Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım aşılama fiyatı yumoşun büyümesi için gerekli olan ilaca göre değişir eğer 1 kutu klomen ile büyüyor ise çok şanslısın.çatlatma iğnesine de 20 tl ödersin pregnly bulursan o da bulamazsan ovitrelle ye 75 tl ödersin hastaneye de aşılama ücreti ödersin uyguna gelir.doktorun hastanede mi yapıyor muaynehanesinde mi ne kadar alıyor aşılama için bilemiyorum.
ama benimkisi gibi gevur inadı olan bir yumurtalığa sahipsen sana yazıyorum :
femara sabah 1 akşam 1 5 gün 60 tl
menogon 2 kutu günde 1 doz 75 lik (2 kutu toplamda 10 adet iğne) 220 tl)
muhtemelen 1 kutu menogon daha isteyecek oda 110 tl
herşey yolunda giderse inatçı yumurtam büyürse hastaneye de 378 tl aşılama ücreti.
yani kişiden kişiye değişiyor gülüm..

sağol cnm ya:) ben iki kere klomen kullandım günde iki adet 2 yumurtam oluştu ama aşılama olmadım doğal yollardanda olmadı:KK43: doktorum özel muayanesinde bakıyor 700 tl istedi aşılama için ilaçlar hariç ee bide sperm yıkaması falan oluyor bildiğim kadarıyla o fiyata dahilmi bilmiyorum ozaman seninkiler toplam 390 tl tutmuş benimde öyle tutsa doktorda 700 alsa 1000 tl oluyor toplam...keşke tutsada çektiklerimize değse:) bide eşimin sayısı endişelendirdi beni düşük çıktı malesef:KK43:

kızlar ya aranızda yumurtası benimkisi kadar direnç göstreniniz var mı? bugün 9. günüm ve 12 mm. hayır eğer varsa yumurta büyütmede benim kadar beceriksiz olan kapıştırabiliriz yumoşları :KK52:
şuanda psikopata bağladım kralı gelse takmıyorum ne hali varsa görsün inanılmaz sinirlerim bozuk o yüzden gülüyorum.hergün 1 mm büyüse 14. günümde 16 yı geçer o bile yeterli değil.rabbim sonunu güzel eylesin inşallah.bütün dualarım bunun için mudarıma erebilmek için...

ben varım ısteee dr um ccook dırenclı yumurtaaların deyıp duruyordu :) sukur femara yetıstı yoksa kredı cekcez ılaclar ıcın asılama tup falan :KK70: gerek kalmasın ınsallah ne dıyımmm

ayyy inş.
canım ben aşılamayı sormuştum doktoruma 550 tl demişti.ama ilaçlar içinde mi değil mi onu sormayı akıl edemedim.aşılamada klomen vermiyomu ki acaba iğnemi veriyo senin bi bilgin varmı?
benim yumoşlar biraz tembelmiş,eşiminde sperm sayısı düşük çıkmıştı ama doktorumuz normal yollada olur bu değerle demişti.

cnm klomenle benimde yumurtam gelişmişti belki dozunu arttırır diye düşündüm bende şimdi ama bilmiyorum artık:) benim doktorumda doğal yollardan olur dedi bana zaten bir kere hamile kaldım 2 yıl önce ama malesef kürtaj olmak zorunda kaldım ondan sonrada olmadı bidaha:KK43:(( inşallah aşılamalarımız tutar ilk seferinde.:)

amaann yok be kuzummm ya hamileliğe bağlamıyorum hiç valla.hafta sonu erken kalktım o yüzdendir diye düşünüyorum.
o kadar çok hayal kırıklığı yaşadım ki benim 8.ayım tedavide.8 aydır klomen kullanıyorum tık yok.yumoşlar büyüyo,çatlıyo ama sonuç alamıyoruz malesef.
o yüzden heveslenmek istemiyorum hiç,hep regl e hazırlıyorum kendimi,bebiş olursa sürpriz olcak gerçekten.

