Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ben 22 yasındayım canım evlendigmden beri istiyoruz hic korunmadık esimın testlerı iyı cıktı sımdı doktorlar benımle ugrasıyorlar canım. Siz ne zamandır ıstıyosunuz

senın yasın erkenn olur canım merak etme..ben 27me yenı gırdım..1,5 yıla yakın oldu dıyebılrım ılk 1 yıl ıstemedık.sımdıde olmuyo...off cok zor bı surecc...

senın yasın erkenn olur canım merak etme..ben 27me yenı gırdım..1,5 yıla yakın oldu dıyebılrım ılk 1 yıl ıstemedık.sımdıde olmuyo...off cok zor bı surecc...

aynen canım ya o kadar cok ıstıyorumki hep dua edıyorum bu 1haftadır hep kendı kendıme dıyorumkı bebegm yapıstı bana "annecim ben burdayım ama sen hissetmıyosun beni" dıyor sanki. Rabbim herkese hayırlı evlatlar nasip etsın ins.

Eki Görüntüle 319478

Yeni Doğmuş Bebeğin
Topuk İziyle Annenin Parmak İzinin Aynı Olduğunu Biliyor muydunuz.?
,
Çocuklar Karışmasın Diye Yüce ALLAH Tarafından Alınan" Mükemmel Bir Tedbir!.."
canım paylaşımın için çok saol gerçekten inanılmaz allahın takdiri ilahisi işte insan yorun bile yapamıyor..
kızlar merhaba bugün dr a gittim.serophene kullandım.adetten sonraki 12.günümdü.daha önce ilaç tedavisine başlamadan önce yani sol yumurtalığımda 15 mm büyüklüğünde bir kist olduğunu ama tedaviye engel olmadığını söylemişti.bügün gittiğimde yine sol yumurtalığımda 30 mm büyüklüğünde bir tane yumurta oluştuğunu söyledi ve çatlama iğnesi yaptırın dedi.ben de onun kist olabileceğini düşünüyorum şimdi.ilaçtan dolayı büyümüştür diye düşüyorum.ve yumurta tam yuvarlak değildi.şekli bozuktu yani.hiç başınıza böyle birşey geldi mi?boşuna mı uğraştık ve uğraşmaya devam ediyoruz...anlamadım...yardım lütfen..... :KK43::KK43::KK43:
canım bizim cansu var onunda yumoşu senin kadar çok büyümüştü ama dr. ona çatlama iğnesi vermedi çatlamazsa kiste döner die sende dr. sor derim vurulmadan önce kiste dönüyormuş falan die aslında dr. bilmesi lazım ama..Çünkü benim bile dr. 22,8mm yumurtam olduğunda ilaçsız kendiliğinden gelişmişti incir saolsun tabi..Dr. bu kıvama gelen yumurta kendiliğinden çatlar iğne vermciem demişti..Vermedi ve 1 hafta sonra gittiğimde çatlamamış hayır yok dedi amma bende hamile kaldım o ay dr.larda yanılıyor..İnşallah herşey yolunda gider canım..
ARKADAŞLAR
7 aylık evliyim gecen ay ilk defa kadın doğuma gittim klomen verdi kullandım 10 gün sonra 3 tane yumurtam olduğunu söyledi ve birgün ara ile ilişkiye girdik. 25 günde bir düzenli adet oluyorum son adet tarihim 10 aralık. Arkadaşlar 4-5 gündür gögsüm ağrıyor, akıntım şeffaf ve yakışkan kıvamından beyaz ve çok yapışkan olmayan kıvamda 8 gündür,kısa süreli karnıma iğne batması gibi ağrı giriyor. Bugünde belimde ağrı başladı adetime 2 gün var. Acaba hamile olabilir miyim ? Lütfen arkadaşlar yardımınıza görüşlerinize çok ihtiyacım var. hamile olmak istiyorum.
Canım hamilelik belirtileri ile adet belirtilerinin ne yazıkki neredeyse aynı olanları var..Kasıklarının ağrıması yumurtalarının gelişmesindende olabilir belki bebeğin sana tutunmuş sancı yapıyor olabilir..Ben yaşadım çünkü..Akıntıda adet önceside oluyor,gebelik başlangıcındada..Seni umutlandırmayı hiç istemem bende yaşadım çünkü bunlar adetini beklemekten başka çaremiz yok canım sabır beklicez ama bizide haberdar et olurmu?? :KK66:
Kızlar ben 2 aydır klomen kullanıyorum ama gecen cumartesı doktorum muayene ettı ıstedgım boyuta gelmemıs yumurtalar o yuzden carsambada gel dedi ve ben o günu gittgmde sonuc yıne aynı olursa bundan sonra doktorum bana ne önerebilir bileniniz varmı aklımı surekli kurcalıyor çünkü
canım kuru incir ye..İncir kürü var ama ben içemedim onu birde aleji yaptı bana ama kuru incir yedim günde 2-3 tane iyi geliyor yumoşların gelişmesinde eğer bu ay gelişmezse yumurtaların incir ye derim faydasını görürsün..Klomen normalde 6 ay uygulanıyor ama tabi her dr. yöntemi farklı canım..Umarım rabbim seni çok bekletmez bebeğini gönderir sana :KK66:

gece 2009 arkadaşım ya bu sıralar uyku giymiyor gözüme heycandan karnımda kasılma var birde arkadaşım sende olmuşmuydu bilmiyorum sağ tarafımda karnımın alt kısmında bir renk değişimi var yuvarlak şekilde şişme gibi iz var sence ne olabilir?
arkadaşım mide bulantyım yok sende ilk haftalarda bulantıolmuşmuydu yumurtalrım 14 ile 16mm çatlamıştı arkadaşım işallah hamileymdir

gece 2009 günaydın arkadaşım nasılsın neler yapıyosun
günaydın canım sağol iyiyim çok şükür napiyim iş güç devam sen nasılsın?
gece 2009 arkadaşım ya bu sıralar uyku giymiyor gözüme heycandan karnımda kasılma var birde arkadaşım sende olmuşmuydu bilmiyorum sağ tarafımda karnımın alt kısmında bir renk değişimi var yuvarlak şekilde şişme gibi iz var sence ne olabilir?
arkadaşım mide bulantyım yok sende ilk haftalarda bulantıolmuşmuydu yumurtalrım 14 ile 16mm çatlamıştı arkadaşım işallah hamileymdir
İnşallah canım inşallah hamilesindir..İlk olarak renk değişimine bişey diyemicem ben öle bişeye dikkat etmedim açıkçası çünkü ümidim yoktu olmayacak diye pek dikkat etmedim..Evet kasılmalar ani hareketlerde ve adet sancısı gibi değilde tuhaf bir ağrı giriyordu kasıklarıma mide bulantılarım olmadı sadece kasıklarımda sancı ve akıntım çoktu bu kadr heyecanlanma canım..İnşallah hamilesindir hep beraber seviniriz burda ne kadr var adet tarihine beklemekten başka yol yok canım sabır..Düşün ben ümitsizdim olmayacak biliyorum dedim 1 hafta geçti adetimi patronun karısı zorladıda test yaptım yinede yapmayacaktım nede olsa adet olucam düşüncesi vardı çünkü..Ama en çok belirtim dediğim gibi kasık ağrıları,akıntı ve birde gaz aşırı gaz hemde :KK66:

:))) Napalım el adamı salağaa yatırtıyor valla..Benim patronumun karısı bana hep eşinden bir adım geride ol bırak o bir adım önde dursun senden geride olduğunu bilsen bile bırak öne geçsin diyor hep..Ben tabii bunu evliliğimin ilk zamanlarında yaşadığım zorluklardan sonra çözdüm o yüzden mecbur biraz sessiz kalıyorum huzurumuz için hem gerek yok aşk daha önemli benim için en azından bu aralar öle düşünüyorum :)):21::KK16:

Sen olayı çözmüşsün desene herşey tecrübeyle sabit yanii doğru diyosun valla:KK34:

iyi akşamlar canım sen memurmusun yaa böle erkenden kaçıyorsun her akşam :)) Bende:KK54: canım hoşçakal yarın görüşmek üzere inş.

