Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım benim sevde sen ben kidy cimeka demos az yazdırmadık adımız umutluya ama ben hissediyorumki meleğin seniNle beraber inşallh yarın hayırlı haberlerini almak için giricem tekrar buraya kendine iyi bak streste yapma bu arada:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Son düzenleme:
sevde yazdıklarını okurken tüylerim diken diken oldu kardeşim gibi oldun çok sağol yanımda olduğun için.bu sabah iyice adet olacakmış gibi hissetmeye başladım ya artık ara ara giren kasık ağrısı karnımın içinin karışması falan hep var her an sökülecekmiş gibi sanki yalnızca göğüslerim yumuşardı hala acıyolar bi bu var çok korkuyorum bu kadar yaklaşmışken kavuşmak istiyorum yavruma yoksa kimbilir birdaha ne zaman gelişir yumurtam kaçç ay sonra?? neyseki durum böyle olsa da hala adet olmadım buna da şükür bu sefer ben daha fazla bekleyemicem yarın sabah idrarla falan hiç uğraşmam belki direk giderim doktoruma kanda baktırırım.kalbim dayanmicak.zaten doktorun dediği gün yarın.sorduğum herkes progestan bebek varsa bebeği korur yoksa adeti söktürür diyor düzenlermiş de benim zaten düzenlidir ve hala gelmedi de aslında adet günüm yarın ama işaret gelirdi olmamışsa 2-3 gün öncesinden maşallah lekelenme falan da yok.ööle kurbanlık koyun gibi bekliyorum evde canım.yani dünden beri her an adet olacakmışım gibi bekliyorum ümitlenmeden yoksa daha kötü olurum bugünü de atlatıyım da hayırlısıyla.hele bir de sende gelirsen eylül annelerini beraber kapatırız valla.tereyağlı ballı ekmek oluruz senle ben :KK70: çalış gülüm sende çalışşşş olacak olacakk... :KK9:

ercelfcım ınsallah bu sefer bebısın sana sıkı sıkıya tutunmustur.bu adetı beklemek oldumu olmadımı dıye dusunmek gercekten cıldırtıcı bı surec bend ebeklemelerdeyım ...bazen artık adet oluyumda su karma karsık dusunceler benı bıraksa dıyorum...benımd eson uc gun ama benım hıc umut yokk.

hadı bakalım send ebısıler vardır ınsallahhhh

ercefcım senın sarı akıntın varmı bende bugun bu basladı sanırm sarılar gelıyo sonra arkadan kırmızılar:KK43:(((((

merhabalar öncelikle .. o sancılar batmaların sebebi tutunmaya çalışan bi gebelikbelirtisi olabilir.. aynı olayı yeni yaşadım.. ve tutunamadıda düştü malesef adetle beraber :KK43:(..

merhabalar öncelikle .. o sancılar batmaların sebebi tutunmaya çalışan bi gebelikbelirtisi olabilir.. aynı olayı yeni yaşadım.. ve tutunamadıda düştü malesef adetle beraber :KK43:(..

canım gecmış olsun bıdahada ALLAH gostermesın...
ınşallah en yakın zamanda bebısıne kavusursun.ne kadarlıktı bebişş

iyiyim işte güzel gidiyor çok dikkat etmeye calısıyorum zor bulunca kıymetli oluyor:KK1:cinsiyetimiz kızmış:nazar::emir_bebek:aslında hep takip ediyorum ama yazmamıstım kendine iyi bak sen napıyosun?

napım canım bende kaldım ıkı haftalıktı düştü hsg mı çekıldım sorun yok çok şükür inşallah buay kalırım tekrar bu arada maşallah kızını rabbım kucağına sağlıklı bişekılde almayı nasıb atsın annesıne arkadaş gelıyo demek gözun aydın:KK34:

canım gecmış olsun bıdahada ALLAH gostermesın...
ınşallah en yakın zamanda bebısıne kavusursun.ne kadarlıktı bebişş

sağol teşekkür ederim .. ilk gittiğimde adetimi 2 gün geçmişti ogün zaten doktorum tutunmaya çalışıyor dedi 5 gün sonrada gittiğimde tutunamadı düşücek dedi ama günüyle ilgili hiç konuşmadık zaten o baştan düşer tutmaya çalışıcaz demişti .. ve adetle hiç bi temizleme işlemine gerek kalmadan düştü zaten ...

sağol teşekkür ederim .. ilk gittiğimde adetimi 2 gün geçmişti ogün zaten doktorum tutunmaya çalışıyor dedi 5 gün sonrada gittiğimde tutunamadı düşücek dedi ama günüyle ilgili hiç konuşmadık zaten o baştan düşer tutmaya çalışıcaz demişti .. ve adetle hiç bi temizleme işlemine gerek kalmadan düştü zaten ...

