Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

sorma kız kalabalık ama yazan yok :)
friendlynin işi yoğundur kesin ondan yazmıyodur

Sonunda gelebildim kızlarrrrrrrrrr...Valla sormayın bizim yeni sezon dönemi başlıyor yavaş yavaş..Umre programları için hareketlenmeler başladı..Tek tek okudum geçmişi cumadan buyana ancak bitirebildim ..Hernekadar konuşmaya katılmak isteyip yazamasamda hepinizi tek tekkk takip ediyorum yani merak etmeyin:))
Valla canlarım ya hadi sedanın arkasından bekliyoruz sıra sizde yani..

ayy kalabalığa bak :KK70: hahaha naberlerrrr frıendly naber canım nasılsıınnn

çalışkan kadın nolcakk dımı ama benımde ders çalışmam lazımda su adet olayından dolayı burda tıkandım kaldım ders calısamıyorum delırcem kpss benı beklerrrr.

Yelkenlicim buarada seni bidaha öyle üzgün görmim hiç alışık değilim öyle yorumlarına..Neyseki yılda sana az geliyomuş öle krizler limitin doldu yani seni herzamanki gibi çatlak olarak görmeye devam edicez tatlım sen bu topiğin ender çatlaklarından birisin yanii:))
Buarada şu çalışkanlığı birde yatakta göstersem daha iyi olucak galiba:KK17::KK37: Valla bgn 20.günüm.. sadece 15.gün ve 19.gün çalıştım henüz:))Ztn biliyosunuz rahim filminden beri tedaviyi bıraktım yani temmuzdan buyana öle boş boş takılıyozz...Ben de durumlar budur yani..Asıl haberleri yrn merakla senden bekliyoruz yani belirtilerin çok ama inş yanılmayız cnmm..

kızlar slm yaa benim salı günü iğneyi vurundum vurulalı ağrım var vurunmadan önceden başlamıştı gerçi ama hala hiç geçmedi sağ kasığımda.nieki acaba bide afedersiniz gazım oluo çok üşüttüm mü acaba:KK17::KK17::KK17::KK17:kafam karışık benim gibi olan ağrısı geçmeyen varmı.benim oluodu en fazla 3gün sonra geçiodu çatlatma iğnesinden sonra bu ay çok değişiğim yani:KK50::KK50::KK50:korkuyorum valla:KK43::KK43:

kızlar slm yaa benim salı günü iğneyi vurundum vurulalı ağrım var vurunmadan önceden başlamıştı gerçi ama hala hiç geçmedi sağ kasığımda.nieki acaba bide afedersiniz gazım oluo çok üşüttüm mü acaba:KK17::KK17::KK17::KK17:kafam karışık benim gibi olan ağrısı geçmeyen varmı.benim oluodu en fazla 3gün sonra geçiodu çatlatma iğnesinden sonra bu ay çok değişiğim yani:KK50::KK50::KK50:korkuyorum valla:KK43::KK43:

ay o dedıklerınden bendede var sorma bak bıde belımde agrıo benım demek bu catlatma ıgnesı gazda yapıomussss:)yada bız usuttuk canım

çokk kalabalığız ama cvp veren yok işe gitcem birazdan işlerde yoğun bugün giremedim hiç öğle arası evdeyim girdim bana cvp veren yok midur:KK43::KK43::KK43::KK1:

kızlar ovitrelle iğneyi devlet kaç kez karşılıyor bileniniz varmı.dokotr geçen ay bana 2 tane verdi 2taneye 25 ödedim.yani raporla.
1 tanesini kullandım 1 tane daha var bende.ama bu ay kullanmayacağım.belki diğer aya kullanırım.sadece 1 kezmi karşılıyor onu merak ettim.

