Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar merhaba :))

nasılsınız...ben hala adet olmadım malesef rahim filmi bana yaramadı anlaşılan.Bu ay adet olunca aşılama denemeyi düşünüyoruz..tabi adet olmam lazım ilk önce...doktorumu aradım farlutal kullanayımmı diye değerin 1.47 çıkmış cmrtesi olmazsan gel tekrar bakalım sonra kullan dedi eşimde cmrtesi tekrarlıcak sperm testini inşallah oda güzel çıkar:)))

:))) soylımm kıı belkı ıs bal dadır :))
benım belım adet zamanında da boyle ağrımaz çok sancılansa bacağıma vuru genelde belıme pek değil yanı bende sastım gece uzerım acık mı kalıyor olabılır usutursem agrırdı. daha çookk var 20 sıneee.

oooh super duruselcım muhteşem 3 uz beklıyoruz hadı senden çalışmaları ılk zamanlar sık sonra 2 gunde 1 e dusurebılırsın. ben bu ay iğne gunuyle beraber 5 gun üstüste yaptım sonra gun aşırıya donecektım kı boş bıraktığım ılk gece lekelenmem oldu bende ilişkiyi kestim gebelık varsa dusuge falan sebep olabılır mı acaba dıye bıoraktım yanı ayaklarını dık yataktan kalkmadan uyu bence çok faydası olur ben bu ay hamıle kalırsam bu sekılden kalcam sabah wc ye gıdınce cıkıyor spermler dıkkatlı uyursan yanı çok tepinmezsen kı ben cok tepinirdim ben bile tepişnmeden durdum :) boşver gelenlerı sen ısıne bak kapıyı kapatınca kımse bısıy dıyemez ya :)

hoşgeldin aysen aramıza. inşallah bu sefer tutarda bebişin aşılamaya geçmeye gerek olmaaz... aminnnnn hepimize versin rabbim inşallah hayırlısıylaa..

cansucum cebi tuncss da vardı ıstersen ondan ısteyeyım ara durumu anlat randevu vermedıler adetım gelmek ıstıyorum dıye cok dr gezdım sızı arkadasım tavseıye ettı falan dıye belkı ayarlar.

evet cnm üçüde sağda solda da varda küçükmüş onlar.öle dedi doktor senin gibi oluştu hastam suan 3üz hamile dedi,sanırım tek yumurta ikizi oluo hepsi bi tarafta olunca ayrı tarafta olunca çift yumurta oluo,bilmiyorum vallaha olsunda tek olsun:)

kızlarr günaydınn size bir sorum olacak.şimdi ben 11.gün gittiğimde doktor ovitrelle verdi gündüz saat 12de vuruldum.
12.gece 12de çatlar dedi.şimdi benim ne zaman adet olmam lazım.

yeni okudum hamile haberini tebrik ederim canım allah kucağına aldığın günleride göstersin ve sonra eşinle birlikte hayırlısıyla büyüt bebeeğini
çok saol canım darısı başına inş. Amiiinn canım inş.
:))) yormuyorum canım saolasın..İnşallah benimde size böyle hitap edeceğim günler gelecek
ooohhh ooohhh maşallaaaahhh inş. tutar canım bu aydan umutluyuz hep beraber sizler inş. canımm sevinçli müjdeli haberler verirsiniz

[QUOTE=yelkenlikiz;22151919

oooh super duruselcım muhteşem 3 uz beklıyoruz hadı senden çalışmaları ılk zamanlar sık sonra 2 gunde 1 e dusurebılırsın. ben bu ay iğne gunuyle beraber 5 gun üstüste yaptım sonra gun aşırıya donecektım kı boş bıraktığım ılk gece lekelenmem oldu bende ilişkiyi kestim gebelık varsa dusuge falan sebep olabılır mı acaba dıye bıoraktım yanı ayaklarını dık yataktan kalkmadan uyu bence çok faydası olur ben bu ay hamıle kalırsam bu sekılden kalcam sabah wc ye gıdınce cıkıyor spermler dıkkatlı uyursan yanı çok tepinmezsen kı ben cok tepinirdim ben bile tepişnmeden durdum :) boşver gelenlerı sen ısıne bak kapıyı kapatınca kımse bısıy dıyemez ya :)

cnmmmm inşallahhh rabbim hepimize versin. bende artık öle yapcam bugün yapcam o şekilde yatcam banyomuda sabah yapcam.amuda mı kalksam acaba diom gecenlerde eşime nası gülüo
artık şekilden sekile girioruz valla bu ayy çok bereketli muharrem ayıydı ya bide aşure gibi bereketli olsun inşallah herkes çifter üçer hamiş olsunnn inşaaaaaaaaaaallaaaaaaaahhh

ay nasıl kalabalık olduk :)) ama ben artık derse gıtmalıyım

bende genelde sağdakı buyuyor 2. kez daha ama :)) ama iki tarafdada çok sayıda yumurta var demişti dr um.

hoşgeldın merhaba,
hadı bakalım geç dollenme falan oldu belkıdeee ınsallah guzell haberle gelırsın canım.

