Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

evet canım bu seferki doktorum devlette.çünkü özeldeki doktorlardan bir verim alamadım.paradan başka bildikleri yok.ama tabi özelde de verilen ilaçlar nasıl devlet tarafından karşılanıyorsa iğneninde aynı şeklde olacağını düşünüyorum.

canım çatlatma iğnesini ozelde yazılsada devlette yazılsada raporsuz alınmıyor raporunu dr un çıkartmıs ne guzell ne dr mus oyle :)) valla nerdeysen onlarada tavsıye edelım dr unu :)

ben yanlış mı okudum bilmiorum ama yumurtaların gelişmesi için ilaç kullanırken kasıklarda ağrı sancı olanlar varmış hatta ben de hiç hiç olmadı ben bugün kontrole gierken dedim herhalde olmadı.
ama şimdi yazdıklarınızı okuyunca demekki çatlatma iğnesinden sonra ağrı , sancı olacak kasıklarda. illa acı mı bekliorum bilmiorum ama rahim röntgeninden sonra çok zahmetsiz bi tedavi geldi . tedavi için bu kadar erteleme yaptığıma kızıyorum.
peki herkes çatlamadan sonra karında şişlik, gaz ve kasıklarda ağrı hissediyor mu ve bu bi anlama gelir mi?
tedaviyi arkadaşım yapıyor evet ama , onun haftaya yeterlilik -uzmanlık sınavı var normalde ameliyattan çıkıp aralarda uygun olduğum zamanlara göre çağırıyordu ancak tam aşılamaya geçeceğimiz zamanda hem 7 aylık hamile :KK49:hem ders çalışıo hastaneye gelip hasta bakmıyo, benimle uğraşırken çok vaktini almayım diye soru bombardımanına tutamıyorum. walla öğrendikleirmin , tecrübelerin çoğu burdan saolun kızlar. iyi ki varsınız :KK1:

canım adet habercılerı gıbı ağrıların kan sonucun negatıfse beklemeden baska pek care yok ben klomene ek ılaclarda kullanıyordum adet olmak ıcın ama yumurtam gelısınce ekstra bırseye gerek kalmadı iğneden sonra 15 ıle 20 gun arasında adet gelıyor zaten.

canım o zaman sen devlet hastanesıne gıdıyorsun ozel hasataneler veremıyor raporu sanıyorum verebılıyormu yoksa? oduyorsa muhtemel 2 yada 3 tur.

canım ne durumdasın seni merak ettim

Son düzenleme:
bu arada kızlar rapor çıkarmak hiç de zor deil. zaten aşılama için gerekli tüm tahlilleri yaptırmışsınızıdr. onlar lazım. zaman açısından beklenildiği ve olmadığı da uygunsa rapor çok rahat çıkartılıyor çok fazla evrak işi yok , hastanedeki test sonuçları dışında 3 fotoğraf bi nufuz cüzdanı sureti ve kimlik fotokopisiyle dosya hazırlanıyorr... bilginize. özelde yaptırdığınız aşılama tüp bebekte de bu raporla işlem yaptırmanız daha cazip olabilir...

tamam ne kızıyon beeee çatlak olduk işte yınee :))) valla bende sevmıyorum o halı ama napim arada gelmeden de olmuyor ben yenıden pillerimi ancak öyle doldurabılıuyorum :KK70:

ayy tembeell herife çalışmıyor da işe çalışıyorsunnnayıptır herife karşı sen yabancı değilsin herif bugun benı passs mı geç diyon terbiyesi çatlamış :KK70: hahaha atla adamın uzerıne dadını cıkar kııı dr derdın yok bız gıbı ıste :KK70: valla bende iplemeden sevişmeyi özledim beee :KK70: hahahahaaaa belırtılerıme bak çatlak onlarda keyflerıne gore takılıyorlar bende keyfıme gore takılıyorum ama dellenıyorum ders çalışmadığımdan hamıle kalsam derse ancak gecıcem heralde:KK70: sırayla once bebek sonra ders :KK70:

