Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bu gün dr gittik 29*24mm yumurtam varmış 5,5*4mm lik 10 kadarda yumurta varmış. eşimin spremiograma baktı aşılama dedi igne verdi aşılama yapıcak rahim duvarım 7mm hiç bi ilaç kullanmadım sadece klomenden sonra çatlatma ignesi verdi çarşamba aşılıycak ne olur bi yorum yapın biri çok büyük digerleri küçük degilmi aşılama için rahim duvarı kalınlıgım nasıl? bukadar basitmi aşılama? ne olur yorum yapın çok telaşlandım 29mm yumurta büyük degilmi digerleride 5,5mm :KK43: eşimin spermleri 14milyonmuş azmış o yüzden aşılama demiş devlet hastanesinde yapıcak ben özel bi lab. yıkatıp götürücem spermleri oda aşılıycak bi yorum hiç bilmiyom aşılamaaaaaaaaaaaaaa
başka ilaç falan vermedi :KK43:
canım telaşlanma neden olmasın evet baya buyumuş yumurtan ama aşılama olucak sıkıntı olucanı sanmıyorum korkma zaten öle olsaydı yapmazdı aşılama

uzun zamandır okuyorum bişey yazmıyorum bende beklemedeyiz :) klomen yarın bitiyor bakalım......bu ay hamile kalan çok olacakmış gibi geliyor yeni yıl uğurlu gelir inş ...uğur böceğinizle girersiniz...benim adetim 0cak 12 de ilk klomenim inş. olu hiç bir sorunum yok ama hala olmadı ..........çok üzülüyorum

canım ben gunde 3 e kadar cıktım ama en fazla 4 kullanılabılıyor daha fazla vermıyor dr lar rojda da yazmıs zaten.

canım çook tesekkür ederim.cok saolun..:emir_bebek:

hanımlarrrr, herkeslere selam olsun, efenim benim bir sorum var bugün doktora gittim biri 17.2 diğeri 16.7 ve öbürü 7.2 büyüklüğünde 3 yumurtam varrrr, doktor bana iğneyi çarşamba günü yap dedi, sizin yumurtalar ne byüklükteyken iğne yaptırdınız? yarın 18-19 olur yumurtalarım(tavuk gibi hissettim şimdiya) çarşambaya 20 ve üzeri olur, kimisi de 18 ideal büyüklük diyor... yardımınıza ihtiyacım var cevap bekliyorum

igneyı kendınmı yapıcan ansıl yanı anlamadımm?????????

igneyı kendınmı yapıcan ansıl yanı anlamadımm?????????

iğneyi akşam vurduracaksın dedi doktorum sabah görüşeceğiz dedi bana da çarşamba için sanırım akşam için iğneyi yapacak birini ayarlayacağız. ayrıca doktor arkadaşım dedi ki yumurtalar 2 günde 1 mm büyüyormuş yani günde 1 mm deil ve evet uygun büyüklük 18 mm imiş

evet cnm benim ilk alttan muayenemdi nasıl olcanı bile bilmiodum,gittim yattım örtü verdi kız salak hazırlamadı bile beni örtüyü nereme koyum bilemedim doktor geldi üstüme örttü nasıl utanmıştım :KK17::KK17:ayyy nası kastım kendimi kaç gün ağrıdı çok acıdı sen yaptırmadıysan korkma die yazmadım ben:KK1::KK1::KK1::KK1:amannn kadınlık çok zormuş şu 8 ay içinde onu anladım göstermediğim dktr kalmadı:)inşallah seninkide temiz cıkar cnm

ben de yaptırmıştım, doktor ıstedı.rahım agzı ıltahabından şüphelenmıştı,temız cıktı şükür.
tabı en guzelı her yıl yaptırmak, önlem olması acısından

canımm arada gel bızıde gor hepten kaçtın :KK66: bende 2 senedır yaptırıyorum her sene yapııyor yanı yapmak gerek rahım agzı kanserınden korunmak amacıyla. şukur benımkıde temız çıktı

durusel aynen canım çok acıdı valla bende baştan bilseydim biraz tereddütlü yatardım önüne heraldeee.kadınlık zor olmazmı anacım yaa valla her doktora aç aç artık hiç utanmaz oldum hemen açimmi diyom artıkkk:KK1:inş.benim sonuçta güzel çıkar dua edin nolurr yaaaaa