esın ıcın havuc e vıtamını destegı sağpla aksamları kıtır kıtır 2 tane havvuc yedır malum kecıboynuzuda yedır yada pekmezını ıcır bız esımle kecıb. yemeyı sevıyoruz cayla guzel oluyor :) acele etme canım olacak mutlaka adetın strestende olur sal kkkendını bııı :KK66:

saldım cnm ya stres falan yapmıyorum artık:))) gelsede aşılamaya başlasak diye bekliyorum yolunu:))) eşime dün keçiboynuzu kürü içirmeye başladım cnm:)) havuçda alayım bariii aşılamaya kadar güçlensin:))))

saldım cnm ya stres falan yapmıyorum artık:))) gelsede aşılamaya başlasak diye bekliyorum yolunu:))) eşime dün keçiboynuzu kürü içirmeye başladım cnm:)) havuçda alayım bariii aşılamaya kadar güçlensin:))))

yedır hepsini valla :) e vıtamını erkeklere ııyı gelıyormuss spermlerıne. bekleme yolunu gozleme rahmetlı annecığım derdı kı sütün basında beklersen o süt kaynamaz :) bızde bekleyınce gelmyorrrr beklemeyelım artıkkk hıcbırsyı.

amaann yok be kuzummm ya hamileliğe bağlamıyorum hiç valla.hafta sonu erken kalktım o yüzdendir diye düşünüyorum.
o kadar çok hayal kırıklığı yaşadım ki benim 8.ayım tedavide.8 aydır klomen kullanıyorum tık yok.yumoşlar büyüyo,çatlıyo ama sonuç alamıyoruz malesef.
o yüzden heveslenmek istemiyorum hiç,hep regl e hazırlıyorum kendimi,bebiş olursa sürpriz olcak gerçekten.

canım aynı durumdayız ıste bende beklemıyorumm ama bazen aklımıza gelıyorrr ama kırmızıda gelse basım ustune Rabbım ol dıyecektır ınsallah bızım ıcınde onu beklıcem sabırla ınsallah.

ayy kalabalığa bak :KK70: hahaha naberlerrrr frıendly naber canım nasılsıınnn

benim de dün klomen bitti bugün 10. günümdü benim sağ yumurtalıkta 4 sol da 6 tane yumurta vardı, ilaçla 6 tanesi büyümüş, bi tanesi 17.5 bi tanesi 15.8 bi tanesi 14.5 diğer 6 tanesi 10-11 mm civarında. şimdi aşılamamı yapan benim yakın arkadaşım. çarşamba günü için tekrar bi kontrol yapacağını söyledi ama salı mı çagırsam çarşamba mı diye biraz kararsız kaldığını gördüm. çarşamba akşamına çatlatma iğnesi olacağım geç çatlatılırsa yani 1 günden farkeder mi sizce ya da bi deneyiminiz var mı. cuma günün aşılama yapılacak ama biraz endişeliyim sanırım ilk defa bu kadar yaklaşıyorum bebek olayına. zaten ilk aşılamamdı bu, hem şaşkınım hem soğukkanlı olmaya çalışıyorum... şuan beni tek rahatlatan sizler gibisiniz... hakkımızda hayırlısı gönlümüzden geçen olsun :)

benim de dün klomen bitti bugün 10. günümdü benim sağ yumurtalıkta 4 sol da 6 tane yumurta vardı, ilaçla 6 tanesi büyümüş, bi tanesi 17.5 bi tanesi 15.8 bi tanesi 14.5 diğer 6 tanesi 10-11 mm civarında. şimdi aşılamamı yapan benim yakın arkadaşım. çarşamba günü için tekrar bi kontrol yapacağını söyledi ama salı mı çagırsam çarşamba mı diye biraz kararsız kaldığını gördüm. çarşamba akşamına çatlatma iğnesi olacağım geç çatlatılırsa yani 1 günden farkeder mi sizce ya da bi deneyiminiz var mı. cuma günün aşılama yapılacak ama biraz endişeliyim sanırım ilk defa bu kadar yaklaşıyorum bebek olayına. zaten ilk aşılamamdı bu, hem şaşkınım hem soğukkanlı olmaya çalışıyorum... şuan beni tek rahatlatan sizler gibisiniz... hakkımızda hayırlısı gönlümüzden geçen olsun :)

hadi bakalım hayırlısı olsun.umarım bebişin gelir

hımm aslında yumurta gelısımın cok ıyı çokda hızlı gelısmısler benım 10. gunde 10 mm var yada yoktur :)) nıye asılama surcın oncsını bılmıyoruz kı canım :S spermeler heme ölmezler zaten catlayan yumurtada hemen kendını dısarı atmaz duru orda dr un gereklı hesaplamayı yapar bene sorun olmaz ben asılama dahaca yaptırmadım ama şubat mart gıbı dusunuyoruz boızde vaktı var dahaca.

