Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım benim, öncelikle inşallah Allah ın izniyle hamilesindir..dualarım seninle..bende az önce ecz gittim gebelik testi aldım.bugün 3. günüm adetim geçeli. dayanamadım yaptım..çok silik ikinci çizgi..umutluyum inşş bebişim vardır..gel gelelim senin soruna..benimde bayadır akıntım var.çk berrak değil rengi.rabbim hakkında hayırlısını versin cnmmm...çk mutluyum şuan umarım hamileyimdir..hemen paylaşmak istedim.

canım catlatma ıgnesı falan vurdurmadıysan sılık cıkması buyuk ıhtımal hamılesındır ama catlatma ıgnesı vurduranlarda sılık cıkabılıyomus topıktekı kızlar yazarken okudum.ben hıc ıgne vurunmadım...
ınsaşşallllahhh hamılesındır bence hemen kan ver hafta sonuna kalamadan ...ne guzle bı ahberrr canımm

canım paylaşımın için çok saol gerçekten inanılmaz allahın takdiri ilahisi işte insan yorun bile yapamıyor..

canım bizim cansu var onunda yumoşu senin kadar çok büyümüştü ama dr. ona çatlama iğnesi vermedi çatlamazsa kiste döner die sende dr. sor derim vurulmadan önce kiste dönüyormuş falan die aslında dr. bilmesi lazım ama..Çünkü benim bile dr. 22,8mm yumurtam olduğunda ilaçsız kendiliğinden gelişmişti incir saolsun tabi..Dr. bu kıvama gelen yumurta kendiliğinden çatlar iğne vermciem demişti..Vermedi ve 1 hafta sonra gittiğimde çatlamamış hayır yok dedi amma bende hamile kaldım o ay dr.larda yanılıyor..İnşallah herşey yolunda gider canım..

Canım hamilelik belirtileri ile adet belirtilerinin ne yazıkki neredeyse aynı olanları var..Kasıklarının ağrıması yumurtalarının gelişmesindende olabilir belki bebeğin sana tutunmuş sancı yapıyor olabilir..Ben yaşadım çünkü..Akıntıda adet önceside oluyor,gebelik başlangıcındada..Seni umutlandırmayı hiç istemem bende yaşadım çünkü bunlar adetini beklemekten başka çaremiz yok canım sabır beklicez ama bizide haberdar et olurmu?? :KK66:

canım kuru incir ye..İncir kürü var ama ben içemedim onu birde aleji yaptı bana ama kuru incir yedim günde 2-3 tane iyi geliyor yumoşların gelişmesinde eğer bu ay gelişmezse yumurtaların incir ye derim faydasını görürsün..Klomen normalde 6 ay uygulanıyor ama tabi her dr. yöntemi farklı canım..Umarım rabbim seni çok bekletmez bebeğini gönderir sana :KK66:

güzel duaların için çok sağol canım hepimize inşallah. sabah akşam içe içe midem kalktı artık 5 kilo verdim onun sayesinde. bende bi ara deniyeyim dedim suyunu ama içemedim içtiğim gibi çıkardım midem kabul etmedi yemesine güzel yiyorum :KK1: :KK1: sürekli doktora git gelde yoruyor insanı bakalım artık yarın inşallah gidicem doktora bakıcak tekrardan nasıl bir sonuç olcak merak ediyorum inşallah hepimize Rabbim sağlıklı sıhhatli iki cihanda yüzümüzün akı olcak evlatlar nasip etsin

seddacım nıye nıcık degıstı ya hıc alışamadım baska nıck bulamadınmı???

bugun topıkte kıms eyok nıye acaba herkes nerelerde hu kıslar nerdesınızzzzzz

canım benim, öncelikle inşallah Allah ın izniyle hamilesindir..dualarım seninle..bende az önce ecz gittim gebelik testi aldım.bugün 3. günüm adetim geçeli. dayanamadım yaptım..çok silik ikinci çizgi..umutluyum inşş bebişim vardır..gel gelelim senin soruna..benimde bayadır akıntım var.çk berrak değil rengi.rabbim hakkında hayırlısını versin cnmmm...çk mutluyum şuan umarım hamileyimdir..hemen paylaşmak istedim.