yelkenlikiz canımcım moralim bozuk olduğu için pc yi bile açmıyorum bazen arkadaşlarımla bile konuşmak istemiyorum artık herkese laf anlatmaktan bıktım aynı sorular aynı cevaplar çok üzülüyorum gerçekten kısmet rabbim inş. bizede yazmıştırrrrr güzel hayırlı evlatlarrr inş.....:KK31:

bu ay klomen + çatlatma iğnesi kullandım iğneden sonraki 15. gün test yaptım negatif çıktı cuma akşamı çok az bi kanamam oldu sonra kesildi dedim reglim başladı
cumartesi kanamam yeniden başladı ama birden bire geliyor ve çok geliyor ve küçük bir parça geldi dedim normal değil akşam iğneden sonra 18. gün test yaptım pozitif çıktı sonra pazar kanamam olmadı pazartesi kan testi yaptırdım sonuç negatif şimdi kanamamda yok anlamadım kafam çok karıştı iğneden olsa önce test yaptım pozitif çıkardı neden şimdi adet olmuyorum neden öyle kanamam oldu offff kafam çok karıştı:KK43:((((

düün akşam yazmıştım baş ağrılarım başladı,kırmızılar geliyo diye.

ne yazık ki yanılmadım.sabah karın ağrısıyla uyandım ve kırmızıları gördüm.sonucun böyle olacağını biliyordum:KK14:

artık doktora gitmek istemiyorum,yoruldummmm,gücüm kalmadı.

rabbim bana anneliği layık görmüyo demek ki :KK43: ne yaptım ne günah işledim de beni böyle cezalandırıyo diye düşünüyorum hep:KK50:

oyyyy oooooyy ne deyim ki,içimdekilerin hangisini söyleyim...

bildiğim tek bişey var;benden bu kadar artık.ne hastane,ne doktor,ne ilaç,ne bebek görmek,duymak istemiyorum.

kendinize iyi bakın,bi süre yokum ben.

allahım bana layık görmedi,sizin dualrınızı geri çevirmesin dilerimkibiran önce bebbişlerinize kavuşursunuz inş.

hoşçakalın arkadaşlar...:KK58:

ne yazık ki yanılmadım.sabah karın ağrısıyla uyandım ve kırmızıları gördüm.sonucun böyle olacağını biliyordum:KK14:

rabbim bana anneliği layık görmüyo demek ki :KK43: ne yaptım ne günah işledim de beni böyle cezalandırıyo diye düşünüyorum hep:KK50:

bildiğim tek bişey var;benden bu kadar artık.ne hastane,ne doktor,ne ilaç,ne bebek görmek,duymak istemiyorum.

allahım bana layık görmedi,sizin dualrınızı geri çevirmesin dilerimkibiran önce bebbişlerinize kavuşursunuz inş.

canım inan hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz yüreğimiz aynı şekilde yanıyor umutsuzluğa kapılma verecek allahım inş. bize bir gün bizede nasip edecek

nedır bu pclerden cektığımız dımı seda yaaa :))) hahah olsun canım kızmadık merak etme :) guzel dıleklerını yazmıssındır dıye dusunuyorum :KK66:

Canım dün bir girdim giriş o giriş :) çıkış o çıkış oldu giremedimde daha vee sabah sabah geçmişin içinde kayboldum yine maşallah ne çene var sizdede yaa:KK1:

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

yarın büyük gün:) regl günüm
hiiiiiiçç bi belirti yok,sürpriz yapcak bana kırmızılar heralde.

o kadar çok uykum var ki.gözlerimi zor açık tutuyorummm.

