgı verırılerr..bol sanssss

canım şöle söliyim ovitrelle nin 14. günü bugün geçen ay ovitrelle nin 10. gününde işaret gelmişti sonra da adet olmuştum bugün 14. gün bitti hala tık yok.
11 0cak aşılamamın 14. günü oluyor ovitrelle nin de 16. günü heralde iğnenin etkisi geçer o yüzden sabah idrarda bi bakıcam sonra da hastaneye kan vermeye gidicem eğer pozitif se tabi.
belirtler kuvvetli.7. günden sonra hiç dinmedi diyebilirim.9. günümde yerleşti sanki bebişim çok şiddetli kalça bel ve kasık ağrım oldu (ilk meleğimde de aynı günde aynı ağrıyı yaşamıştım bu belirti beni çok ümitlendiriyo) bacağıma kadar vurdu üstüne basamadım.1 saatte geçti.ara sıra adet sancısı giriyor sanki adet olmuşum gibi kasıklarım ağrıyor belim falan ama bişey yok.akıntım beyaz bazen de sapsarı.göğüslerimin sadece uçlarında hassasiyet var.bugün de marketteydim bir ağrı girdi kasıklarıma adet oluyorum dedim ama yine bişey yoktu kasık batmaları falan oluyor hiçbişey yok adet beklemekten yıldım valla gelmesin zaten wc ye girmeye korkuyorum.bir de progestan fitil kullanıyorum ya o geciktirir mi onu araştırıyorum şimdi.acaba bu kasık ağrıları adet olacakmış gibi ağrılar progestan yüzünden gelemeyen adetim yüzünden mi??
bilemiyorum sevdecim karışığım.erken yapmicam test 11 ocak tam aşılamanın 14. günü oluyor önce idrarda bakıcam sabah kendim çıkmazsa bile gidip kan vericem çünkü eğer yoksa bişey progestanı bırakmam lazım.hala adet olacakmışım gibi düşünmek istiyorum ümitlenmemek için ama biliyorum aslında bebeğim benimle.Allahım yardım etsin.hayırlı olsun haber.benimle olsun meleğim.geçmiyor sevde geçmiyorrr bugün zor geçti yarın akşam alıcam testi çarşamba sabahı da yapıcam.dua et..
belki de olmadı ne biliyim en kötüsünü düşünelim de pozitifse daha çok sevineyim.progestan çoğunda adeti düzenlermiş ayrıca aşılama sonrası çoğu insan da erken adet olurmuş.bu bilgilere ulaştım.ki benim de ovitrelle ile kistimin olduğu o ay erken adet olmuştum.yani herşey belli aslında ama Allahın takdiri.stresli bir 48 saatim kaldı diyelim :) bugün çıktım ip aldım dantel başlicam valla zaman geçsin..

canım....
geçmez tabi bilmezmiyim...saat zaman durmuştur senin için şimdi..dua etmezmiyim gülüm..aklım hep sende..gün sayıyorum bende..sabırsızlanıyorum carşamba sabahı için..umarım rabbimin izniyle olur bu sefer..içimden bir ses meliğinin seninle olduğundan yana...gelişmeler güzel..heleki iğnenin 14.gününü geçiyorsak bu harika ...umudumuz coğalıyor demektir...yarınıda bi atlatsak hayırlısıyla güzel haber kapıda inşallah...cok fazla kendini dinlemesen diyeceğim ama biliyorum elinde değil..zor geçiyor ve geriliyorsun ister istemez..keşke sakin olmayı başarabilsek..ben bile bu ay tedavi görmediğim halde, 10 gün var günüme bekilyorum bende..yine heyecan yine aynı umutla..hiç bitmeyen bir umutla hemde...her ay hayal kırıklığı olduğu halde usanmıyor gönlüm..beklemeye devam ediyor..19 unda benimde günüm..ne güzel olurdu bu ay seninle ikimiz hamile kalsak..birlikte tamamlasak 9 ayı..ah..keşke...keşke..........................

kızlar merhaba nasılsınız ercelf sevde ve tüm arkadaşlar ercelf aşılama olmussun inşallah tutmustur allah çok bekletmez inşallah:nazar:ama kendini çok bağlama rahat ol kafan boş olsun stres olumsuz etkiliyor birşeyleri sizleri yazmasamda takip ediyorum kendinize iyi bakın ben iyiyim bir sorun yok allah yardım ediyor 18 hafta oldum bile :nazar:kendinize iyi bakın:KK49:

kızlar merhaba nasılsınız ercelf sevde ve tüm arkadaşlar ercelf aşılama olmussun inşallah tutmustur allah çok bekletmez inşallah:nazar:ama kendini çok bağlama rahat ol kafan boş olsun stres olumsuz etkiliyor birşeyleri sizleri yazmasamda takip ediyorum kendinize iyi bakın ben iyiyim bir sorun yok allah yardım ediyor 18 hafta oldum bile :nazar:kendinize iyi bakın:KK49:

maşaallah baya olmuş kız arada uğra şeker anlat napıyon ne edıyon cinsiyet neydı senın?

