Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

:KK5: sanırım önceden bebeğini kaybettin sanırım ooooff çok kö tü inan içimde olduğunu bildiğim günden beridir benimle kalsın die dua ediyorum çok üzüldüümm canımm..Ama umudunu yitirme..Ne bileyim şu kafadan atabilsek zaten herey yoluna girecekte..Bende 2.klomen+ovitrellede herşey yolundaydı ama kafamda düşün o anda bile o aklımda ve inan canım bazen diolar yaa zevk alın kocanla ikiniz aynı anda gelin yok öle bişey..Ben bu ay çatlamadı dedi dr. umutsuzum adamı istemiyorum moralim bozuldu çünkü yine dr.lar yine ilaç incir falan die ve hiç zevk almadım bu ay biliyormusun sırf kocam ihtiyacını görsün dedim o derece etkilenmiştim eşimde anlıyordu neyin var senin die çaktırmıyordum..Rabbim verecei zamanı çok iyi biliyor canım 2,5 yıl bekledim azmı her ay hayal kırıklığı rabbim bir an önce kucağını doldursun çok aratmasın ama yıpratma kendini canımm herşey olacağına varıyor inan..İnan ne söylesem bilmiyorum ne bileyim bi uğraş bul dicem kendine yine aklında olcuak çok iyi biliyorum ama umudunu yitieme bir gün olacak de yılma canım..

Bende 3 yıl bekledim be canım sonra olmuyo bizim çocuğumuz dediğim anda bi geldi. Sevinçten çıldırttı beni... Sonra bir de gidişi vardı ama... :KK14: Allah kimseye yaşatmasın... Kardeşi gelecek ama biliyorum umut ediyorum her Allah'ın günü... Nevresim takımları dikiyorum ona... Beşiği için korumalıklarını... Öyle güzeller ki oyalandığım şeyler bile onunla ilgili... Dün akşam yorgan nevresimini diktim mesela yastığı ve baş korumalığı kaldı sadece... Bi de elbise diktim ki görmen lazım minicik kırmızı kenarları kırmızı beyaz biyeli... Allah sabrını verecek sonra yeni bir bebiş ve yeni umutlar yeşerecek inanıyorum... Sağlam duracağım yeni bebişim için söz...

Bende 3 yıl bekledim be canım sonra olmuyo bizim çocuğumuz dediğim anda bi geldi. Sevinçten çıldırttı beni... Sonra bir de gidişi vardı ama... :KK14: Allah kimseye yaşatmasın... Kardeşi gelecek ama biliyorum umut ediyorum her Allah'ın günü... Nevresim takımları dikiyorum ona... Beşiği için korumalıklarını... Öyle güzeller ki oyalandığım şeyler bile onunla ilgili... Dün akşam yorgan nevresimini diktim mesela yastığı ve baş korumalığı kaldı sadece... Bi de elbise diktim ki görmen lazım minicik kırmızı kenarları kırmızı beyaz biyeli... Allah sabrını verecek sonra yeni bir bebiş ve yeni umutlar yeşerecek inanıyorum... Sağlam duracağım yeni bebişim için söz...

Allahım bu sabrın mükafatını verecek canım bir gün buna inan inş. en kısa zamanda kavuşursun bebeğine..

yeni okudum hamile haberini tebrik ederim canım allah kucağına aldığın günleride göstersin ve sonra eşinle birlikte hayırlısıyla büyüt bebeeğini :KK54:

güüü nayyyy dıınnnnnnnnnnnnnnnn

yelkenli kız regl günümüz aynı bizim inş.ikimizde güzel haber veririz:KK62:

selam kızlar
karasal, rojdaaa, nhal83, mmmuge
nabersınız kızlarr. belım fena agrıyıor ya anlamadım ne ıs?

benide ekler misin listeye 10 ocak.
ercelf benimde bugün adetimin 3. günü bende klomene başladım bugün .beni 11. gün çağırdı doktorum.
bu arada kızlar artık devlet çatlatma iğnesini raporloda olsa ödemiyormuş.önceden 2 iğne hakkın vardı onu kaldırmışlar.o yüzden doktorum ovitrelle yerine pregnyl alabileceğiimi söyledi.bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

pregnly aynı işi gören iğne tanesi 10 tl bende hiç almadım ama çok zor bulunan bi iğne o nedenle kolayından ovitrelle alıyoruz. pregnly kalçadan yapılıyor 2 paket alınıyormuş birinin sıvısı yanı suyu atılıyormuş tek seferde vuruyorlarmış canım. hiç devlete ödetmedik zaten hep kendımız aldık yuk olmayalım dıye :KK70:

bekleme kısss çatlarım ben yaaaa bu ay güzel ya sankı birileri daha hamileyim diycek gibi hissediyorum hadi inşallah tez yaptır şu testi zaten adetine 2 gün kala artık iğnenın etkisi gidiyo yapyaaaa:18:

canım pazartesi iğne yaptırdım cumartesi test valla 4.93 çıktı bekleyeyım dedim test ıcın dr um ızınde baska dr larada ısınamadım daha o nedenle dollenmısmı faln dıye gıdemıyorum. dr un dollendıgını anlamak ıcın sadece test mı yapıyor nedır ?

sorma kıs valla maduruzya biz sonumuz hayrolsun inşallah ALLAHIM bizede nasib attt yarabbımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

maduruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzzzz amiinnnn. sende ne var ne yok ? -sormadınız benı demıssınız ya sordum aha hahahaha :))-

yelkenlı kızzz bukadar uğraşınca çocukta çocuk diye akılmı kalırrr kısııııım kalmadı bende hiiiiç akıl valla ne o öyle doktora git gel git gel anama okadar gitmiyom be ben deliiiiii kısssssssssssss:KK1::KK1::KK52::KK52:

valla kalmıyor dersede veremıyorum kendımı napcam bılemedım bende kan testı ıcın hala erken iğneden sonrakı 9. gun daha napim beklicem adeti:KK43: vardır umarım bebeğim.
valla bende nerdeyse heriften çok dr a acıyorum dıyorum :KK70: o nedenle erkek dr a gıdemıyorum hamıleler erkek dr a gıdıyorda bız gıdemıyoruz kıııı ühüüü:KK43:

evet kızlar gelelım bana çok kötüsünüz heee hç sormadınız naptın diye bugün doktora gittim güzel yumurtalar çatlamış döllenmiş gene progestan bide folık asıt verdı ammma dersenızkı umudun varmı hiiiç yoktu geçen ayda böle olduğu için amaaaaa sedda bana umut oldu valla gene napım heray bi bahane buluyom ümitlenmek için önumuzdekı ayda olmassa tüplere bakılcak neden tutunamıyo dıye ozamanda ümitlenirim ben nolcak parayla diilya dua edın kuzucuklar şimdi ben çıkıyom ayıptır sölemesı kuluçkaya yatıcamda :KK1::KK1:sankı sizin yapmadınız bişeheee nevar yani:KK1::KK1::KK1:

folık asıt bende cookk var sağlık ocağındakı dr yazmıstı kullan dıye baktık kı tedavı uzun surcek bıraktım bende b12 eksıklıgıde var folık asıt kullanırken mecburen b12 de kullanmak zorunda kalıyorum o nedenle coookk ılac olmasın dıye 2 sınıde ıcmıyorum. progestan bende mı alsam napsam ama yok almıcam dr u mu arasam yok aramıcam üüühüüü :KK43: ben napcam cemrem yaaaa delürücem beennn .
hadi bakalım ınsallah dollenen yumurtan yerlesır anasının kucağına raahatcaaaa:KK66:

kzılarr bugun kırmızılarrr geldıı enı uyku tutmadı yazayım dedım...

zaten umutta yoktu...

neyse bakalım yıne doktor yoluu dıyrouz:KK43:((

kızlar ıcınızde lına kaıdn saglına gıden varmı ankarada oluptaa...

ben oraya gıdıcemde nasıl bı yer memnun kaldınızmııı

üzülme canım adet olmazsakda yenı aya baslayamıyoruz malum bence umudu kesmek ıın erken yenı cekıldın daha fılmı olabılır herrrannn.
linaya ben gitmedim ama baska bi topicde bi arkadasım var tuncss nıcklı orda sema yıldırım a gıdıyor çokk memnun ılgılı sevecen bır kadınmıs banada tavsıye ettı dusunuyorum ama ters tarafta kalıyor bılmıyorum yanı bırde rahım fılmı venıvıdı de daha uygun o nedenle bu ayda gıdeyım dıyorum zaten sonrada subat gıbı dr um geır dıye gıdemıcem heralde ama sen gıdebılırsın dene bı ama memnun kalabılırsın, dr arayısınıda anlat daha ılgılı davranabılır bırde bı hastanızın tavsıyesıyle geldım dersen faydası olur:KK66:

GÜNAYDINN KIZLAAARR :KK34:

Gerçekten çok doğru rabbim biliyor canım vereceği zamanı bak belkide dr. o gün gittiğimde salladı beni yada döllendiğini anlamadı ne bileyim ama bu ay hayır gelmez dedi çatlamamış dedi ama diğer yumurtaların gelişiyor diyince ben hep önümüzdeki ay için ümitlendim,bu ayı pas geçiyorum dedim vallahi gram gelmedi çocuk aklıma nede olsa olmicak dedim beyin gerçekten önemliymiş canım rabbim sizlerede nasip etsin inş.