canım benimde adetim bgün itibariyle 4 gün geçti test yapmadım aslında yapmayada korkuyorum yine tek çizgiyi görücem diye inş. bu defa görmemmmm..senin adetlerin düzenlimiydi canım benim arada bi böyle gününü değiştirdiği olduğu için açıkcası pek beklemiyorum bi sürprizii ama rabbim inş. bu defa güldürürr yüzümü bakalm hayırlısı..inş canım hadi bakalm iyi haberler verirsin bizee sennn:KK34:

kızlar merhaba bugün aşılamanın 6. günü günler geçmek bilmiyor.ayrıca niyeyse hiç ümidimde yok.göğüslerim acayip şişti bunu soracaktım size progestan kullanıyorum arnızda içipte göğüsleri şişen oldumu????

kızlar merhaba bugün aşılamanın 6. günü günler geçmek bilmiyor.ayrıca niyeyse hiç ümidimde yok.göğüslerim acayip şişti bunu soracaktım size progestan kullanıyorum arnızda içipte göğüsleri şişen oldumu????

valla progesteron yapabilir bnde kullanıyorum şu an göğüslerim şiş ve acıo ama bnm adetim 4 gün geçti. senin ilaç bitti mi yani progesteron hakkında hayrlısı olsun canm

kızlar merhaba, bugün geç kalmışım gitmişiniz hepiniz sanırım..dünden bugüne neler olmuş onları okudum..malum konuya hakim olayım dedim..bende pazar gününden bu yana hala adet bekliyrm.3. günüm bugünle..doktorumu aradım biraz daha bekliyeyim mi yoksa test yapayım mı hamilelik olmuşmudur die..gel test yapalım dedi..ya uf ben doktorumdan soğudum :KK43:( neden bilmiyorum kızlar. gaziosmanpaşa avrupa şafak hastanesine gidiyorum. inci hanım var orda..çok yoğun oluyor..ilgiszliği yoğunluktanmı bilmiyorum..yada bana mı ilgisizmiş gibi geliyor onuda bilmiyorum..bu doktoru kendim buldum..başka bi topikde yazıyordu iyi bi doktor die..meslek açısından iyiliğine bişey diyemem ama içimde hep şüphe var.bebeğimi düşürdükten sonra bu doktora gittim ve 1. adette hemen klomen,iğne verdi..yumurtlamamda sorun yokken hiçbişekilde..burda kızlarla konuşmamıza rağmen içimdeki şüphe gidemedi..tekrar doktr değiştirirsem eşim diyecek artık neden sürekli değişiklik yapıyorsun...kayınvalidem de demişti ki sürekli doktor değiştirme..bir kişide devam et demişti..o konudada haklı..kafam karışık..kaç gün geçse bilmiyorum ki test yapmam için..gebelik testi yapıcam eczaneden alıcam yani..doktor kan testi için çağırdı. muayene edelim dedi. birde bu hastane sanki biraz maddiyatçı gibime geldi..önceki durumlarda aklıma geliyor..ay ne çok konuştum...öpüyorum hepinizi..

canm merhaba öncelikle. hakkında hayrlısı olsun inş hamişsindir.bnde klomen + ovitrelle+ progesteron kullandım 30 u adet günümdü ama halen adet olmadım gecikme yapabilir ilaçlar die bekledm korkuyorum artık test yapmaktan.bnm doktorumda öle ilgisiz gibi ama ii bi doktor.bi süre daha devam et aynı doktorda olmadı değiştrrsin.ilk defamı gecikio senin adetin:26:

canım benimde adetim bgün itibariyle 4 gün geçti test yapmadım aslında yapmayada korkuyorum yine tek çizgiyi görücem diye inş. bu defa görmemmmm..senin adetlerin düzenlimiydi canım benim arada bi böyle gününü değiştirdiği olduğu için açıkcası pek beklemiyorum bi sürprizii ama rabbim inş. bu defa güldürürr yüzümü bakalm hayırlısı..inş canım hadi bakalm iyi haberler verirsin bizee sennn:KK34:

bnmde 4 gün oldu ya korkuyorum yapmaya test ama yarın gidicem kan testi yaptrmaya ne olacaksa olsun artık çok bunaldım kendimi yiyip durmaktan zaten herşey olacağına varıyo canm inş umutlarımız boşa çıkmaz hamişizdir:26:

valla progesteron yapabilir bnde kullanıyorum şu an göğüslerim şiş ve acıo ama bnm adetim 4 gün geçti. senin ilaç bitti mi yani progesteron hakkında hayrlısı olsun canm

yok canım benim daha 11 ocağa kadar içecem progestan çok var bitmesine.benim göğüsler sadece şişti acı felan yok.ayrıca seni çok merak ettim umarım hamişsindir testin sonucunu bize mutlaka haber ver canım senin aşılama değil sanırım dimi?????

adetlerim çk düzenli tatlım..hatta 31 ekimde kürtaj oldum adetim aralık 3 dü düşün..çk şükür sorun olmuyor.benim 2 gün geri atar.28 günde bir yani. ocak 1 de olucaktım aslında. bu arada 3-4 dk kadar tepesinde bekledim testin silikti. 1 saat sonr akadar baktığımda baya belirginleşmişti. anlamadım. cumartesi günü doktora gitmeyi düşünüyrm..ama doktorumuda bilmiyrm yaaa ufffff..neden soğudum ki ben bu kadından....

canm merhaba öncelikle. hakkında hayrlısı olsun inş hamişsindir.bnde klomen + ovitrelle+ progesteron kullandım 30 u adet günümdü ama halen adet olmadım gecikme yapabilir ilaçlar die bekledm korkuyorum artık test yapmaktan.bnm doktorumda öle ilgisiz gibi ama ii bi doktor.bi süre daha devam et aynı doktorda olmadı değiştrrsin.ilk defamı gecikio senin adetin:26:

adet gecikmem ilk diyebilirim cnm. gayet düzenlidir. ilk defa klomen kullandım. çatlatma iğnesinin adınıda hatırlamıyrm. 74 tl olan diyim. doktor değişimi konusundada haklısın. ablamda öyle dedi. kan testinide yaptır hamileysen eğer istersen başka doktora gidersin dedi. bakalım hayırlısı. iğneden dolayı silik çıkabilirmiş gebelik testi. benimde silik gibiydi ama yarım saat sonra baya belirginleşti.anlamadım bişi. bekliyoruz bakalım. eşim şimdiden moda girdi. ya değilsem neden böyle davranıyorsun dedim. olsun, kısmetimiz neyse o olur diyo. şuan böyle davranmak istiyrm diyo. yani hamileymişim gibi. Rabbim hakkımızda hayırlısını versin..Herşeyde bir hayır vardır unutmamak lazım.

RABBİM NEYLERSE GÜZEL EYLER....

canım ercelfinde seninde güzel haberlerinizi alırım inşallah..aynı günü bekliyruz cünki 11 ocak...evet haklısın günler geçmek bilmez tabi...ama umarım güzel sona doğru yaklışyorsunuzdur ikinizde...hiç progesteron kullanmadım..ercelf kullandı o bilir..söyler sana..
:21::21::21:

canım ben anlatayım bu arada benimde 11 ocakta belli olacak kısmetse dört gözle bekliyorum.bana aşılamadan sonra hemşire detaylıca anlattı normal ilişkide tüplerin içine gönderilmiyo sperm ama aşılamada tüplerin içine gönderiliyo direk yani yumişlerin geçeceği yola giriyo inşallah orda karşılaşırlarda kardeş kardeş arkadaş olurlar tüm beklentimiz bu.normal ilişkide sperm tüpe varacakta yumurta tüpten geçecekte hele bide spermlerde hareket sorunu varsa ooooooooo ..... olmuyo yani. ama umarım aşılamada banada 16 milyon spermi yüzde 92 hareketle direk tüplere fışkırttılar,,tutarsa artık kader kısmet tabi orasını allah bilir.yani demek istediğim en kaliteli spermleri yıkayıp paklayıp özenle seçip yolu kısaltarak yumişlerle kavuşturtuyolar.çok konuştum galiba.:21::21::21::21:

sevdecim bana da doktorum aşılamanın normal bir ilişkiden farkı olmadığını söyledi.tek fark spermler yıkanıyor erkek faktöründe daha etkili ikincisi de normal ilişki sırasında spermler rahim ağzına boşalırken aşılamada direk rahmin içine enjekte ediliyor benim bildiğim kadarıyla tüplere enjekte edilmiyor tüpe kadar ilerleyemez zaten kanül.normal bir ilişkide spermle yumurtanın buluşması 2 saati alıyormuş aşılamada bu süre rahim ağzı yolu geçildiği için 1 saate düşüyor.yani sperm ve yumurta daha çabuk kavuşuyorlar birbirlerine.bana doktorum detaylıca gösterdi karından ultrasonla takip edildi yumurtam sol köşede idrar dolu idrar kesemin hemen altında duruyordu idrara sıkışık olduğum için yumurtalıklara daha çok baskı yapıyor daha net görüntü alınıyor.doktorumda incecik bir kanüle girdi yumurtaya yakın biryere tam orta noktaya enjekte etti spermleri enjekte edilirken hiç hissetmedim bişey.sonra yarım saat yatırdılar.kalktığımda bile çıkmadı spermler.biz bu kadar para ödemişken ilaçlara ayın sonunda bizden yumurta takibi için 120 tl ücret alıyorlar aşılama da 370 tl biz de dedik madem bu kadar harcama yaptık bu kadar yaklaşmışken 250 daha verelim aklımızda kalmasın hem bizi de bir nebze olsa ilişki stresinden kurtardı.yaptırmayadabilirdik ama sonra gebe kalamazsam aşılama yaptırsaydım kalırmıydım acaba diye yicektim kendimi.artık hayırlısı bakalım arkadaşım.ben meryem suresine başladım 41 gece okicam sonra da 2 rekat dilek namazı kılıp hayırlı sağlıklı bir soy diliyorum rabbimden okadar rahatlatıyor ki insanı.meryem suresinde bir türlü evlat sahibi olamayan zekeriye as. ın yakarışı Allaha sığınışı anlatılıyor.birkez bile isyan etmemiş rabbim çok geç vermiş ona bebek ama olmuş sonunda erdirmiş muradına.okumanı tavsiye ederim canım...

12345eses ve ercelf..anlattığınız için teşekkür ederim canım..ercelf sanırım 12345eses in dediği gibi tüplerin içine bırakılıyor..sen rahime bırakıyorlar demişsin..anatomik yapıyı inceledim de rahime ulaşması için tüplerden geçmesi gerekiyor mecburen..yumurtalıkların tüplerden geçip döllenirse rahimde tutunduğunu anlatıyor bir yazıda..dediğin gibi rahim ağzından tüpler vasıtasıyla rahime gidiyor tüp ve spermin buluşması..evet haklısın normal ilişkide rahim ağzında kalabiliyor..hele birde eşlerimiz yeteri kadar konsantire olamazlar sa ki olamıyorlar malesef psikolojik baskıdan dolayı o zaman yeterli verim olmuyor ...hayırlısı rabbim..didik didik ediyoruz herşeyi ama bi türlü sonuç alamadık...umarım aşılamalarınız olumlu sonuç verir..tekrar o hüsranı yaşamassınız...hepenize Allah yardım etsin..

