Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cnm geçmiş olsun bende troid hastasıyım bebek istiyorum yumurtlamamda sorun var galiba falan filan rahim filmi bende çektircem sanırım sen hangi doktora gidiyosun ve nerede söylermisin??

senın bedavaya gelmıs canım benım sen bı ankaraya gel bakalım en 350 tl-600tl anestezılı anestesız 250tl...bedava bedava mubarek sudan ucuz...ınsallah tupler acık cıkar gecmıs olsunn

Sağolun kızlar ii dilekleriniz için rabbim dualarımızı kabul eder inş. ve güzel sonuçlara bizde ulaşırızzz...
elif ben antalya da seyide soysala özel hastaneye gidiyorum.
cansu cum saol canım ücret konusunda bilgim olmadığı için bi sorayım bakalm dedim inş. tüplerim açık çıkarrrrrr....

kızlar birde biişey sorucam aranızda smear testini heryıl yaptıran varmı vede muayene esnasında doktorunuz istedimi böle bi test ?????????????????

kız yelkenli gelde sümüğümü sil demek sümüklüyüm haa cadı seniiiihahahaahahahkarnımın içine taşı koymuşun sanki taş gibi sert oldu anlamıorum noluo içinde anlamıom kız üçüz bebek derken canavarmı cıkcak içimden acaba hahahahaahhya valla anlamıorum birden sancılar girio sol tarafıma sağ taraf hep ağrıo zatennn amaaaaannnnn bilinmezlik içindeyimmmm:44::44:

kızlar birde biişey sorucam aranızda smear testini heryıl yaptıran varmı vede muayene esnasında doktorunuz istedimi böle bi test ?????????????????

cnm her yıl değilde bana ilk doktora gittiğimde yapmışlardı şükür temiz cıkmıştı.böle cam gibi bişele rahimden sıvı alıolar.

cnm her yıl değilde bana ilk doktora gittiğimde yapmışlardı şükür temiz cıkmıştı.böle cam gibi bişele rahimden sıvı alıolar.

doktorlar genelde bayanların heryıl yaptırması gerektiğini söylüyolar.benimde ilk kez yapıldı bakalm sonucunu haftaya alıcaz inş. temiz çıkar bide ona üzülmiyeyimmm:(((ama o sıvıyı alırken baya acıdı sendede öle oldumu yaaa ben baya bi kastım kendimi acıyıyncaa

evet cnm benim ilk alttan muayenemdi nasıl olcanı bile bilmiodum,gittim yattım örtü verdi kız salak hazırlamadı bile beni örtüyü nereme koyum bilemedim doktor geldi üstüme örttü nasıl utanmıştım ayyy nası kastım kendimi kaç gün ağrıdı çok acıdı sen yaptırmadıysan korkma die yazmadım benamannn kadınlık çok zormuş şu 8 ay içinde onu anladım göstermediğim dktr kalmadı:)inşallah seninkide temiz cıkar cnm

ben de yaptırmıştım, doktor ıstedı.rahım agzı ıltahabından şüphelenmıştı,temız cıktı şükür.
tabı en guzelı her yıl yaptırmak, önlem olması acısından

canımm arada gel bızıde gor hepten kaçtın bende 2 senedır yaptırıyorum her sene yapııyor yanı yapmak gerek rahım agzı kanserınden korunmak amacıyla. şukur benımkıde temız cıktı.

Kızlar merhaba,bısey sormak ıstedım...klomenı gunde 2den fazla kullanan varmı..tesekkurler

canım ben gunde 3 e kadar cıktım ama en fazla 4 kullanılabılıyor daha fazla vermıyor dr lar rojda da yazmıs zaten.