:KK52::KK52::KK52::KK52:
canım gelmemesini dilicektim okuduğumda ama son sayfaya gelince:KK5: Aşağıya yazıcam şimdi..
günaydın kızlar bugün 9. günüm kontrolden geldim şimdi solda 1 tane yumurtam var 11*12 boyutlarında dedi yani 12 bile değil.yeni başlamış büyümeye dedi küçük yine dedim bugünde bu boyutta olması normal dedi iğneye devam 75 lik menogon ben iğnenin dozunu arttırır diye düşündüm ama aynı doz devam dedi kalça bandı yazdı tabiki rahim duvarı için perşembe günü tekrar çağırdı bu 3 günlük sürede anca rahim içi tabakası gelişir dedi yumurtada da normal boyutlarda büyüme gözlenirse cumartesi aşılama yapılıcakmış ama yine gecikirse büyümesi pazartesiye kalır dedi yani en geç 16. günümde aşılama yapılacak gibi duruyor hoş benim hiç umudum yok ama. geçen ay iğnelere geç başlamıştık.zaten başlamadan önce femara ile 11 mm olmuştu yani ne değişti ki bu sefer iğne de vurulmama rağmen aynı büyüklükte napalım inşallah sağlıklıdır diye düşünücez hep aynı olucak diye birşey de yok ya inşallah durmaz büyümesi bu 3 gün içinde.yine de 10 mm in üzerine çıkan 1 yumurtam olduğu için seviniyorum.
rahim duvarım ince tabiki bantla desteklenmesi gerekiyor dedi zaten bir tarafı gelişmediği için düşük yapma ihtimalim var geçen ay 7.7 idi daha iyi olabilir değil mi diye sordum.gelişimini tamamlamamış bir rahime göre iyi bir kalınlaşma olduğunu söyledi zaten 7 nin üzeri normal kabul ediliyor dedi.işte böyle.
giderek kısırlaşıyomuyum diye düşünmeye başladım.Allah sonumuzu güzel eylesin inşallah..öpüyorum sizleri.
canım inşallah yumoşların güzel güzel gelişmeye devam eder ve aşılama sonucunda güzel haberlerini paylaşırsın burda :KK34:
cnm klomenle benimde yumurtam gelişmişti belki dozunu arttırır diye düşündüm bende şimdi ama bilmiyorum artık:) benim doktorumda doğal yollardan olur dedi bana zaten bir kere hamile kaldım 2 yıl önce ama malesef kürtaj olmak zorunda kaldım ondan sonrada olmadı bidaha:KK43:(( inşallah aşılamalarımız tutar ilk seferinde.:)
:KK43: canım üzüldüm bende şuan hamileyim ve okadr çok korkuyorumki şu hamileliğimi sağ salim atlatayım diyorum dua ediyorum hep.. rabbim bu sevinci bir kez daha yaşatsın inş...
hayır catlama ignesi yaptırmadım yumurta gelişiimi var bende baya gelişmişti ilaçı kullanıp gittikten sonra dr cok ii dedi ama ben hala regli olmadım tesekkür ederim canm hoşbulduk:21:
hadi bakalım inş. gelmesin o kırmızılar canım yaa:KK66:
Göster ama elletme bu da bi yöntem tabii ama bizimki ancak görüp ellemekle yetiniyo garibimm arkamdan sarılıp uyuyor sonraa:)))
Eeee tabi cnm mecburen sabaha kalıyo kuzucukların çıkmasın diye ama ben valla napim sabaha bırakmamak için mecburen kalkıp yıkanıyorum çıkanlar çıkıyo aralarında kazanabilen henüz çıkmadıı:KK1: Hani ilişkiden sonra beklemek ii derler ama ben sadece eşimin yıkanması kdr bekliyorum 10-15 dk okdr...Çişimide yapmıyom kuzularımı wcye düşürmim diye:))) Amaaa nerdeeeee henüz çizgiyi geçen olmadı halaaa :KK19:
canım nerlerdesin yaa..Olacağı varsa ayaklarıda diksen oluyor yatıp kalkmasanda oluyor..Dr. bana demişti yaa bundan hayır gelmez die..İlişkilerimde nede olsa olmicak diyip hemen kalkıyordum duşa girmiyordum ama kalkıp üstümü başımı giyinene kadar giden gidiyordu canım adetime 2-3 kala ilişki olduğunda uzanmıştım 1-2 kere oda ölesine yoksa bütün ay ayaktaydım öle yatmadım rabbim verecekse yatıp kalkmamak bahane oluyor canım zamanı var demekki ama 10-15 dk. bile yeterli olacağı varsa rabbim sizede tattırsın inş. canım dualarım hep sizlerle :KK34:
sl kizla rben geldimmm ne var e yok hamislerimiz varmi benim ayne devam calismayaa henuz ortada birsey yok bakalim hakkimizda hayilri olan olsunnnn
devaammm devaaaamm durmak yok yollaa devaammm:emir_bebek::KK1: herşey:emir_bebek:için :KK70::KK70: İnşallah hayırlısı olsun canım :KK34:
bu ay klomen + çatlatma iğnesi kullandım iğneden sonraki 15. gün test yaptım negatif çıktı cuma akşamı çok az bi kanamam oldu sonra kesildi dedim reglim başladı
cumartesi kanamam yeniden başladı ama birden bire geliyor ve çok geliyor ve küçük bir parça geldi dedim normal değil akşam iğneden sonra 18. gün test yaptım pozitif çıktı sonra pazar kanamam olmadı pazartesi kan testi yaptırdım sonuç negatif şimdi kanamamda yok anlamadım kafam çok karıştı iğneden olsa önce test yaptım pozitif çıkardı neden şimdi adet olmuyorum neden öyle kanamam oldu offff kafam çok karıştı:KK43:((((
canım klomen benimde adet kanamalarımı etkilemişti dengem bozulmuştu ama dr. danış istersen kiminin hemen çıkmıyor testlerde bir sor dr. ne dcek bakalım ?? :KK34:

Canımmm canımsın yaa:KK43: Nasıl üzüldüğümü dile nasıl getiririm bilmiyorum..Sabah sabah burda olduğunu görünce anladım sanırım rojdanın kırmızılar geldi dedim..Ama isyan etme..Rabbim yarattığı her kadına annelik duygusunu tatırsın inş. Sana neden layık görmesin..İsyan değil dua etmelisin canım..Biliyorum ne dualar ettin neler diledin çok iyi anlıyorum ama en ummadığım zamanda bende aldım haberini..Bu yolda hepimiz yorulup yıpranıyoruz oofff bir süre yokum demişsin arada gel ama hepten bırakma bizi:KK43: Rabbim nie layık görmesin sana..Bende senin gibi düşünüyordum 2,5 sene dile kolay her ay hüsran dr. gidicem gidemiyorum allahım bana layık görmüyor dedim gibi ama bak bir gün oldu çıktı geldi, ve emin ol senin içinde aynısı olacak bir gün olacak emin ol ..

güzel dilekleriniz,teselli cümleleriniz için çok sağolun.evet hepimiz aynı şeyleri yaşadık,yaşıyoruz.
çevremdekilerin saçma sapan sorularından,acır gözlerle bakmalarından bıktım,usandım.
neyse....
neler hissetiğimi siz zaten çok iyi biliyorsunuz.
ama geçecek,düzelicem,düştüğüm yerden kalkıp yoluma devam edicem.sadece biraz zamana ihtiyacım var.hepinizi çok seviyorum

güzel dilekleriniz,teselli cümleleriniz için çok sağolun.evet hepimiz aynı şeyleri yaşadık,yaşıyoruz.
çevremdekilerin saçma sapan sorularından,acır gözlerle bakmalarından bıktım,usandım.
neyse....
ama geçecek,düzelicem,düştüğüm yerden kalkıp yoluma devam edicem.sadece biraz zamana ihtiyacım var.hepinizi çok seviyorum

Ahh o çevredekiler zaten varyaa bizi kırıp dağıtan içimizi yıkan soruları....Ama canım emin ol kimse sana acır gözlerle bakmıyordur bu kadar yıpratma kendini..
Kesinlikle yılmicaksın sen düşmedin o şekilde düşünme..Düşmedin sadece bir hayal kırıklığı daha ve bu seni yıkmayacakta düşürmeyecekte..Biraz dinlen kafanı rahatlat kaldığın yerden yola devam et inş. rabbim en kısa zamanda sanada tattıracaktır anneliği..

Günaydın arkadaşlar,,benımde bu ay klomenle ıkıncı ayım..ayrıca dun hsg cektırdım şükür temız çıktı...bır yumurta buyutmusum 24 mm dı dun...bakalım bu ay neler getırıcek bıze...

neyse....

Canım tabiki geçecek ve kaldığın yerden devam edeceksin bu kadar sıkıldıysan 1 2 ay ara ver canım allah hepimizi başka başka dertlerle sınıyor canım önemli olan bu süreci fazla zarar görmeden atlatmak bir gün sende anne olacaksın canım inan buna kendini fazla üzmemeye çalış zor ama elden birşey gelmiyor..

CANLAR HALA BEKLEMEDEYIM DAHACA KIRMIZI GORUSMESINE BASLAMADIK GECEN AY 17. GUN ADET OLMUSTUM BUGUN ASLINDA ADET TARIHIM OLARAK BELIRLENDI AMA BENCE GUNUM YARIN YANI BUGUN DEGILSEDE YARIN MUTLAKA BEKLIYORUM AMAN GEC KALMA ERKEN GEEEELL SAKIN GEECC KALMA ERKEN GEEELLLL KIRMIZI :KK70:

ne 2 gundur banyo yapmaddınmı yoksa sen ana ben gun aşırı :)) mecburen yanı

yaaaa iş görmuyoruz kı :KK70: napalım 2 gune bi yapıyorum genelde ama bazan sarkıyor :) sen yap kuzzuuuu banyonuda oynasınıda :KK70:

benim kahwerengi akıntı durdu kırmızılarda gelmio
neler oluo ki içerde anlamadım:))

waaayyy hadı bakalım hayırlısı olsun canım

sl kizla rben geldimmm ne var e yok hamislerimiz varmi benim ayne devam calismayaa henuz ortada birsey yok bakalim hakkimizda hayilri olan olsunnnn

sedamız var hamıle hala bızde sağolsun kopmuyor:)) baskada dahaca yokkk :S

bu gün dr gittik 29*24mm yumurtam varmış 5,5*4mm lik 10 kadarda yumurta varmış. eşimin spremiograma baktı aşılama dedi igne verdi aşılama yapıcak rahim duvarım 7mm hiç bi ilaç kullanmadım sadece klomenden sonra çatlatma ignesi verdi çarşamba aşılıycak ne olur bi yorum yapın biri çok büyük digerleri küçük degilmi aşılama için rahim duvarı kalınlıgım nasıl? bukadar basitmi aşılama? ne olur yorum yapın çok telaşlandım 29mm yumurta büyük degilmi digerleride 5,5mm :KK43: eşimin spermleri 14milyonmuş azmış o yüzden aşılama demiş devlet hastanesinde yapıcak ben özel bi lab. yıkatıp götürücem spermleri oda aşılıycak bi yorum hiç bilmiyom aşılamaaaaaaaaaaaaaa
başka ilaç falan vermedi :KK43:

spermeler dusuk evet asılama uygun olabılır bencede dr un olur dedıyse olur canım devlet hastanesı bıde olmayacak olsa yapalım demez mutlaka olabılecek durum varduır yanı.

uzun zamandır okuyorum bişey yazmıyorum bende beklemedeyiz :) klomen yarın bitiyor bakalım......bu ay hamile kalan çok olacakmış gibi geliyor yeni yıl uğurlu gelir inş ...uğur böceğinizle girersiniz...benim adetim 0cak 12 de ilk klomenim inş. olu hiç bir sorunum yok ama hala olmadı ..........çok üzülüyorum

calısmalara basla bence hemen gun asırı sekılde mutlaka devam onemlı gunlerde gunde 1 e çıkarsın bu ay boylece devam et emı :) hadı bakım senı sahalarda gorelım :KK70:

canım çook tesekkür ederim.cok saolun..:emir_bebek:

görevimiz ne demek :KK66: birbirimize yardımcı olmaya calışıyoruz hepimizi birer dr sayuılırız o kadar dr gorusmesınden sonra :))

iğneyi akşam vurduracaksın dedi doktorum sabah görüşeceğiz dedi bana da çarşamba için sanırım akşam için iğneyi yapacak birini ayarlayacağız. ayrıca doktor arkadaşım dedi ki yumurtalar 2 günde 1 mm büyüyormuş yani günde 1 mm deil ve evet uygun büyüklük 18 mm imiş

iğneyı aksam değilde öğlen vurdurman daha ıyı olur çunku 36. saat onemlı ıgneden sonra akşam vurdurursan komık bı saate denk gelır ilişki vakti benım dr um ve genelde cogu dr öğlen vurdur yarın gececde ılıskı derler:KK66:

ayrıca yumurta daha hızlıda buyur canım emın ol buyur kendımden bılıyorum :) 3 gun peşpeşe yumurta kontrolune gıttım ılk gun 12-13 cıvarındaydı 3. gun 19-20 ye çıkmıstı yanı buyur buyumez degil sen bakma arkadasına :) baslarda oyledır belkı ama surec sona doğru yaklastıkca çok daha cabuk buyur az önce bır arkadaSA YAZIM YUMURTASI 29 MM OLMUS BU KADIN SIMDI 58 GUNDE MI BU HALE GETIRMIS YUMURTAYI YEMESIN BENI ARKADASIN :KK70:

yelkenlikiz canımcım moralim bozuk olduğu için pc yi bile açmıyorum bazen arkadaşlarımla bile konuşmak istemiyorum artık herkese laf anlatmaktan bıktım aynı sorular aynı cevaplar çok üzülüyorum gerçekten kısmet rabbim inş. bizede yazmıştırrrrr güzel hayırlı evlatlarrr inş.....:KK31:

anlıyoerum canım ama hep aynı seylerı konusmuyoruz kı valla bı geyık yapıyoruz burda aklın sasar :KK70: keyflı oluyor aklımızdakılwrı atmamızada yardım edıyorrr. mevzuya çok takılmak kımseye ıyı gelmıyorrr bende aynı hıssıyatı tasıyorum kopp bazen mevzudan sohbete dal arkadaslık edıyoruz sonucta burda tabıkı senın secımın ama özletme olur mu.

