Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

drin bir huşu içerisindeyim yeni türküyü dinliyorum sanki bu dünyada değilim durusellllll tavsiye ediyorum kopmak isteyen buyursun dinlesinn başka türlü birşey aaaahhhh ahhhhh

canım bakma sen onlara boyle bırsery ıcın arayanın evladıda kendıne hayır getırmez ınsan catlatmak ıcın kullanılabılecek bırsymı kı bebek rabbım bunuda goruyor merak etme bıdahada ararsada acma oyle arkadas olmaz oyle dusman olur ancak, benım arkadasta aradı ben hamıleyım dıye ama nıyetı ıyıydı bır gun evvel yanındaydım test yaptır dıye ben soyledım ona kı ıstıyorlardı bebek kız kardesı de yok teyze olacaksın dedı bende sevındım buruk bı sevınc belkı ama sevınc ıste senı arayan cadalozz bak sınırlendım bende 25 mı daha erken yawrım ben 28 bıtcek yakında hadı bakalım hayırlsıı

öyle cnm alıştık artık iğnelemelere amaaannn belki kalplerinde bişe yok ama gıcığına gidio insanın ben hamile olsam kimseyi arayıpta sende bişe var mı die sormam insanlar düşüncesiz anacım düşüncesizzz bugün bende pek gerginim neyse herkese kızasımm varrr görümcem aradı gecenlerdede yaaaa ben nezaman hala olucammmmm dio şımarık,bende bebeğe cok meraklıysan evlen doğur dedim yasında eşşek kalmamış dedim bana karışma canım ne zaman isterse yaparım dedim geziom tozuom evliliğimin keyfini çıkarıom dedimmm ohhhhh ii dedim kızcağızda yazık neye uğradığını şaşırdı daha hiç ağzını açmıo ne bilsin bu kadar çabayıhahahahahaahah

canım migren zate psikolojik bi rahatsızlık sayılır tetıkleyıcılerı stres sınır dusunce falan yanı bu gıbı durumlarda dperşiyor tedavı ıcınde sakınlestırıcı tarzında ılac verıyorlar dun gece acılde de dr dedı kı sureklı ılac kullanmalısın cok sık olmuyor dedım halbukı norolojı dr u vermıstı ama kullanmadım dedım ebn bu ılacı kullanmam mala baglıcam sonra uyku falan yapıyor fena halde kullanmıyorum sakınlestırıcıyle ne ısım var ben delımıyım haha klasıktır yaa delı degılım ben ben delı degılımmmmmm...

acılde bı ıgne vurulmadan gecmıyor benım cok agrıyan basım dunde gıttık dr dıyorkı su ıgneyı vuralım dedı bende gebelık tedavısı goruyorum adetımde yaklastı dedım hımmm dedııı ulser varmı dedııı eveettt dedııımm hımmm dedıı baya dusundu sonra yanondakı pratısyenı gonderdı yoğun bakımdan ılac aldı geldı genelde cocuklarda kullanılan bır ılac verdıler yanı gebelıkte dokunmasın dıyee yoksa ıgneyı basacaktı amanın zaten cook ılac kullandım b u aralar mecbur kaldım ıdrar yolları enfeksıyonu mıgren seker ılacı derkenb ccookk oldu omega3 de kullanıyordm bır muudddettır omega3 ıle seker ılacını kestım yenıden baslarım adet olunca.

dikkat et sende kafana takma senden kıymetlı değil evet benımkıde benım ılk bebegım sensın sen lazımsın bana baska bısıy ıstemem dıyo ıc ılacını napalım dıyor kocişler iştecanlar napalım...

valla hiçbi zaman karısmadım kımsenın coluk cocuk ısıne ısteyınce yaparlar gırgırına bazen bızımkının arkadaslarına yapıyoruz tek cocuk olanlar kardes ıstıyor dıye oda cıddı degıl tabı baskada deemedım kımseye boyle seyler

şukur ben ıstemeden benı teyzede hala da yazptılar bende dıyorumkı benden teyze ve hala dısında bıseyde olmıcak bu gıdısle :))

ıyı demıssın evlenınce anlar bunun ne demek oldugunu belkı yoksa zorr anlar

ay ben kahvaltı bıle yapmadım daha kahvaltı yapım geceden mıdeyı bosalttık acıktımm.