ay o dedıklerınden bendede var sorma bak bıde belımde agrıo benım demek bu catlatma ıgnesı gazda yapıomussss:)yada bız usuttuk canım

ayy cnm valla bilmiom gaz neden oluo bu ağrı nie gecmio acaba catlamadımı die düşünmekten kendimi alamıyorum ama çatlamsa söner kurur giderdi şimdiye kadar uffff kafama takılıo valla belimde yok suan ağrı ama nefes alınca bile ağrıo kasıgım diken batıo sanki:KK43:(

evet aynı sey bızlerede oluyor kopamıyoruz heran onlıne olmak ıstegı :)
pko mu var adet olamaman neden?
3 ay bunu kullan gel mantıgı hos degıl zaten takıp gereklı kıst olusursa falan adet sokturucu erıtır dıye dusunmus sankı ama normal degıl bazılarında yumurta gelısır ama catlamayabılır catlatma ıgnesı gerekebılır takıple anlasılır bunlar.
canım ayrıca klomende oyle basıt bır hap ama yeterlı gelebılır dozajı eksık gelebılır fazla gelebılır dozaj ayarlaması her ay yenıden yapılabılıyor yanı takıp ısını bı dusun takıp yapmasını ya dr undan ıste uyada baska dr ?
amiin.

canım evet bende burdaki herkes gibi pko luyum burda yazılanları okuyunca doktorumun yetersiz olduğunu fark ettim bende anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz bayan doktor var mı ? bu arada bizimde eşim 35 ben 28 yaşındayım etrafımdaki herkes evleneli kaç sene oldu yaşınız geçiyor ne çocuk yapmıyosunuz diyip duruyor sinir oluyorum

Sonunda gelebildim kızlarrrrrrrrrr...Valla sormayın bizim yeni sezon dönemi başlıyor yavaş yavaş..Umre programları için hareketlenmeler başladı..Tek tek okudum geçmişi cumadan buyana ancak bitirebildim ..Hernekadar konuşmaya katılmak isteyip yazamasamda hepinizi tek tekkk takip ediyorum yani merak etmeyin:))
Valla canlarım ya hadi sedanın arkasından bekliyoruz sıra sizde yani..

Yelkenlicim buarada seni bidaha öyle üzgün görmim hiç alışık değilim öyle yorumlarına..Neyseki yılda sana az geliyomuş öle krizler limitin doldu yani seni herzamanki gibi çatlak olarak görmeye devam edicez tatlım sen bu topiğin ender çatlaklarından birisin yanii:))
Buarada şu çalışkanlığı birde yatakta göstersem daha iyi olucak galiba:KK17::KK37: Valla bgn 20.günüm.. sadece 15.gün ve 19.gün çalıştım henüz:))Ztn biliyosunuz rahim filminden beri tedaviyi bıraktım yani temmuzdan buyana öle boş boş takılıyozz...Ben de durumlar budur yani..Asıl haberleri yrn merakla senden bekliyoruz yani belirtilerin çok ama inş yanılmayız cnmm..

tamam ne kızıyon beeee çatlak olduk işte yınee :))) valla bende sevmıyorum o halı ama napim arada gelmeden de olmuyor ben yenıden pillerimi ancak öyle doldurabılıuyorum :KK70:

ayy tembeell herife çalışmıyor da işe çalışıyorsunnnayıptır herife karşı sen yabancı değilsin herif bugun benı passs mı geç diyon terbiyesi çatlamış :KK70: hahaha atla adamın uzerıne dadını cıkar kııı dr derdın yok bız gıbı ıste :KK70: valla bende iplemeden sevişmeyi özledim beee :KK70: hahahahaaaa belırtılerıme bak çatlak onlarda keyflerıne gore takılıyorlar bende keyfıme gore takılıyorum ama dellenıyorum ders çalışmadığımdan hamıle kalsam derse ancak gecıcem heralde:KK70: sırayla once bebek sonra ders :KK70:

canım valla kasık sancısı bendede vardı sureklı ağrı yoksa onemlı degıl gebelıkte bıle olurmus ama sureklı sancı varsa dr değerlendırmelı. benımde kasık sanım hala arada oluyor seda da dıyordu ya kasık sancım devam edıyor dr normal dedı dıye. sen değerlendir olmadı dr a bi göster oranı buranı o anlar :KK70: yıumırta döllenme yerleşme falan işleri olmasın kııı :KK70: onlarda kasık sancıları yapıyor hahahahahaa :KK70:

Merhaba,

bende 15-20 gündür forumu takip ediyorum ve aşırı derecede bağımlılık yaptı bende pc yi açar açmaz hemen foruma girip geçmişi okuyorum . Bende 3,5 senelik evliyim 3-4 aydır çocuk istiyoruz benim sorunum kesinlikle ilaçsız adet olamıyorum doktor adet olmam için farlutal verdi adet sonrasında da klomen ve progestan verdi
3 ay bunları kullan 3 içinde gebelik olmazsa başka tedavi yaparız dedi.24 kasım da regl oldum 5. Günü klomen kullandım . 18. Günü aşırı derece kasık ağrım oldu acaba yumurta çatladığı için ağrı olmuş olabilir mi ? Birde sizce şimdi ne zaman test yapmam gerekir. Allah tüm isteyenlere tez zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

yumurta catladıgı ıcın olabılır klomen kullanırkende bu tıp agrılar olması normal ama doktorun resmen sneı basındans avmıs 3 ay kullan gel dıye benıde oyle yapmıstı 4 ayımı yedı neysekı ben 2.ayda bu sıte ıle tanısmamla doktoru bırakmam ve hapı ıcmedım..

bence once ı bı dokotr bul bence bu konualrda en onemlısı ı bı doktorr olmasıı sarttt

tamam ne kızıyon beeee çatlak olduk işte yınee :))) valla bende sevmıyorum o halı ama napim arada gelmeden de olmuyor ben yenıden pillerimi ancak öyle doldurabılıuyorum :KK70:

canım valla kasık sancısı bendede vardı sureklı ağrı yoksa onemlı degıl gebelıkte bıle olurmus ama sureklı sancı varsa dr değerlendırmelı. benımde kasık sanım hala arada oluyor seda da dıyordu ya kasık sancım devam edıyor dr normal dedı dıye. sen değerlendir olmadı dr a bi göster oranı buranı o anlar :KK70: yıumırta döllenme yerleşme falan işleri olmasın kııı :KK70: onlarda kasık sancıları yapıyor hahahahahaa :KK70:

inşallah döllenme yerleş herşey olmuşturda şüphelerimde korkularım boşa gider tek,ikiz,üçüz .....onuz bile olabilir hahahahahahaha:))):KK1::KK1:neyse ben kaçar işe kızlar fırsat bulunca girerim öğleden sonra öpüldünüzzzzz

gazlılar :KK70: nolcak kızlar usutmus olma ıhtımalınız var ama ilacın etkısı mı desem ne desem gebelık belırtısıde gaz olabılıyor amaaa çok erken yok yok sız usutuksunuz :))

çokk kalabalığız ama cvp veren yok işe gitcem birazdan işlerde yoğun bugün giremedim hiç öğle arası evdeyim girdim bana cvp veren yok midur:KK43::KK43::KK43::KK1:

aayy sende iyice sümüklü çıktın duruselcım ağlama zırlama hemen :KK70: hahahha yazıyozda hankısına yetişelim dimi:KK70:

kızlar ovitrelle iğneyi devlet kaç kez karşılıyor bileniniz varmı.dokotr geçen ay bana 2 tane verdi 2taneye 25 ödedim.yani raporla.
1 tanesini kullandım 1 tane daha var bende.ama bu ay kullanmayacağım.belki diğer aya kullanırım.sadece 1 kezmi karşılıyor onu merak ettim.

