Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

napim şeker aynı bende gittim dktr çatlamış güzel döllenmiş düşük ilacı bide falıkasit verdı ama bılıyosun öncekındede döllenmişte iş burdan sonrasında bak iğnen bugün yapıldıysa ben öle yaptım doktor 36 saatı değerlendir diiye dedı akıllım benım yarın yapın ok sonra bigün ara zaten spermler 3 gün canlı kalıyo yani çatladıysa yumurtan busefer şansın daha az olur doktr söledı banada hanı dıyolarya hergün denedık oldu o spermler 3gun kaldığı için canlı oyuzden bi öncekı tutuyo yanı bigün mutlaka ara ver kı 36 saat değerlenmiş olsun yarın sonrakı gün ara bi sonraki gün tamammı canım tabı ısrarla öburgun yapmıycaksın demıyom ben sen genede kafana göre yap:)ta sağlıklı olan bigün ara hadi koşş kıs çalışmalara başla enazından yarına kadar adamı tavan yaptır:KK1::KK1::KK1:inşallah olur bu ay canımhepimizin

ay canm evet banada verdi ya bakalım inş olur bu ay:26:hehehhe sabah çalışmayı yaptık biz şimdi bekliom yarından sonra tekrar yapıom öle mi tamamdır :) bişi sorcam bide şimdi iğneden 14 gün sonra mı adet olmamız gerekio gebelik yoksa yani bi bilgin var mı canm :KK53:

olur yelkenlımm ver bakalım bı arayımm....

ınsallah musaıt olur yoksa yıne yenı vıdeye gıdıcemm....

cansucum özel mesaj yazdım onlıne değil akşama kadar gelır yazar heralde bende sana yazarım telı yok bende tunss un.

teşekkür ederim canım ben bu ay ilk defa kullandım öyleyse cuma olmam lazım.peki bu iğnenin etkisi ne zaman geçer yani ben yarın falan test yapsam iğnenin etkisiyle pozitifmi çıkar beklemelimiyim.

sende mi ilk defa kullanıyorsun canım.

arkedeşler ovitrelle yalancı gebelık cıkartabılıyormus testlerde etkısı 12 gun kadar suruyormus test yaptırmak ıcın iğneden sonra 12 gun beklemek gerek keza ben örneğiyim iğnenin 6. test yaptırdım 4.93 çıktı ne pozitif ne negatif diyebildik çok erkendi ve ilacın etkısıde olmus olabılır bellı olmaz yukselebılırde bakalım benım bat 20 sı yakında anlarız :KK66: olmazsa 2-3 gun sonra test yaptırabılırım yada adetımı beklerım bellı olmaz bana :KK70:

slm kızlar nasılsınız?
bugün iğneden sonraki 15. günümdü sabat test yaptım sonuç negatif cuma bat hayırlısı olsun....

ay canm evet banada verdi ya bakalım inş olur bu ay:26:hehehhe sabah çalışmayı yaptık biz şimdi bekliom yarından sonra tekrar yapıom öle mi tamamdır :) bişi sorcam bide şimdi iğneden 14 gün sonra mı adet olmamız gerekio gebelik yoksa yani bi bilgin var mı canm :KK53:

yok canım sakın kaptırma kendını bende öle duydum burda tam 17 gün sonra oldum iğneden kişiye göre değişiyoya adetımde 5 gün geçti düşünsene ne sevinmiştim evet canıkom yarında çalışıyosunuz ay varya insanı mahfedıyo zamanlı çalışmak hayırlısıyla bu ay tuttururuz inşallah kıss:KK1::KK1:

cemrecan drdan gelıyorum baktı yumurtlar 15mm olmus yıne tupcuyu aradı sordu oda bıde ben bakım dedı oraya gıttık tupcu nası oluduysa sagdakı yumurtamı 17 18 mm olctu bu yumurtayla tup bebek olmaz kucuk tup ıcın dedı ama asılama deneyelım dedı cuma gunu asılama yapılacak gerısı allaha kalmıs ama tüpcu yumurtanın bozulmus olma ıhtımalı yuksek dedı anlamadım kı ıkı dr nıe bole farklı farklı olctu tup bebek merkezıne gıdene kadar 15 dkda yumurta buyudumu ne :)valla sorma esımı cok sıkıntıda koyuyorum cok cekılmezım bu gunlerde