Sen doldur doldur pilleri sadece kendine değil bize de lazım olucak kullanman için öyle görünüyor:KK1:
Kız valla pas dememe gerek kalmıyoki hareketlerimden anlıyo kıçımı dönüp yattığımda ahanda döndü gene kıçını anlaşıldı diyo garibim napsınnn:)))Ama napim o da benim istediğim saatlerde yapsın oyalanmasın çok geçe kaldığı zaman istemiyorum uyku vaktimden çalınıyo diye hehehehe...E bana da yazık ertesi gün erken kalkmak geriyo benii :KK5: Hem iş hem ev çalışan bayanların mesaisi hiç bitmiyor valla püffffffff:KK37: Evde olsam her daim hazır ve nazır karşılarım kocişimi ztn:))) Eminim ev hayatına geçeceğim zaman eşim bana birkez daha aşık olurrr:)))

bugün doktorum klomen tedavisine başlamamı söyledi.bende bu ay adetimin 5 günü ilaca başlıyıcam eger bu ay bir sonuç göremessem rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum 2 ay.

KIZLAR BEN NOELBABANIN KUCAĞINA OTURUP BANA BU YIL BEBEK GETIR DİCEM OLUR MU HAHAHHAHAAH :KK70:

ben yanlış mı okudum bilmiorum ama yumurtaların gelişmesi için ilaç kullanırken kasıklarda ağrı sancı olanlar varmış hatta ben de hiç hiç olmadı ben bugün kontrole gierken dedim herhalde olmadı.
ama şimdi yazdıklarınızı okuyunca demekki çatlatma iğnesinden sonra ağrı , sancı olacak kasıklarda. illa acı mı bekliorum bilmiorum ama rahim röntgeninden sonra çok zahmetsiz bi tedavi geldi . tedavi için bu kadar erteleme yaptığıma kızıyorum.
peki herkes çatlamadan sonra karında şişlik, gaz ve kasıklarda ağrı hissediyor mu ve bu bi anlama gelir mi?
tedaviyi arkadaşım yapıyor evet ama , onun haftaya yeterlilik -uzmanlık sınavı var normalde ameliyattan çıkıp aralarda uygun olduğum zamanlara göre çağırıyordu ancak tam aşılamaya geçeceğimiz zamanda hem 7 aylık hamile :KK49:hem ders çalışıo hastaneye gelip hasta bakmıyo, benimle uğraşırken çok vaktini almayım diye soru bombardımanına tutamıyorum. walla öğrendikleirmin , tecrübelerin çoğu burdan saolun kızlar. iyi ki varsınız :KK1:

:) hamıle kadını yorma kızzzz :)) canım hrkesde olmuyor ama genelde oluyor sancılar gaz falan olmazsada uzulme yınede buyuyebılıyor deneyerek goreceksınn ancak buuuu

canım ne durumdasın seni merak ettim

canım benım hala aynı durumdayım :KK70: adetımı yarın yada sonrakı gun beklıyoruz test yaptırmadım hala beklıyorum adetım gecıkırse yaptırcam yoksa zaten gerek kalmazz :KK70:

Sen doldur doldur pilleri sadece kendine değil bize de lazım olucak kullanman için öyle görünüyor:KK1:
Kız valla pas dememe gerek kalmıyoki hareketlerimden anlıyo kıçımı dönüp yattığımda ahanda döndü gene kıçını anlaşıldı diyo garibim napsınnn:)))Ama napim o da benim istediğim saatlerde yapsın oyalanmasın çok geçe kaldığı zaman istemiyorum uyku vaktimden çalınıyo diye hehehehe...E bana da yazık ertesi gün erken kalkmak geriyo benii :KK5: Hem iş hem ev çalışan bayanların mesaisi hiç bitmiyor valla püffffffff:KK37: Evde olsam her daim hazır ve nazır karşılarım kocişimi ztn:))) Eminim ev hayatına geçeceğim zaman eşim bana birkez daha aşık olurrr:)))

doldurdum tamammım :KK70: kım şarj istiyor benden hahaha :KK70:

vallaa ben evdeyım ama her ıstedğinde bende vermıyom arada goster ama elletme :KK70: sımdı olmaz yarın dıyomm :KK70: :p ben calısmıyorum ama gec saaatte bende hoşlanmıyorum banyo zor oluyor oylede yatmayı sevmıyorummama zaten son 5 de hıcc banyo yapmadım geceden hepp sabah ahahahahaha içerde hapsettim kuzucuklarımı :KK70:

klomen kullanımımın 2.ayında rahim filmi çektirmem doğrumu

canım hsg çektırdıgın ayda kımı dr lar tedavıye devam edıyor onemlı degıl dıyor kımısıde bu ay korunun dıyor yanı dr unun tercıhı ama sorun olmaz bencede.