sorma kız kalabalık ama yazan yok :)
friendlynin işi yoğundur kesin ondan yazmıyodur

:KK70: çalışkan kadın nolcakk dımı ama benımde ders çalışmam lazımda su adet olayından dolayı burda tıkandım kaldım ders calısamıyorum delırcem kpss benı beklerrrr.

zaman çok çabuk geçiyor aslında ben de daha kan tahlilleri rahim röntgeni derken 2 yadır testlerle uğraşıyodum ve ilaç kullanım süresi bile çok uzak geliyodu . şimdi sıra çatlatma iğnesine gelmiş bakıyorum da. walla hayırlısı bebek konusunda beş yıllık evliyim artık olsa güzel olur olmazsa gözüm başım üstüne rabbimin uygun gördüğü . ama açıkcası rabbim bi ikiz nasip edersse tam gönlüme göre olur :) hepimizin en güzeliyle büyülü bahçe olmamız için çok dua edicem :)

hımm aslında yumurta gelısımın cok ıyı çokda hızlı gelısmısler benım 10. gunde 10 mm var yada yoktur :)) nıye asılama surcın oncsını bılmıyoruz kı canım :S spermeler heme ölmezler zaten catlayan yumurtada hemen kendını dısarı atmaz duru orda dr un gereklı hesaplamayı yapar bene sorun olmaz ben asılama dahaca yaptırmadım ama şubat mart gıbı dusunuyoruz boızde vaktı var dahaca.

:KK70: çalışkan kadın nolcakk dımı ama benımde ders çalışmam lazımda su adet olayından dolayı burda tıkandım kaldım ders calısamıyorum delırcem kpss benı beklerrrr.

çabukkkk dersinin başına hadi bakıyım,koş:KK20::KK20::KK52:
benimde yemeğim yok akşama yemek yapılcak,havada öyle kötü ki tam kitap okuyup uyuya kalmalık bi hava var :)))))

amin canım bende aynısını kullandım sabah bır akşam bır inşallah hamılesındır benım tam 5 gun geçmişti gunum oldum sen iğne yaptırdınmı ?buarada hoş geldın canım:KK34:

hayır catlama ignesi yaptırmadım yumurta gelişiimi var bende baya gelişmişti ilaçı kullanıp gittikten sonra dr cok ii dedi ama ben hala regli olmadım tesekkür ederim canm hoşbulduk:21:

zaman çok çabuk geçiyor aslında ben de daha kan tahlilleri rahim röntgeni derken 2 yadır testlerle uğraşıyodum ve ilaç kullanım süresi bile çok uzak geliyodu . şimdi sıra çatlatma iğnesine gelmiş bakıyorum da. walla hayırlısı bebek konusunda beş yıllık evliyim artık olsa güzel olur olmazsa gözüm başım üstüne rabbimin uygun gördüğü . ama açıkcası rabbim bi ikiz nasip edersse tam gönlüme göre olur :) hepimizin en güzeliyle büyülü bahçe olmamız için çok dua edicem :)

amin canım inşallah büyülü bahçe olalım :)
valla dusunmesek hızlı gecıyorda vakıt zorluyoruz sansımızı ıste. 5 yıllık evlısın vayyy yakında 6. senesınde olan arkadasım hamıle kaldı 4 ayda falan hamıle kaldı bızde kı sans ısteee:/

çabukkkk dersinin başına hadi bakıyım,koş:KK20::KK20::KK52:
benimde yemeğim yok akşama yemek yapılcak,havada öyle kötü ki tam kitap okuyup uyuya kalmalık bi hava var :)))))

vallaaa kafamı verebılsem calıscamda veremıyorum evımı temızlemem lazım ama su adetım basladsın once temızlık yapcam sonra derse baslıcam :)

esın ıcın havuc e vıtamını destegı sağpla aksamları kıtır kıtır 2 tane havvuc yedır malum kecıboynuzuda yedır yada pekmezını ıcır bız esımle kecıb. yemeyı sevıyoruz cayla guzel oluyor :) acele etme canım olacak mutlaka adetın strestende olur sal kkkendını bııı :KK66:

vayyyyyy rojdam yaaa uyku halı ne iş :KK70: hamıle lık belırtısı malum hahahahahaha hadı ınsallah benımde yarın beklıyoruz beraber 2 kısı daha var bızle bekleyen :KK70: ben 21 ındede olabılırım gecen aya gore 21 aslında ama 20 olsun duz olsun :)) benımde mıdem kotu bıraz sabah ağzıma soktuğum seylerden olsa gerek kahfaltıdan baska herseye benzıyordu :KK70:
selam canım ben femarayı tam bıle kullanmadım ilk 3 gun yarım sonrakı ıkı gun tum toplamda 3.5 ılac ıcıyorum kı klomenle hıcbısıy olmamıstııı. bende ıse yarıyor ama hemen degııl sonuna dogru atak yapacaktır ınsallah bekle canım zaten band falanda vermıs mutlaka gelısırr merak etme canım bende adetın 12. gunu henuz 12-13 arasındaydı yumurta 3 gun peşpeşe dr a gıttım yavas buyuyor dedı 3. gun gıttığımde 19-20 mm ıdı yanı elıps olarak toplamda 19 mm cıvarındaydı yarına kadar dahada gelısır dedı ığne verdı dr aynı gun vuruldum sonrakı gunde catlamıstır heralde. durum budur. 9. gunde bu yumurtan bence cookk ıyı bekle sabret guzel dusun mutlaka buyuyecekkkkkkk tamam mmıı asılamnda tutacak ınsallah canım.

ay canım sağol çok güzel moral oldun vallahi inşallah bu ay benimkisi de senin gibi atılım yapar.sen şuan sonuç mu bekliyorsun canım çat.iğnesi yapılmışmıydı sana?

tatlım bende şimdi nihale soruyordum klomenle olmuyomu aşılama diye.benim yumoşlar cevap veriyo çünki klomene.
inş.yumoşların büyürde aşılamanı yaptırırsın sıkıntısız.bebişinde gelirrr

yumurtan neyle gelişiyorsa aşılamanın fiyatını o belirler yani ilaçların.

sağol cnm ya:) ben iki kere klomen kullandım günde iki adet 2 yumurtam oluştu ama aşılama olmadım doğal yollardanda olmadı:KK43: doktorum özel muayanesinde bakıyor 700 tl istedi aşılama için ilaçlar hariç ee bide sperm yıkaması falan oluyor bildiğim kadarıyla o fiyata dahilmi bilmiyorum ozaman seninkiler toplam 390 tl tutmuş benimde öyle tutsa doktorda 700 alsa 1000 tl oluyor toplam...keşke tutsada çektiklerimize değse:) bide eşimin sayısı endişelendirdi beni düşük çıktı malesef:KK43:

çok para istiyor o doktor belli ki soyguncu ve başka yerde yıkkattırıp getirecektir nasıl güveneceksin?ben bir de 42 tl muayne parası ödedim onu da ekle:) benim hastane 378 tl alıyor aşılamaya.

ben varım ısteee dr um ccook dırenclı yumurtaaların deyıp duruyordu :) sukur femara yetıstı yoksa kredı cekcez ılaclar ıcın asılama tup falan :KK70: gerek kalmasın ınsallah ne dıyımmm

sen sadece femara kullandın sanırım geçen ay biz de öyle başlamıştık 13. günümde falan kalınca zınk diye 12mm de hemen menogon iğneye başladı doktorum ama o da 16 mm ye kadar büyüttü günüm oldu 20 :KK70: bu ay bakalım hem femara hem iğne umarım bu 3 gün içinde kopar gelir yumoşum gerilerden...

canım maşallah diyorum başka da bişey demiyorum ne çok yumurtlamışsın biz bitanesi için savaş veriyoruz nazar değmesin.ikiz herzaman riski gebelik kategorisindedir unutma.birtane olsun sağlıklı olsun inşallah.madem arkadaşınmış o en iyisini bilir ayrıca 1 gün farketmez.en fazla yumurtan kendiliğinden çatlamış olur :)