kızz kısmısı güçlüü olur :) tamamm mı kasık masık vız gelır bıze az şiştinse nolmuş yaaniiii az dayanıver çocuk yerleşmeye çalışırken rahatlamak amacıyla pırt falan yapıyordur içerde dağılamıyor gaz tabi napsın sende de şişkiliğe neden oluyor ahahaha elyın doğurcaz Allah korusun canım yaa şakasını bıle yapmak hoş değilde manyağız napalım azıcık çatlaklık var

cemre gaciii napan bakalım kııı az uğruyon gözümden kaçmadı maaşını kesicem haberin olsun yada çocuğundan kescez 2 duşunuyoduk sana teke duştıu hahahahaa

cemre gaciii napan bakalım kııı az uğruyon gözümden kaçmadı maaşını kesicem haberin olsun yada çocuğundan kescez 2 duşunuyoduk sana teke duştıu hahahahaa

etme eyleme kız naptın yarımdamı yok yanı anca girebildim işlerim vardı bugün biraz naptın kıs olmadınmı sen daha ?beşdakkaya cevap vermessen sanada yok

etme eyleme kız naptın yarımdamı yok yanı anca girebildim işlerim vardı bugün biraz naptın kıs olmadınmı sen daha ?beşdakkaya cevap vermessen sanada yok

hayırr daha olmadım olmakda ıstemıyorum ama olacaksada olsun bee nolcak yanı benı mı korkutacak ıkı damla kan kandan korkan kadın varmıdır yaa ahahahahahhahaa

benim kırmızılar yine gelecek heralde pöööfffff

baş ağrılarım başladı malesef

gelmesın canım yaaaa senınkı gelırse benımkıde gelcekmıs oyle dıyor basın agrıyor demek benım olmaz oyle sey ama ınteresan olan bugun agrıyor ama saçlarım kırlendı 2 gune bı banyo yapmazsam bende basagrısıyapıyor ondan yemekten sonra dusa gırcem gecer. sende bı dus al çok fayudası olur canım basına

yok kuzu benim migrenim var,adet dönemlerinde ağrır hep.buda o ağrılardan biri diye düşünüyorum.
yatmadan önce bi duş alıyım bakem.
yav benimki gelirse gelsinnn alıştım ben de seninki gelmez gelmez kandırıyo seni :)

kandırsın bakalım benı duss mutlaka al bendede mıgren var ıyı gelır. suyuda çok ıcc okey

ama herif geld,i :) öpüyrum kızlarrrr

ne 2 gundur banyo yapmaddınmı yoksa sen ana ben gun aşırı :)) mecburen yanı

sende 20 aralık amanıınnn ne kadarda 20 aralık varmıs nazlmas sen ben rojdaa oho daha bılmedıgım kım varkı toplu hamıle mı cıkarcaz yoksa :))) toplu hamılelelıyelımmm canım aynı durumlar bendede var meraklanma sakın ol korkma adet olmamız çok yakın ondan oluyorlar ben bebeği unuttum bıle adetım gelmedn. yada yerleşme kanamaları olabılır neden olmasın allah bılır beklıcez gorcez canceğizim.

benim kahwerengi akıntı durdu kırmızılarda gelmio
neler oluo ki içerde anlamadım:))

sl kizla rben geldimmm ne var e yok hamislerimiz varmi benim ayne devam calismayaa henuz ortada birsey yok bakalim hakkimizda hayilri olan olsunnnn

bu gün dr gittik 29*24mm yumurtam varmış 5,5*4mm lik 10 kadarda yumurta varmış. eşimin spremiograma baktı aşılama dedi igne verdi aşılama yapıcak rahim duvarım 7mm hiç bi ilaç kullanmadım sadece klomenden sonra çatlatma ignesi verdi çarşamba aşılıycak ne olur bi yorum yapın biri çok büyük digerleri küçük degilmi aşılama için rahim duvarı kalınlıgım nasıl? bukadar basitmi aşılama? ne olur yorum yapın çok telaşlandım 29mm yumurta büyük degilmi digerleride 5,5mm eşimin spermleri 14milyonmuş azmış o yüzden aşılama demiş devlet hastanesinde yapıcak ben özel bi lab. yıkatıp götürücem spermleri oda aşılıycak bi yorum hiç bilmiyom aşılamaaaaaaaaaaaaaa
başka ilaç falan vermedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…