Artık sinirden gülsekmi ağlasakmı şaşırmış durumdayız..İnanın canlarım rabbim

yelkenlimm nasılsın çok şükür bişey yok sende hala inş. gelmezde..

Ben bile tıcker koyarken tereddütlü koyuyorum kızlar yanlış anlamayın beni olurmu hevesleniyorum işte bir gün sizlerde inş.. bu duyguyu tadacaksınız Allahım kabul etsin dualarınızı inş.

sedacım hıc oyle sey olur mu sen bıze destek oluyorsun burda umut verıyorsun demos da keza oyle koymaz bıze merak etme :)) hevesını yısınler senın olsa bızde gun saydırcaz ay hafta halt etmıs

yok canım dahaca gelmedı ama gecen aya gore yarın gelmesı beklenıyor zaten 20 sı olarak belırlendı adet tarıhı ama bence yarın bugun degıl test falan yapmıyorum gecıkırse ancak yapcam yoksa zaten gerek olmayacak hayırlısı ben beklıyorum gelsın zzaten bu ay hsg cektırcem hersey hazır gıdecegım dr da bellıı anlıcan gelsın basımızla beraber Rabbım hakkımızda hayırlısını versın bebeklliii:)

canım klomen benimde adet kanamalarımı etkilemişti dengem bozulmuştu ama dr. danış istersen kiminin hemen çıkmıyor testlerde bir sor dr. ne dcek bakalım ??

..

canım dr. konuştum klomene devam etmemi söyledi bende dedim bu ay ara vericem... sen nasılsın canım hamilelik nasıl gidiyor?

bende karmakarışık oldum canım bencede öyle oldu yumurta döllendi ama rahme tutunamadı diye düşünüyorum ama eminim cumartesi günü kan testi yaptırsaydım pozitif çıkacaktı neyse sağlık olsun canım doktora gittim tabiki doktorum tedaviye devam etmemi önerdi çağırdı beni bende bu ay ara vericeğimi söyledim sende durumlar nasıl canım bat ne zaman belirti var mı?

neyse kısmet degılmıs vanım ınsallah bır dahakı aya ara vermek guzel adınlenın bıraz kafanızı dınleyın.

benım adet tarıhım bugundu ama henuz bırsey yok gecen aykı donguye gore yarın beklıyorum ben aslında yanı dahaca bellı degıl bısıy benım adet belırtılerım adetım baslamadan yarım saat evvel baslar oyle bırıkı gun once baslamaz kasıklarım asagı cekmeye baslar belım agrır bacagıma vurur agrı anlarım ancak bel agrım nerdeyse 1 haftadır var bılmıyorum neden fıtıdan desem agır bırsey yapmadım ters hareketde etmedım usutuyorum desem degıl bılmıyorum bakcaz yanı kasık agrımda cokkk nadıren ınceden bı sızı gırıyor ama adet sancısı gıbı degıl yarında beklıcez bakalım belkı aksama ceee der bıze.

alemsin kız sen hem ne öle yaş kompleksine girmiş gibisiniz sabahtan beri biri 25 biri 28 diyip duruyorsunuz ne varmış yaşınızda sankii maşallahhh bencee
İnşallah gelmezde gerek kalmaz canım hsgye inş. bebiş gelir bu ay
canım dr. konuştum klomene devam etmemi söyledi bende dedim bu ay ara vericem... sen nasılsın canım hamilelik nasıl gidiyor?
ver canım bena ra verdiğim ay hamiş kaldım inş. sende öle olursun..Hamilelik nasıl gitsin kasık ağrısıyle devam ediyor..Mide bulantılarım var bir kaç gündür gaz desen maşallahh benim çocuuk bayaa gazlaı havalı bişe olcak sanırım ben bıktım pırtlamaktan o bıkmadı pırtlatmaktan O olsunda tek ben bu ağrıları sancıları gazı havayı çekmeye razıyım yeterki sağ salim kucağıma alayım bebeğimi..Kurban olduğum allah bir gün sizede yaşatacak kızlar emin olun umudunuzu yitirmeyin..

