Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bencede canım kan testi yaptır en garanti o zaten.inşallah vardırr bebişş.
kızlar çatlatma iğnesinden 20gün sonra idrar testinde çıkan sonuç doğru mudur acba???

evet doğru çıkar canım yanılma payı olmaması lazım.peki ne çıktı pozitifmi.umarım öledir

canım adet ağrısı olmayabılırde neden öle düşünüyosun bende buay beklemıyodum ama oldu öle düşünme bu çok değişik bişe anlamıyo insan ben hep olucam dedım ağrılarım olunca tam 10 gun gecıktı bılıyosun ümitli ol canım buarada inşallah agzından bal damlıyo bana doktor ılışkı yok demedı neden acaba?

canım sen ısını saglama al 3 gun ne banyo ne ılışkıye gır doktorlerın genelı bunu dıyor farklı seyler dıyenelrde oluyo.bıde soyle dusun benım zaten doktor 3 gun ılışkı olabılır desede ben yapamazdım.cok agrım yoktu ama yıned eotorup kalkarken bıraz acımalar ve oraya bısılerın gırıp cıktı bellıydı batmalar oluyodu. zaten ılışkı ıstemezdım .hıc kanamamda olmamdı yanı 1 ıkı damla damarlı salgıalr geldı pembemsı o kadar.

doğru söyluyon bendede çok az bı damla geldı sonrada hafıf pembe bugun yok çok şükür ağrımda yok hayırlısı olsun cansucum napalım bakalım neler beklıyo bızı

canım şimdi idrardada çıkar yapsana benımkı sılıktı ama vardı sende yap merak ettım kız buay baya bı ıyı geldı bızım topiğe devamıda gelır inşallah hadı hayırlısı

Sperm testı ne kadar sürede sonuçlanıyor arkadaşlar? bır de üroloğa gıtmemız gerek dı mı?

cansucuk bişe sorcam şimdi hsg çekıldımya merak ettım bendekı sorunu şimdi beraber olduktan sonra sperm önce tüplerdenmı geçıuo yoksa dırek yumurtayamı gidiyo tam olarak sölermısın hemen kalırmıyım ya çok sabırsızlandım

selam kızlar nasılsınızz uzunca bi zaman giremedim malumm hayatın neler getirecegi belli olmuyor..ben bu ay kullanamamıştım klomeni ve zaten de yine olmadı..nasipp..hamile haberleri vardır inş..

slm kızlarrrr bn hala adt olmadım yaaaaaa yarın tam 10. gün kan testi yaptırmaya giderim heralde artıkkınnn..5 .gün iidrar testi yaptım negatif çıkmıştııı inş.. vardırda kanda barii çıkarr nolur dua edin banada ümitlerim boşa çıkmasın size yarın güzll mutlu haberlerr verirm inş.... kasıklarımda ara ara ağrılarrr oluyo bugüne kadarda hep adett olucm diye bekledm inş. hayırlısıyla bu ay olurrrrrrrrr

canım 10.gun yanı okadarmı geçtı gunun yoksa iğneden sonrakı 10.gununmu inşallah vardır

gece 2009 çok üzgünüm geldi dün inan ağlıyasım geliyor 15 gündür ağrılarım vardı hamile olduğumu hisetmiştim ama üzüldüm .bu akşam doktora randevu alıcam eğer adet olursan 2.gn gel dedi napıcak bana şimdi

