Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ay canm evet banada verdi ya bakalım inş olur bu ay:26:hehehhe sabah çalışmayı yaptık biz şimdi bekliom yarından sonra tekrar yapıom öle mi tamamdır :) bişi sorcam bide şimdi iğneden 14 gün sonra mı adet olmamız gerekio gebelik yoksa yani bi bilgin var mı canm

olur yelkenlımm ver bakalım bı arayımm....

ınsallah musaıt olur yoksa yıne yenı vıdeye gıdıcemm....

cansucum özel mesaj yazdım onlıne değil akşama kadar gelır yazar heralde bende sana yazarım telı yok bende tunss un.

arkedeşler ovitrelle yalancı gebelık cıkartabılıyormus testlerde etkısı 12 gun kadar suruyormus test yaptırmak ıcın iğneden sonra 12 gun beklemek gerek keza ben örneğiyim iğnenin 6. test yaptırdım 4.93 çıktı ne pozitif ne negatif diyebildik çok erkendi ve ilacın etkısıde olmus olabılır bellı olmaz yukselebılırde bakalım benım bat 20 sı yakında anlarız olmazsa 2-3 gun sonra test yaptırabılırım yada adetımı beklerım bellı olmaz bana

slm kızlar nasılsınız?
bugün iğneden sonraki 15. günümdü sabat test yaptım sonuç negatif cuma bat hayırlısı olsun....

yok canım sakın kaptırma kendını bende öle duydum burda tam 17 gün sonra oldum iğneden kişiye göre değişiyoya adetımde 5 gün geçti düşünsene ne sevinmiştim evet canıkom yarında çalışıyosunuz ay varya insanı mahfedıyo zamanlı çalışmak hayırlısıyla bu ay tuttururuz inşallah kıss

inşallah canım bu ay olur rabbım nasıb eder bidaha uğraşmazsın eşinde idare etsın bızım halımızı anlamaları lazım etrafta hamile görmek okadarda kolay dııl onlarada zor ama bize daha zor valla

inşallah canım bu ay olur rabbım nasıb eder bidaha uğraşmazsın eşinde idare etsın bızım halımızı anlamaları lazım etrafta hamile görmek okadarda kolay dııl onlarada zor ama bize daha zor valla

bu ay sendende ümitliyim cemrecim Hadi inşallah güzel haberlerle geleceksin..Bu ay gerçekten bir patlama olsun inşallah..Kızlar hamileyim die sigarayı içmiyorum ama zor duruyorum oooff zorluyor beni dün en son 4 dal içtim..Dr. 4 dal sigaraya bişe demiomuş ama dün gece bir bıraktım tık yok daha ama zorluyor ne yapmalıyım fenalık geliyor bana

cansucum biz nasılız bak hepimiz maduruz:)bende evlılık yıl dönumumdu geçen döllendiğinde nasıl kaptırdım sonraaa fosss bende aynısını yaşadım insan son noktaya geldiğini artık dayanamıycanı sanıyo ayrıca ılk ay zaten olması biraz zor önumuzdekı ay ve ondan sonrakı ay olma ihtimali yüksek bılıyosun oyuzden inşallah sabret bak sedda ummadığı anda nasıl geldi bizimde olucak ona sorsan oda nakadar umutsuzdu hiç olmıycak sanıyodu bizde sevincez aynı onun gibi inşallah hiiiç takma kafana bılıyosun şansın yarıya düşer takarsan önumuzdekı ay tedavını aksatma inşallah güzel olucak canım

folık asıt sabahları yarım dedı progestan tutunabilmesi için canım nebılım benım hormon tahlıllerım çok güzel çıktı ama genede verdı bunu amannn vallla bu ay olur inşallah her ay bi umut sonra yıkılıyoruz bu ay oyuzden hiç kaptırmadım kendımı ama tabi aklımın bi köşesinde nasıl olmasınkı doktr gün veriyo şugün bugün diye ben napım adamı arıycam doktr bey bugun canım istemiyo nolur yarın yapıyım nolur nolur

