Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlarr çok mutluyum hamileymişimmmmmmmmmmmmm :KK49::KK52::KK52::KK52: darısı başınıza dualrım sizlerle allah hepinize nasip etsin:KK16:

ay cnm benim çok sevindim..bende daha sayfayı okumadan az önce saat 5 aldın mı sonuçları diyorum yaaa :))) okuyarak yazdığım için :KK70: burayı görmeden sormuşum..tebrikleeerrrr..topiğimiz bebiş dolsun inş..kaç haftalık belli mi şimdi cnm ?

kızlar bişey sorcam

ben iğneden sonra
7.saat
27.saat
36.saat ilişkiye girdim.
sizce çokmu sık.
doktor gün aşırı demedi...

salı çarşambayı boş geçirme dedi sadece....
artık 2 hafta geçsin diye bekliycez durcaz....

iyiyim canım sen nasılsın, nasıl gidiyor devam ediyormusun tedaviye? ben bu ay akışına bıraktım:)

iyiyim kuzum, evet eskiler kaybolmuş:) bat 15 ocak kuzum , çalışma devam edecek bu hafta:KK1:
arada hepimiz kayboluyoruz canım :)) Denk düşmeyince böle sitemler oluyor ben fenayım bu ara ..Patronlar sabahtan akşama burda istekleri bitmiyor bunalıyorum artık beynim kaldırmıyor çıkmayı düşünüyorum ama mecburum sabır diyorum canım..Hadi bakalım seninde 15 ocak ne kalmış haftaya inş. çalışmalar sonuç verir canım :KK66:
yok canım ya daha gecikme olmadı 8 ocakda olmam lazım eğer geçerrse hamile olurum işallah ama çok ağrılarım var belimde karnımda hiç geçmiyor doktora gittim gideli napsam doktoru aayıp sorsam mı hamileyim belki de napıcam ben ya
8 ocak bu pazardan sonra belli olacak yani beklicez başka çare yok demekki ..Dur bakalım canım daha adetine 1 hafta bekle gecikirse adetin test yaparsın bel ağrısı kasık ağrısı psikolojikte olaiblir bana çoooook oldu çünkü umudunu kırmiyim ama umutlandırmiyimda bekleyip görelim bence :KK66:
CANIMCIM İNŞŞALLAH RABBİM GÖNLÜMÜZE GÖRE VERİR. bi ayrı daha diyim sana.demişmiydim bilmiyrm :)) o kadar çk yazıyorum ki anlattım mı anlatmadım mı bilmiyrm. çatlatma iğnesinden sonra sanırım silik çizgi çıkabiliyormuş. okuyunca azıcık içim burkuldu ama gidip baktım tekrar çizgiye rengi koyulaşmıştı :))) şimdik cuma günü tekrar yapıcam test veee cumartesi günü doooğğğruuuuuu doktoraaa :KK70: pozitif olsada olmasa..neden adet olmadım o sebeple giderim artık negatifsede...bakalım kızlar..birer birer güzel haberleri oıkuruz imş burdan..Yaradan hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin...o sebeple duamız neydi hatırlayalım...,