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnn inşallah canımmm inşşş...o günleride görmeden gitmek istemiyorum hepinizden güzel haberler alıp allahın izniyle doğuma gidiyim inşşş..

:))) süpersin canım vallahi bu ay benimde içimden sanki patlama yaşicaz gibi geliyor ne bileyim his istee :KK34: Bak döllenmiş yumoşun inş. tutunur bebeğin canım yaa..Olumlu düşünürsen olumlu olur canım,benim pek öle olmuyor ama:KK1: İnşallah sende güzel haberlerle gelicen :KK34: Dr. banada folikasit verdi bugün eşim alıcak ilacı hemen başla demişti daha içemedim valla bu akşam getirsinde eşim başliyim..

:KK43: hiç üzülme canım rahim filminde temiz çıkmış çok şükür bu ayıda atlat bakalım hayırlısı böyleymiş zamanı var demekki rabbim kucağınızı doldursun bir an önce inş.

sorma 2,5 yıl oldu evleneli 2 yıldır korunmadım canım..Olmadı..Kuluçkalaramı yatmadım,ayaklarımı havalaramı dikmedim,belime yastıklarmı koymadım..Hatta bir gün hastaneye gittiğimde bir teyze bana şey demişti çok gülmüştüm..Ama yapmadığım bir tek o kaldı yani:KK1:
Kızım hemen dr. atmayın kendinizi..Bak benimde kızımın olmuyordu çocuğu..Çiğ sütü kaynat leğene koy otur,otur derken anladınız oturmican sütün buharını çekicekmiş şoook olmuştum kızım yaptı aynını hamile kaldı dedi..Vallahi saçma geldiği için bana yapmadım,anam bide kayar düşer ederim çayır çayır yanardım:KK52::KK55:
Her ay hayal kırıklığı sizi öyle iyi anlıyorumki bunu çok iyi biliyorsunuz..Rabbim sabrını veriyor dermanını verecek emin olun kızlar sadece zamanı dakikası gelmemiş demekki :KK34:

günaydınn anne adayıııııı:) yorma kendını hadi bakalım:)

güüü nayyyy dıınnnnnnnnnnnnnnnn

yelkenli kız regl günümüz aynı bizim inş.ikimizde güzel haber veririz:KK62:

günaydın kuzuuuuu :KK66:
inşallah canceğizim bakalım beraber hamıle kalalım beraber doğuralım olmadı kertik yaparız:p
ne kullandın bu ay iğne oldunmu?

günaydın kuzuuuuu :KK66:
inşallah canceğizim bakalım beraber hamıle kalalım beraber doğuralım olmadı kertik yaparız:p
ne kullandın bu ay iğne oldunmu?

günde 3 klomen kullanıyordum bu ay 4 e çıkardı doktorum.2 sabah,2 akşam içtim ve 3 yumoş sonrası prengly.
20 sini bekliyorum şimdi.kendimi dinliyorum ama belirti melirti yok maleseff.
evet evetttt birlikte doğuralımmmm:KK1:

cansucum sen buaymı çektirmiştin filmini üzülme arkadaşım bak sedda sabrının meyvesini aldı bizde alıcaz inşallah eğer bu ay çektirdiysen normal olman inşallah bidahakı aya kalırsın ihmal etme canım tedavını önumuzdekı ay şansın daha yüksek tutucak inşallah :KK34:

evet canım bu ay cektırdım ama sankı uzerunde 6 ay gecmıs ve hala bebek yok gıbı gelıyoo:KK43:(
bakalım canım ne olcakk bu ay tedavıye baslıycam artık 2 ay tedavı gordum bırakmıstım doktor yumurta takıbı yapmadı dıye sonra fılm ıcın bekledık cektırdık sımdıde flm ıle gıdıp baslıycaz tedavıye...

dun esımle tansıma yıldonumzudu canım elınde gullerle gelmişşş..

bana suprız oldu gercekten dedım unutmusum cunku drek bebişten baska bısı dusunmedımden olsa gerek:KK43:(

sende bana belkı bu ay bı suprız verırısın dedı ama demeye kalmadan vc gıttım kı yıne o ıgrenc kırmızılarrrrr...

barı dun olmasaydı bu ayy cok canımsıkıldı ...

sabır ... sabırrr... sabırr......