ınsallahh bu ay olurr en azından kurtaja falan gerek kalmamış onsada sukur canım ....

ınsallahh bu ay olurr en azından kurtaja falan gerek kalmamış onsada sukur canım ....

kısmetse olur bu ay olmazsa zaten öbür ay aşılamaya başlıyorum .. dünde hsg çektirdim okuduğuma göre hsg sonrası doğal yolla gebelik olma olasılığı yüksekmiş ... bu tedavi süreçlerinden yoruldum artık .. kısmetse rabbim isteyen herkeze nasip etsin .. annelik güzel bi duygu herkezin tatması dileğiyle ...

canım benim sevde sen ben kidy cimeka demos az yazdırmadık adımız umutluya ama ben hissediyorumki meleğin seniNle beraber inşallh yarın hayırlı haberlerini almak için giricem tekrar buraya kendine iyi bak streste yapma bu arada:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
CANIM..burda olman ne kadar güzel...eskilerden birilerini görmek cok mutlu ediyor beni...sen neler yaptın..ne durumdasın anlatsana bize...
sevde yazdıklarını okurken tüylerim diken diken oldu kardeşim gibi oldun çok sağol yanımda olduğun için.bu sabah iyice adet olacakmış gibi hissetmeye başladım ya artık ara ara giren kasık ağrısı karnımın içinin karışması falan hep var her an sökülecekmiş gibi sanki yalnızca göğüslerim yumuşardı hala acıyolar bi bu var çok korkuyorum bu kadar yaklaşmışken kavuşmak istiyorum yavruma yoksa kimbilir birdaha ne zaman gelişir yumurtam kaçç ay sonra?? neyseki durum böyle olsa da hala adet olmadım buna da şükür bu sefer ben daha fazla bekleyemicem yarın sabah idrarla falan hiç uğraşmam belki direk giderim doktoruma kanda baktırırım.kalbim dayanmicak.zaten doktorun dediği gün yarın.sorduğum herkes progestan bebek varsa bebeği korur yoksa adeti söktürür diyor düzenlermiş de benim zaten düzenlidir ve hala gelmedi de aslında adet günüm yarın ama işaret gelirdi olmamışsa 2-3 gün öncesinden maşallah lekelenme falan da yok.ööle kurbanlık koyun gibi bekliyorum evde canım.yani dünden beri her an adet olacakmışım gibi bekliyorum ümitlenmeden yoksa daha kötü olurum bugünü de atlatıyım da hayırlısıyla.hele bir de sende gelirsen eylül annelerini beraber kapatırız valla.tereyağlı ballı ekmek oluruz senle ben :KK70: çalış gülüm sende çalışşşş olacak olacakk... :KK9::
canım ....kıyamam sana..yanındayım tabi ne demek...şu yaşadığını, hissettiğini, içindeki buhranı, kim anlayabilir bizden başka..zor bilyorum...ha gayret..rabbim güzel sonuç versinde unuturuz bunları...ama öyle karamsarlığa düşmek yok olmaz ise...bu ay nasıl büyüdü ise yine büyür yumurtaların...olumsuz bakma...sağlam durman lazım...vazgeçmeyeceğiz her şekilde...mutlaka bi yıkım olacak bunun geri dönüşü yok ama umutsuz olma...inşallah ama inşalllahhh bitecek bu sancılar...bitecek canım...

Son düzenleme:
kısmetse olur bu ay olmazsa zaten öbür ay aşılamaya başlıyorum .. dünde hsg çektirdim okuduğuma göre hsg sonrası doğal yolla gebelik olma olasılığı yüksekmiş ... bu tedavi süreçlerinden yoruldum artık .. kısmetse rabbim isteyen herkeze nasip etsin .. annelik güzel bi duygu herkezin tatması dileğiyle ...

canım aynıyız bende 3 gun önce çektırdım senın gıbı inşallah doğal yolla kalırım dıye beklıyorum hayırlısı olsun inşallah ve aynı senıngıbı bıtane oldu adetle atıldı tutunamadı ve sonra tekrar kaldım 2 haftalıktı oda düştü hsgyıde çektırdım bakalım busefer naparız :KK34:

melek cim çok sağol herkes hamile olduğumu hissediyor sizleri de umutlandırıyorum inşallah sevindirebilirim sizleri de sen de yoktun bayadır nasılsın neler yapıyosun?

