Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım benim, öncelikle inşallah Allah ın izniyle hamilesindir..dualarım seninle..bende az önce ecz gittim gebelik testi aldım.bugün 3. günüm adetim geçeli. dayanamadım yaptım..çok silik ikinci çizgi..umutluyum inşş bebişim vardır..gel gelelim senin soruna..benimde bayadır akıntım var.çk berrak değil rengi.rabbim hakkında hayırlısını versin cnmmm...çk mutluyum şuan umarım hamileyimdir..hemen paylaşmak istedim.

Hadi cnm ya süper bi haber sabah sabah ama bu haber böle verilmezki anacım coşman lazım senin:KK52::KK52::KK76::KK76: Adetini geçtiğin için iğnenin etkisi kalmamıştır ztnn merak etme..Çooookk tebrik ederim senii:KK9: :nazar::nazar::nazar:

kızlar bugun doktordan geldım sabah kanımı verdım oglen aldım progesteron 26 cıktı.doktor ck guzel yumurtlamısın dedı benım gıbı fsh 9,50 olan bırı ıcın harıka bı sonuc gel geleım yumurtladım ama hamılemıyım doktor hanım dedım.oda suan bılemeyız dedı.nasıl bılemez ya catlıycam...ve ayrıca kasıkalrımda tuhaf bı agrı var ve akıntım cokk.aranızda bılen bırılerıvarsa yazsın yoksa sıyırcam kızlarrrrrr

Cnm ya sanki sen de hamile gibisin belirtilerine göre inş da öylesindir cnm..Hadi bakalım hayırlısı:KK34:Bu ay da bi patlama yapalımmmmmmmmmmmmmm:KK52:

merhaba hepınıze ;

bu ay klomen+progestan verdı doktor klomenı reglımın 3.gunu 8 gun boyunca kullandım progestana da 10.gun basladım ve bugun 16.gunum 2 gun once doktora gıttım sag yumurtam 18 mm olmus ama bugun karnımın alt tarafında bır agrı var bu konuda bılgısı olan varmı?

süper işte döllenmeye çalışıyor. bende de her ay oldu ama döllenme konusunda sorun yaşıyorum o yüzden bu ay adetimi bekliyorum tüp bebeğe başlıcaz. 8-10 arası adet olmam lazım. bekliyorum bakalım. senin de inşallah döllenir. kızlar bu arada çalışmakla çalışmamak arasında o kadar fark var ki bebek konusunda. biz çalışan bayanlar iş yerinde o kadar geriliyor o kadar sıkılıyoruz ki o yüzden vücut tepki olarak aşamaları zorlaştırıyor. biz yaklaşık 1 yıldır uğraşıyoruz ama hep stres altında olduğum için hiç döllenmedi. Allah her isteyene hayırlı evlatlar versin ...

kızlar merhaba bugün aşılamanın 6. günü günler geçmek bilmiyor.ayrıca niyeyse hiç ümidimde yok.göğüslerim acayip şişti bunu soracaktım size progestan kullanıyorum arnızda içipte göğüsleri şişen oldumu????

bende asılama yaptırdım bu ay canım cok sukur ılk asılamada tuttu ıns senınkıde tutat ole kesme umıdını benım hıc umıdım yoktu hatta asılamanın 10. 11. gunu sabredemedım test yaptım duramadım 13 gun nasıl olsa negatıf dıe dra gıttım ama pozıtıf cıktı umudunu kesme bol bol dua e allah yoktan var eder bu arada evet progestan goguslerde bayagı sıslık yapıo ben 3 ay kullanmstım bızzat test ettım sımdıde jelını kullanmaya basladım az kalmıs sabırlı ol ıns hayırlı bı sonuc alırsın tatlım

saol cnaım darısı başına inş. Bak ben adetimi geçti 6.gününde yaptım 2 çift çizgi kırmızı kırmızı belli sanırım senin şuan 5.gününmü gecikeli aay hadi inşallah canım yaa..Allahım nasip etsin inş. vardır bişeler :KK66:

yok canım ya daha gecikme olmadı 8 ocakda olmam lazım eğer geçerrse hamile olurum işallah ama çok ağrılarım var belimde karnımda hiç geçmiyor doktora gittim gideli napsam doktoru aayıp sorsam mı hamileyim belki de napıcam ben ya

süper işte döllenmeye çalışıyor. bende de her ay oldu ama döllenme konusunda sorun yaşıyorum o yüzden bu ay adetimi bekliyorum tüp bebeğe başlıcaz. 8-10 arası adet olmam lazım. bekliyorum bakalım. senin de inşallah döllenir. kızlar bu arada çalışmakla çalışmamak arasında o kadar fark var ki bebek konusunda. biz çalışan bayanlar iş yerinde o kadar geriliyor o kadar sıkılıyoruz ki o yüzden vücut tepki olarak aşamaları zorlaştırıyor. biz yaklaşık 1 yıldır uğraşıyoruz ama hep stres altında olduğum için hiç döllenmedi. Allah her isteyene hayırlı evlatlar versin ...

:)))bıraz once bı hamıle arkadasıma sordum o da aynısını soyledı allahın ıznıyle hepımız bıran once bebişimize kavusurz...

:)))) İnşallah canım süper bir haber yaa silikte olda görmüşsün ee 2 gün daha bekle yine yap ozaman test sonra dooğğğrruu dr.a canım hadi hayırlısı :))

canım 2 gün daha bekle eğer bişeler olmazsa hiç durma test yap derim ben adetimi geçeli 6.gün öğlene falan geliyodu yaptığımda hadi hayırlısı inş. sendende bebiş haberi gelir canım :KK66:

bende aynı durumdayım canım fazlamı ilgi bekliyoruz dr.dan bilinmez ama bende değiştiricem yukarıdada yazmıştım hayırlısı olsun artık ne dielim ama onlarıda anlamak lazım her gün yüzlerce insan ?? Hayırlısı olsun hakkında habersiz bırakmaz bizi :KK66:

CANIMCIM İNŞŞALLAH RABBİM GÖNLÜMÜZE GÖRE VERİR. bi ayrı daha diyim sana.demişmiydim bilmiyrm :)) o kadar çk yazıyorum ki anlattım mı anlatmadım mı bilmiyrm. çatlatma iğnesinden sonra sanırım silik çizgi çıkabiliyormuş. okuyunca azıcık içim burkuldu ama gidip baktım tekrar çizgiye rengi koyulaşmıştı :))) şimdik cuma günü tekrar yapıcam test veee cumartesi günü doooğğğruuuuuu doktoraaa :KK70: pozitif olsada olmasa..neden adet olmadım o sebeple giderim artık negatifsede...bakalım kızlar..birer birer güzel haberleri oıkuruz imş burdan..Yaradan hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin...o sebeple duamız neydi hatırlayalım...,

ALLAH IM GÖNLÜMDEKİNİ HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANI GÖNLÜME RAZI EYLE...AMİİNNN..

Hadi cnm ya süper bi haber sabah sabah ama bu haber böle verilmezki anacım coşman lazım senin:KK52::KK52::KK76::KK76: Adetini geçtiğin için iğnenin etkisi kalmamıştır ztnn merak etme..Çooookk tebrik ederim senii:KK9: :nazar::nazar::nazar::KK52:

CANIM BENİMMM :))) :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:aslında içimden zıplamak hoplamak bağırmak çığırmak ne bilim işte bangi jamping yapmak geliyor :KK52::KK52::KK52: ama ne bilim çizgi silik olunca :KK1: hemencik havalara zıplamim dedim.. ama dediğin şey beni müthiş mutlu ettiii :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::119::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::119::119::119::119::119::119:

adetim geçeli 4. günüm cuma olsada tekrar test yapsam :KK1::KK1::KK1: dualarım sizinle...sizleri seviyorummmmm..çookkkk seviyorum hemde...burda olmak çok güzel kızlar...