maşaallah baya olmuş kız arada uğra şeker anlat napıyon ne edıyon cinsiyet neydı senın?

iyiyim işte güzel gidiyor çok dikkat etmeye calısıyorum zor bulunca kıymetli oluyor:KK1:cinsiyetimiz kızmış:nazar::emir_bebek:aslında hep takip ediyorum ama yazmamıstım kendine iyi bak sen napıyosun?

canım valla benim dr um adetliyken alttan bakıyor.geçen gittiğimde baktı.yumurtalıkları daha net görebilmek gerekiyor dedi.kist oluşumu varsa tedaviye ara vermek lazımmış.onlar alışmış zaten de.ben de çok tedirgin oldum.işkence gibi geldi.gözlerini kapa sabret canım bebeklerimiz için katlanıyoruz işte ne yapalım.
aayy çok kötü canım yaa senin olayda allahtan öle bişe yaşamadım canım..Adet bittikten sonra gittim hep ben olsun sonucu güzel olsunda merak etme sen alışık olmasanda onalr alışmışlardır artık dr.un ayıbı olmuyor biliyorsun canım..
Kızlar merhaba,

bişey sormak istiyorum bu ay 2. klomen ayım bugün adetimin 17. günü tek yumurtam oluştu o da hala 12.mm doktorum duphaston verdi önce adet ol ondan sonra adetin 3. günü femara kullanmaya başlayalım o daha etkili dedi . başından bu şekilde bişey geçen ve bu ilacı kullanan var mı ? çok moralim bozuldu ya
Aramızda senin gibi famera kullanan arkadaşlarımız var canım merak etme inş. yumoşların famera ile büyür :KK66:

allah inş. kızını sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım ne güzel..Kaçıncı haftada öğrendinki cinsiyetini aay ne güzel yaa bende meraktayım şu önümüzdeki 3 haftayı bir atlatsam korkum kalmayacak inş.

kızlar bebeğim 9.haftasında maşallah çok şükür:nazar: Birde atlatsak şu 3 haftayı hayırlısı ile inş. korkularım gitse..Haftasonu mideden dolayı kötü oldum hastaneye gittim çok şükür kalp atışlarını duyduk bebeğimizin çok değişik bir duygu rabbim inşallah sizlerede nasip etsin amiiinn.:KK34:

Son düzenleme:
kızlar bebeğim 9.haftasında maşallah çok şükür:nazar: Birde atlatsak şu 3 haftayı hayırlısı ile inş. korkularım gitse..Haftasonu mideden dolayı kötü oldum hastaneye gittim çok şükür kalp atışlarını duyduk bebeğimizin çok değişik bir duygu rabbim inşallah sizlerede nasip etsin amiiinn.:KK34:

Geçer canım geçer çok güzel bir duygu dimi ilk kalp atışını duyduğun zamann ben donup kalmıştımm :) allahım tüm isteyenlere en kısa zamanda nasip etsinn..

Nasılsın canım büyük gün geliyor hadi hayırlısı olsun inşallah meleğin seninledirr canımmm sabırsızlıkla bekliyorum güzel haberlerinii...

canım....
geçmez tabi bilmezmiyim...saat zaman durmuştur senin için şimdi..dua etmezmiyim gülüm..aklım hep sende..gün sayıyorum bende..sabırsızlanıyorum carşamba sabahı için..umarım rabbimin izniyle olur bu sefer..içimden bir ses meliğinin seninle olduğundan yana...gelişmeler güzel..heleki iğnenin 14.gününü geçiyorsak bu harika ...umudumuz coğalıyor demektir...yarınıda bi atlatsak hayırlısıyla güzel haber kapıda inşallah...cok fazla kendini dinlemesen diyeceğim ama biliyorum elinde değil..zor geçiyor ve geriliyorsun ister istemez..keşke sakin olmayı başarabilsek..ben bile bu ay tedavi görmediğim halde, 10 gün var günüme bekilyorum bende..yine heyecan yine aynı umutla..hiç bitmeyen bir umutla hemde...her ay hayal kırıklığı olduğu halde usanmıyor gönlüm..beklemeye devam ediyor..19 unda benimde günüm..ne güzel olurdu bu ay seninle ikimiz hamile kalsak..birlikte tamamlasak 9 ayı..ah..keşke...keşke..........................

Canımmm benimm senin bu bitmek tükenmek bilmeyen umuduna hayranım inşallah allah dualarımızı kabul eder ve bu ayy ikinizde bize güzel haberler verirsinizz..

kızlaaaarr :KK43: fenalardayım artık kafamı kaşicak vaktim yok artık neredeyse koptum iyice ve mide bulantılarından ölüyorum :KK14: Çalışmak istemiyorum ama mecbur maddi durumlardan idare edicem bir zaman daha :KK14:

:::KK43:((((( seni okadar iyi anlıyorumkii benim ilk dönemler allahtan adli tatile denk geldi sonra 2 hafta rapor aldım canım sgk lıysan rapor all 2 hafta bulantılarla çalışmak çok zoorr yeminederimki dışardan ağlaya ağlaya gelirdim iş yerine resmen öğüre öğüre geziyordum allah yardımcın olsun kilo kaybın varmı dikkat et ben 3 4 kilo vermiştim ilk aylarda hastaneye yattım kendine dikkat ett canım..