BEBEKKKK BEKLEYEN HERKESEEE

günde 3 klomen kullanıyordum bu ay 4 e çıkardı doktorum.2 sabah,2 akşam içtim ve 3 yumoş sonrası prengly.
20 sini bekliyorum şimdi.kendimi dinliyorum ama belirti melirti yok maleseff.
evet evetttt birlikte doğuralımmmm:KK1:

bende femara kullandım bakalım erken bı test yaptırdım ama 4.93 cıktı iğneden sonra 6. gun :KK70: hahahaaha ççokkk erken dımı bakalım bende belırtı var ama psıkolojıkmı dıyom kendımce belımde bugun fena agrıyor lekem oldu falan fılan bakalım yaa test ıcın beklemedeyım bende birlijkte dopurcazzzz :KK70: sen nerdeydın şehir olarak rojdaaa.

Canım bırazdan arayıp randevu alıcam sema yıldrımda şukran cakmakta hep ı dıye a bhsetmişler bakalımm.kararsız akldım hangısıne alsam randevu dıye...

Senın doktorun gelınce senınkınede gıdecem bu gıdısle ankarada gıtmeıdm doktor kalmayıcak:KK43:(

yelkenlı ınsanlarrr hamılesındırrr bu bekleyısten kurtulursunn...

bende femara kullandım bakalım erken bı test yaptırdım ama 4.93 cıktı iğneden sonra 6. gun :KK70: hahahaaha ççokkk erken dımı bakalım bende belırtı var ama psıkolojıkmı dıyom kendımce belımde bugun fena agrıyor lekem oldu falan fılan bakalım yaa test ıcın beklemedeyım bende birlijkte dopurcazzzz :KK70: sen nerdeydın şehir olarak rojdaaa.

biliyorum kız takip ediyorum seni:114:
hadi hayırlısı bakalımm.
istanbuldayım canım ben

selam kızlar
karasal, rojdaaa, nhal83, mmmuge
nabersınız kızlarr. belım fena agrıyıor ya anlamadım ne ıs?

pregnly aynı işi gören iğne tanesi 10 tl bende hiç almadım ama çok zor bulunan bi iğne o nedenle kolayından ovitrelle alıyoruz. pregnly kalçadan yapılıyor 2 paket alınıyormuş birinin sıvısı yanı suyu atılıyormuş tek seferde vuruyorlarmış canım. hiç devlete ödetmedik zaten hep kendımız aldık yuk olmayalım dıye :KK70:

canım pazartesi iğne yaptırdım cumartesi test valla 4.93 çıktı bekleyeyım dedim test ıcın dr um ızınde baska dr larada ısınamadım daha o nedenle dollenmısmı faln dıye gıdemıyorum. dr un dollendıgını anlamak ıcın sadece test mı yapıyor nedır ?

maduruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzzzz amiinnnn. sende ne var ne yok ? -sormadınız benı demıssınız ya sordum aha hahahaha :))-

valla kalmıyor dersede veremıyorum kendımı napcam bılemedım bende kan testı ıcın hala erken iğneden sonrakı 9. gun daha napim beklicem adeti:KK43: vardır umarım bebeğim.
valla bende nerdeyse heriften çok dr a acıyorum dıyorum :KK70: o nedenle erkek dr a gıdemıyorum hamıleler erkek dr a gıdıyorda bız gıdemıyoruz kıııı ühüüü:KK43:

folık asıt bende cookk var sağlık ocağındakı dr yazmıstı kullan dıye baktık kı tedavı uzun surcek bıraktım bende b12 eksıklıgıde var folık asıt kullanırken mecburen b12 de kullanmak zorunda kalıyorum o nedenle coookk ılac olmasın dıye 2 sınıde ıcmıyorum. progestan bende mı alsam napsam ama yok almıcam dr u mu arasam yok aramıcam üüühüüü :KK43: ben napcam cemrem yaaaa delürücem beennn .
hadi bakalım ınsallah dollenen yumurtan yerlesır anasının kucağına raahatcaaaa:KK66:

üzülme canım adet olmazsakda yenı aya baslayamıyoruz malum bence umudu kesmek ıın erken yenı cekıldın daha fılmı olabılır herrrannn.
linaya ben gitmedim ama baska bi topicde bi arkadasım var tuncss nıcklı orda sema yıldırım a gıdıyor çokk memnun ılgılı sevecen bır kadınmıs banada tavsıye ettı dusunuyorum ama ters tarafta kalıyor bılmıyorum yanı bırde rahım fılmı venıvıdı de daha uygun o nedenle bu ayda gıdeyım dıyorum zaten sonrada subat gıbı dr um geır dıye gıdemıcem heralde ama sen gıdebılırsın dene bı ama memnun kalabılırsın, dr arayısınıda anlat daha ılgılı davranabılır bırde bı hastanızın tavsıyesıyle geldım dersen faydası olur:KK66:

günaydınn anne adayıııııı:) yorma kendını hadi bakalım:)

günaydın canım iyi sayılırım ben dün akşam ki ağlama krizinin etkileri daha yeni yeni geçiyor. Yaklaşık bir saat sonra ovitrele iğnemi oluyor olacağım. Bel ağrısı da fenadır ama inşallah bebiş habercisidir :KK49:

evet canım bu ay cektırdım ama sankı uzerunde 6 ay gecmıs ve hala bebek yok gıbı gelıyoo:KK43:(
bakalım canım ne olcakk bu ay tedavıye baslıycam artık 2 ay tedavı gordum bırakmıstım doktor yumurta takıbı yapmadı dıye sonra fılm ıcın bekledık cektırdık sımdıde flm ıle gıdıp baslıycaz tedavıye...

dun esımle tansıma yıldonumzudu canım elınde gullerle gelmişşş..

bana suprız oldu gercekten dedım unutmusum cunku drek bebişten baska bısı dusunmedımden olsa gerek:KK43:(

sende bana belkı bu ay bı suprız verırısın dedı ama demeye kalmadan vc gıttım kı yıne o ıgrenc kırmızılarrrrr...

barı dun olmasaydı bu ayy cok canımsıkıldı ...

sabır ... sabırrr... sabırr......

BEBEKKKK BEKLEYEN HERKESEEE

uzulme cansucum ınsallah saırtacaaak sızı bıgun beklemedığın bı anda ceee dıcek annesıne :KK66: tamam mı bı sorun yok olacak demekkı enınde sonunda dedıgın gıbı sabır versın rabbım bızlere.

Canım bırazdan arayıp randevu alıcam sema yıldrımda şukran cakmakta hep ı dıye a bhsetmişler bakalımm.kararsız akldım hangısıne alsam randevu dıye...

Senın doktorun gelınce senınkınede gıdecem bu gıdısle ankarada gıtmeıdm doktor kalmayıcak:KK43:(

yelkenlı ınsanlarrr hamılesındırrr bu bekleyısten kurtulursunn...

bende gıtmedım ama ıyı dıyorlar dr larına bende kotu duymadım hıç. belkı seversın dr unu baska dr a gerek kalmaz tuncss ıstedıgı zaman arayabıldıgını hıc yuksunmeden sorularını yanıtladıgını gereksız yere para almak ıcın cağırmadığını falan soyluyordu durum budur bılgımde budur.

inşallah cansucum ağzından balllll damlıyor :)

merhabalar kızlar
bende bir sene önce takip yaptırmıştım klomen kullanarak herşey gayet güzeldi ama olmamıştı
bu ay tekrar takibe başladık bakalım bugün klomenin son günü yarın kontrolüm var
2 ay takip yaptırıp olmazsa ki inşlh olur aşılamaya geçmeyi düşünüyorum

rabbim hepimize evlat sevgisini tattırsın inşlh :KK16:

uzulme cansucum ınsallah saırtacaaak sızı bıgun beklemedığın bı anda ceee dıcek annesıne :KK66: tamam mı bı sorun yok olacak demekkı enınde sonunda dedıgın gıbı sabır versın rabbım bızlere.

Bende gıtmedım ama ıyı dıyorlar dr larına bende kotu duymadım hıç. Belkı seversın dr unu baska dr a gerek kalmaz tuncss ıstedıgı zaman arayabıldıgını hıc yuksunmeden sorularını yanıtladıgını gereksız yere para almak ıcın cağırmadığını falan soyluyordu durum budur bılgımde budur.