anım yumurtalar aynı taraftda olsada baska yumurta :)) tek yumurta ıkızerı tek yumurtanın dollenmesınden olur çift yumurtanın aynı anda dollenmesındende baska turlu ıkız olur sanıyorum :) aynı tarafta olması ısı değiştirmez gıbı geldı bana

kızlarr günaydınn size bir sorum olacak.şimdi ben 11.gün gittiğimde doktor ovitrelle verdi gündüz saat 12de vuruldum.

iğne gününün üstüne 15 gun sayıyorsun canım 15 gun ıcınde gelmezse adetın gebelıkten suphe edılebıır demişti bana dr um. ama 15. gun adet olmustum gecen ay.

amiinnn cnm inşallah ayağını sürüseydinde arkandan gelseydik keşkeo sevinci rabbim hepimize yaşatsın seninde bebişini rabbim korusun inşallah.geçenlerde öğretmen arkadaslar dioki velinin biri var tüp bebekmiş çocukları cok pimpirikliymiş aman çocugumun ilacı yemeği anasınıfında,onu sölüyolar içimden dedim yaşamayan bilemez gülüolar kadına bizimde olsa olacagı o kolay mı buluoruz,çabamızı rabbim bilio

nasılsınız bugün bakimm ben çoookkkk yoruldum bugün yaa uyucamm şurda valla. Herkes borcunu ödesede beni yormasalar böyle yazzık yine bisürü insanın canı yanacakk..

seddacım hoşgeldin :) bebişinle beraber

olur yelkenlımm ver bakalım bı arayımm....

ınsallah musaıt olur yoksa yıne yenı vıdeye gıdıcemm....

nihalcımm uzulmee bak ebnde bu ay flm cekıldım ama yıne adet oldummm...

dur bakalım daha hıcbısıeyde bellı dgll once guzelce bı doktoruna gıt ne dıycek bakalım..

bak ben daha koskoca ankarada bı doktor bulamadım veyarın kesın gıtmem lazım doktoraaa

cemrecan drdan gelıyorum baktı yumurtlar 15mm olmus yıne tupcuyu aradı sordu oda bıde ben bakım dedı oraya gıttık tupcu nası oluduysa sagdakı yumurtamı 17 18 mm olctu bu yumurtayla tup bebek olmaz kucuk tup ıcın dedı ama asılama deneyelım dedı cuma gunu asılama yapılacak gerısı allaha kalmıs ama tüpcu yumurtanın bozulmus olma ıhtımalı yuksek dedı anlamadım kı ıkı dr nıe bole farklı farklı olctu tup bebek merkezıne gıdene kadar 15 dkda yumurta buyudumu ne :)valla sorma esımı cok sıkıntıda koyuyorum cok cekılmezım bu gunlerde

İğnemi oldum geldim yarın gece deprem olursa şaşırmayın doktor çok önemli perşembe gecesi çok çalışın dedi

Bunları bende merak ediyorum gerçekten benim bat 30 aralık ama :S

nasılsınız bugün bakimm ben çoookkkk yoruldum bugün yaa uyucamm şurda valla. Herkes borcunu ödesede beni yormasalar böyle yazzık yine bisürü insanın canı yanacakk..

demoooş hoşgeldin iğnemi oldum ben 12 çeyrek gibi :S bebiş nasıııl yormasınlar seni evet yaaa

canım rahim filminden sonra lekelenme tarzında kanama oluyo mesela onu vücut adet olmuş gibi zannediyo o yüzden rahim filmi çekildiğin ay adetin 1 hafta kadar gecikebilir meraklanma..

ay cnm haklısında eğer hamile değilsende biran önce adet olmak çok çok daha iyi..böyle olunca anlamsızca vakit kaybediyorum gibi geliyor

sorma cnm ya bende zar zor buldum doğru dürüst bir doktor..inşallah en kısa zamanda sende bulursun iyi bir doktor:))

sen ayın kaçınta çektirdin cnm filmi?

canım rahim filminden sonra lekelenme tarzında kanama oluyo mesela onu vücut adet olmuş gibi zannediyo o yüzden rahim filmi çekildiğin ay adetin 1 hafta kadar gecikebilir meraklanma..

evet cnm öle oluyormuş benimde 5.aralıkta olmam lazımdı beklicem bakalım cmrtesiye kadar ondan sonra inşallah adet olup aşılamaya geçeriz :)şimdiden heyecanlanıyorum :)))

iğne gününün üstüne 15 gun sayıyorsun canım 15 gun ıcınde gelmezse adetın gebelıkten suphe edılebıır demişti bana dr um. ama 15. gun adet olmustum gecen ay.
teşekkür ederim canım ben bu ay ilk defa kullandım öyleyse cuma olmam lazım.peki bu iğnenin etkisi ne zaman geçer yani ben yarın falan test yapsam iğnenin etkisiyle pozitifmi çıkar beklemelimiyim.
Bunları bende merak ediyorum gerçekten benim bat 30 aralık ama :S
:

sende mi ilk defa kullanıyorsun canım.

Evet canım bu ay ilk defa klomen + ovitrele kullandım hatta ovitrele yi bugün 12:15 gibi vurundum hayırlısı ile gelsin bebeklerimiz inşallaaaah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…