doldurdum tamammım :KK70: kım şarj istiyor benden hahaha :KK70:

vallaa ben evdeyım ama her ıstedğinde bende vermıyom arada goster ama elletme :KK70: sımdı olmaz yarın dıyomm :KK70: :p ben calısmıyorum ama gec saaatte bende hoşlanmıyorum banyo zor oluyor oylede yatmayı sevmıyorummama zaten son 5 de hıcc banyo yapmadım geceden hepp sabah ahahahahaha içerde hapsettim kuzucuklarımı :KK70:

Göster ama elletme bu da bi yöntem tabii ama bizimki ancak görüp ellemekle yetiniyo garibimm arkamdan sarılıp uyuyor sonraa:)))
Eeee tabi cnm mecburen sabaha kalıyo kuzucukların çıkmasın diye ama ben valla napim sabaha bırakmamak için mecburen kalkıp yıkanıyorum çıkanlar çıkıyo aralarında kazanabilen henüz çıkmadıı:KK1: Hani ilişkiden sonra beklemek ii derler ama ben sadece eşimin yıkanması kdr bekliyorum 10-15 dk okdr...Çişimide yapmıyom kuzularımı wcye düşürmim diye:))) Amaaa nerdeeeee henüz çizgiyi geçen olmadı halaaa :KK19:

Göster ama elletme bu da bi yöntem tabii ama bizimki ancak görüp ellemekle yetiniyo garibimm arkamdan sarılıp uyuyor sonraa:)))
Eeee tabi cnm mecburen sabaha kalıyo kuzucukların çıkmasın diye ama ben valla napim sabaha bırakmamak için mecburen kalkıp yıkanıyorum çıkanlar çıkıyo aralarında kazanabilen henüz çıkmadıı:KK1: Hani ilişkiden sonra beklemek ii derler ama ben sadece eşimin yıkanması kdr bekliyorum 10-15 dk okdr...Çişimide yapmıyom kuzularımı wcye düşürmim diye:))) Amaaa nerdeeeee henüz çizgiyi geçen olmadı halaaa :KK19:

canım valla ben bu ay 5 gun ustust yaptım baskada yapamadım ama o 5 gunde hıc kalkmadan yattım sabah kalktım sabaha dek kaldılar bı halt karıstırmıslardır heralde ben bu ay hamıle kalırsam bu yönteme bağlıcam bu ay duruselde denıyor bunu olmazsa bıde sen dene nolcak yani:)) sabaha kadar ıcerde bos durmazlar herhalde :)

ayaklarını yarım saat kadar duavara daya 90 derece gıbı ol oyle bekle herıf ustunu gıymene yardım eder kıvrıl az bacaklarını kendıne doğru çek yan yat uyu becerebılırsen ıse yarar ınsallahh çokda tepinme gece sabaha kadar cıkmıcaklar :KK66: eeee bı denesen dıyorum :)

:) hamıle kadını yorma kızzzz :)) canım hrkesde olmuyor ama genelde oluyor sancılar gaz falan olmazsada uzulme yınede buyuyebılıyor deneyerek goreceksınn ancak buuuu

ben geçen hafta kullandım klomen bugün kontrole gitiim büyümüşler 17.5 , 15.8 , 14.5 , 11-10 mm lik de 3 tane daha var. bi sıkıntı olmamış olgunlaşmalarında çarşamba başlıyacağız çatttlatmaya ama hani ağrı filan diyince walla açıkcası resmen bekledim dörtgözle... :KK53:

ben geçen hafta kullandım klomen bugün kontrole gitiim büyümüşler 17.5 , 15.8 , 14.5 , 11-10 mm lik de 3 tane daha var. bi sıkıntı olmamış olgunlaşmalarında çarşamba başlıyacağız çatttlatmaya ama hani ağrı filan diyince walla açıkcası resmen bekledim dörtgözle... :KK53:

guzel buyumusler maşallah ınsallah devamıda gelır çalışmalar tam gaz:))herkesde olmuyor sancı falan bunye meselesı arama kendıne hıcbır belırtıyı en guzel belırtı adet gecıkmesı gerısı haybeye bızı heyecanlandıran fos seyler:KK66: kendını dınleme vucudunu kendı halıne bırakk kafan rahat olsun ınsallah sonuc alırsın canım.