kızlaaaaar, bana bir akıl verin yaaaaa ... rahim filmi çekildi temiz çıktı. klomen ile her ay çoğul yumurta sağlanıyor ancak gebelik olmuyor. benim daha fazla denemeye tahammülüm kalmadı. aşılama mı denesek tüp bebek mi? yüzde bakımından düşününce tüp bebek daha fazla ihtimal ama tek embriyo koyuyolarmış. aşılamada ise ikiz olma ihtimali var.... offf kararsız kaldım ((

teyzeye bak doktora atmayın diyo sankı kendısı çok hırlı bişe delı karı ondan sonra yakıcaz kıçımızı işimiz yoksa artık kıçımıza kerm sürüp gezeriz hayda bebeğe 1 ay daha ara göt yok nasıl yatıcaz yüz üstü ölede çocuk olmıycana göre öyle olsa olsa anca iffetin olur bizde nerde o şans

mügecim aklıma gelmedı dııl dicem arkadaşın doktoru nakadar ıyı bak bu ay hiç olmaz dedı oldu ille benmı sölım sana bu ay olmaz de diye baskı kuruyosun ustumde bidahakı ay kesınlıkle olmaz diyceksın ben hatırlatmıyım bidaha sana ona göre ben ozamana kada rsana söledımı unutmaya çalışıcam sende olmaz bu ay dıyceksın :)felan ah canım aynen bende gıcık olduğum insanı heran görmekten artık gına geldı napalım katlanıcaz

senin kafaya takmaktan başka sorunun yok bence canım..Bir an önce kafanı rahatlat derim inan çok önemli olmuyor anlıyorum ama eğer tüp bebekmi aşılamamı diyorsan kararı sen ve eşin ver bence rabbim ne zaman nasip ederse olucak inş. umudunu yitirme canım inş. rabbim kısa zamanda nasip eder..

allah iyiliğini versin kız deliiiiii tamm delisiiin yaa iffette nasıl geldi aklına Koptum karnım ağrıyordu daha çok ağrılar dikildi ne manyak kadınsın varyaa Sorma teyze böyle bir akıl verdi delimi divanemi bilmiyorum canım ama koptum yaa sana hala dicek kelime gelmiyor aklımaa gülmekteenn deliiii

inşallah seddacım nerdeee benım gerisi gelmıyo malesef bende içiyorum canım bu ay azalttım 5 dal içiyom içmemeye çalış çok zorlanırsan 2 tane iç bende sıkıyorum kendımı

canım benderimki önce aşılama yaptır onda ıkız olma ıhtımalı olsa bırı tutsa tamamdır sen bılırsın tabı ama arkadaş yaptırdı hemen tuttu zaten sende sıkıntıda yok ben olsan aşılama yapardım

nebılım kız demekkı baya eykılenmişim ben o sahneden kız ayakta kafası camın arasında adam arkada nasıl oluyo biz ayak dıkmekten boynumu fıtık oldu eşimede dedım bigün ıssız bi ortam bulursam kafamı taksının camına sıkıştırtıcam ayakta aynı öle dnıycez bi o kaldı şahsen benım denemedığim

Biran önce ben de regl olsam da klomene başlasam herks harıl harıl calışma ıcınde gıpta edıyorum cok :18:
28 kasımda adet olmam lazımken hala olamadım, zaman gecıyor

inşallah seddacım nerdeee benım gerisi gelmıyo malesef bende içiyorum canım bu ay azalttım 5 dal içiyom içmemeye çalış çok zorlanırsan 2 tane iç bende sıkıyorum kendımı
içmiyorum canım zorlanıyorum ama 1 tane içersem gerisi gelir die korkuyorum ve içmiyorum birde kalbinin oluştuğu dönem o yüzden tutuyorum kendimi ma ister istemez gerginlik yapıyor rabbim yardım ediyor ama hiç içmedim bugün ama bir an önce sigara zorluğunu atlatmak istiyorum canımm allahım yardım et bebeğim için sağlığı için diyorum ve tutuyorum..Senin yine iyiymiş ben günde yarım paketten fazla içiyordum 5 tane nedir ki rabbim sanada bir melek göndersin inş. onuda içmezsin bak gör

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…