inşallah canım bu ay olur rabbım nasıb eder bidaha uğraşmazsın eşinde idare etsın bızım halımızı anlamaları lazım etrafta hamile görmek okadarda kolay dııl onlarada zor ama bize daha zor valla

inşallah canım bu ay olur rabbım nasıb eder bidaha uğraşmazsın eşinde idare etsın bızım halımızı anlamaları lazım etrafta hamile görmek okadarda kolay dııl onlarada zor ama bize daha zor valla

bu ay sendende ümitliyim cemrecim :KK34: Hadi inşallah güzel haberlerle geleceksin..Bu ay gerçekten bir patlama olsun inşallah..Kızlar hamileyim die sigarayı içmiyorum ama zor duruyorum oooff zorluyor beni dün en son 4 dal içtim..Dr. 4 dal sigaraya bişe demiomuş ama dün gece bir bıraktım tık yok daha ama zorluyor ne yapmalıyım fenalık geliyor bana:KK43:

evet canım bu ay cektırdım ama sankı uzerunde 6 ay gecmıs ve hala bebek yok gıbı gelıyoo:KK43:(
bakalım canım ne olcakk bu ay tedavıye baslıycam artık 2 ay tedavı gordum bırakmıstım doktor yumurta takıbı yapmadı dıye sonra fılm ıcın bekledık cektırdık sımdıde flm ıle gıdıp baslıycaz tedavıye...

dun esımle tansıma yıldonumzudu canım elınde gullerle gelmişşş..

bana suprız oldu gercekten dedım unutmusum cunku drek bebişten baska bısı dusunmedımden olsa gerek:KK43:(

sende bana belkı bu ay bı suprız verırısın dedı ama demeye kalmadan vc gıttım kı yıne o ıgrenc kırmızılarrrrr...

barı dun olmasaydı bu ayy cok canımsıkıldı ...

sabır ... sabırrr... sabırr......

BEBEKKKK BEKLEYEN HERKESEEE

cansucum biz nasılız bak hepimiz maduruz:)bende evlılık yıl dönumumdu geçen döllendiğinde nasıl kaptırdım sonraaa fosss bende aynısını yaşadım insan son noktaya geldiğini artık dayanamıycanı sanıyo ayrıca ılk ay zaten olması biraz zor önumuzdekı ay ve ondan sonrakı ay olma ihtimali yüksek bılıyosun oyuzden inşallah sabret bak sedda ummadığı anda nasıl geldi bizimde olucak ona sorsan oda nakadar umutsuzdu hiç olmıycak sanıyodu bizde sevincez aynı onun gibi inşallah hiiiç takma kafana bılıyosun şansın yarıya düşer takarsan önumuzdekı ay tedavını aksatma inşallah güzel olucak canım

selam kızlar
karasal, rojdaaa, nhal83, mmmuge
nabersınız kızlarr. belım fena agrıyıor ya anlamadım ne ıs?

pregnly aynı işi gören iğne tanesi 10 tl bende hiç almadım ama çok zor bulunan bi iğne o nedenle kolayından ovitrelle alıyoruz. pregnly kalçadan yapılıyor 2 paket alınıyormuş birinin sıvısı yanı suyu atılıyormuş tek seferde vuruyorlarmış canım. hiç devlete ödetmedik zaten hep kendımız aldık yuk olmayalım dıye :KK70:

canım pazartesi iğne yaptırdım cumartesi test valla 4.93 çıktı bekleyeyım dedim test ıcın dr um ızınde baska dr larada ısınamadım daha o nedenle dollenmısmı faln dıye gıdemıyorum. dr un dollendıgını anlamak ıcın sadece test mı yapıyor nedır ?

maduruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzzzz amiinnnn. sende ne var ne yok ? -sormadınız benı demıssınız ya sordum aha hahahaha :))-

valla kalmıyor dersede veremıyorum kendımı napcam bılemedım bende kan testı ıcın hala erken iğneden sonrakı 9. gun daha napim beklicem adeti:KK43: vardır umarım bebeğim.
valla bende nerdeyse heriften çok dr a acıyorum dıyorum :KK70: o nedenle erkek dr a gıdemıyorum hamıleler erkek dr a gıdıyorda bız gıdemıyoruz kıııı ühüüü:KK43:

folık asıt bende cookk var sağlık ocağındakı dr yazmıstı kullan dıye baktık kı tedavı uzun surcek bıraktım bende b12 eksıklıgıde var folık asıt kullanırken mecburen b12 de kullanmak zorunda kalıyorum o nedenle coookk ılac olmasın dıye 2 sınıde ıcmıyorum. progestan bende mı alsam napsam ama yok almıcam dr u mu arasam yok aramıcam üüühüüü :KK43: ben napcam cemrem yaaaa delürücem beennn .
hadi bakalım ınsallah dollenen yumurtan yerlesır anasının kucağına raahatcaaaa:KK66:

üzülme canım adet olmazsakda yenı aya baslayamıyoruz malum bence umudu kesmek ıın erken yenı cekıldın daha fılmı olabılır herrrannn.
linaya ben gitmedim ama baska bi topicde bi arkadasım var tuncss nıcklı orda sema yıldırım a gıdıyor çokk memnun ılgılı sevecen bır kadınmıs banada tavsıye ettı dusunuyorum ama ters tarafta kalıyor bılmıyorum yanı bırde rahım fılmı venıvıdı de daha uygun o nedenle bu ayda gıdeyım dıyorum zaten sonrada subat gıbı dr um geır dıye gıdemıcem heralde ama sen gıdebılırsın dene bı ama memnun kalabılırsın, dr arayısınıda anlat daha ılgılı davranabılır bırde bı hastanızın tavsıyesıyle geldım dersen faydası olur:KK66:

günaydınn anne adayıııııı:) yorma kendını hadi bakalım:)

folık asıt sabahları yarım dedı progestan tutunabilmesi için canım nebılım benım hormon tahlıllerım çok güzel çıktı ama genede verdı bunu amannn vallla bu ay olur inşallah her ay bi umut sonra yıkılıyoruz bu ay oyuzden hiç kaptırmadım kendımı ama tabi aklımın bi köşesinde nasıl olmasınkı doktr gün veriyo şugün bugün diye ben napım adamı arıycam doktr bey bugun canım istemiyo nolur yarın yapıyım nolur nolur:KK1::KK1:

kızlaaaaar, bana bir akıl verin yaaaaa ... rahim filmi çekildi temiz çıktı. klomen ile her ay çoğul yumurta sağlanıyor ancak gebelik olmuyor. benim daha fazla denemeye tahammülüm kalmadı. aşılama mı denesek tüp bebek mi? yüzde bakımından düşününce tüp bebek daha fazla ihtimal ama tek embriyo koyuyolarmış. aşılamada ise ikiz olma ihtimali var.... offf kararsız kaldım :KK43:((

GÜNAYDINN KIZLAAARR :KK34:

Gerçekten çok doğru rabbim biliyor canım vereceği zamanı bak belkide dr. o gün gittiğimde salladı beni yada döllendiğini anlamadı ne bileyim ama bu ay hayır gelmez dedi çatlamamış dedi ama diğer yumurtaların gelişiyor diyince ben hep önümüzdeki ay için ümitlendim,bu ayı pas geçiyorum dedim vallahi gram gelmedi çocuk aklıma nede olsa olmicak dedim beyin gerçekten önemliymiş canım rabbim sizlerede nasip etsin inş.

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnn inşallah canımmm inşşş...o günleride görmeden gitmek istemiyorum hepinizden güzel haberler alıp allahın izniyle doğuma gidiyim inşşş..

:))) süpersin canım vallahi bu ay benimde içimden sanki patlama yaşicaz gibi geliyor ne bileyim his istee :KK34: Bak döllenmiş yumoşun inş. tutunur bebeğin canım yaa..Olumlu düşünürsen olumlu olur canım,benim pek öle olmuyor ama:KK1: İnşallah sende güzel haberlerle gelicen :KK34: Dr. banada folikasit verdi bugün eşim alıcak ilacı hemen başla demişti daha içemedim valla bu akşam getirsinde eşim başliyim..