Inşallah cansucum ağzından balllll damlıyor :)

agzındna bal damlıyoo de sennnn:)))) belkı bı faydası olurrr
canım cokk tesekkur edeırmm ..ınsallahh..

Bu arada sunu soylıyımkıı ben sendne cok umıtlıyımmm..bu bel agrımalarııı ne ıs yaa adet olucan zaman agrır ve olursun yanı.yada ertesı gun olurusn sende 2-3 gundur var bu afrılar hadı ınsallhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

merhabalar kızlar
bende bir sene önce takip yaptırmıştım klomen kullanarak herşey gayet güzeldi ama olmamıştı
bu ay tekrar takibe başladık bakalım bugün klomenin son günü yarın kontrolüm var
2 ay takip yaptırıp olmazsa ki inşlh olur aşılamaya geçmeyi düşünüyorum

rabbim hepimize evlat sevgisini tattırsın inşlh :KK16:

Amiiiiiin sana da hayırlısıyla ennn kısa zamanda bebiş versin yüce rabbim

biliyorum kız takip ediyorum seni:114:
hadi hayırlısı bakalımm.
istanbuldayım canım ben

takipçilerimiz artıyor bu aralar topic çokk şenşakrak geçiyor bos kalmıyor gıbı:)
ben ankaradayım dr daha cok ıst da secenekde cok burda cookk az olanlarda hep özel muayenehane acmıs pislikler :)

günaydın canım iyi sayılırım ben dün akşam ki ağlama krizinin etkileri daha yeni yeni geçiyor. Yaklaşık bir saat sonra ovitrele iğnemi oluyor olacağım. Bel ağrısı da fenadır ama inşallah bebiş habercisidir :KK49:

günaydın muge aşşş canım bunları sıkınca canını kıme faydası oluyor hadı toparlan iğnenı ol mısler gıbı keyfle ısını gör :KK66: bebeğini bekle gelsin inşallah. inşallah bel ağrısıda habercdr ama valla otururken bıle cok rahatsız edıyor.

gününüz aydın olsun bakalım kızlar, dün gittim dktra maşallah 3 tane 22mm yımırtlamışım:KK1::KK1: dün 12. günümdü iğnemide oldum dktr 10 gün sık ilişki dedi "sık derken?" diyemedim utandım. acaba hergün mü yapcaz gün aşırımı kaç aydır bunu çözebilmiş değilim,doktor dio 3üz olabilir aminnnnnnnn dedim ağzından bal damlıo,inşallah tutar valla cok heyecanlıyım rabbime dua etmekten başka bişe gelmior elimizden.bide kayınvalidemler geldi banyo işi falan nasıl olcak gerildim durduk yerde,banyo odada da sacımı nasıl kurutcam saç uzun:KK43:((bendede havadisler böle işteee:KK1: bu ay inşallah bi patlama olur herkes hamiş olur:))

Canım lınayı aradım ama semada sukranda bu hafta full doluymus :KK43:((

nedır bendekı bu talıh yahu dedım....

Guzın başcıya verdı yarın 5.10 gece ye bılmıyorum ne yap sammm randevu aldım ama ıptalde ettırebılırımmm

gününüz aydın olsun bakalım kızlar, dün gittim dktra maşallah 3 tane 22mm yımırtlamışım:KK1::KK1: dün 12. günümdü iğnemide oldum dktr 10 gün sık ilişki dedi "sık derken?" diyemedim utandım. acaba hergün mü yapcaz gün aşırımı kaç aydır bunu çözebilmiş değilim,doktor dio 3üz olabilir aminnnnnnnn dedim ağzından bal damlıo,inşallah tutar valla cok heyecanlıyım rabbime dua etmekten başka bişe gelmior elimizden.bide kayınvalidemler geldi banyo işi falan nasıl olcak gerildim durduk yerde,banyo odada da sacımı nasıl kurutcam saç uzun:KK43:((bendede havadisler böle işteee:KK1: bu ay inşallah bi patlama olur herkes hamiş olur:))

cnm 3 yumurtanda aynı yerdemı benım doktorumda ıkız olması ıcın yumrtaların sag ve solda olması lazım demısdı tek yerde 3 4 yumurtanda olsa ıkızın olmaz demısdı bende bu tıkıbe baslayacam bırde kızlar her ay farklı yerdemı oluyo yumurtalarınız ? yanı bır ay sagda bır ay soldamı oluyo?

X