Merhaba,

bende 15-20 gündür forumu takip ediyorum ve aşırı derecede bağımlılık yaptı bende pc yi açar açmaz hemen foruma girip geçmişi okuyorum . Bende 3,5 senelik evliyim 3-4 aydır çocuk istiyoruz benim sorunum kesinlikle ilaçsız adet olamıyorum doktor adet olmam için farlutal verdi adet sonrasında da klomen ve progestan verdi
3 ay bunları kullan 3 içinde gebelik olmazsa başka tedavi yaparız dedi.24 kasım da regl oldum 5. Günü klomen kullandım . 18. Günü aşırı derece kasık ağrım oldu acaba yumurta çatladığı için ağrı olmuş olabilir mi ? Birde sizce şimdi ne zaman test yapmam gerekir. Allah tüm isteyenlere tez zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

ay canım sağol çok güzel moral oldun vallahi inşallah bu ay benimkisi de senin gibi atılım yapar.sen şuan sonuç mu bekliyorsun canım çat.iğnesi yapılmışmıydı sana?

sen sadece femara kullandın sanırım geçen ay biz de öyle başlamıştık 13. günümde falan kalınca zınk diye 12mm de hemen menogon iğneye başladı doktorum ama o da 16 mm ye kadar büyüttü günüm oldu 20 :KK70: bu ay bakalım hem femara hem iğne umarım bu 3 gün içinde kopar gelir yumoşum gerilerden...

evet canım sadece femara kullandım ben ama tepkıyı aldık az kullanmama ragmen bıraz yavas oluyor ama oluyor sukur.
ovitrelle vurundum ayın 5 ınde beklıyorum adetımı. inşallah kopar gelırler senınkılerde.

Merhaba,

bende 15-20 gündür forumu takip ediyorum ve aşırı derecede bağımlılık yaptı bende pc yi açar açmaz hemen foruma girip geçmişi okuyorum . Bende 3,5 senelik evliyim 3-4 aydır çocuk istiyoruz benim sorunum kesinlikle ilaçsız adet olamıyorum doktor adet olmam için farlutal verdi adet sonrasında da klomen ve progestan verdi
3 ay bunları kullan 3 içinde gebelik olmazsa başka tedavi yaparız dedi.24 kasım da regl oldum 5. Günü klomen kullandım . 18. Günü aşırı derece kasık ağrım oldu acaba yumurta çatladığı için ağrı olmuş olabilir mi ? Birde sizce şimdi ne zaman test yapmam gerekir. Allah tüm isteyenlere tez zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

evet aynı sey bızlerede oluyor kopamıyoruz heran onlıne olmak ıstegı :)
pko mu var adet olamaman neden?
3 ay bunu kullan gel mantıgı hos degıl zaten takıp gereklı kıst olusursa falan adet sokturucu erıtır dıye dusunmus sankı ama normal degıl bazılarında yumurta gelısır ama catlamayabılır catlatma ıgnesı gerekebılır takıple anlasılır bunlar.
canım ayrıca klomende oyle basıt bır hap ama yeterlı gelebılır dozajı eksık gelebılır fazla gelebılır dozaj ayarlaması her ay yenıden yapılabılıyor yanı takıp ısını bı dusun takıp yapmasını ya dr undan ıste uyada baska dr ?
amiin.

kızlar ya aranızda yumurtası benimkisi kadar direnç göstreniniz var mı? bugün 9. günüm ve 12 mm. hayır eğer varsa yumurta büyütmede benim kadar beceriksiz olan kapıştırabiliriz yumoşları :KK52:
şuanda psikopata bağladım kralı gelse takmıyorum ne hali varsa görsün inanılmaz sinirlerim bozuk o yüzden gülüyorum.hergün 1 mm büyüse 14. günümde 16 yı geçer o bile yeterli değil.rabbim sonunu güzel eylesin inşallah.bütün dualarım bunun için mudarıma erebilmek için...

bence gayet guzel buyuyo canım yumurtaların sorma benımkıler daha becerıksız drumla gıde gele bıraz samımı olduk galıba ultrasonda bakarken kendını tutamayıp ne salak yumurta ya dedı dozu yukseltmesıne ragmen buyumedı 2mm kuculdu cunku adetımın 17 gununde yapıldı asılama ama senınkı cok ıyı bence rahat ol zaten asılama ıcın 16 mmyı gecmesı gerekıomus ıns buyur sekerım sakınola bozma moralını

X