valla canım rapor cıkarmadık bılmıyorum dahaca sen raporu nasıl cıkarttın surec nasıl ıslıyor bende onu merak ettım :)

canım evet bende burdaki herkes gibi pko luyum burda yazılanları okuyunca doktorumun yetersiz olduğunu fark ettim bende anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz bayan doktor var mı ? bu arada bizimde eşim 35 ben 28 yaşındayım etrafımdaki herkes evleneli kaç sene oldu yaşınız geçiyor ne çocuk yapmıyosunuz diyip duruyor sinir oluyorum

burdakı herkes pkolu değil canım ama genelde var tabi. ben ankaradayım ıst dakıler cevap verebılırler. erken daha doyamadık bırbırımıze de en ıyısı sonra olunca yenı bırakmıstık deyıverırsın korunmayı :KK70:

inşallah döllenme yerleş herşey olmuşturda şüphelerimde korkularım boşa gider tek,ikiz,üçüz .....onuz bile olabilir hahahahahahaha:))):KK1::KK1:neyse ben kaçar işe kızlar fırsat bulunca girerim öğleden sonra öpüldünüzzzzz

hadı bakalım ın sallah dıyelım ama kafanı bu ıse takma sende ben gıbı sonra krız gecırırsın onemseme olursada olacak sen ısını aksatma çalışmaya devamm etttt hadı bakalım kolay gelsın sana.

yumurta catladıgı ıcın olabılır klomen kullanırkende bu tıp agrılar olması normal ama doktorun resmen sneı basındans avmıs 3 ay kullan gel dıye benıde oyle yapmıstı 4 ayımı yedı neysekı ben 2.ayda bu sıte ıle tanısmamla doktoru bırakmam ve hapı ıcmedım..

bence once ı bı dokotr bul bence bu konualrda en onemlısı ı bı doktorr olmasıı sarttt

cevap için çok teşekkür ederim . peki şu anda ne kullanıyosun burdan okuyarak öğrendiğim kadarıyla yumurta takibi şart o şekilde de olmazsa iğne tedavisi yapılıyor genelde sanırım

arkadaslar ben kasım ayın 18de reglim basladı bahsetmiştim ve 4.günü bu ilaça basladık aralık 19oldu hala benm reglim olmadı ve bnim 16.da olmam gerekirdi 14de b-hgc yaptrdım saglık ocagında ama sonuc negatif demişlerdi düzenli gelen kırmızılarım neden gözükmediler hala sol kasıgımda oyulurcasına agrım var ve belim kuyruk sokumun acaip sancılanıyorr sorum su ilkkez klomeli ilaçlara baslayıp gebelik olmadıgı halde gecikme yasayanlar varmı bu gecikme normalmı birazdan gidip saglık ocagından sonucumu yazılı olarak alıp dr me göstercem içime sinmiyooo

valla canım rapor cıkarmadık bılmıyorum dahaca sen raporu nasıl cıkarttın surec nasıl ıslıyor bende onu merak ettım :)

tatlım hiç uğraşmıyorsun doktor kendisi hallediyor zaten.yani bi yere falan gitmiyorsun.benim haberim bile yoktu 80tl vercem sanmıştım.
ama madem devlet ödüyor ne gerek var okadar para vermeye zaten bi sürü masraf ediyoruz bebek için.bende acaaba kaç kez öder diye merak ettim.

amh acılımı ne acaba canım ben baktırmadım ama kesın dusuk kı kac aydır olmadıgında vardır bı ıs bu ay ıgne kullandım benım rezervler costu bu seferde:)

canım bu amınemuller hormonuuymuşş...

yanı bu tup mup asılama falan fılan olmadan once yapılması gerekıyormsu...

kadınalrın yumurta rezervı yıllarla hatta aylarla rezerv kısıden kısıye gore azalırmısta artadabılırmıs...

yanı eblkı anne olmak ıcın cok az bı vakıtımız var ve bunu bıze bu test gosterıyormus o kadar doktora gıttım bı ALLAHIN KULUDA DEMEDII..:KK43:(((((((((DOKTORLARDAN NEFRET EDIYROUMM..