ALLAH IM GÖNLÜMDEKİNİ HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANI GÖNLÜME RAZI EYLE...AMİİNNN..
Ama canım çatlama iğnesinden sonra çıkabiliyor da adet tarihinden önce yapanlar için geçerli senin adetin geçmiş bir kere :KK66:Amiiin canım amiiiinn..Haftasonu hayırlı haberler gel inş..
kızlar bayadır giremedim hastanelerdeyım bılıyosunuz bebeğim düşmüştü inanamadım hastanenın sonucuyanlışmış daha öncede eşimin sonuçları yanlış çıkmıştı aklıma hiç gelmedı tekrar başka yerde yaptırdım ama o sırada başka bi doktora daha gittim o sonuca göre düşük diye başlattı kanamamı sonra ıkı gun geçtı serçe parmağım kadardı geldı parçası çok moralım bozuk doktordan gelınce diğer tahlıl sonucunu aldımkı negörım değerler düşmemiş bebek duruyodu pisi pisine gıttı napcamı bılemedım çok üzgünüm geçmişi okuyamadım bonbon çiçiği tebrık ederım canım inşallah sağlıklı bişekilde kucağına al benımgıbı olmasın senınkı herkesı öpüyorum yelkenlının hepinize slmı var onuda sölim
:KK52: neeeeeeeeee anlamadım canım yaaa..Normalde bebişin duruyordu öylemii..Canım yaaa vardır bundada hayır toplayacaksın kendini herşeyde vardır bir hayır biliyorsun ama dr.unuda değiştirdin iyi oldu bence bu kadar kolaymı yaa aaa yanlışlıkla oldu gibisi allhım yardımcın olsun canım geçicek bu günlerde biliyorsun :KK43:
naber kıs napıyon aynı benımkı de kaçkez sıl nebılıyon adam gırıp yazmadını falan kıyametı koparttı ben sılmedım burda rahatlıyom falan şimdi duruldu bişe demıyo pek
Bende ikna etmeye başlicam canım yoksa fenaa :))
seddacım yazdım yukarda bıraz ıhmalkarlıkmı cahıllıkmı bılmıyorum ama benımde hatam oldu başka hastanede tahlıl yaptım parasız olsun dıye zaten bayılıyo pARAYI HESAB EDILCEK A-ZAMANMIYDI AMA KISMEY OLMAYINCA OLMUYO BOYLE OLMASAYDI GENE DĞÜŞÜCEKTI SONUÇTA KISMET DEILDI DAHA ÇOK UZULCEKTIM BIRAZDAHA BUYUSEYDI ayrıca bende öle duşundum tıkalı olsa hamıle kalmazdım dıye ama bide şöle bişe var döllenıncede tutunamıyo daha öncede oldu bılıyosun zaten belkı azda olsa sıkıntı varsa ondan oluyodur nebılım
Canım bu durumu daha öncede yaşayanları gördüm ama çözülemeyecek bişey değil emin ol herşeyin vardır çaresi artık yeni dr. yeni tedavi yöntemleri inş. herşey daha iyi olacak..Kader kısmet önüne geçemiyoruz bazı şeylerin Allah büyüktür vardır bir bildiği inşallah yine en kısa zamanda senden bebiş haberleri alırız canım ve inşallah sağlıklı gebelik geçirirsin..
kızlarr çok mutluyum hamileymişimmmmmmmmmmmmm :KK49::KK52::KK52::KK52: darısı başınıza dualrım sizlerle allah hepinize nasip etsin:KK16:
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK36::KK36::KK36::KK36::21::21::21::KK76::KK76::KK9::KK9::KK9: canımm tebrikklerrr allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah hadii bakalım ayağını sürüüde bir güzel peşin sıra gelsin bizimkilerr canım hamiş kaldın die gitmekk yokk ama hee ona göree :KK66: Hadi gözün aydıın :KK66:

Ne kadar güzel bi haber:) Canım tebrikler. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.:nazar: Bizler içinde dua et. Bizim dualarımda seninle bilesin.:nazar:

cemre cim kürtaj olmadın sanırım sen adet günün geçtiyse en az 4 haftalık gebe oluyosun zaten.bazıları ileç verip adet olmayı sağlıyorlar ve ilaçla düşürüyosun ve parça gelmesi normal canım öyle düşünme.sen kan değerin düştüğü için mi düşük yaptın yoksa kese mi görünmedi yada boş gebelikmiydi tam olarak bilemiyorum ama ben 8 haftalık kalp atışı durduğu için düşük yaptım doktoruma ilaçla düşmez mi demiştim çok zor olur parça kalabilir içerde kürtaj daha temiz demişti.sadece vakumlu bir süpürge ile içini süpürüp çekip alıcam demişti.ben kürtaj oldum hem de kendin düşürmenin acısını yaşamamış oldum ve bence en temizi.Allah yardımcın olsun canım.

SEVDECİMMMM
sevdecanım okumamışım eses in yazdığı mesaja olan cevabını atlamışım bazen sayfalar çok birikiyor bakamıyorum.canım ama tüplerimiz rahim filmi hariç bişeyde gözükmüyorki.ultrason aleti rahimin içine giriyor.orda atılmış olgun yumurta oluyor.döllenme olursa tüp onu tekrar yakalayıp bölünerek çoğaltıp zigotu oluşturup tekrar rahimin içine atıyor.öyle değil mi :)

canım benım tahlıl sonucu hastanede yanlış çıktı ynı hastanede ıkıncı kez yanlış oldu sadece oraya tahlıl için gittim doktorda düşüyo diye kendı başlattı ama kasığımda arı oluyo bılmıyorum tam temızlendımı cuma gıdıcem kontrole inşallah

tebrık ederım canım nasıl bı sevınç anı çok ıyı anlıyorum ılk sızınle paylaşmak istemiştim titremekten zor yazmıştım buay maşallah ıyı geldı topiğe devamı gelır inşallah:nazar::nazar::nazar:

sağol canımsın..ınşallah senden de hayırlı bi haber bekliyoruz.hafta içi gidemiyorum doktora :KK43:( işten dolayı cumartesi gidebiliyorum..mecbur beklicem. bi arkadaş yazmıştı yeniyılda inş. bebiş patlaması yaşarız diye...ınşallah herkesler birer birer hamiş olurda, şu topikde bayram havası yaşanır :119::119::119::119:Rabbim herkesin gönlüne göre versin...emekleriniz boşa çıkmaz ınş kızlar..

