Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

sen ne kadardır tedavi görüyorsun canım
11aydır korunmuyoruz, bu 4.ay. aslında yazdan berı doktora gıdıyoruz da işte arada boş aylar gectı kısa bır sure oldu ama eşim bana destek olmuyor ne yazık kı olmuyor işte deyıp bırakmaya bıle kalktı o yuzden tek basıma yoruluyorum.

ben de bazen boşuna nıye ugrasıyorum diyorum,stresı yeter.oldu mu olacak mı derken of.. gıt dırekt tüp bebek yap dıyor delı gonul

saol canım benım inşallah sağlı bı şekılde alırsın fındığını kucağına şimdi daha ıyıyım gun geçtıkçe azalıyo acım buaya dondum artık bugun gıttım baktı bı sıkıntı yok yarın sabah 10da hsg çekılıyorum canım tatlı dııl ben dayanırım inşallah bı sıkıntıda çıkmazsa nemutlu bana buayda kalabılırsın dedı doktor bı sıkıntın yok senın falan tabı ben buayı çıkardım gözden bakalım fılımden sonra ne olur hakkımızda hayırlısı

hastanede arkadaşım var canım hiç buyumuyo yumurtalar 14 te kalıyo buay iğne kullandı maşallah 20 oldular çok sevındım sende olumlu sonuç alırsın inşallah ve arkadaşım çok düzensız adet göruyo 2 ayda hata bazen geçıyoda senın buyur inşallah

napıyosun canım bebişin nasıl duaların için saol kız sen bol bol yap hamılelere söyluyom unutmayın bızı emınım yaptığınıza canlar eksık olmayın bı sız varsınız bizimle aynı sıkıntıyı yaşayıp bizi en çok anlayanlar öpüyorum hepınızı yarın sabah 10da hsg var temız çıkar inşallah

arkadaşlar bir sorum olacak size..çok sık soru soruyorum biliyorum ama ne yapayım ilk denemem ya bu ay...çatlama iğnesinden sonra akıntınız oldu mu?çatlama iğnesini yaptıralı 4 gün oldu..her zamankinden daha fazla akıntım var.sizde de oluyor mu?

evet canım bende geçen ay yaptırmıştım ve acaip akıntım olmuştu daha sonra kesildi.ama merak etme akıntı iyi bir şey.

amin canım inşallah..hakkımızda hayırlısını diliyorum..inşallah sonucun olumludur...

kızlar ben ignemi oldum ama hem akıntım yok yumurtlamaya dair hemde agrıyan kasıklarım dindi moralim iyice alt üst oldu

kızlar ben ignemi oldum ama hem akıntım yok yumurtlamaya dair hemde agrıyan kasıklarım dindi moralim iyice alt üst oldu

canım o akıntı herkeste olmayabilir.sende de vardır muhakkak ama dışarı çıkmıyordur.sana en büyük tavsiyem iğneyi olduktan sonra adete 5 6 gün kalana kadar çalışman.
çünkü ben iğne olduğum halde geç çatladım ve kaçırdım.halbuki herşey çok güseldi.

kızlar,merhaba ben bugün doktora gittim 15 mm yumurtam varmış.sol tarafımda ve benim sol kasığımda sancı var bi kaç gündür.çok garip hadi çatlarken sancı olabilirde büyürken de olur mu? bu arada klomen kullandım ben,adetimin kaçıncı günü bilmiyorum,daha önce yazmıştım bitmeyen bir kanamam vardı çünkü.ama klomene başlayalı bugün 10. gün,normalmi sizce 15 mm yumurta? doktor pazartesi 20mm olur dedi.daha önce 3 defa kullandım klomen ama gelişmemişti yumurta,mutlu oldum bugünn

canım buay benım nerdeyse normal akıntım bıle yoktu kı normalde olurda azda olsa ve hamıle kaldım ama düşürdüm artık ya doktorun yada benım hatam karambole geldı ama sıkıntı yapma bende olmadı akıntım yok dedım ve olmuştu yanı hamılelık

tugbacım noldu sonucun çok merak ettim hadi inşallah güzeldir...

Büyürken de sancı yapar canım, gayet normal. Iyıye ısaret sancıması, bırseyler oluyor demek kı :) benım sancım olmamıştı, anladık kı yumurta da oluşmamış. boyutu da gayet ıyı 20mm.bıle gecer ınş. pazartesıye kadar.

canım napayım mide bulantılarıyla baş etmeye çalışıyorum tek sorunum karın ağrıları ve mide bulantıları Unuturmuyum hiç ama bu ara bir durgunluk var topiktee benimde işler çok fena bu ara giremiyorum çok sık şu yoğunluğu atlatayım inş. yine burdayım sık sık :))Hepimiz aynı şeyleri yaşadık canım burda ve sende biliyorsun birbirmizden başka kimse anlamıyor bizleri insan rahatlıyor burda.. Hadi inşallah hsg sonucunda temiz çıkar canım haberdar et bizi habersiz bırakma öpüyorum snei k.i.bak..
Canım benimde olmuştu akıntım..Ama akıntısı olmayan arkadaşlarımızda oldu bünyeden bünyeye değişiyor sanırım
moralini bozma canım her bünyede aynı belirtileri verecek diye bir kaide yok bazı arkadaşlarımızda karın ağrısı olmuyor ama yumurtası çatlamış oluyor..Stres yapma kendine dr. kontrole çağırdımı çatlayıp çatlamadığını sölemedi için ozaman inş. iyi haberler alırsın
oohh maşallaah hadi inşallah o yumoşunda çatlarda hamiş kalırsın canım hayırlısı olsun inş.
sonucun ne olduğunu merak ettim valla yazmamışsında haberini bekliyoruz canım hayırlısı olsun inş. dualarımız seninle

evet canım bende geçen ay yaptırmıştım ve acaip akıntım olmuştu daha sonra kesildi.ama merak etme akıntı iyi bir şey.

sağolun canlar verdiğiniz cevaplar için....çok sık yazmıyorum ama hepinizi takip ediyorum.hamilelerimize Allah bebeklerini kucaklarına aldıkları günü de göstersin inşallah.Darısı bana isteyen tüm arkadaşlarımıza inşallah.

ben de hsg mi geçen hafta çekilidim.
15.günüm ve adetimi beklıyorum klomene başlayacağız yine.10.ayımız olacak ve artık istiyorum tatlı bir kızım olsun.
Raabim tüm isteyenlerin kucağını tez zamanda doldursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…