teşekkürler :) ben de çok konuşmuyorum dillendirmiyorum bu süreci içimde çok büyütmemek ve kendimi sterse sokmamak için. bir tek burası var rahatça konuşup okuyabildiğim burası da süpperrr moral veriyo herkes birbiri için dua ediyor çok çok teşekkürler :KK9:

teşekkürler :) ben de çok konuşmuyorum dillendirmiyorum bu süreci içimde çok büyütmemek ve kendimi sterse sokmamak için. bir tek burası var rahatça konuşup okuyabildiğim burası da süpperrr moral veriyo herkes birbiri için dua ediyor çok çok teşekkürler :KK9:

haklısın hemde cookk takmamak en ıyıısı bende vakıt gecırıyorum burda fena halde cabuk gecmelı zaman :)) adet beklıyorumda hahaha :KK70: misafır bekler gıbı :) tabıkı dua edıcez bırbırımıze aynı dertlerle boğusuyoruz ve çekmeyen bu derdı anlamıyor gercekten anlatsan dahada canın sıkılır aynen durum budur yani:/

hanımlarrrr, herkeslere selam olsun, efenim benim bir sorum var bugün doktora gittim biri 17.2 diğeri 16.7 ve öbürü 7.2 büyüklüğünde 3 yumurtam varrrr, doktor bana iğneyi çarşamba günü yap dedi, sizin yumurtalar ne byüklükteyken iğne yaptırdınız? yarın 18-19 olur yumurtalarım(tavuk gibi hissettim şimdiya) çarşambaya 20 ve üzeri olur, kimisi de 18 ideal büyüklük diyor... yardımınıza ihtiyacım var cevap bekliyorum

hanımlarrrr, herkeslere selam olsun, efenim benim bir sorum var bugün doktora gittim biri 17.2 diğeri 16.7 ve öbürü 7.2 büyüklüğünde 3 yumurtam varrrr, doktor bana iğneyi çarşamba günü yap dedi, sizin yumurtalar ne byüklükteyken iğne yaptırdınız? yarın 18-19 olur yumurtalarım(tavuk gibi hissettim şimdiya) çarşambaya 20 ve üzeri olur, kimisi de 18 ideal büyüklük diyor... yardımınıza ihtiyacım var cevap bekliyorum

selam
benım yumurtam 19-20 civarında olduğunda 14. gun du dr catlatma iğnesini yaptırdı carsamba vermesı normal gıbı bence sorun yok. ıyı bır yumurta 20mm cıvarında olmalıyımıs zaten :KK66:

selam
benım yumurtam 19-20 civarında olduğunda 14. gun du dr catlatma iğnesini yaptırdı carsamba vermesı normal gıbı bence sorun yok. ıyı bır yumurta 20mm cıvarında olmalıyımıs zaten :KK66:

sağol canım cevabın için :) benim eski doktorum 22-23 iken yapardı aklım karıştı o yüzden...

canım adet habercılerı gıbı ağrıların kan sonucun negatıfse beklemeden baska pek care yok ben klomene ek ılaclarda kullanıyordum adet olmak ıcın ama yumurtam gelısınce ekstra bırseye gerek kalmadı iğneden sonra 15 ıle 20 gun arasında adet gelıyor zaten.

Canım o zaman sen devlet hastanesıne gıdıyorsun ozel hasataneler veremıyor raporu sanıyorum verebılıyormu yoksa? Oduyorsa muhtemel 2 yada 3 tur.

canım normalde benm böle belirtiler olmazdı ki bu kadar agrı sancı batma hissi (oyulurmuscasına )fazla ben catlama ignesi yaptırmadım yelkenlikız

canım normalde benm böle belirtiler olmazdı ki bu kadar agrı sancı batma hissi (oyulurmuscasına )fazla ben catlama ignesi yaptırmadım yelkenlikız

valla bılemedım canım ya iğnede olmadıysan adetıne klomen etkı ttı o zaman. yada ussuuttun bu dönmed adet sancıların degıstı

X