ben demiştim ama benı ekleyın herkes sırayla kalcak diye şakaydı ama oldumu ne çok sevındım cansudanda alırız yakında inşallah herkesın gönlune göre versın rabbım canım sana tavsıyem hemen gıtme bılıyosun benım durumumu zaman geçsın bıraz tam anlamıyolar tedavıyı dıyıncede kımyasal sanıyolar benımkı ole gıttı:KK43:

bende öle yapcam cnm başka çare yok doktoruma uycam artık ...

kaç aydır tedavi görüyorsun canım bilmiyorum..ama hayıt tohumu ve bal tarçın çörek otu karışımını tavsiye ederim..geçen ay kullanmadım adetimin 11.günü 15,5mm di..bu ay kullandım adetimin 11.günü 19,3 mm di ben yumurtanın büyümesinde faydalı olduğunu düşünüyorum.ilk hamleiğimde de ben böyle karışımlar kullanmıştım ama nasip olmadı..inşallah bu ay faydası olur..yada önümüzdeki aya:) bu iki karışımı kullanırken hergün de 2 kuru incir yedim..inşallah senin içinde gerek kalmaz ben cuma kan tahlili yaptırcaam bakalıım ,hayırlısı....

bonbonçiçeği tebrikler

cemretibet geçmiş olsun umarım tez zamanda tekrar hamile kalırsın

selam kızlar bugün doktora gttim yumurtamın olgunlastgnı söyledi ve ovitrelle verdi yarın vuruncam ignemi ama iliskiyi ogün önermedi doktorum. Ve ben bu igneyi saglık kabininde vurdurabilirmiym yardım kızlaar

kaç aydır tedavi görüyorsun canım bilmiyorum..ama hayıt tohumu ve bal tarçın çörek otu karışımını tavsiye ederim..geçen ay kullanmadım adetimin 11.günü 15,5mm di..bu ay kullandım adetimin 11.günü 19,3 mm di ben yumurtanın büyümesinde faydalı olduğunu düşünüyorum.ilk hamleiğimde de ben böyle karışımlar kullanmıştım ama nasip olmadı..inşallah bu ay faydası olur..yada önümüzdeki aya:) bu iki karışımı kullanırken hergün de 2 kuru incir yedim..inşallah senin içinde gerek kalmaz ben cuma kan tahlili yaptırcaam bakalıım ,hayırlısı....

bonbonçiçeği tebrikler

cemretibet geçmiş olsun umarım tez zamanda tekrar hamile kalırsın

benim 3.ayım cnm klomenle (korunmayı bırakalı 2 yıl oldu buarada ) ama bu ay malesef fayda etmedi sanırım çatlatma iğnemide olcam bu gece.bidahaki ay bende denemek istiyordum bal tarçın çörek otunu.bu ay yine gelişir diye umursamamıştım ama keşke bende uygulasaymışım.neyse bidahaki ay inş.senin kaçıncı ay cnm tedaviyle?

benim 3.ayım cnm klomenle (korunmayı bırakalı 2 yıl oldu buarada ) ama bu ay malesef fayda etmedi sanırım çatlatma iğnemide olcam bu gece.bidahaki ay bende denemek istiyordum bal tarçın çörek otunu.bu ay yine gelişir diye umursamamıştım ama keşke bende uygulasaymışım.neyse bidahaki ay inş.senin kaçıncı ay cnm tedaviyle?

benim tedavide 2. ayım canım ..kürtaj olalı 1 yılı geçti bu ay 9 denemem galiba(4 ay falan korunduk)..ilk hamileliğimde 11. ayımda gelmişti..pcos var canım bende..

kızlar merhaba bugün aşılamanın 6. günü günler geçmek bilmiyor.ayrıca niyeyse hiç ümidimde yok.göğüslerim acayip şişti bunu soracaktım size progestan kullanıyorum arnızda içipte göğüsleri şişen oldumu????

canım nıye sen progesteron ıçıyosun.progesteron testı dıye bısı var onunla alakalı bısımı bu ?

aşılamadan sonra verdiler canım sanırım gebelik oluşursa daha iyi tutunmasını sağlıyormuş o yüzden....

anladım canım bende dıyorum bu progesteron nedır bole dıye??:)))

ınsallah bebısın tutunurr kac gun avr adetıne

topıkte patlama olmus ne gzuel hamılelerımız avr

kızlarrrrrrrrr ne guzell haberler vermısnızzz oylee...ohhhhh bende bı haylıı sevvındırıkkk oldumm ne guzell darısıı bızım basımıza..
sızler hamıleyken sorayım adetınıze 10 gun kala kasıkalrınız ve belınız agrıyormuydu bıde sureklı sankı akıntım var gıbı vc gıdıyorum ama hıc bısı yok...
bunalrı yasadınızmı bunları cok erken yasamaya basladım normalde adete 4 gun kala baslardıı..
adetıme ssuan 9 gun VAR.UMUDUM HIC YOK AMA NIYE BU KARNIM ARA ARA AGRIYO ONU ANLAMAIS DGLIMM
klomenden sanrımm..

opuldunuzz

X