nasıl yaa alla alla çok sasırdım bak sımdı kan testını tekrarla ıstersen yanı 18. gune iğnenin etkısının kalmamıs olması gerekıyor kı pozıtıf cıkmısama sen parca geldı dıyorsun ıste bu hayra alamet degıl farkında olmadan bıcok kadın dusuk yasarmıs vucut sağlıksız dollenmeyı vucuttan atarmıs boyle bırsey olmus olabılır o nedenlede ilk testte gercek bir pozitif cıkmıs olabılır sonra dusuk yaptıktan sonra kan testı yaptırmıssın negatıf cıkmıs BU BIR HAYAL URUNUDUR UTFEN EN YAKIN ZAMANDA DRUNUZA BASVURUNUZ. canım valla en ıyısını dr soyler ama dr a anlat tam olarak durumu ama dusuk gıbı gorunuyor.

rica ederim ne demek.
ben 8 aydır tedavi görüyorum.iğnemi falan vurundum beklemedeydim ama malesef yine kırmızı kart gördüm :KK43:

kırmızı kart kurban olsun sanaaaaa :KK66: benımkide sen olduktan sonra ksınlestı benımkısıde geleck. bu arada akşam sen dıyodun ya migren ağrım tuttuuu GECE ACILE TASINDIM BENDE MİGREN ATAGINDAN ANLAMADIM NE İŞ AZ AGRIYORDU AMA GECE ATAK YAPTI YEDIK GIZELCE İLACIMIZI KÜÇÜK Bİ SERUMLA BERABER KUSMA FALAN DURUMUNA GECMİŞTİM YOKSA UYUYAMAZDIM YANI BENDE OLMAZ NORMALDE ADET ZAMANINDA BAS AĞRISI FALAN BU SEFER DENK GELDI HERALDE HOS BENIMKISIDE DAHA UGRAMADI YARINDA GELEBILIR DIYE BEKLIYORUM YAA...

rojdam bizde seni çooooooookkk sevyoruz canım malum hepimiz ayın belirli gunlerınde bu krişzlere gırıyoruz bende yakında gırdım cıktım umıtlenmesek bıle kırmızı çok fena koyuyor ıste. gccek inşallah canım yakındır emeılımıze kavusmamız. asılama dusunuyodun asılamaya gecersın ınsallah ondan guzel sonuc alırsın. uzme kendınıde bızıde olur mu umıt etmek bızım havamız suyumuz gıbı Rabbim bağışlasın bebeklerimizi bizlerede.

neyse....

sabah bi şarkıyla uyandım dilimde sana söylemek isterim canım yeni türküden can yücel in şiiriydi sanırım. yniden başlamak her daim çok kolay olmaz hr zamanda bu kadar zor olmaz inan...

başka türlü bir şey benim istediğim
ne ağaca benzer, ne de buluta
burası gibi değil gideceğim memleket
denizi ayrı deniz,
havası ayrı hava...
nerde gördüklerim
nerde o beklediğim
rengi başka
tadı başka...
bir başka yolculuk dalından düşmek yere
yaşadığından uzun
bir tatlı yolculuk dalından inmek yere
ağacın yüksekliğince
dalın yüksekliğince rüzgârda
ve bir yeni ömür
vardığın çimen yeşilliğince.....

Günaydın arkadaşlar,,benımde bu ay klomenle ıkıncı ayım..ayrıca dun hsg cektırdım şükür temız çıktı...bır yumurta buyutmusum 24 mm dı dun...bakalım bu ay neler getırıcek bıze...

günaydın canım guzel bır yumurta ınsallah devamıda gelır hadı artık calısmalara devam...

neyse....

cannııımmm inan içimde hissettim acını rabbim yüzüne baksın inşallah ocakta hayırlı haberle gelirsin buraya.şu çevredekiler hiç görüşmediğim bi arkadasım aradı gecenlerde bende dedim hayırdır hamileyim dio sende bişe var mı anladımmm aramışki şuna bi iğne sokayım die o günden beride aramadı sormadı amaaaannnn boşver dicem cevredekileride olmuyor biliyorum bizi en çok biz anlarız.25 yasındayım banada yasın geçiyor diyo gecen bi tanıdık yuh dedim yasımda ne var ayy lüzumsuz çok yani gerizekalılar sinirlendim bak:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

X