CANIM BENİMMM :))) :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:aslında içimden zıplamak hoplamak bağırmak çığırmak ne bilim işte bangi jamping yapmak geliyor :KK52::KK52::KK52: ama ne bilim çizgi silik olunca :KK1: hemencik havalara zıplamim dedim.. ama dediğin şey beni müthiş mutlu ettiii :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::119::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::119::119::119::119::119::119:

adetim geçeli 4. günüm cuma olsada tekrar test yapsam :KK1::KK1::KK1: dualarım sizinle...sizleri seviyorummmmm..çookkkk seviyorum hemde...burda olmak çok güzel kızlar...

:KK9::KK9: Aman dur kız hoplamak zıplamak bangi jumping hariç diğer herşeyi yapabilirsin..Ztn zor bulmuşuzzz aman dikkat heeeee:KK45::KK34:
Biz o silik çizgiyi görmek için anamız ağlıyo valla bale yapar gibi esnek bi vücuda sahip oldum çalışmalar boyuncaaaa:KK1::KK1:
Biz de sizleri çoookkk seviyoruz cnm Allah sağ salim kucağına da almayı nasip etsin inş mutluluğun bir ömür boyu sürer tatlım çoluklu çocuklu eşinle beraber:nazar::nazar:

arkadaşlar çatlama iğnesi yaptırdım bu ay ilk defa.daha önce kullanmadığım için bilmiyorum.dr ocak 21 de test yapdedi.bana çok uzun geldi.ocak 2 de çatlama iğnesi yaptırdım.iğneden kaç gün sonra adet olunuyor normalde.

arkadaşlar çatlama iğnesi yaptırdım bu ay ilk defa.daha önce kullanmadığım için bilmiyorum.dr ocak 21 de test yapdedi.bana çok uzun geldi.ocak 2 de çatlama iğnesi yaptırdım.iğneden kaç gün sonra adet olunuyor normalde.

normalde iğneden 12 gün sonra adet olunuyo diye biliyorum hani gecikmeli fln olursa en fazla 15 diyelim ama gene de çok uzun zaman demiş drun yani senin en fazla ocağın 16-17 gibi belli olur test yaparsan..

nonbonçiçeği canım tebrikler, ama çatlatma iğnesi olmuşmuydun olduysa üzerinden 14 gün geçmesi gerekiyor canım test seni yanıltmasın.ama adetin 4 gün geçmiş bence bebiş var :)

:KK9::KK9: Aman dur kız hoplamak zıplamak bangi jumping hariç diğer herşeyi yapabilirsin..Ztn zor bulmuşuzzz aman dikkat heeeee:KK45::KK34:
Biz o silik çizgiyi görmek için anamız ağlıyo valla bale yapar gibi esnek bi vücuda sahip oldum çalışmalar boyuncaaaa:KK1::KK1:
Biz de sizleri çoookkk seviyoruz cnm Allah sağ salim kucağına da almayı nasip etsin inş mutluluğun bir ömür boyu sürer tatlım çoluklu çocuklu eşinle beraber:nazar::nazar:

friendly canım,amin ınşş... sen şimdik silik milik kesin mi diyorsun yani :) şimdik daha çok sevinebilirim yani. yoksa cumayımı beklim ne yapim :KK70: şaşırdım iyice sakinleşiyorum ve bekliyorum.cuma günü bi idrar daha..sonra cumartesi dooooğğruuuu inci hanıma :)

Rabbim bu melekleri hepimize nasip etsin, yüzümüzü güldürsün ınş..

nonbonçiçeği canım tebrikler, ama çatlatma iğnesi olmuşmuydun olduysa üzerinden 14 gün geçmesi gerekiyor canım test seni yanıltmasın.ama adetin 4 gün geçmiş bence bebiş var :)

iğneyi hatırlamıyrm tarih olarak ama adetimin 5. günü vuruldum..3 aralıkda adet oldum yani 8 aralıkda iğne vurulmuşum.bugün 4 ocak hım :)) yani bebiş geliyor :) ınş Allah ım izniyle tatlım..darısı isteyen herkeslere ikiz ikiz inşallah :)):KK52:

iğneyi hatırlamıyrm tarih olarak ama adetimin 5. günü vuruldum..3 aralıkda adet oldum yani 8 aralıkda iğne vurulmuşum.bugün 4 ocak hım :)) yani bebiş geliyor :) ınş Allah ım izniyle tatlım..darısı isteyen herkeslere ikiz ikiz inşallah :)):KK52:

Silikte olsa 2. çizgi çıkmış bence sen direk kan tahlili yaptır canımmm... Benim arkadaşlarımın çoğu öyle oldu hafif pembemsii çizgii ::)) sonuç pozitif çıkıyorduu hadi hayırlısı..

yok canım benim daha 11 ocağa kadar içecem progestan çok var bitmesine.benim göğüsler sadece şişti acı felan yok.ayrıca seni çok merak ettim umarım hamişsindir testin sonucunu bize mutlaka haber ver canım senin aşılama değil sanırım dimi?????

hımm daha erken canm o zamn içeceğin ilaçta yapabilir yani.klomen kullandım aşılama deil canm.kan verdim sonucu bekliorum ve korkuyorum aynı zamnda :26:

Hadi bakalım güzel haberlerinizi bekliyoruz biranönce test yapıp bize bebek müjdesi verinn yeni yılın ilk ayında patlama yaşayalımm. :::)))))))))))

adet gecikmem ilk diyebilirim cnm. gayet düzenlidir. ilk defa klomen kullandım. çatlatma iğnesinin adınıda hatırlamıyrm. 74 tl olan diyim. doktor değişimi konusundada haklısın. ablamda öyle dedi. kan testinide yaptır hamileysen eğer istersen başka doktora gidersin dedi. bakalım hayırlısı. iğneden dolayı silik çıkabilirmiş gebelik testi. benimde silik gibiydi ama yarım saat sonra baya belirginleşti.anlamadım bişi. bekliyoruz bakalım. eşim şimdiden moda girdi. ya değilsem neden böyle davranıyorsun dedim. olsun, kısmetimiz neyse o olur diyo. şuan böyle davranmak istiyrm diyo. yani hamileymişim gibi. Rabbim hakkımızda hayırlısını versin..Herşeyde bir hayır vardır unutmamak lazım.

RABBİM NEYLERSE GÜZEL EYLER....

bnm 8 ay oldu her seferinde hüzün çok üzülüyordum.2 aydır da doktora gidiyorum.5 aydır falan ilk defa böle gecikti.tabi gecikince eşimde çok umutlandı.haberi yok gittim kan verdim sonucu bkliyorum 3 te alacam.hayrlısı olsun rabbimin dediği olur ama inş umudum boşa çıkmaz bu seefer.allah kimsenin umutlarnı hayallerini isteklerini boşa çıkarmasın inş tüm isteyen arkadaşlarım anne olur en kısa zmanda yürekten duacıyım hepinize

canmmm çok sevndm yanlış olma payı yoktur adetinde geçmiş ay bnmde 6. günüm inş bnde bugün güsel sonuç alacam birlikte bekleriz bebişleri senin adına çok sevndm ama git bir an önce kanda gör için rahat etsin canm ay çok sevndm ya gerçekten rabbim herkesin gönlüne göre versin :KK49:

kızlar bayadır giremedim hastanelerdeyım bılıyosunuz bebeğim düşmüştü inanamadım hastanenın sonucuyanlışmış daha öncede eşimin sonuçları yanlış çıkmıştı aklıma hiç gelmedı tekrar başka yerde yaptırdım ama o sırada başka bi doktora daha gittim o sonuca göre düşük diye başlattı kanamamı sonra ıkı gun geçtı serçe parmağım kadardı geldı parçası çok moralım bozuk doktordan gelınce diğer tahlıl sonucunu aldımkı negörım değerler düşmemiş bebek duruyodu pisi pisine gıttı napcamı bılemedım çok üzgünüm geçmişi okuyamadım bonbon çiçiği tebrık ederım canım inşallah sağlıklı bişekilde kucağına al benımgıbı olmasın senınkı herkesı öpüyorum yelkenlının hepinize slmı var onuda sölim

X