hayırlısı olsun inş. canım bu kadr strese girme kuruntu yapma diyeceğim ama insanın elinde olmuyor anlıyorum senide inş. güzel haberler alırsın dr.undan
Canım öyle düşünde ilk ayındada hamile olan var 2.ayındada ama 8-9 ayında olamayanda olumsuz düşünme Allah bilir sende hamile kalırsın belki inşallah..İyi yapmışsın burda en iyi birbirimizi bizler anlıyoruz çünkü hepimiz aynı durumdayız
kızlar çok şükür hsg temız bısıkıntımız yok inşallah geriside gelir
şükürler olsun bak temiz çıkmış ama ben sana demiştim dimi canım senin problem yoktur çünkü döllenme yaşadın hamiş olduğun haberini aldık eğer tüplerde sorun olsa hamiş kalamazdın demiştim olsun için rahatlamış oldu hayırlısı inş.
Canım bu dediklerin hamile belirtileri ama belki psikolojikte yaşıyor olabilirsin ben okadr çok yaşadımki ama inş. hamilesindir umudunu kaybetme bak ALLAH BÜYÜK demişsin evet öyle ve inş. gönlüne göre olur herşey test yapınca haber ver
Tedavin hayırlı olsun canım..Aslında ilk hsg çekilmen en iyisi ama vardır bundada bir hayır inşallah sonuca çabuk ulaşırsın canım..
Senin dr.da iş yokmuş canım biz burda okadr profesör oldukki burda duydukalrımızı öğrendiklerimizi dr. soruyoruz valla :)) Allah yaşatmasın bir daha umarım daha iyi bir dr.da daha iyi tedavi aşaman olur..
selam kızlar nasılsınızz uzunca bi zaman giremedim malumm hayatın neler getirecegi belli olmuyor..ben bu ay kullanamamıştım klomeni ve zaten de yine olmadı..nasipp..hamile haberleri vardır inş..
Sen nerlerdesin gerçekten bir gittin piir gitin canım yaa??
10.gün müü kız nie testt yapmadın belki geç döllenme oldu idrarda çıkmadı aayy inşallah kan testinde çıkar vardır bişeler azda değil 10 gün geçmiş hayırlısı haberlerle gel inş. canım
arkadaşlar dün kırmızılarım geldi bu akşam doktora gidiuyorum olmadı çok üzgünüm
canım bu kadr çabuk yılmak yok hemen üzüldüm deyip köşeye çekilmekte yok..Bu öyle zor sabır isteyen bir yolki kimimiz çabuk ulaşıyoruz dileğimize kimimiz farklı farklı yollardan geçiyoruz..Hepimiz her ay aynı hüsranı yaşadık yaşayan arkadaşlarımız var ama yine ayaklanıp kaldığımız yerden devam ediyoruzki inanıyoruz bir gün olacak inş. die sende üzüntülerini gönder..İlerisi için inş. tedavin içinde iyi olur kısa zamanda sonuç alırsın

canım bu kadr çabuk yılmak yok hemen üzüldüm deyip köşeye çekilmekte yok..Bu öyle zor sabır isteyen bir yolki kimimiz çabuk ulaşıyoruz dileğimize kimimiz farklı farklı yollardan geçiyoruz..Hepimiz her ay aynı hüsranı yaşadık yaşayan arkadaşlarımız var ama yine ayaklanıp kaldığımız yerden devam ediyoruzki inanıyoruz bir gün olacak inş. die sende üzüntülerini gönder..İlerisi için inş. tedavin içinde iyi olur kısa zamanda sonuç alırsın [/QUOTE]

haklısın arkadaşım kaldıüğımız yerden yola devam başka çaremiz yok yeterki allaha inacımızı yitirmeyelim bu akşam doktora gidiyorum bana ilaçların aynısını devam ettirimi sence birde ovilasyon testi alıyım mı

canım yaabu kadar üzme kendini inan yukarıdada yazdım bu süreçte yıkılmamak en önemlisi stres hele hiç yapmaman lazım..Dr. büyük ihtimal yumurtalıklarına bakıcak..Çünkü benim dr.da adetimin 3. günü çağırmıştı normal ultrasonla karnımdan yumurtalıklarıma baktı..Yumurtaların küçük dedi ve klomene başlattı canım..Seninde öyle olacaktır büyük ihtimalle..Bu hüsranlara alıştırmalısın kendini umutlu olmakta güzel ama hüsranlarıda yaşıyouz bizlerd egeçtik bu aşamalardan ama bir gün olacak emin ol yeterki sen bu kadr yıpratma kendini canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…