Son düzenleme:
canım ercelfinde seninde güzel haberlerinizi alırım inşallah..aynı günü bekliyruz cünki 11 ocak...evet haklısın günler geçmek bilmez tabi...ama umarım güzel sona doğru yaklışyorsunuzdur ikinizde...hiç progesteron kullanmadım..ercelf kullandı o bilir..söyler sana..
:21::21::21:

canım ben anlatayım bu arada benimde 11 ocakta belli olacak kısmetse dört gözle bekliyorum.bana aşılamadan sonra hemşire detaylıca anlattı normal ilişkide tüplerin içine gönderilmiyo sperm ama aşılamada tüplerin içine gönderiliyo direk yani yumişlerin geçeceği yola giriyo inşallah orda karşılaşırlarda kardeş kardeş arkadaş olurlar tüm beklentimiz bu.normal ilişkide sperm tüpe varacakta yumurta tüpten geçecekte hele bide spermlerde hareket sorunu varsa ooooooooo ..... olmuyo yani. ama umarım aşılamada banada 16 milyon spermi yüzde 92 hareketle direk tüplere fışkırttılar,,tutarsa artık kader kısmet tabi orasını allah bilir.yani demek istediğim en kaliteli spermleri yıkayıp paklayıp özenle seçip yolu kısaltarak yumişlerle kavuşturtuyolar.çok konuştum galiba.:21::21::21::21:

sevdecim bana da doktorum aşılamanın normal bir ilişkiden farkı olmadığını söyledi.tek fark spermler yıkanıyor erkek faktöründe daha etkili ikincisi de normal ilişki sırasında spermler rahim ağzına boşalırken aşılamada direk rahmin içine enjekte ediliyor benim bildiğim kadarıyla tüplere enjekte edilmiyor tüpe kadar ilerleyemez zaten kanül.normal bir ilişkide spermle yumurtanın buluşması 2 saati alıyormuş aşılamada bu süre rahim ağzı yolu geçildiği için 1 saate düşüyor.yani sperm ve yumurta daha çabuk kavuşuyorlar birbirlerine.bana doktorum detaylıca gösterdi karından ultrasonla takip edildi yumurtam sol köşede idrar dolu idrar kesemin hemen altında duruyordu idrara sıkışık olduğum için yumurtalıklara daha çok baskı yapıyor daha net görüntü alınıyor.doktorumda incecik bir kanüle girdi yumurtaya yakın biryere tam orta noktaya enjekte etti spermleri enjekte edilirken hiç hissetmedim bişey.sonra yarım saat yatırdılar.kalktığımda bile çıkmadı spermler.biz bu kadar para ödemişken ilaçlara ayın sonunda bizden yumurta takibi için 120 tl ücret alıyorlar aşılama da 370 tl biz de dedik madem bu kadar harcama yaptık bu kadar yaklaşmışken 250 daha verelim aklımızda kalmasın hem bizi de bir nebze olsa ilişki stresinden kurtardı.yaptırmayadabilirdik ama sonra gebe kalamazsam aşılama yaptırsaydım kalırmıydım acaba diye yicektim kendimi.artık hayırlısı bakalım arkadaşım.ben meryem suresine başladım 41 gece okicam sonra da 2 rekat dilek namazı kılıp hayırlı sağlıklı bir soy diliyorum rabbimden okadar rahatlatıyor ki insanı.meryem suresinde bir türlü evlat sahibi olamayan zekeriye as. ın yakarışı Allaha sığınışı anlatılıyor.birkez bile isyan etmemiş rabbim çok geç vermiş ona bebek ama olmuş sonunda erdirmiş muradına.okumanı tavsiye ederim canım...