canım inş. gelmez kırmızılar hayırlısı olsun beklemek zor ama inş. sonunda değecek tamam güzel haberlerini bekliyorum canım :)

canım doktorum dedi zaten etkileri 3 ay devam ediyormuş ilişki tarihi önerdi hayırlısı olsun canım
bazen olur canım inş. sorunsuz bir hamilelik geçirirsin, sağlıkla ve hayırlısı ile rabbim kucağına almayı nasip eder inş.
canım kendini kötü hissetme şahsen ben burda bi hamile haberi allayım benimki gibi seviniyorum walla çizelgede yapacaksın nolcak kuzum sen bana umut oldun rabbim dileyen ve isteyen herkese sağlıklısı ile nasip etsin inş.

çok saol canım inş. umutlarınız bir gün gerçekleşecek zaten hayal edemeyeceğimiz şeylere ulaşamayızki..Hayal edelim ediyoruzda gerçek olsun
Allahın izniyle çalıştığım sürece burdayım canlarımm sizler benim en zor zamanlarımdada yanımdaydınız en sevinçli anlarımdada inş. bende çalışabildiğim sürece doğuma kadr burdayımm allahın izniyle

sende sağol canım kısmet olursa bende hep buralardayım görüşürüz yani canım anlatsana biraz klomene ara verdim ikinci ayında hamile kaldın merak ettim senin hikayeni

canım inş. gelmez kırmızılar hayırlısı olsun beklemek zor ama inş. sonunda değecek tamam güzel haberlerini bekliyorum canım :)

inş. gelmezler cnm bende bir şey yok şuana kadar dr.bugun cagırmıştı test için ama kendi gunumu 23 aralıga kadar beklemeyi düşünüyorum belirtilerde heran adet olcakmışım gibi bir geliyor bir geciyor idrar testi yapsam evde cıkarmı benim adetime göre erkenmi daha gerci adet olcam oda belli

alemın kralıyım agaaa valla benbım yasımda bısıy yokda esım 40 ıyı mı hahaha valla bız genc hıssedıyozda vıcıdım ne hıssedıyor bılemedım. yok valla olmaz bn hsg cektırcem kararlıyım hahahaha

bırakma bızı bırakma bızı sensız yaşayamayızzz bırakma bızı anla halımızden tut topic imizi gitme yalvarırım bırakma bızzıı bu şarkıda sana gelsın ahahahah

ayyy seda bişiy diem kııı
valla göğüs uclarım pek bı hassas ne ıssss sence gecen ay adetıme yakın iğnenınde etkısı yan etkısı yanı ımıs goguslerım hassaslasmıstı ama boyle gergın fena sısmıstı bu sefer sadece meme uclarım cok hassaslatı sertlık yok hatta tersıne yımısadı sankı olecekmıyım sedaaaa:)

vaayyyy aha bı tane daha adetı gelmeyen var kızzzz hadı bakalım gelmesın ınsallahh benımkıde gelmedı ama bende yarın olurum dıyorum gecen ay 17. gun adet olmustum ıgneden sonra bugun 16. gun heeee hee bende oyle dıyom adet olcam valla kendımızı kandırmıs olalım ınsallahta olsakda bosverr bee aga nolcak kırmızı kırmızı gecınır gıderız.

canım merhaba...yeni girdim topiğinize...bende bugün yaptırcam test kanda bakılacak...idrarda baktım dün akşam negatif çıktı...aynı belirtiler bendede var adet olacak gibi ama gelen giden yok...adet olucam diye düşünme gebelik belirtileri ile aynı belirtiler ağrı hamileliktede oluyor....