:KK43: hiç üzülme canım rahim filminde temiz çıkmış çok şükür bu ayıda atlat bakalım hayırlısı böyleymiş zamanı var demekki rabbim kucağınızı doldursun bir an önce inş.

sorma 2,5 yıl oldu evleneli 2 yıldır korunmadım canım..Olmadı..Kuluçkalaramı yatmadım,ayaklarımı havalaramı dikmedim,belime yastıklarmı koymadım..Hatta bir gün hastaneye gittiğimde bir teyze bana şey demişti çok gülmüştüm..Ama yapmadığım bir tek o kaldı yani:KK1:
Kızım hemen dr. atmayın kendinizi..Bak benimde kızımın olmuyordu çocuğu..Çiğ sütü kaynat leğene koy otur,otur derken anladınız oturmican sütün buharını çekicekmiş şoook olmuştum kızım yaptı aynını hamile kaldı dedi..Vallahi saçma geldiği için bana yapmadım,anam bide kayar düşer ederim çayır çayır yanardım:KK52::KK55:
Her ay hayal kırıklığı sizi öyle iyi anlıyorumki bunu çok iyi biliyorsunuz..Rabbim sabrını veriyor dermanını verecek emin olun kızlar sadece zamanı dakikası gelmemiş demekki :KK34:

teyzeye bak doktora atmayın diyo sankı kendısı çok hırlı bişe delı karı ondan sonra yakıcaz kıçımızı işimiz yoksa artık kıçımıza kerm sürüp gezeriz hayda bebeğe 1 ay daha ara göt yok nasıl yatıcaz yüz üstü ölede çocuk olmıycana göre öyle olsa olsa anca iffetin olur bizde nerde o şans:KK1::KK1:

cemretibet noluyo anlamıyorum ki bi anlasam dün akşam ufak çaplı bi ağlama krizi yaşadım. Doktora gidipte alttan bakılınca çok utanıyorum 1 gün öncesinden gerginliği başlıyor. Bu ara sık gittim belki ondandır. Birde suratının ortasına tükürmek istedigim birini mecburiyetten görmek ve katlanmak zorunda kalıyorum. üzerimde baskı hissediyorum ama geçicek. Bende düşünmeden edemiyorum malesef tembihlesek mi doktorları :)

Canım bu ay bende kendimden ümitli değilim ama benim ki gerçekten tutmaz bu ay bu psikolojiyle atlatıcam ama geç olucak :S

mügecim aklıma gelmedı dııl dicem arkadaşın doktoru nakadar ıyı bak bu ay hiç olmaz dedı oldu ille benmı sölım sana bu ay olmaz de diye baskı kuruyosun ustumde bidahakı ay kesınlıkle olmaz diyceksın ben hatırlatmıyım bidaha sana ona göre ben ozamana kada rsana söledımı unutmaya çalışıcam sende olmaz bu ay dıyceksın :)felan ah canım aynen bende gıcık olduğum insanı heran görmekten artık gına geldı napalım katlanıcaz

kızlaaaaar, bana bir akıl verin yaaaaa ... rahim filmi çekildi temiz çıktı. klomen ile her ay çoğul yumurta sağlanıyor ancak gebelik olmuyor. benim daha fazla denemeye tahammülüm kalmadı. aşılama mı denesek tüp bebek mi? yüzde bakımından düşününce tüp bebek daha fazla ihtimal ama tek embriyo koyuyolarmış. aşılamada ise ikiz olma ihtimali var.... offf kararsız kaldım :KK43:((
senin kafaya takmaktan başka sorunun yok bence canım..Bir an önce kafanı rahatlat derim inan çok önemli olmuyor anlıyorum ama eğer tüp bebekmi aşılamamı diyorsan kararı sen ve eşin ver bence rabbim ne zaman nasip ederse olucak inş. umudunu yitirme canım inş. rabbim kısa zamanda nasip eder..
teyzeye bak doktora atmayın diyo sankı kendısı çok hırlı bişe delı karı ondan sonra yakıcaz kıçımızı işimiz yoksa artık kıçımıza kerm sürüp gezeriz hayda bebeğe 1 ay daha ara göt yok nasıl yatıcaz yüz üstü ölede çocuk olmıycana göre öyle olsa olsa anca iffetin olur bizde nerde o şans:KK1::KK1:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: allah iyiliğini versin kız deliiiiii tamm delisiiin yaa iffette nasıl geldi aklına :KK9::KK9: Koptum karnım ağrıyordu daha çok ağrılar dikildi ne manyak kadınsın varyaa:KK9::KK9: Sorma teyze böyle bir akıl verdi delimi divanemi bilmiyorum canım ama koptum yaa sana hala dicek kelime gelmiyor aklımaa gülmekteenn deliiii :KK53::KK53::KK53::KK53::21::KK9::KK9:

bu ay sendende ümitliyim cemrecim :KK34: Hadi inşallah güzel haberlerle geleceksin..Bu ay gerçekten bir patlama olsun inşallah..Kızlar hamileyim die sigarayı içmiyorum ama zor duruyorum oooff zorluyor beni dün en son 4 dal içtim..Dr. 4 dal sigaraya bişe demiomuş ama dün gece bir bıraktım tık yok daha ama zorluyor ne yapmalıyım fenalık geliyor bana:KK43:

inşallah seddacım nerdeee benım gerisi gelmıyo malesef bende içiyorum canım bu ay azalttım 5 dal içiyom içmemeye çalış çok zorlanırsan 2 tane iç bende sıkıyorum kendımı

canım benderimki önce aşılama yaptır onda ıkız olma ıhtımalı olsa bırı tutsa tamamdır sen bılırsın tabı ama arkadaş yaptırdı hemen tuttu zaten sende sıkıntıda yok ben olsan aşılama yapardım:KK34:

senin kafaya takmaktan başka sorunun yok bence canım..Bir an önce kafanı rahatlat derim inan çok önemli olmuyor anlıyorum ama eğer tüp bebekmi aşılamamı diyorsan kararı sen ve eşin ver bence rabbim ne zaman nasip ederse olucak inş. umudunu yitirme canım inş. rabbim kısa zamanda nasip eder..

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: allah iyiliğini versin kız deliiiiii tamm delisiiin yaa iffette nasıl geldi aklına :KK9::KK9: Koptum karnım ağrıyordu daha çok ağrılar dikildi ne manyak kadınsın varyaa:KK9::KK9: Sorma teyze böyle bir akıl verdi delimi divanemi bilmiyorum canım ama koptum yaa sana hala dicek kelime gelmiyor aklımaa gülmekteenn deliiii :KK53::KK53::KK53::KK53::21::KK9::KK9:

nebılım kız demekkı baya eykılenmişim ben o sahneden kız ayakta kafası camın arasında adam arkada nasıl oluyo biz ayak dıkmekten boynumu fıtık oldu eşimede dedım bigün ıssız bi ortam bulursam kafamı taksının camına sıkıştırtıcam ayakta aynı öle dnıycez bi o kaldı şahsen benım denemedığim:KK1::KK1:

Biran önce ben de regl olsam da klomene başlasam :KK43: herks harıl harıl calışma ıcınde :KK9: gıpta edıyorum cok :18:
28 kasımda adet olmam lazımken hala olamadım, zaman gecıyor :KK43:

inşallah seddacım nerdeee benım gerisi gelmıyo malesef bende içiyorum canım bu ay azalttım 5 dal içiyom içmemeye çalış çok zorlanırsan 2 tane iç bende sıkıyorum kendımı
içmiyorum canım zorlanıyorum ama 1 tane içersem gerisi gelir die korkuyorum ve içmiyorum birde kalbinin oluştuğu dönem o yüzden tutuyorum kendimi ma ister istemez gerginlik yapıyor rabbim yardım ediyor ama hiç içmedim bugün ama bir an önce sigara zorluğunu atlatmak istiyorum canımm allahım yardım et bebeğim için sağlığı için diyorum ve tutuyorum..Senin yine iyiymiş ben günde yarım paketten fazla içiyordum 5 tane nedir ki rabbim sanada bir melek göndersin inş. onuda içmezsin bak gör :KK34:

X