12345eses ve ercelf..anlattığınız için teşekkür ederim canım..ercelf sanırım 12345eses in dediği gibi tüplerin içine bırakılıyor..sen rahime bırakıyorlar demişsin..anatomik yapıyı inceledim de rahime ulaşması için tüplerden geçmesi gerekiyor mecburen..yumurtalıkların tüplerden geçip döllenirse rahimde tutunduğunu anlatıyor bir yazıda..dediğin gibi rahim ağzından tüpler vasıtasıyla rahime gidiyor tüp ve spermin buluşması..evet haklısın normal ilişkide rahim ağzında kalabiliyor..hele birde eşlerimiz yeteri kadar konsantire olamazlar sa ki olamıyorlar malesef psikolojik baskıdan dolayı o zaman yeterli verim olmuyor ...hayırlısı rabbim..didik didik ediyoruz herşeyi ama bi türlü sonuç alamadık...umarım aşılamalarınız olumlu sonuç verir..tekrar o hüsranı yaşamassınız...hepenize Allah yardım etsin..

DUYANLARR DUYMAYANLARA HABER VERSİİNN :))

BEN SEDDA89..TANIMAZDAN GELENİİ MUCCKKSSS ONA GÖREE..RUMUZUM DEĞİŞTİ KIZLAR BİLGİNİİZEEE :KK34:

slm canım dedim bizim sedda vardı kayboldu demek buralardaymışsın nasılsın hamilelik nasıl gidiyor canım?

kızlar, klomeni 5 gün kullanarak aşılama yaptırmıştım 10 gün önce, 4 gün kaldı kan tahliliyle hamilelik gerçekleşecek mi yoksa şubata mı kalacak çabalar. çok düşünmemeye çalışıyorum ama zaman da çok hızlı geçmiyor ki yafff. dua edin lütfen...
Canım beklemekten başka çaremiz yok :KK66: İnşallah hayırlı haber olsunda sonunda beklemek nedirki..Ben nasıl sabretmişim 6 gün dedim kendi kendime ama inşallah güzel haberlerle gelirsin canım hayırlısı olsun inş. :KK66:
gece 2009