sende sağol canım kısmet olursa bende hep buralardayım görüşürüz yani canım anlatsana biraz klomene ara verdim ikinci ayında hamile kaldın merak ettim senin hikayeni
Canım ben 2,5 yıllık evliyim..Evlendiğim ilk günden beri korunmuyoruz..Ve 1,5 sene bu şekilde korunmadığımız halde olmadı.Dr. 1 seneye kadar normal dediği için gitmedik..Sonrasında birazda 6 ay kadr ihmal ettik bir gideyim dedim Dr. Hakan Topalismailoğlu bilindik bir dr. sitesinden falan takip ediyordum Şişlide muayenehanesi ama ben çalıştığı hastaneye gittim..Neyse ultrasonla baktılar kısırlık yok..Kan aldılar 4 sayfa kan sonucu gittik sonuçları göstermeye tabii eşiminde spermiogramı da var..Benim tahlilleri eline bir aldı ooo sende guatır var çocuğun olmaz git iç hastalıkları uzmanına tedavini ol öyle gel..Başladım ağlamaya..Eşimin sonuçlarına baktıı sayı az düşük bu sayıylada olmaz çocuk sende ürolojiye git görün dedi..Çok güvenmiştim o dr. ama bilindik die tecrübeli die nerdeeeee..Ağla ağla ağlaa..İş yerinden izin almalar sürekli artık utanıyorum..Neyse Haseki hastanesine gittim orda iç hastalıklarına bende guatır varmış ve bu yüzden çocuğum olmazmış dr. öle dio ne yapmamız lazım dedim..Boğazımdan ultrason çekildim evet 11mmdi sanırım sağda nodül varmış..Sonra gün verdiler bir daha boğazımdaki nodülden parça alıcaklar iyimi kötümü die..Allaha şükür o parçayıda verdik boğazımdan iğne geçirdiler resmen canlı canlı öldüm öldüm dirildim..Sonuçları aldık gayet temiz güzel guatır yok sadece hipotroid adayı imişim..Ama çocuk olmasına engel değilmişş..Neyse o süreçte okadr yoruldumki kaç kez gittim geldim Haseki Hastanesine bilmiyorum..Zaman geçti biraz evlilik yıl dönünümüz eşime dedim2.seneyi doldurduk sorunda yokmuş dr. gidelim..Derken 1 haftayı geçti adetim gecikti..Annemlere gitmiştik bayramdı annemde benim dr. önerdi kızım biliyorsun yıllardır giderim Hamza Beye bir git nie adet olmuyorsun bebek yok biliyoruz kanda manda çıkmadı..Neyse gittik benim dr. bir vesile işte adetin gecikmeside..Dr. adetinin 3.günü başla klomene dedi bittiği günden say 5.günü gel..Tamamdır gittik..Yumoşum 11mm ufak dedi normalde 16mm ve üzeri olması gerekiyormuş..Neyse bire daha klomen verdi..O arada bu siteyi bayadır takipteyim ama üye değilim üye oldum bu sayfayı buldum..İncir mincir bişeler öğrendim uyguladım..2.ay oldu klomen+incir gittim yumoşum 17,5mm olmuş hemen bir ovitrelle yumoşlar çatladı ama tutmadı..Sonra 3.ayda ilaçsız gel dedi..Sadece incir yedim az buçuk 22,8mm bir tane yumoşum olmuş kendiliğinden çatlar dedi ama kontrole gittiğimde çatlamadı hayır gelmez bundan dedi..Ama hayır varmış onda :)) Bebişim ilaçsız 3.ayımda yerleşti göbeğime çok şükür..Belki daha önceden gitseydim bebeğime daha erkenden kavuşurdum ama Allahın dediği olur buda bir sebeb vesile demekki zamanı şimdiymiş kader canım..Rabbime binlerce kez şükürler olsun hamdolsun..Allahım sizlerede en kısa zamanda nasip etsin inş..

Bu arada dimrit yazmışım :)) Dirmit mişş pardon canım

teşekkür ederiiimmmm gitmem yavruçuumm fiiuuvv fiiuuuvv fiiuuuvvv (ıslık oluyor bu arada)
Hatta buda sana gelsin..
Ben bu yüzden hiç bir yereee gideeeemeeeemm gittmeeeeeeemm :))
Olabilir canım biliyorsun adet belirtisi ile gebelik belirtilerin ortak yönlerde var ayy inş. bu kırmızılar gelmez..Adetinden ne kadar önce hassas olurdu göğüslerin..Benim 1-2 hafta öncesi hassas olur adete yakın düzelirdi..Bu sefer öle olmadı tama det tarihimde hassalaştıı hala hassas

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…