Kız yok memur değilim ama onlardan daha rahatım çok şükür:)) normalde çalışma saatleri 9-18:00 ama ben genelde 5 de çıkıyorum..Ümre dönemi başlıyor yavaş yavaş 6 yada sarkabilir artık:KK43:(((((

kızlar, klomeni 5 gün kullanarak aşılama yaptırmıştım 10 gün önce, 4 gün kaldı kan tahliliyle hamilelik gerçekleşecek mi yoksa şubata mı kalacak çabalar. çok düşünmemeye çalışıyorum ama zaman da çok hızlı geçmiyor ki yafff. dua edin lütfen...

gece 2009 canım arkadaşım evet çok fazla heyecanlıyım sanırım anladım canım benimde kasılmalar çok var bugün doktora gittim işyerinde ve bana tansiyonum çok düşük olduğunu hamile olabileceğimi söyledi ay içim kıpır kıpır oldu canım benim adetim 7 yada 8 ocakda olmam gerek eğer geçerse hamileyim demek dimi arkadaşım yoksa ilaçlardan dolayı geçebilir mi bebişin cinsiyeti ne olucak arkadşaım allah yardımcın olsun tez vakitte bebişini kuycağına almak nasip etsin

kızlar, klomeni 5 gün kullanarak aşılama yaptırmıştım 10 gün önce, 4 gün kaldı kan tahliliyle hamilelik gerçekleşecek mi yoksa şubata mı kalacak çabalar. çok düşünmemeye çalışıyorum ama zaman da çok hızlı geçmiyor ki yafff. dua edin lütfen...

Çok az kalmış cnm hemen geçer merak etme kafanı başka yerlere verki çabuk geçsin zaman:)) 2 gün sonra iğne etkisini giderir cnm ama sen garanti olsun diyosun iyi de edersin bence cnm..İnş meleğin göbişine tutunmuştur bile...

mrblar canım benımde sol tarafımda 33 mm yumurtam oluşmustu.adetımın 15.gununde doktor bayagı buyumus dedı.bende kotumu yanı dedım yok kotu dgl dedı.catlatma ıgnesı vercektı ama kıste cevırı dıye vermedi.ben sordum nıye vermıyosunuz dıye oda klıstte cevırebılır ddedı.adetın 21.gunu gel dedı yanı yarın progesteron testı vercem.ona gore yumurtlandınmı yumutlamadınmı analrız sonra ona gore bı tedavı uygualrız dedı.ayrıca yarın bellı olurmus hamıle olup olmadım tahlılden sonra doktor bana ılıskıye devam dedı...kotu bısı demedı ..bende cok sasırdımhıc bole yumurtam buyumemıstı.ayrıca cok ıncır yedım ben bu ay belkı ondan buyudu.bu olayın bı ı bı kotu yanı var.ı yanı yumurta buyudukce zar ıncelıyo spermın orayı dollemesı kolay oluyomus.kotu yanı catlamazsaaa kıste cevırebılırmıs..benım bıldıklerım bu kadar canımm

kiste çevirirse de adetle atılır inşallah.ben ilaçtan önceki kistin büyüdüğünü ve dr un onu yumurta sandığını düşünüyorum hala....çatlama iğnesini hemen yapalım dedi.çatlamazsa kiste çevirir dedi.ben de anlamadım valla.gittim yaptırdım iğneyi.çatlama iğnesinden sonra çok kasık ağrısı oluyor mu?ben ilk defa yaptırıyorum ya hiç bilgim yok.çok sağol cevabın için.

canım paylaşımın için çok saol gerçekten inanılmaz allahın takdiri ilahisi işte insan yorun bile yapamıyor..

canım bizim cansu var onunda yumoşu senin kadar çok büyümüştü ama dr. ona çatlama iğnesi vermedi çatlamazsa kiste döner die sende dr. sor derim vurulmadan önce kiste dönüyormuş falan die aslında dr. bilmesi lazım ama..Çünkü benim bile dr. 22,8mm yumurtam olduğunda ilaçsız kendiliğinden gelişmişti incir saolsun tabi..Dr. bu kıvama gelen yumurta kendiliğinden çatlar iğne vermciem demişti..Vermedi ve 1 hafta sonra gittiğimde çatlamamış hayır yok dedi amma bende hamile kaldım o ay dr.larda yanılıyor..İnşallah herşey yolunda gider canım..