amin çok saol arkadaşım hepimizin umutları boşa çıkmasın hayatta inş.tamam arkadaşım bekliycem allah yüzümü güldürsün dilerim.oy oy daha minicikmiş annesi o allah sizleri nazarlardan korusun işallah maşallah 41 lkere ...darısı başıma işallah canım miden bulanıyormu
saol cnaım darısı başına inş. Bak ben adetimi geçti 6.gününde yaptım 2 çift çizgi kırmızı kırmızı belli sanırım senin şuan 5.gününmü gecikeli aay hadi inşallah canım yaa..Allahım nasip etsin inş. vardır bişeler :KK66:
slm kıslar,seda nasılsın cnm rumuzu nie değiştin kız bi garip gelio.ne var ne yok pek giremiorum bugünde işim yoğun 31inde adet oldum ama bu nası adet bişe anlamadım:44::44: olmuorum resmen oysa ilk gün nasıl karnım ağrıdı 2 saat ama sonra aniden kesildi her ay değişik bişe yaşıom valla doktorlarda çözemez beni.cumartesi gitcem dktra dicem rahim filmini bakalım ne dicek.bişe dicem eğer tüpler tıkalıysa nasıl açıolarki ya da açılıomu?
kız anlattım yaa okumuyomusunuz yoksa yazdıklarımı :KK43: Eşim bu siteden üye olduğumu biliyordu fakat hamile olduğumu öğrenmeden 1 ay önce falan iptal et üyeliğini dedi..Hep kadın kız dedim anlatamadım kıskançlığı tuttu gene beyfendinin :)) Bende tmm iptal ettim dedim..Adam benim buraya girmediğimi biliyor anlayacağın şaş kaza girerde görürse hemen anlar rumuzdan ondan dolayı değiştirdim napiyim sizide bırakmak istemiyorum eşimlede kötü olmak istemiyorum ama şimdi hamileyim yaa kıyamıyor haliyle yine bi yoklicam üye olayım die ikna edicem eşim fazla kıskanç olduğu için huyunuda bildiğim için üstelemedim :KK66:
kızlar merhaba, bugün geç kalmışım gitmişiniz hepiniz sanırım..dünden bugüne neler olmuş onları okudum..malum konuya hakim olayım dedim..bende pazar gününden bu yana hala adet bekliyrm.3. günüm bugünle..doktorumu aradım biraz daha bekliyeyim mi yoksa test yapayım mı hamilelik olmuşmudur die..gel test yapalım dedi..ya uf ben doktorumdan soğudum :KK43:( neden bilmiyorum kızlar. gaziosmanpaşa avrupa şafak hastanesine gidiyorum. inci hanım var orda..çok yoğun oluyor..ilgiszliği yoğunluktanmı bilmiyorum..yada bana mı ilgisizmiş gibi geliyor onuda bilmiyorum..bu doktoru kendim buldum..başka bi topikde yazıyordu iyi bi doktor die..meslek açısından iyiliğine bişey diyemem ama içimde hep şüphe var.bebeğimi düşürdükten sonra bu doktora gittim ve 1. adette hemen klomen,iğne verdi..yumurtlamamda sorun yokken hiçbişekilde..burda kızlarla konuşmamıza rağmen içimdeki şüphe gidemedi..tekrar doktr değiştirirsem eşim diyecek artık neden sürekli değişiklik yapıyorsun...kayınvalidem de demişti ki sürekli doktor değiştirme..bir kişide devam et demişti..o konudada haklı..kafam karışık..kaç gün geçse bilmiyorum ki test yapmam için..gebelik testi yapıcam eczaneden alıcam yani..doktor kan testi için çağırdı. muayene edelim dedi. birde bu hastane sanki biraz maddiyatçı gibime geldi..önceki durumlarda aklıma geliyor..ay ne çok konuştum...öpüyorum hepinizi..
canım bende sana çokda yakın değil ama duymuşsundur sultançidtliğinde bahat hastanesine gidiyorum bende hamza beyden memnun değilim aslında benimde aklım karışık soğudum senin gibi neden diceksin dediğin gibi çok yoğun hastaları çok ister istemez adam yat kalk yapıyordu bu 2 gidişimizde gülümsüyor herşey yolunda kalbi atıyor diyor ama ne bileyim banada bir soğukluk girdi birde evimize çok uzak eve yakın hastane var yürüyerek gidiliyor oraya gitmeyi düşünüyorum artık :KK66:
kızlar bugun doktordan geldım sabah kanımı verdım oglen aldım progesteron 26 cıktı.doktor ck guzel yumurtlamısın dedı benım gıbı fsh 9,50 olan bırı ıcın harıka bı sonuc gel geleım yumurtladım ama hamılemıyım doktor hanım dedım.oda suan bılemeyız dedı.nasıl bılemez ya catlıycam...ve ayrıca kasıkalrımda tuhaf bı agrı var ve akıntım cokk.aranızda bılen bırılerıvarsa yazsın yoksa sıyırcam kızlarrrrrr
sıyırmaa canım sıyırmaa beklicez heyecanlandım şimdii kız sendende güzel haberler alırız inş. adetin ne zaman senin hadi hayırlısı :KK66:
:)))) İnşallah canım süper bir haber yaa silikte olda görmüşsün ee 2 gün daha bekle yine yap ozaman test sonra dooğğğrruu dr.a canım hadi hayırlısı :))
güzel duaların için çok sağol canım hepimize inşallah. sabah akşam içe içe midem kalktı artık 5 kilo verdim onun sayesinde. bende bi ara deniyeyim dedim suyunu ama içemedim içtiğim gibi çıkardım midem kabul etmedi yemesine güzel yiyorum :KK1: :KK1: sürekli doktora git gelde yoruyor insanı bakalım artık yarın inşallah gidicem doktora bakıcak tekrardan nasıl bir sonuç olcak merak ediyorum inşallah hepimize Rabbim sağlıklı sıhhatli iki cihanda yüzümüzün akı olcak evlatlar nasip etsin

seddacım nıye nıcık degıstı ya hıc alışamadım baska nıck bulamadınmı???