:::KK43:((((( seni okadar iyi anlıyorumkii benim ilk dönemler allahtan adli tatile denk geldi sonra 2 hafta rapor aldım canım sgk lıysan rapor all 2 hafta bulantılarla çalışmak çok zoorr yeminederimki dışardan ağlaya ağlaya gelirdim iş yerine resmen öğüre öğüre geziyordum allah yardımcın olsun kilo kaybın varmı dikkat et ben 3 4 kilo vermiştim ilk aylarda hastaneye yattım kendine dikkat ett canım..

sorma canım yaa öldüm resmen haftasonu eşim endişelendi artık çıakrtmaktan afedersin elim ayağım titriyordu eşim korktu takatin kalmamış kalk gidiyoruz dedi dr. gitim serum verdiler birde mideyi rahatlatmak için zencefil çayı gerçekten müthiş rahatlatıyor mideyi ondan içiyorum midem bulandığı zamanlar tadıda fena değilmiş bende kilo 1 kilo vermişim :) Sanırım dahada vermem bulantılar geçicek gibi..Senin işin adliye ile sanırım ne güzel benim özel sektör nereye 2 hafta izin alıyorsun vermezlerki ama idare ediyorum zaten idare edemeyecek gibi olsam eşim bırakmaz çalışmak için beni..

kidy cim...canım..ne güzel seni görmek...demosdan da senden de haber almak ne güzel..bizi bırakmadığınız için saolun..zaman su gibi akıyor ne cabuk 18 haftayı doldurdun..bi bakıcaığız almışsın kucağına..inşallah sıhhatle sağlıkla..öpüyorum seni..ben de hala bi numara yok canım....şubat tan sonra bende ercelf gibi aşılama düşünüyorum..hayırlısı bakalım..sabır cok zor..beklemek çok zor..
Canımmm benimm senin bu bitmek tükenmek bilmeyen umuduna hayranım inşallah allah dualarımızı kabul eder ve bu ayy ikinizde bize güzel haberler verirsinizz..
ah be demoscum..umud etmessek yapabileceğimiz başka bişe yok ki...görüyorsun işte..zaman cok uzadı..ben nerdeyse 2 yıldır her ay gözüne bakıyorum ama yok..olmadı ..inşallah daha fazla beklemem..ercelfinde güzel haberini alalım eskilerden bi ben kalıyorum zaten..umarım banada rabbim verir bir salih evlat..inşallahhh canım ya...bekleyecek takatımda kalmıyor artık..

canım....

sevde yazdıklarını okurken tüylerim diken diken oldu kardeşim gibi oldun çok sağol yanımda olduğun için.bu sabah iyice adet olacakmış gibi hissetmeye başladım ya artık ara ara giren kasık ağrısı karnımın içinin karışması falan hep var her an sökülecekmiş gibi sanki yalnızca göğüslerim yumuşardı hala acıyolar bi bu var çok korkuyorum bu kadar yaklaşmışken kavuşmak istiyorum yavruma yoksa kimbilir birdaha ne zaman gelişir yumurtam kaçç ay sonra?? neyseki durum böyle olsa da hala adet olmadım buna da şükür bu sefer ben daha fazla bekleyemicem yarın sabah idrarla falan hiç uğraşmam belki direk giderim doktoruma kanda baktırırım.kalbim dayanmicak.zaten doktorun dediği gün yarın.sorduğum herkes progestan bebek varsa bebeği korur yoksa adeti söktürür diyor düzenlermiş de benim zaten düzenlidir ve hala gelmedi de aslında adet günüm yarın ama işaret gelirdi olmamışsa 2-3 gün öncesinden maşallah lekelenme falan da yok.ööle kurbanlık koyun gibi bekliyorum evde canım.yani dünden beri her an adet olacakmışım gibi bekliyorum ümitlenmeden yoksa daha kötü olurum bugünü de atlatıyım da hayırlısıyla.hele bir de sende gelirsen eylül annelerini beraber kapatırız valla.tereyağlı ballı ekmek oluruz senle ben :KK70: çalış gülüm sende çalışşşş olacak olacakk... :KK9:

kidy cim selam bizler iyiyiz herzamanki adet olmama telaşları sen de iyisindir umarım bebeğimizin cinsiyeti belli mi herşey yolunda mı canım?

Nasılsın canım büyük gün geliyor hadi hayırlısı olsun inşallah meleğin seninledirr canımmm sabırsızlıkla bekliyorum güzel haberlerinii...

sağol demos cum yukarı da yazdım işte sevde ye bekliyoruz el mahkum karar verdim idrarla uğraşmayıp yarın kan testine gidicem yoksa da en azından bilirim ki adet olucam progestanı bırakırım böyle beklemek daha da kötü.

bende bendeee :KK52:

X