UNIVERSITE HASTANELERI YAPIYOMUS FIYATIDA PAHALIYMISS

arkadaslar ben kasım ayın 18de reglim basladı bahsetmiştim ve 4.günü bu ilaça basladık aralık 19oldu hala benm reglim olmadı ve bnim 16.da olmam gerekirdi 14de b-hgc yaptrdım saglık ocagında ama sonuc negatif demişlerdi düzenli gelen kırmızılarım neden gözükmediler hala sol kasıgımda oyulurcasına agrım var ve belim kuyruk sokumun acaip sancılanıyorr sorum su ilkkez klomeli ilaçlara baslayıp gebelik olmadıgı halde gecikme yasayanlar varmı bu gecikme normalmı birazdan gidip saglık ocagından sonucumu yazılı olarak alıp dr me göstercem içime sinmiyooo

canım adet habercılerı gıbı ağrıların kan sonucun negatıfse beklemeden baska pek care yok ben klomene ek ılaclarda kullanıyordum adet olmak ıcın ama yumurtam gelısınce ekstra bırseye gerek kalmadı iğneden sonra 15 ıle 20 gun arasında adet gelıyor zaten.

tatlım hiç uğraşmıyorsun doktor kendisi hallediyor zaten.yani bi yere falan gitmiyorsun.benim haberim bile yoktu 80tl vercem sanmıştım.
ama madem devlet ödüyor ne gerek var okadar para vermeye zaten bi sürü masraf ediyoruz bebek için.bende acaaba kaç kez öder diye merak ettim.

canım o zaman sen devlet hastanesıne gıdıyorsun ozel hasataneler veremıyor raporu sanıyorum verebılıyormu yoksa? oduyorsa muhtemel 2 yada 3 tur.

cevap için çok teşekkür ederim . Peki şu anda ne kullanıyosun burdan okuyarak öğrendiğim kadarıyla yumurta takibi şart o şekilde de olmazsa iğne tedavisi yapılıyor genelde sanırım

adetın 2. Veya 3. Gunu gıdıyosun kan tahlılı ayptırıyosun sonra doktor tahlıle gore klomen baslatıyooo...

Adetın 5.gunu klomene basladım..bu 3.ayım klomende 3 ay aradan sonra 3. Ayım takıp yapmadı dedım ya o yuzden baska doktora gıttım oda yalnıs dedı yapması gerekıyo demsıtı...

Sonra hap bıtınce yumurtalara bakıcak buyudumu kuculdumu catladımı dıyeee

catlamıyosa catlatma ıgnesı vercekkk

evet canım doktorum zaten sakin yapıda bir insan :))))
açıkça söyledi zaten normalde klomen bile vermeyecekti de baktı ben çok istiyorum bebek hızlandıralım madem dedi ama yavaş gideceğiz dedi.
Bir kaç güne adet olurum ve rahım filmi çekecek bu ay boş geçer ocakta ise tedavıye başlayacağız yine.
Ben en hızlı şekilde olsun istıyorum 3 tane verse razıyım:)) ama vermez 3 tane sanırım .
çok teşekkür ederim cevabın için hakkımızda hayırlısı olsun tez zamanda kavuşalım bebeklerimize inşallah.
Bu arada en son tahlilimde lh: 6 .24 fsh :5.3 durumun daha iyiye gidiyor diye düşünüyorum çünkü 9 ay önceki testimde ise:lh:10.06 fsh:8.86 idi

mrb hepberaberrr

degerlerın gıttıkce duzelmısss herhangı bısı kulalndınmı benım fsh:9,67 lh:4,51 dhea kullanıyorumm..ek olarak klomene...bı soruuyum dedım bısı ıctınmı dıye...

canım o zaman sen devlet hastanesıne gıdıyorsun ozel hasataneler veremıyor raporu sanıyorum verebılıyormu yoksa? oduyorsa muhtemel 2 yada 3 tur.

evet canım bu seferki doktorum devlette.çünkü özeldeki doktorlardan bir verim alamadım.paradan başka bildikleri yok.ama tabi özelde de verilen ilaçlar nasıl devlet tarafından karşılanıyorsa iğneninde aynı şeklde olacağını düşünüyorum.

X