bugun topıkte kıms eyok nıye acaba herkes nerelerde hu kıslar nerdesınızzzzzz
sorma dün kimsecikler yoktu buralarda :KK43: Yukarıda durusele anlattım canım yok bulamadım napim canım aslında 3 seçenek vardı istediğimi yapmamış olsun buda fena değil :KK66: Alt tarafı rumuz işte alışırsın bunada canım sonuçta ben aynıyım ;9
canım 2 gün daha bekle eğer bişeler olmazsa hiç durma test yap derim ben adetimi geçeli 6.gün öğlene falan geliyodu yaptığımda hadi hayırlısı inş. sendende bebiş haberi gelir canım :KK66:
bnmde 4 gün oldu ya korkuyorum yapmaya test ama yarın gidicem kan testi yaptrmaya ne olacaksa olsun artık çok bunaldım kendimi yiyip durmaktan zaten herşey olacağına varıyo canm inş umutlarımız boşa çıkmaz hamişizdir:26:
mlk gibi senin içinde dileklerim aynı canım habersiz bırakmayın bizi :KK66:
adetlerim çk düzenli tatlım..hatta 31 ekimde kürtaj oldum adetim aralık 3 dü düşün..çk şükür sorun olmuyor.benim 2 gün geri atar.28 günde bir yani. ocak 1 de olucaktım aslında. bu arada 3-4 dk kadar tepesinde bekledim testin silikti. 1 saat sonr akadar baktığımda baya belirginleşmişti. anlamadım. cumartesi günü doktora gitmeyi düşünüyrm..ama doktorumuda bilmiyrm yaaa ufffff..neden soğudum ki ben bu kadından....
bende aynı durumdayım canım fazlamı ilgi bekliyoruz dr.dan bilinmez ama bende değiştiricem yukarıdada yazmıştım hayırlısı olsun artık ne dielim ama onlarıda anlamak lazım her gün yüzlerce insan ?? Hayırlısı olsun hakkında habersiz bırakmaz bizi :KK66:
günaydın kızlar herkese mutlu bir gün diliyorum :)
günayydın canım günnaayyddıınn senin adet tarihin ne zamandı canım yaa??

Ne yazdım sabah sabah çenem düştü yine :)) Bu sabah güzel şeler okudum moralim düzeldi valla inşallaaahh günü geçen tüm arkadaşlarımm hamile haberleri verirler bizlere :KK66:

slm canım dedim bizim sedda vardı kayboldu demek buralardaymışsın nasılsın hamilelik nasıl gidiyor canım?

kız geçen haftadan beridir yazıyorum okadar duyuru yaptım okadr anlattım kims eokumamış sanırım yaa :KK43:( Benim canım beniimm hiç bırakıp gidermiyim sadece rumuz değişti :KK66:
Senden nbr canım yukarıda yazdım ama adetin ne zaman canım?

Kayboldu herkessler :KK43:

Son düzenleme:
günaydın canım..nasılsın...

iyiyim canım sen nasılsın, nasıl gidiyor devam ediyormusun tedaviye? ben bu ay akışına bıraktım:)

kız geçen haftadan beridir yazıyorum okadar duyuru yaptım okadr anlattım kims eokumamış sanırım yaa :KK43:( Benim canım beniimm hiç bırakıp gidermiyim sadece rumuz değişti :KK66:
Senden nbr canım yukarıda yazdım ama adetin ne zaman canım?

Kayboldu herkessler :KK43:

iyiyim kuzum, evet eskiler kaybolmuş:) bat 15 ocak kuzum , çalışma devam edecek bu hafta:KK1:

merhaba hepınıze ;

bu ay klomen+progestan verdı doktor klomenı reglımın 3.gunu 8 gun boyunca kullandım progestana da 10.gun basladım ve bugun 16.gunum 2 gun once doktora gıttım sag yumurtam 18 mm olmus ama bugun karnımın alt tarafında bır agrı var bu konuda bılgısı olan varmı?

X