sevde yazdıklarını okurken tüylerim diken diken oldu kardeşim gibi oldun çok sağol yanımda olduğun için.bu sabah iyice adet olacakmış gibi hissetmeye başladım ya artık ara ara giren kasık ağrısı karnımın içinin karışması falan hep var her an sökülecekmiş gibi sanki yalnızca göğüslerim yumuşardı hala acıyolar bi bu var çok korkuyorum bu kadar yaklaşmışken kavuşmak istiyorum yavruma yoksa kimbilir birdaha ne zaman gelişir yumurtam kaçç ay sonra?? neyseki durum böyle olsa da hala adet olmadım buna da şükür bu sefer ben daha fazla bekleyemicem yarın sabah idrarla falan hiç uğraşmam belki direk giderim doktoruma kanda baktırırım.kalbim dayanmicak.zaten doktorun dediği gün yarın.sorduğum herkes progestan bebek varsa bebeği korur yoksa adeti söktürür diyor düzenlermiş de benim zaten düzenlidir ve hala gelmedi de aslında adet günüm yarın ama işaret gelirdi olmamışsa 2-3 gün öncesinden maşallah lekelenme falan da yok.ööle kurbanlık koyun gibi bekliyorum evde canım.yani dünden beri her an adet olacakmışım gibi bekliyorum ümitlenmeden yoksa daha kötü olurum bugünü de atlatıyım da hayırlısıyla.hele bir de sende gelirsen eylül annelerini beraber kapatırız valla.tereyağlı ballı ekmek oluruz senle ben :KK70: çalış gülüm sende çalışşşş olacak olacakk... :KK9:

ercelfcım ınsallah bu sefer bebısın sana sıkı sıkıya tutunmustur.bu adetı beklemek oldumu olmadımı dıye dusunmek gercekten cıldırtıcı bı surec bend ebeklemelerdeyım ...bazen artık adet oluyumda su karma karsık dusunceler benı bıraksa dıyorum...benımd eson uc gun ama benım hıc umut yokk.

hadı bakalım send ebısıler vardır ınsallahhhh

ercefcım senın sarı akıntın varmı bende bugun bu basladı sanırm sarılar gelıyo sonra arkadan kırmızılar:KK43:(((((

canım sarı akıntım var evet ama bu iyiye işaret derler hep.ben adet olacaksam şeffa olurdu akıntım sonra pembelikler görünürdü içinde çok açık yazdım :KK70: bazen sarı bazen beyaz oluyo işte ne biliyim ümidini kırma bekle canım..

ben de aşılama oldum bu ay yarın kan testi yaptırmaya gidicem.Allah en kısa zamanda senin de dualarını kabul etsin.beni de yarın meleğime kavuştursun:)

CANIM..burda olman ne kadar güzel...eskilerden birilerini görmek cok mutlu ediyor beni...sen neler yaptın..ne durumdasın anlatsana bize...

canım ....kıyamam sana..yanındayım tabi ne demek...şu yaşadığını, hissettiğini, içindeki buhranı, kim anlayabilir bizden başka..zor bilyorum...ha gayret..rabbim güzel sonuç versinde unuturuz bunları...ama öyle karamsarlığa düşmek yok olmaz ise...bu ay nasıl büyüdü ise yine büyür yumurtaların...olumsuz bakma...sağlam durman lazım...vazgeçmeyeceğiz her şekilde...mutlaka bi yıkım olacak bunun geri dönüşü yok ama umutsuz olma...inşallah ama inşalllahhh bitecek bu sancılar...bitecek canım...

şuan iyiyim sevdecim çok sağol şöle bi hap olsa aşılamadan sonra beni 15 gün uyutsa :KK70: ne iyi olurdu.sabah 10 da kalkmama rağmen saat 1 de yine yattım hem fitil atıyorum alttan çıkmasın diye hem de uyuyum da zaman geçsin diye.akşam eşime sölicem gelirken alsın bi gebelik testi yarın sabah yapalım bakalım.sonuç ne olursa olsun gidicem ama kan testine..

ercelf merhaba,

öncelikle yarın inşallah hayırlı haberler verirsin bizleri mutlu edersin inşallah bebeğin sana sıkı sıkı tutunmuştur canım sana bişey sormak istiyorum seninde benim gibi yumurtaların direnç gösterdi sanırım sen ilaç yada iğne olarak neler kullandın cevaplarsan çok sevinirim

canlarım beni hatırlamanız SEVİNDİM bende 1 senedr tedvi görmüyorum eşim 6 ay önce varikosel ameliyatı oldu şubat tatilinde son kontrolünü yapcak eğer bi problem yoksa benim tedavime başlıycaz ben pek yazmasamda hergün takip ediyorum sizi cimcime çağla vardı cimeka vardı umutlu vardı şimdi kimse kalmadı:KK31: kendinize çok çok iyi bakın rabbim dilediğinizi tez zamanda versin size ve bekleyen herkese :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

kızlar bebeğim 9.haftasında maşallah çok şükür:nazar: Birde atlatsak şu 3 haftayı hayırlısı ile inş. korkularım gitse..Haftasonu mideden dolayı kötü oldum hastaneye gittim çok şükür kalp atışlarını duyduk bebeğimizin çok değişik bir duygu rabbim inşallah sizlerede nasip etsin amiiinn.:KK34:

:nazar:MAŞALLAH CNM..süper bir duygu değil mi? o kalbi nasılda hızlı hızlı atıyor..gözlerim dolmuştu benim :KK43: 8. haftada sanırım duyuluyor..bende bugün kan verdim bakalım..kanda da görürsem rahatlicam. hastaneye gitmedim. sağlık ocağına gittim..yarın 3 de gel al dediler ama ben çalışıyrm. kayınvalideme söyledim ilk öğrenen o olucak :) hakkımızda hayırlısı..

geçmiş olsun cnm..benimde 8 haftalık bir bebeğim düştü..kasıklarımda çk sancı oluyordu..sebebi zor tutunması demek..aşırı olmuştu çünkü..1,5 ay oldu..bu seferde hafif hafif giriyor sancılar..wc ye çk gidiyorum. 1 bardak su içeyim anında wc deyim. şüphem kalmadı aslında ama yinede kanda görmeyince içim rahat etmiyecek..Rabbim sana da hayırlı zamanda hayırlı bir evlat nasip eder inşallah..

canım aynıyız bende 3 gun önce çektırdım senın gıbı inşallah doğal yolla kalırım dıye beklıyorum hayırlısı olsun inşallah ve aynı senıngıbı bıtane oldu adetle atıldı tutunamadı ve sonra tekrar kaldım 2 haftalıktı oda düştü hsgyıde çektırdım bakalım busefer naparız :KK34:

canım sen düşüklerinin nedenini araştırdın mı hiç,test falan yaptırdın mı

kidy cim selam bizler iyiyiz herzamanki adet olmama telaşları sen de iyisindir umarım bebeğimizin cinsiyeti belli mi herşey yolunda mı canım?

sağol demos cum yukarı da yazdım işte sevde ye bekliyoruz el mahkum karar verdim idrarla uğraşmayıp yarın kan testine gidicem yoksa da en azından bilirim ki adet olucam progestanı bırakırım böyle beklemek daha da kötü.

bende bendeee :KK52:
canım inşallah hayırlı haberler ilee gel burayaa haberini bekliyoruz meraklaa allahım yardımcın olsun inş.
zor canım hepimiz o yollardan geçtik geçiyoruz allah yardımcın olsun ve bir ekz daha yaşatmasın öle bişey hsgnde temiz çıkar inş.
:nazar:MAŞALLAH CNM..süper bir duygu değil mi? o kalbi nasılda hızlı hızlı atıyor..gözlerim dolmuştu benim :KK43: 8. haftada sanırım duyuluyor..bende bugün kan verdim bakalım..kanda da görürsem rahatlicam. hastaneye gitmedim. sağlık ocağına gittim..yarın 3 de gel al dediler ama ben çalışıyrm. kayınvalideme söyledim ilk öğrenen o olucak :) hakkımızda hayırlısı..

geçmiş olsun cnm..benimde 8 haftalık bir bebeğim düştü..kasıklarımda çk sancı oluyordu..sebebi zor tutunması demek..aşırı olmuştu çünkü..1,5 ay oldu..bu seferde hafif hafif giriyor sancılar..wc ye çk gidiyorum. 1 bardak su içeyim anında wc deyim. şüphem kalmadı aslında ama yinede kanda görmeyince içim rahat etmiyecek..Rabbim sana da hayırlı zamanda hayırlı bir evlat nasip eder inşallah..
sorma canım anlatılmaz bişey yaa ben afalladım şaşırdım kitlendim nasıl atıyor öyle dedim kütür kütür anlatılmayacak bir duygu yaa..
Bu arada sen hala kan testi yapmadın mı? :KK53: Dr. gitmedinmii sen baya oldu bu haberi vereli bize..

Kızlarr bu aralar çok durgun buralar yaaa bende işlerin yoğunluğuyla vakit buldukça bakıyorum ama bayadır boş burası inşallah bebiş haberleri alalımda topiğimize renk gelsin :KK66:

Kızlar ben kaçıyorum herkese iyi akşamlar diliyorum yarın allahın izniyle görüşmek üzeree :KK34:

Son düzenleme:
Kızlarr bu aralar çok durgun buralar yaaa bende işlerin yoğunluğuyla vakit buldukça bakıyorum ama bayadır boş burası inşallah bebiş haberleri alalımda topiğimize renk gelsin :KK66:

Kızlar ben kaçıyorum herkese iyi akşamlar diliyorum yarın allahın izniyle görüşmek üzeree :KK34:

seddacım ınşalla bu 3 haftada sneın ıcın su gıbı akıp gecer...
canım keske bızde hamış olsakta bızımde mıdemız bulansa razıyım valla bızı dusun ve ona gore daha cabuk atlatırsın hamılelıgın bu cılvelerını ınsaşşal mıde bulantılarında gecer saglıkla sıhhatle bebegıne kavusursun...

X