Canım hamilelik belirtileri ile adet belirtilerinin ne yazıkki neredeyse aynı olanları var..Kasıklarının ağrıması yumurtalarının gelişmesindende olabilir belki bebeğin sana tutunmuş sancı yapıyor olabilir..Ben yaşadım çünkü..Akıntıda adet önceside oluyor,gebelik başlangıcındada..Seni umutlandırmayı hiç istemem bende yaşadım çünkü bunlar adetini beklemekten başka çaremiz yok canım sabır beklicez ama bizide haberdar et olurmu?? :KK66:

canım kuru incir ye..İncir kürü var ama ben içemedim onu birde aleji yaptı bana ama kuru incir yedim günde 2-3 tane iyi geliyor yumoşların gelişmesinde eğer bu ay gelişmezse yumurtaların incir ye derim faydasını görürsün..Klomen normalde 6 ay uygulanıyor ama tabi her dr. yöntemi farklı canım..Umarım rabbim seni çok bekletmez bebeğini gönderir sana :KK66:

canım dr larda bir şey bilmiyorlar herhalde .anlamadım gitti.kimisi iğne vermiyor kist olur diye..benimki de iğne yaptır kist olmasın çatlasın dedi.hangisine inanacağız bilmiyorum.sağol canım verdiğin bilgiler için.benim bu ay ilk denemem ya o yüzden tecrübelerinizden yararlanıyorum.sağol tekrar.

kiste çevirirse de adetle atılır inşallah.ben ilaçtan önceki kistin büyüdüğünü ve dr un onu yumurta sandığını düşünüyorum hala....çatlama iğnesini hemen yapalım dedi.çatlamazsa kiste çevirir dedi.ben de anlamadım valla.gittim yaptırdım iğneyi.çatlama iğnesinden sonra çok kasık ağrısı oluyor mu?ben ilk defa yaptırıyorum ya hiç bilgim yok.çok sağol cevabın için.

canım benımde klomende 3. Ayım hıc catlatmöa ıgnesı vurulmadım ılk 2 ay takıbe alınmadım sonrada doktor degsıtırdım bu vuracaktıkı catlatma ıgnesını buda vurmadı buyukmus dıye.bugun sabah kan verdım progesteron ıcın oglen doktora gıdınce ıyce sorarım ne oldu bıttı ..zaten kıst olunca ılac verıyo kanla atılıyo ama sanırım 1 ayınıda yıyor korunuyosun dıye bılıyorum.ılac ıctın ıcın.

gece 2009 canım arkadaşım evet çok fazla heyecanlıyım sanırım anladım canım benimde kasılmalar çok var bugün doktora gittim işyerinde ve bana tansiyonum çok düşük olduğunu hamile olabileceğimi söyledi ay içim kıpır kıpır oldu canım benim adetim 7 yada 8 ocakda olmam gerek eğer geçerse hamileyim demek dimi arkadaşım yoksa ilaçlardan dolayı geçebilir mi bebişin cinsiyeti ne olucak arkadşaım allah yardımcın olsun tez vakitte bebişini kuycağına almak nasip etsin
canım umutlusun ne güzel allah umutlarını boşa çıkartmasın inş.İlaçlar gecikme yapabilir adetini bekle derim canım..4-5 gün gecikmen olursa testi yap bence daha sağlıklı sonuç olur canım..Benim henüz 8.haftasına yeni girdik canım belli değil anlayacağın inşallah o günleri görmek nasip olur allahım korusun ikimizide inş.Darısı başına inş. canım :KK66:
canım dr larda bir şey bilmiyorlar herhalde .anlamadım gitti.kimisi iğne vermiyor kist olur diye..benimki de iğne yaptır kist olmasın çatlasın dedi.hangisine inanacağız bilmiyorum.sağol canım verdiğin bilgiler için.benim bu ay ilk denemem ya o yüzden tecrübelerinizden yararlanıyorum.sağol tekrar.
canım benim bende şaşırdım normalde iğne verilmiyor çatlamazsa kist olur die ne diyim inş. hayırlısı olur tedavin ..

hasretimsiinn canımm nerlerdesiinn yaa ben rumuz değiştirdimm canım :KK66:

:KK43:( tanımayınca kaçtı gitti tabii

Son düzenleme:
gece 2009

canım umutlusun ne güzel allah umutlarını boşa çıkartmasın inş.İlaçlar gecikme yapabilir adetini bekle derim canım..4-5 gün gecikmen olursa testi yap bence daha sağlıklı sonuç olur canım..Benim henüz 8.haftasına yeni girdik canım belli değil anlayacağın inşallah o günleri görmek nasip olur allahım korusun ikimizide inş.Darısı başına inş. canım :KK66:

amin çok saol arkadaşım hepimizin umutları boşa çıkmasın hayatta inş.tamam arkadaşım bekliycem allah yüzümü güldürsün dilerim.oy oy daha minicikmiş annesi o allah sizleri nazarlardan korusun işallah maşallah 41 lkere ...darısı başıma işallah canım miden bulanıyormu

slm kıslar,seda nasılsın cnm rumuzu nie değiştin kız bi garip gelio.ne var ne yok pek giremiorum bugünde işim yoğun 31inde adet oldum ama bu nası adet bişe anlamadım:44::44: olmuorum resmen oysa ilk gün nasıl karnım ağrıdı 2 saat ama sonra aniden kesildi her ay değişik bişe yaşıom valla doktorlarda çözemez beni.cumartesi gitcem dktra dicem rahim filmini bakalım ne dicek.bişe dicem eğer tüpler tıkalıysa nasıl açıolarki ya da açılıomu?

kızlar merhaba, bugün geç kalmışım gitmişiniz hepiniz sanırım..dünden bugüne neler olmuş onları okudum..malum konuya hakim olayım dedim..bende pazar gününden bu yana hala adet bekliyrm.3. günüm bugünle..doktorumu aradım biraz daha bekliyeyim mi yoksa test yapayım mı hamilelik olmuşmudur die..gel test yapalım dedi..ya uf ben doktorumdan soğudum :KK43:( neden bilmiyorum kızlar. gaziosmanpaşa avrupa şafak hastanesine gidiyorum. inci hanım var orda..çok yoğun oluyor..ilgiszliği yoğunluktanmı bilmiyorum..yada bana mı ilgisizmiş gibi geliyor onuda bilmiyorum..bu doktoru kendim buldum..başka bi topikde yazıyordu iyi bi doktor die..meslek açısından iyiliğine bişey diyemem ama içimde hep şüphe var.bebeğimi düşürdükten sonra bu doktora gittim ve 1. adette hemen klomen,iğne verdi..yumurtlamamda sorun yokken hiçbişekilde..burda kızlarla konuşmamıza rağmen içimdeki şüphe gidemedi..tekrar doktr değiştirirsem eşim diyecek artık neden sürekli değişiklik yapıyorsun...kayınvalidem de demişti ki sürekli doktor değiştirme..bir kişide devam et demişti..o konudada haklı..kafam karışık..kaç gün geçse bilmiyorum ki test yapmam için..gebelik testi yapıcam eczaneden alıcam yani..doktor kan testi için çağırdı. muayene edelim dedi. birde bu hastane sanki biraz maddiyatçı gibime geldi..önceki durumlarda aklıma geliyor..ay ne çok konuştum...öpüyorum hepinizi..

kızlar bugun doktordan geldım sabah kanımı verdım oglen aldım progesteron 26 cıktı.doktor ck guzel yumurtlamısın dedı benım gıbı fsh 9,50 olan bırı ıcın harıka bı sonuc gel geleım yumurtladım ama hamılemıyım doktor hanım dedım.oda suan bılemeyız dedı.nasıl bılemez ya catlıycam...ve ayrıca kasıkalrımda tuhaf bı agrı var ve akıntım cokk.aranızda bılen bırılerıvarsa yazsın yoksa sıyırcam kızlarrrrrr

kızlar bugun doktordan geldım sabah kanımı verdım oglen aldım progesteron 26 cıktı.doktor ck guzel yumurtlamısın dedı benım gıbı fsh 9,50 olan bırı ıcın harıka bı sonuc gel geleım yumurtladım ama hamılemıyım doktor hanım dedım.oda suan bılemeyız dedı.nasıl bılemez ya catlıycam...ve ayrıca kasıkalrımda tuhaf bı agrı var ve akıntım cokk.aranızda bılen bırılerıvarsa yazsın yoksa sıyırcam kızlarrrrrr

canım benim, öncelikle inşallah Allah ın izniyle hamilesindir..dualarım seninle..bende az önce ecz gittim gebelik testi aldım.bugün 3. günüm adetim geçeli. dayanamadım yaptım..çok silik ikinci çizgi..umutluyum inşş bebişim vardır..gel gelelim senin soruna..benimde bayadır akıntım var.çk berrak değil rengi.rabbim hakkında hayırlısını versin cnmmm...çk mutluyum şuan umarım hamileyimdir..hemen paylaşmak istedim.

X